ONLINE ORDERS
or just call us
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Ester

Back to profile Insert new

:

Horizontal line

Ester a Natálka byly opět výborné. Věnovaly se mi opravdu maximálně, i když by třeba nemusely. Myslím, že jsme si s děvčaty opravdu sedli a vždy si porozumíme. mívám občas ztřeštěné nápady a s těmihle dvěmi je prostě radost je sdílet. Nebyla to moje první masáž s nimi a myslím, že budu určitě opakovat neboť opakování je matka moudrosti. Díky, holky, že tu jste.:

Horizontal line

U Ester jsem už párkrát byl a tak jsem věděl asi co mě bude čekat a opět jsem se nezklamal. Ester je velmi krásná a empatická, ale i spontánní a přirozená což hned přenáší na druhé, takže nervozita tu nemá šanci. Je znát že Ester masáže baví a dělala maximum pro to aby mi splnila každé přání (samozřejmě v rámci pravidel). Jediným nepřítelem je tu čas který tu utíká strašně rychle. Ester díky za dnešní masáž :-):

Horizontal line

Ester je zkrátka můj typ. Milá, příjemná, inteligentní a moc hezká. Chvíle s ní strávené jsou vždy pohlazením na těle i na duši.:

Horizontal line

Ms Ester is really a lovely person who you will feel comfortable with from first sight, I have booked at least 4 appointments which were all lovely and done perfectly and everything was smooth. She speaks perfect English, actually better than mine and really easy to talk to:). Words can't describe my meetings with Ester, unforgettable :). If I ever come back to Prague you know that I will be here ^^:

Horizontal line

Slečna Ester je výborná masérka, umí přitlačit kde je třeba přitlačit a umí být opravdu citlivá tam, kde má být citlivá... Navíc - jako by měla 6.smysl.. její něžné doteky a fyzická blízkost umí spustit "uragán vášně".. Slečna Ester je žena, která umí muže přivést na jiné myšlenky.. Myslím, že slovy ani nejde vyjádřit co jsem zažil.. byl jsem maximálně spokojen.. a těším se na příště..:

Horizontal line

Nebyl jsem v tomhle salónku poprvé a již jsem i znal jak Ester, tak Natálku, se kterými si vždy velmi dobře rozumíme. Těšil jsem se ale také na další klenot tohoto salónku, tedy Danielu. Musím všem třem vyseknout poklonu, byly jste všechny výborné a vaše dotyky a něžné škádlení prostě neměly chybu. A ten závěrečný propletenec, nebo-li vánočka, byl taky super, no prostě všichni jsme se bavili. Tento dík ale patří i dalším slečnám, které jsem tady poznal, tedy Aničce, která byla první mojí masérkou a pak také Soně a Alise, které už jsem měl také tu čest poznat. Moc děkuju a buďte takové, jaké jste.:

Horizontal line

Protože jsem "beran",dal jsem si k narozeninám 4 ruční a 4 nožní masáž s Natálkou a Esterkou-a byla to opravdu skvělá volba-doslova 4 ruční koncert pro 2 kočky,které opravdu mňoukaly a vrněly-kdo nevěří,ať tam běží,dokud kůzlátka mají otevřená vrátka....:

Horizontal line

Ester je velmi krásná, milá a moc příjemná slečna, se kterou se opravdu krásně relaxuje. Má krásné tělo a masáž v jejím provedení je opravdovým zážitkem. Určitě jí někdy zase navštívím.:

Horizontal line

Ester je můj osud. Ester je všecko, co neznal jsem dosud. Ester je první a poslední můj hřích, nepoznat Ester, nemiloval bych. Ester je motýl. Ester je včela. Ester je růže, hozená do kostela. Ester je všecko, co neztratí nikdy svůj pel. Ester je rozum, který mi uletěl! Ester je dítě. Ester je plavovláska. Ester je první a poslední má láska...:

Horizontal line

Masáž s Ester byla nádherná. Je velmi milá. Masáž byla příjemná a a uvolňující. Ester je moc šikovná, pozorná a štědrá.:

Horizontal line

Last week I had two appointments with Miss Ester and I would like to recommend this masseuse. Ester is a kind, and open person. The masseuse makes a very good massage and knows how to tease and built up the tension. Ester made a nice impression on me and next month I will definitly come back for her. Worth to mention is when you book a 1 hour or 2 hour massage at Hanka, it is 1 or 2 hours and not less.:

Horizontal line

Ester je daleko hezčí než na fotkách, to nejhezčí na nich ale stejně vidět není:-). Má smysl pro humor, což u žen velmi oceňuji, strávil jsem s ní velmi příjemnou hodinu a půl a klidně bych si představil i delší dobu. Rozhodně jsem se s ní nenudil!:

Horizontal line

Ester mi zprostředkovala moje první zkušenosti se zdejším salonem a myslím si, že to ani nemohlo být lepší. Jsem povahy spíše stydlivé, takže jsem se k prvnímu setkání dostavil s pocitem nervózního očekávání. Ale nervozita se rozplynula už při našem pozdravu a očekávání začala být překračována prakticky ihned, protože se ukázalo, že Ester je ve skutečnosti ještě mnohem krásnější, než dávají tušit její fotky v galerii. Z fotek se naopak vytušit nedalo, že je i moc sympatická, milá a pozorná. Musím říci, že zejména poprvé to se mnou Ester neměla moc jednoduché, protože nijak nevynikám v sociálních interakcích, ale postupně se zejména jejím přičiněním nálada velmi uvolnila. Trochu tomu rozhodně pomohlo i počáteční povídání a nenucené dotyky ve vaně. Při masáži, která pak následovala, bych se možná nebránil nechat se jen ukolébat ve slastném snění pod hebkými dotyky jejích rukou. Ester ale nepřestávala statečně bojovat s mým ostychem a jejím přičiněním se moje představa o tom, co všechno lze při erotické masáži prožít, radikálně posunula (a za to jsem jí neskonale vděčný). A zatím se posouvá dál a dál při každé další návštěvě.:

Horizontal line

Nevím, zda jste byli někdy hlazeni tak zvanou labutěnkou nebo jiným hebounkým peřím. Já jsem si to při masáži Ester užil vrchovatou měrou, ovšem žádného opeřence k tomu nebylo třeba oškubat. Tak lehoučkou a hebkou dlaň a jemné prstíky dokáže Esterka mít. Zároveň však z jejích rukou i celého těla proudí takový tok energie, že je neuvěřitelné, kde se v té křehké osůbce ukrývá. Naprosto jistě jí tam však je skryto na rozdávání a Ester není žádný skrblík – hrne na vás pohodu, slast a energii bez ustání celou dobu masáže. Hluboká poklona a velké poděkování.:

Horizontal line

Ester je krásná, štíhlá a sympatická osůbka, které opravdu moc záleží na tom, aby se vám čas s ní strávený líbil a užili jste si to. 60 minut je opravdu málo :-) Určitě jí opět navštívím.:

Horizontal line

Mooc příjemná masáž. Ester je velice sexy a umí se pěkně natáčet v zrcadlech :) Já se rád koukám a sahám, takže u mě spokojnost. Škoda že to uteklo tak rychle.Určitě budu opakovatOrders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU