OBJEDNAT ONLINE
nebo nám zavolejte
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Natálky

Zpět na profil Vložit novou

:

Horizontal line

Salón pravidelně navštěvuji už 4,5 roku. Po odchodu své dvorní masérky Elišky jsem se svěřil do péče další šikovné a empatické masérky Natálky. Už jsem s ní v průběhu letošního roku absolvoval několik masáží, vanu i saunu a vždy to bylo po všech stránkách perfektní. Natálka masíruje všemi částmi svého pěkného těla opravdu precizně, je milá a pozitivní a vždy si i perfektně popovídáme. Masáž a celé setkání s Natálkou přináší v rámci pravidel salónu vždy úžasný prožitek.:

Horizontal line

Natálka byla skvělá, ani jsem nebyl nervózní. Moc krásně se mi s ní povidalo. Má opravdu andělská tvář. Masáž byla skvostná. Moc rád se tam vrátím.:

Horizontal line

Natálka je nádherná, milá, neskutečně přitažlivá a komunikativní slečna, se kterou bych strávil klidně celý den. Tento čtvrtek jsem u ní byl poprvé a opravdu to stálo za to. Všechno bylo perfektní. Určitě to zopakuji.:

Horizontal line

Poslední masáž v tomto roce se řádně vyvedla :-) začalo to společnou vyhřátou vanou plnou příjemných rozhovorů a hlazení, pokračovalo to velmi intenzivní nuru masáží a nakonec společným mazlením. Děkuji vážené a milé kouzelnice :-*:

Horizontal line

Slečna Natálka dokáže v této uspěchané době vytvořit opravdu krásnou chvilku, na kterou budu dlouho vzpomínat. Doufám v to, že brzy budu moci tuto krásnou chvilku opakovat Juro.:

Horizontal line

Asi málokdo si přeje, aby mu krásná dívka „vlezla na záda“. Po včerejším skvělém koncertu, kde hlavní sólistkou byla Natálka, zcela zásadně měním názor. Při skvělé Nuru masáži se samozřejmě neomezila jenom na má záda, ale po celém těle rozehrála andělskou hudbu za použití všech nástrojů a rejstříků, kterými její svůdné mladé pružné tělíčko disponuje. Zakončení jemnou a citlivou ručkou bylo skvělou třešinkou na sladkém šlehačkovém dortíku. Opět naprosto profesionálně a skvěle provedená hodně náročná práce. Hluboce se klaním a podobný zážitek přeji mnoha dalším klientům.:

Horizontal line

Májový čas jsem se rozhodl zakončit jak jinak než návštěvou salónku. Slovo dalo slovo a já se ocitl v milé společnosti roztomilého ďáblíka. :)Protože byl pátek podvečer a já byl unaven po náročném týdnu, Naty zvolila příjemný relaxační přístup, který náležitě zpestřila smyslnými prvky nuru masáže. Z Natálky vyzařuje silná pozitivní energie a dokážu si představit jak asi řádí společně se Šarlotkou. Prostě další výzva :) Moooc příjemná hodinka, akorát jsem nestačil obkreslit všechny ty nádherné malby na jejím hebkém tělíčku :):

Horizontal line

Salon Hanka navštěvuji již delší dobu a dá se říci pravidelně. Opět se mi potvrdilo, že web tohoto salonku a zvláště osobní stránky jednotlivých masérek nejsou žádným reklamně vybarveným a navoněným lákadlem, ale že se můžete na informace na nich uvedené, stejně jako v celém webu, stoprocentně spolehnout ! Vždy dostanete (přinejmenším) to, co masérka nabízí ve svém profilu. Chybí-li vám v životě jemné, hebké a živočišně hřejivé doteky, dělá-li vám dobře pečlivě provedená masáž s erotickým podtextem, potřebujete-li své uondané tělo přitulit do něžné náruče, jste u Natálky na tom správném místě. Navíc budete-li se potřebovat vypovídat z nějakých strastí a bolístek, o kterých se vám nechce s nikým hovořit, ale přesto potřebujete i v tomto „upustit páru“, je Natálka rozhodně lepší volbou než vrba v Králi Learovi. Myslím, že by si Natálka měla ve svém profilu upravit poslední větu, protože dáte-li jí šanci ukázat co umí, dáváte šanci sobě na velice příjemný zážitek, který rozhodně nejeví žádné známky začátečnictví.:

Horizontal line

Natálko, dnešní hoďka a půl s tebou byla fantastická, škoda že uběhla tak rychle. Každopádně mám na co vzpomínat a už se těším na příště co nového vymyslíme. Díky moc.:

Horizontal line

Natálka je krásné a sympatické stvoření se kterou mi hodinka uběhla jako nic. Její doteky byly velice příjemné a bylo vidět, že jí to velice baví. Spíš než o masáž však šlo více o romanticky-erotický akt, kde jsme se navzájem hladili a uspokojovali, což bylo velice intenzivní. Kdo za Natálkou přijde určitě neprohloupí. Sám rád někdy opět zavítám. Už se nemůžu dočkat. :-)Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU