OBJEDNAT ONLINE
nebo nám zavolejte
+420 606 313 664

2018


12. leden 2018

Nové varianty Lesklé masáže

Protože mnozí z vás vycítili, že jsme pro "každou legraci", chtěly bychom tímto povzbudit i ostatní klienty, kteří mají speciální představy, jen se ostýchají zeptat. Tato masáž není jen pro ty, kteří si libují v submisivní roli. Rády vám dopřejeme cokoliv nestandardního, zvláštního a třeba i bláznivého - v rámci našich pravidel. Snad se někteří z odvážných nebudou zlobit, když uvedu několik příkladů. Protože svůj speciální zážitek v nich rozpoznají pouze oni sami :) Jsme schopné zařídit koupele s různým obsahem - v mléce, pivu ale zažily jsme i plnou vanu pěny na holení. Toužíte po bláznivém scénáři, který hraničí s divadelním představením? Nebo se před masáží chcete obléknout do něčeho speciálního? Vzrušují vás pomůcky a věci, které s erotickými pomůckami nemají nic společného? ... prostě cokoliv. Za zeptání nic nedáte :) A my se na dotazy moc těšíme.
Uvědomuji si, že si naší nabídku čtou i lidé, kteří si momentálně ťukají na čelo a pochybují o našem mentálním zdraví :) Chci vás ujistit, že jsme v rámci možností zcela normální. Osvěžuje nás vybočení z normálu, ze stereotypů. Množící se dotazy se "speciálními" požadavky nám k tomu otevírají cestu.
Překonejte stud a nebojte se zeptat na svou představu prostřednictvím soukromé zprávy z profilu masérky, kterou jste si vybrali. Ale jsou mezi námi (zatím) tři, které v tomto ohledu zásadně vyčnívají - Ester, Natálka a Alisa. Můžu vás ujistit, že holky nerozhodí naprosto nic :) Dokonce jsou to aktérky fotogalerie, která prezentuje malou část možností, které vám naše nová Lesklá masáž přináší.

 


4. leden 2018

Šťastný nový rok!

S malinkatým zpožděním přejeme všem věrným, nevěrným i potencionálním klientům aby nový rok přinesl alespoň většinu z toho, po čem toužíte. Ať jste spokojení, zdraví a abyste k nám na masáž chodíli spíše pro radost a inspiraci, než kvůli bolavým zádům happyyes

Štastný nový rok! - Erotické masáže Hanka


2017


2016


2015


2014


2013


2012


2011


2010


Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU