OBJEDNAT ONLINE
nebo nám zavolejte
+420 606 313 664

Litujeme, ale profil není aktivní...

Valerie

Valerie

Věk: 28
Výška: 175
Konf. velikost: S,75B
Piercing/tetování: Ano/Ano

Mé zkušenosti

Horizontal line
    Masérský kurz 2016
Více

Co vás se mnou čeká?

Horizontal line

Jsem zkušená a temperamentní slečna co Tě přivítá s úsměvem na svoji tváři. A přitom se zahlediš do mého upřímného pohledu, do mých očí. Můžem si během naší masáže spolu povídat a krásně si to užívat. Zavedu tě do ráje erotické masáže :* Nebudu Tě masírovat jen rukama, ale také krásným tělem. Co Ti přinese ještě víc vzrušení.

Co mi dělá radost?

Horizontal line

Květiny, svíčky, krásné prádlo

Napsali o mě:

Horizontal line

Při minulé masáži mě slečna VALERIE přivítala v nových šatičkách. Opět jsem si užil s VALERIÍ společnou koupel, kde jsme se znovu vzájemně vyzkoušeli z anatomie. VALERIINA anatomie je opravdu překrásná. A je až s podivem, co slečna VALERIE dokáže i ve vaně vymyslet. Prostě VALERIINA fantazie je opravdu bez hranic. Na pokoji se mi VALERIE předvedla v novém krásném prádle. Za těch už několik společných masáží s VALERIÍ jsem na VALERII viděl a užil si spoustu krásného prádla. Slečna VALERIE je velká parádnice, vždy jí to moc sluší. Ale prádlo na VALERII dlouho nevydrží, po chvíli VALERII svlékám. A to její vždy perfektní nalíčení. Ano, užívám si pokaždé její krásnou rtěnku a její krásné nehty. S VALERIÍ opět perfekní a moc vzrušující masáž. Polohy našich nahých těl jako při gymnastice. Masírovali a hladili jsme se s VALERIÍ vzájemně. VALERIE je velká kouzelnice. Ale ještě jedné věci jsem si všimnul. Já, který dokážu hodiny nevydat ze sebe ani slovo, tak v přítomnosti slečny VALERIE se mi moje ústa nezastaví. S VALERIÍ vždy super povídání. A je to tou pohodou a kamarádským přístupem, který vždy zažívám s VALERIÍ už od přivítání až opět do rozloučení u vrat. I závěrečnou sprchu VALERIE dokáže okořenit. Moc se i s VALERIÍ nasměji. Smích slečny VALERIE je moc krásný a nakažlivý. VALERIE má také moc krásný a moc vzrušující hlas. Když mě VALERIE masíruje a ještě na mě mluví, tak si připadám, jako by mě VALERIE masírovala více než dvěma rukama. Její krásný hlásek mě vždy také pohladí. Opět jsi VALERIE byla super, jsi moje královna erotických masáží. Ale musím opět pochválit i slečnu HANKU. Za ten půlrok, co tento salón navštěvuji, tak jsem se opravdu s nikým jiným, než se svou vyvolenou slečnou nepotkal. Mě na diskrétnosti moc záleží a HANIČKA má diskrétnost snad lepší než u tajných služeb. DANIELLA, VALERIE i ESTER mě vždy střežily jako na bojovém poli. Díky holky. L.

Masíruji Muže Ženy Páry
K masasáži nabízím Foot job Masáž prostaty Lesbishow
Sauna Koupel Nuru masáž
Můj kalendář
dnes -
zítra -
St, 16. 6: -
Čt, 17. 6: -
Pá, 18. 6: -
So, 19. 6: -
Ne, 20. 6: -
Po, 21. 6: -
Út, 22. 6: -
St, 23. 6: -
Čt, 24. 6: -
Pá, 25. 6: -
So, 26. 6: -
Ne, 27. 6: -
Po, 28. 6: -
Út, 29. 6: -
St, 30. 6: -
Čt, 1. 7: -
Pá, 2. 7: -
So, 3. 7: -

Ceník

Erotická relaxační masáž celého těla

Masérka nahoře bez, v kalhotkách, nebo úplně nahá. Striptýz, autoerotika, lesbishow nebo masáž prostaty? Vše záleží na domluvě s Vaši masérkou... Masáž je zakončená vyvrcholením rukou, případně vzájemným uspokojováním.

Více
1 Masérka 2 Masérky
30 min 1 100 2 200
60 min 1 800 3 600
90 min 2 500 5 000
120 min 3 300 6 000
180 min 6 000 9 000

Máte chuť na něco odvážnějšího? Pak vyzkoušejte naše tématické masáže. Nabídku najdete níže

SAUNA během masáže

V případě, že si chcete masáž zpestřit společnou koupelí, nebo saunováním, řekněte nám o tom při objedání, prosím.

+500   K ceně Vaší masáže. Nezáleží na její délce, ani druhu.

Masáž s čajovým rituálem a vodní dýmkou

K objednané masáži pro Vás bude připraven "uvítací rituál" v podobě uvolňujícího posezení/poležení :) s Vaši masérkou u výborného sypaného čaje nebo vodní dýmky. Výběr z několika druhů čajů a tabáků.

+200   Čajový rituál
+200   Vodní dýmka k masáži
+300   Čaj + vodní dýmka

Lesklá masáž

Všechno co nabízíme je příliš normální? Lehce vás to táhne k extrému, nebo nevíte, ale rádi vyzkoušíte? Zde je možné vše, co neporuší naše pravidla, ale do našeho standardu to vůbec nezapadá. Nebo taky ano, ale máte prostě rádi vše leské, velmi těsně obepnuté, nebo jinak speciální a lze to nazvat jednim slovem – fetiš.

Masáž probíhá na latexovém / lakovaném prostěradle, slečna je zpravidla tématicky ustrojena. Donesete si taky něco na sebe? Cokoliv! Masáž probíhá Nuru gelem, který je 100% šetrný ke všem materiálům. Při masáži teda bude hodně mokro!

Bude vám k dispozici místnost vybavena pouty, opravdu horká masážní svíčka a ostatní naše mile "mučící rekvizity" Opět je jen na vás, na co budete mít chuť.

Potřebujete přísnější ruku, nebo snad zažít něco, co se podobá SM tématice? I o tom je tato masáž. Zásadně se jedná o tiché praktiky, které nebudou rušit ostatní klienty. Je potřeba se předem domluvit se svou masérkou na konkrétních možnostech. Jestli máte chuť přijmout porci dominance, platí zásadní pravidlo – Masérka nemasíruje vás, ale vy ji!

Na ostych zapomeňte. Tuto masáž jsme sice zavedly na váš popud, ale zásadně ji podpořily některé masérky , které takovéto vybočení k extrému baví, nebo zajímá. Takže se za své nápady a touhy určitě nemusíte stydět. Svěřte se jim.

Více
1 Masérka 2 Masérky
90 min 3 900 6 400
120 min 4 700 7 400
180 min 7 400 10 400

Tuto masáž nabízejí slečny Karolína

Povzbuzení smyslů

Milujete erotické masáže a neumíte si představit, že se celý zážitek ještě umocní? Pak vyzkoušejte naši novou variantu erotické masáže, jejiž název mluví sám za sebe.

Je všeobecně známo, že když se jeden ze smyslů omezí, zbylé se zbystří. Záleží jen na vaší odvaze, jestli si necháte zavázat oči, nebo k intimní masáži dokonce spoutat ruce. Pořídily jsme také několik „rekvizit“, které dokonale poblázní váš cit. Dokážou nesnesitelně krásně hladit, něžně škrábat nebo třeba pekelně rozehřát. Konkrétně jmenuji jen masážní svíčku, která je naprostou novinkou v naši nabídce. Bude vám k dispozici vše výše jmenované. Před začátkem masáže se se slečnou domluvíte na podrobnostech.

Smysly dokáže povzbudit i naše důvěrně neznámá a tejemná masérka. Takže pusťte uzdu své fantazii a libovolně kombinujte.

Více
1 Masérka 2 Masérky
60 min 2 000 3 800
90 min 2 700 5 200
120 min 3 500 6 200
180 min 6 200 9 200

Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU