One of our 4 rooms

Erotic massage Prague

We are your oasis of peace and pampered body and soul. You can find us in the heart of Prague. You will be spoiled by sympathetic, experienced and sexy masseuse here. In a theme and a very pleasant environment you'll get everything we'll read from your eyes. We have only one rule, which is - according to our theory - much more exciting and sexy. All erotic services are provided by hands only.


A lot of sex without sex...

Pokoj se saunou

Those who already know us, knows that we have a strict rule - no sex (including oral ;)). Our erotic massage is really secure.

Experience a new dimension of excitement. Erotic massage helps you with sore muscles, it's  a good start and entice you to the very end. Our erotic massage is finished by mutual satisfaction and by "only" hands.

You may be nervous or shy. It's completely unnecessary. Our massage salon is completely discreet. You will meet only with your masseuse.

During the erotic massage, if you do not want, you do not do anything. Stay passively lie down and let us take care. Masseuse will lead you all the time and if you do not want to be surprised, she will explain to you what you can expect during erotic massage. It is important to realize that you're going to us  mainly for yourself!

Our only desire is to make you leaving our erotic massage satisfied, excited and happy to come back again! If you are wondering what is erotic massage about, look at the description of the erotic massage.What's new?

horizontal line

Today from 9am

Today we are here from 9am bouncy

horizontal lineMove the list of articles

Jak správně vybrat masérku?

Jak správně vybrat masérku?

Je naprosto logické, že před návštěvou služby která se má ...  (whole article)

Nuru masáž

Nuru masáž

Slovo NURU pochází z japonštiny a znamená kluzký, mazlavý. Což je hlavní vlastnost speciálního NURU gelu...  (whole article)

Společná vana

Společná vana

Horká voda, spousta pěny, svíčky, tlumená hudba, ... nahá, mokrá, sexy masérka :) A k masážím delším než 90 minut...  (whole article)

Sauna

Sauna

Máte rádi teplo? Vyzkoušejte naši saunu. Pokoj číslo 4 je vybaven infra saunou, pro tři osoby. Takže pro dva dost prostoru k relaxaci  (whole article)

Foot job

Foot job

Nejen pro milovníky holých, krásně upravených, dámských nožiček. Ale třeba i v sexy, nebo naopak sportovních boti...  (whole article)

Masáž prostaty

Masáž prostaty

Druh masáže, opředený zvláštní atmosferou. Moc se o ní nemluví a případná chuť masáž prostaty vyzkoušet, je ...  (whole article)

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Dnešní doba nabízí nepřeberné množství nádherných hraček pro dospělé. Na tomhle místě ale nebudeme ...  (whole article)

Autoerotika

Autoerotika

Autoerotika - sebeuspokojo- vání. V našem podání toto slovo nemusí znamenat jen Vaše pasivní přihlížení. ...  (whole article)

Move the list of articles
page konec
Česká verze English version