OBJEDNAT ONLINE
nebo nám zavolejte
+420 606 313 664

2017


7. Listopad 2017

Alisa dovolená

Nastal čas si trochu odpočinout, nabrat energii do nastávajícího roku. Proto vám chci oznámit, že 28. listopadu odjíždím na dovolenou. Těšit se na vás budu opět za měsíc.


Vaše Alisa.


26. říjen 2017

Nová masérka Sofia

Jsem ženou oblých tvarů plna lásky a něhy. Jsem v tomto oboru začátečnicí, ale dokáži tělu naslouchat. Tělo je schránkou, o kterou se musí pečovat. A já opečuji každý tvůj sval k uvolnění.

 

Erotické masáže Praha - Sofia


25. říjen 2017

Týna - nová fotogalerie

Potěšíte jen oči, nebo necháte celé své tělo zaplavit pečujícími doteky téhle sexy blondýny? smile

 


5. října 2017

Nová slečna Týna

Ocením a odměním vzájemný respekt a ohleduplnost příjemnou společnosti a možná i pro oba nezapomenutelným zážitkem. Přirozeně a nenuceně nechám na tobě, jestli chceš mlčky vychutnávat atmosféru a ponořit se do citlivých doteku a hudby nebo společný čas zpestříme povídáním o všednostech života.

Erotické masáže Hanka - nová slečna Týna


21. září 2017

Katrin se loučí

S láskou Vás všechny zdraví :*
 
Jak plno z Vás už ví, tak se chýlí můj čas ke konci v tomto ráji :( Pro Ty co netuší, tak se budu zase vracet do dalekých krajů. Chci Vám všem moc poděkovat za krásné chvíle co jsem měla možnost s Vámi strávit. Maximálně jsem si tyto čtyři měsíce užila díky Vám i skvělé partě kolegyň se kterými jsem si užila spoustu srandy! :* Pokud ještě toužíte si se mnou zarelaxovat a utéct do světa plného eroticky, tak máte možnost ještě do 10 října :*
 
Vaše Katrin


5. září 2017

Alisa je zpět!

Jestli se vám po ní stýskalo, máte možnost užít si skvělou masáž v jejím podání ještě dnes...

Erotické masáže Hanka - Alisa

 


29. srpen 2017

Nová masérka Lili

Krásné hluboké modrozelené oči, něžné vnímavé doteky....Ráda propojuji sexuální energii s druhými skrze masáž. Také ráda poznávám jiné lidi a jsem velmi empatická. Druzí o mě říkají, že jsem přítulné mazlivé koťátko se smyslem pro humor a mám léčivé ruce..:) Svými jemnými doteky tě přivedu k uvolnění jaké potřebuješ... Můžeme si při masáži povídat, nebo jen mlčky prožívat, tak nebo tak, budeš odcházet spokojený... :)

Erotické masáže Praha - Lili


14. srpen 2017

Alisa dovolená

V tuto krásnou dobu bych Vám chtěla oznámit, že 18. srpna odjíždím na dovolenou. Těšit se budu opět za měsíc, plná energie.

Vaše Alisa


8. srpen 2017

Anička odchází na mateřskou

Všichni z vás již jistě víte, že jsem v očekávání a ikdyž jsem svůj nástup na mateřskou odložila oproti původnímu termínu na co nejzazší. Přicházím tudíž s novým a již opravdu definitivním datem odchodu na mateřskou dovolenou. V srpnu, mě zde můžete zastihnout ještě čtyřikrát a naposledy v sobotu 19.8.

Můj předpokládaný návrat nemá stanovený konkrétní termín, záleží totiž na spoustě aspektů a tak k tomu mohu pouze říci, že nejdříve začátek března 2018 a nejpozději říjen 2018.

Těm z vás kteří to již před odchodem ke mě nestihnou, tak děkuji za hezké zážitky a doufám, že se s odstupem času opět uvidíme. A na ty z vás, kdo mě ještě zastihnete se určitě těším a rozloučím se osobně. 

 

Anna

 Erotické masáže Hanka - Anna


10. červen 2017

Jsme zpět z dovolené :)

Opálené, odpočaté a natěšené na příval pozitivních emocí z kvalitně odvedené práce smile


30. červen 2017

Dnes naposled před dovolenou :)

Připomínáme, že od zítřka máme dovolenou a další porce rozmazlování budeme ordinovat až za týden. Využijte příležitosti happyyes

A abyste se měli opravdu na co těšit, včera v noci jsem pro vás zvěčnila Alisku a Katrin v aktuální kráse. Malou ochutnávku z fotek pro vás mám už dnes, zbytek až po dovolené.
 
Erotické masáže Praha - Katrin Erotické masáže Praha - Alisa a Katrin Erotické masáže Praha - Alisa 


26. červen 2017

Dovolená 1.-9. července

Jestli už teď víte, že vás první červencový týden budou bolet záda, zastavte se u nás preventivně už tento týden. smile V pondělí, 10. července jsme zpět!

 

 

Erotické masáže Praha, Masáže Hanka - dovolená


9. června 2017

Letní otvírací doba

Od poloviny června, do odvolání Vám budeme k dispozici úterý - sobota. Snad aspoň v lětě uděláme radost těm, kteří se k nám ve všední dny na masáž nedostanou smile


31. květen 2017

Soňa dovolená

Je krásné počasí a tak jsem si řekla, že pojedu na dovolenou o něco dříve, než je zvykem :) Máme s přáteli plány na společné cestování alespoň na měsíc, avšak může se to prodloužit. Tento týden je poslední před mou dovolenou, tak doufám, že když nakonec odjíždím ,,ve spěchu´´, že se ještě potkáme a užijeme si super masáž. Budu se těšit!


22. května 2017

Nová masérka Markéta

 S prací masérky teprve začíná, ale krom lehkého, počátečního ostychu to možná ani nepoznáte. Můžete se těšit na obrovskou porci zájmu, vstřícnosti a precizní péči o vaše tělo.

Markéta - naše nová erotická masérka


15. květen 2017

Katrin se vrací

Srdečně Vás všechny zdravím ještě z dalekých cest, ale jak jsem slíbila, že se vrátím tak je to tady i když poněkud po delší době než jsem myslela.

Již příští týden od čtvrtka Vás budu zase hýčkat v Hančiném salónu! :) Už se nemůžu dočkat až Vás zas uvidím a pomasíruji, jak mé staré známé tak i Vás nové klienty. Během mých cest po světě jsem se toho mnoho naučila a nasbírala i zkušenosti v oblasti erotických masáží. Tak neváhejte a přijďte vyzkoušet smile


Vaše Katrin

Katrin se vrací


2. květen 2017

Ester je zpět!

Dnes se na Vás těší do 17:00 a další dny dle klasického rozvrhu smile

Ester je zpět!

 

 

 

 


24. dubna 2017

Ester se vrací

Nemůžete se dočkat dalšího skvělého zážitku s naší Ester? Pak pro Vás máme skvělou zprávu, 2. května se k nám odpočatá vrací. Nedočkavci si masáž s Ester můžou rezervovat už dnes. 


14. duben 2017

Pohodové Velikonoce

Nepodařilo se Vám využít Velikonoc a prodlouženého víkendu k dovolené a zůstáváte v Praze?

Zpříjemněte si čas u nás, báječnou masáží. Dnes se na Vás těšíme do 22:00

 


6. duben 2017

Anička

Mnozí z vás si již určitě všimli omezení v mém rozvrhu. A tak bych vám ráda oznámila radostnou novinku. Jsem aktuálně v pátém měsíci těhotenství a tak je úprava mého rozvrhu od 14 do 18 hodin trvalá až do 31.5. Po té s největší pravděpodobností už budu nejspíše zůstávat doma. Pokud bych se rozhodla na základě dobré fyzické kondice pokračovat o něco déle, určitě vás budu s malým předtihem informovat. Každopádně je ještě spousta času a možností mě přijít navštívit a užít si společné chvíle. 


28. březen 2017

Ester dovolená

Ahoj moji milí! S přicházejícím krásným počasím na mě padla cestovní nálada a tak jsem se rozhodla nachytat trochu sluníčka dovolené. Tímto se s Vámi chci rozloučit, ale nebojte - je to jen na chvilku! V květnu budu zpátky, pěkně odpočatá a plná energie! :) Vaše Ester


8. březen 2017

Sehraná dvojice

Po delší době se nám opět vytvořila dvojice masérek, které jsou přesvědčeny o tom, že jejich čtyřruční masáž obsahuje něco vyjímečného :) Co přesně to je? Zeptejte se Ester a Natálky. Nebo ještě lépe! Vyzkoušejte jejich čtyřruční masáž na vlastní kůži 

Sehraná dvojice - Ester a Natálka


24. únor 2017

Alisa je zpět!

Původně plánovaná pauza se malinko protáhla, ale máme ji zpátky! :) Zrelaxovanou a s čerstvou energií. Máte se na co těšit :)
 
 Alisa je zpět!


5. února 2017

7. výročí

V sobotu jsme oslavily 7 let provozu. Všem, kteří si na naše výročí vzpomněli, děkujeme za gratulace a milé dary  Jsme pyšné a zároveň vděčné za vaší přízeň, bez které bychom nemohli existovat. Proto máme "dárečky" my pro vás. Tradičně slavíme až do Valentýna, proto až do 14. února máme pro všechny a ke všem masážím na požádání naši sexy saunu grátis a stejnětak společnou koupel, ke všem masážím od 90ti minut.

A teď speciálně pro všechny klienty v našem věrnostním programu. Pro vás máme extra bonus 30ti minut, o které prodloužíme všechny online objednávky, které proběhnou 6. a 14. února 2017 

 

7. výročí


20. leden 2017

Nové masérky - Šárka a Daniella

 Obě už si erotické masáže dokonale osahaly a vytvořily si jasnou představu o tom, co vám dělá dobře happyyes

  Nemusíte se bát pokusů, leda byste si je výslovně přáli. 

 

Šárka  Daniella


2. leden 2017

Šťastný nový rok !

Všem našim klientům a fanouškům, přejeme vše nejlepší do nového roku. Mnoho štěstí, pevné zdraví a neutuchající apetit po všem příjemném! smile Ceníme si Vaší přízně a obzvláště důvěry, kterou v nás vkládáte, když se nám svěřujete do péče.

Letos jsme Vánoční svátky i oslavu nového roku prošly téměř mlčky, bez oslav a patřičné výzdoby, takže se omlouváme všem, které mrzelo, že na ně na chodbě nečíhal Vánoční stromeček smile 

Ale o to pompézněji pojmeme únorovou oslavu našich sedmých narozenin. Hrdě se přiznáváme k tomu, že jsme velmi pravděpodobně nejdéle fungující, takto zaměřený podnik v Praze a za to patří dík právě Vám. Obzvláště těm věrným smile A proto se na speciální narozeninovou akci můžou těšit hlavně klienti v našem Věrnostním programu. Ale nepředbíhejme...

Šťastný nový rok! lips

 

 


2016


2015


2014


2013


2012


2011


2010


Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU