OBJEDNAT ONLINE
nebo nám zavolejte
+420 606 313 664

2020


22. říjen 2020

Zase karanténa?

Snad to nebude trvat tak dlouho, jako na jaře..... Držte se


1. října 2020

Podzim a ještě tohle? ... :)

Jdou na vás chmury ne jen při pohledu z okna, ale i po přečtení novin, nebo zapnutí televize? Není se čemu divit. Pro někoho může být dobrou zprávou, že my jsme zatím pořád tady happyyes Musíme a chceme! Pro všechny ty, kteří zodpovědně zváží svůj zdravotní stav, vyhodnotí pro a proti a dobře si uvědomují, že nedílnou součástí dobré obranyschopnosti je také psychika. Jestli něco umíme, tak psychicky i fyzicky vzpružit! A abychom Vaši imunitu povzbudily ještě více, budeme mít celý říjen saunu k masáži grátis. Stačí rezervovat při objednání.
Všem stálým i potencionálním klintům přejeme, aby se jim všechny bacily vyhly obloukem.


7. září 2020

Nová slečna - Viki

Budeš se se mnou cítit uvolněný a budeš mít pocit, že jsi v ráji, moc se na tebe těším a masáž si moc užijeme.

Erotické masáže Hanka - Viki


22. červenec 2020

Web opraven!

Omlouváme za dočasný výpadek naší prezentace, včetně VIP sekce. Technický problém jsme odstranili a nyní by mělo být vše vpořádku. Děkujeme za pochopení.


18. červen 2020

Tereza a Iveta

Nové posily našeho kolektivu happyyes

Erotické masáže Hanka - Tereza Erotické masáže Hanka - Iveta

 


5. června 2020

Sarah je Slovenka!

Taky Vás slovenština tolik rajcuje? Pak si dopřejte masáž se Sárou. Já to určitě udělám a nechám si při tom šeptat něco do ouška happyyes Tahle úchvatná novinka vyplula na povrch teprve včera a tak jsme Sáře "zakázaly" mluvit česky.


22. května 2020

Synchronní kouření :)

Vodní dýmka při masáži Vám chutná! Některým z nás taky. Takže jsme pořídily novou vodnici, která má dva šlauchy, takže se se svou masérkou nemusíte přetahovat 😀

Rády si s Vámi zakouří Leila, Wendy, Sofi, Sára a Antonie. Při masáži s Natálkou, Martou, nebo se mnou 🙂 si vodní dýmku dát můžete, ale sám. My si příjemnou atmosféru tohoto rituálu užijeme, ale nekouříme. Budeme Vám dělat milou společnost.

Klienty nekuřáky ujišťujeme, že nic nepoznají. Místnosti jsou po každé masáži pečlivě větrány a používané tabáky nijak neobtěžují ani souběžně probíhající masáže.

Věřím, že v průběhu víkendu se nám povede nafotit nějaké nové galerie - i s novou "vodnicí".


7. května 2020

Už se nám to blíží!

Poslední volný víkend a navíc prodloužený a pak hurá do práce! Neleníme, chystáme se, protože se vážně nemůžeme dočkat. Máme vypráno, uklizeno - i s fotodokumentací. Kdo uhodne co to mám na tričku, sice nic nevyhrává, ale může mít dobrý pocit, že mě prokouk wink

Takže nezapomeňte. Od 11.5. jsme zde opět pro Vás! Zítra se ještě pokusím číhat na telefonu - kdyby se chtěl někdo předobjednat a pak už jedeme standardně, podle rozvrhu. Hurá!

Krásný víkend,

Hanka

Hanka, Erotické masáže


29. dubna 2020

11. května OTEVŘENO!

Již teď přijímáme předobjednávky smile Těšíme s na Vás! Odpočaté jako nikdy... Našim VIP klientům doporučujeme využít k objednání upravený online formulář, který jsme rozšířily o všechny doplňkové služby k masáži (vodní dýmka, čajový rutuál, ...). Jsme k zastižení také na telefonu. Těšíme se na Vás


20. března 2020

Nouzový stav

Po dobu nouzového stavu - karantény pro celou ČR, je náš salón pro veřejnost uzavřen. Komu by se ale nesnesitelně styskalo, může nám napsat mail, nebo zkusit zavolat. Občas se mihnu i na chatu. Naši VIP klienti mají stále k dispozici online sekci. Případné dotazy směřujte na náš email - info@masaze-hanka.cz. Nepište prosím soukromé vzkazy slečnám. Přečtou si je bohužel nejdříve až opět otevřeme. Ráda vám ale vzkazy zprostředkuji přes email.

Hodně sil a pevné zdraví všem,

Hanka a spol. 


12. Března 2020

Bezpečnostní opatření - omezení provozu

Od teď, do odvolání budeme fungovat ve zkráceném režimu - viz aktuakizovaný rozvrh a to POUZE pro naše přátele a známé (rozumějme stálé a VIP klienty). Ostatním se velice omlouváme. Věříme, že opatření nebude trvat dlouho a na masáž k nám zavítáte později.

Dosud naplánované objednávky nebudou zrušeny, ale v případě že se necítíte dobře, prosíme Vás o ohleduplnost - dejte nám vědět, rezervaci s pochopením a poděkováním stornujeme :)


28. února 2020

Masáž s čajovým rituálem a vodní dýmkou

Dnes naprosto spontánně vzniknul geniální nápad! Říkaly jsme si - co naší masáži ještě schází? A přišly jsme na to. Kvalitní čajíček a pokouřeníčko! laugh Jestli chcete svou masáž ozvláštnit příjemným "uvítacím rituálem", proměníme Váš pokoj v čajovnu. Připravíme Vámi vybraný sypaný čaj (samozřejmě do konvičky s ohřívačem happyyes) a vodní dýmku s tabákem dle chuti. Pokud nekouříte, nebo nepijete čaj, pak jen jedno z toho.


25. února 2020

Patricie a Sarah

Nové posily našeho kolektivu happyyes

 

Erotické masáže Hanka - PatricieErotické masáže Hanka - Sarah


8. února 2020

Valentýn

Oslavit svátek zamilovaných skvělým erotickým zážitkem je téměř povinností. Jestli delší dobu přemýšlíte, že vytáhnete partnerku/partnera na erotickou masáž, máme pro Vás skvělou záminku! "Masáže pro páry v akci!" laugh Jedno tělo, jedna duše, proto 8.-15.2.2020 páry za masáž zaplatí cenu pro jednotlivce lips


20. ledna 2020

Lesklá masáž nově i s Leilou a Sofií

Holky to umějí pořádně rozbalit 🙂 Nebojí se scénářů ani her, při kterých budou v dominantní roli. Láká Vás zažít něco speciálního? Tak vyzkoušejte naši lesklou masáž - Leila a Sofie mají natrénováno!


15. ledna 2020

Katrin se loučí

Srdečně Vás všechny zdravím. Tak nastal opět čas na návrat do dalekých krajů a já se musím rozloučit s těžkým srdíčkem. Jsem moc ráda, že jsem tu ten kratouňký čas mohla strávit, pomazlit se s Vámi a užít si spoustu zábavy. Pokud by jste mě ještě chtěli stihnout jsem tu do pátku 13hod. Moc Všem za vše děkuji a užívejte si nadále života jak jen to jde. Vaše Katrin


2019


2018


2017


2016


2015


2014


2013


2012


2011


2010


Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU