OBJEDNAT ONLINE
nebo nám zavolejte
+420 606 313 664

2018


25. října 2018

Nová slečna Tina

Tina se česky teprve učí :) Momentálně si s Váma popovídá anglicky, francouzsky a maďarsky. 

I think the treatment is how we treat each other. When I’m with you I make sure that I take care of all your needs that you have at the moment and give you a positive and relaxed vibe that they can take with yourself after spending some quality time with me at our salon.

Tina - nová masérka


14. září 2018

Nové fotogalerie

Snažily jsme se využít posledních záblesků léta a vytvořit pro vás pár aktuálních fotek, ale místo toho jsme krásně zmokly smile Velmi pravděpodobně nám kvůli tomu onemocněla i jedna z aktérek - Ester smile  Tak posuďte sami, jestli to stálo za to... Nové fotky má Leila, Alisa, Ester a Daniella. Vypadá to, že léto se zatím nevzdává, tak snad bude příležitost naplánovat další focení v přírodě wink

 

 Nová fotogalerie - září 2018


10. července 2018

Nová masérka Leila

Ráda Vám nabídnu Smyslnou erotickou masáž celého těla ,Vaše uspokojení je i mé potěšení.... .....po oleji klouzat a mazlit se s tebou – budu vzrušená i já ?

Erotické masáže Hanka - Leila


26. červen 2018

Dovolená 30.6. - 8.7.

První červencový týden vyrážíme za sluncem. Kdo má pocit, že to bez nás celý týden nevydrží, může načerpat porce něhy do zásoby ještě do konce týdne. Naposledy před dovolenou budeme v pátek 29.6. od 9:00 do 17:00.

Erotické masáže Hanka

 


7. červen 2018

Katrin se vrací

Srdečně Vás všechny zdravím  kiss

Hlásím opětovný návrat. Po pár měsíců u protinožců jsem se rozhodla udělat si dovču do milované Prahy a zavítat opět k Hance abych Vás mohla zase hýčkat a rozmazlovat. Už jste mi chyběli! Není nad české muže! U Hanky mě budete moc najít od 25.června asi tak po dobu dvou měsíců. Už se na Vás všechny moc těším!

S láskou,

Katrin lips

Masáže Hanka - Katrin


22. květen 2018

Alisa dovolená

Nastal čas trošku si odpočinout a nabrat síly a energii na léto :) Tak bych Vám chtěla oznámit, že dvacátého pátého května odjíždím na dovolenou. Těšit se budu opět za měsíc. Vaše Alisa.


23. dubna 2018

Masáž v pondělí dopoledne?

Postrádáte motivaci po víkendu s chutí naskočit do nového pracovního týdne? Nově máme otevřeno v pondělky, již od 9:00. Zkuste si začátek týdne zpříjemnit masáží u nás happyyes


10. dubna 2018

Nová masérka Annabelle

Ráda tě zbavím tvých starostí a únavy a sterotypu ... Budu tě hýčkat a něžně se tě dotýkat.... Přijď ke mně na masáž která tě vynese s mojí maličkostí do ráje...

Annabelle


4. duben 2018

Sofia se loučí

Dvacátý duben bude mým posledním dnem zde v salónu. Ráda bych touto cestou všem poděkovala za chvíle plné radosti, smíchu a něžností. Těšilo mě tu být s vámi a zažívat příjemné okamžiky. Těším se na rozlučková mazlení, než odejdu. A vám, co mě již nezastihnete, přeji mnoho příjemných doteků a hřejivých objetí od mých krásných kolegyň.

S úsměvem na tváři a hrstí plnou polibků vaše Sofia

Sofia


15. březen 2018

Nová masérka Nela

Masážím se věnuji chvilku, ale věřím, že si ji oba užijem. Mám ráda mazlení, doteky a ráda si při masáži hraju. Postárám se o Vaše pohodlí, zbavím Vás stresu a vzruším až k vyvrcholení. Udělám vše pro to,aby jste odcházeli s úsměvem. Těším se na Vaši návštěvu.

Nová slečna Nela


26. února 2018

Alisa se vrací

Alisa se vrací :) Jestli se vám stýskalo, pak neváhejte. Alisa masíruje už tento pátek, od 9:00.


21. únor 2018

Natálka dovolená

Moji drazí

Tentokrát jsem se rozhodla i já pro krátkou pauzu. Protože odpočinek potřebuje přeci jen každý každý a obzvlášť ten,co rozdává radost smile Já jsem se rozhodla nasbírat nové síly v lázních a budu se na Vás opět brzy těšit,ať s vámi oslavím svých 5 let v salonku. Buďte zatím prosím na holky hodní a já se vrátím brzy zpět s novou silou a plná úsměvu.

 

Vaše Natálka


2. února 2018

Nová masérka Monika

Jsem milá dívka, která ráda masíruje. Nabízím příjemné doteky spojené s max uvolněním. Je pro mě důležitá Vaše spokojenost. Těším se na Vaši návštěvu.

Nová masérka Monika - Erotické masáže Hanka


31.leden 2018

Soňa je zpět!

Ahoj, vrátila jsem se z cestování a také zpět do své oblíbené práce v salonu Hanka! Načerpala jsem spoustu nových sil a optimismu! Masáže a mazlení s Vámi mi moc chybělo, tak se moc těším, až se zase potkáme. smile

Soňa

Soňa - Erotické masáže Hanka | Masáže Praha


12. leden 2018

Nové varianty Lesklé masáže

Protože mnozí z vás vycítili, že jsme pro "každou legraci", chtěly bychom tímto povzbudit i ostatní klienty, kteří mají speciální představy, jen se ostýchají zeptat. Tato masáž není jen pro ty, kteří si libují v submisivní roli. Rády vám dopřejeme cokoliv nestandardního, zvláštního a třeba i bláznivého - v rámci našich pravidel. Snad se někteří z odvážných nebudou zlobit, když uvedu několik příkladů. Protože svůj speciální zážitek v nich rozpoznají pouze oni sami :) Jsme schopné zařídit koupele s různým obsahem - v mléce, pivu ale zažily jsme i plnou vanu pěny na holení. Toužíte po bláznivém scénáři, který hraničí s divadelním představením? Nebo se před masáží chcete obléknout do něčeho speciálního? Vzrušují vás pomůcky a věci, které s erotickými pomůckami nemají nic společného? ... prostě cokoliv. Za zeptání nic nedáte :) A my se na dotazy moc těšíme.
Uvědomuji si, že si naší nabídku čtou i lidé, kteří si momentálně ťukají na čelo a pochybují o našem mentálním zdraví :) Chci vás ujistit, že jsme v rámci možností zcela normální. Osvěžuje nás vybočení z normálu, ze stereotypů. Množící se dotazy se "speciálními" požadavky nám k tomu otevírají cestu.
Překonejte stud a nebojte se zeptat na svou představu prostřednictvím soukromé zprávy z profilu masérky, kterou jste si vybrali. Ale jsou mezi námi (zatím) tři, které v tomto ohledu zásadně vyčnívají - Ester, Natálka a Alisa. Můžu vás ujistit, že holky nerozhodí naprosto nic :) Dokonce jsou to aktérky fotogalerie, která prezentuje malou část možností, které vám naše nová Lesklá masáž přináší.

 


4. leden 2018

Šťastný nový rok!

S malinkatým zpožděním přejeme všem věrným, nevěrným i potencionálním klientům aby nový rok přinesl alespoň většinu z toho, po čem toužíte. Ať jste spokojení, zdraví a abyste k nám na masáž chodíli spíše pro radost a inspiraci, než kvůli bolavým zádům happyyes

Štastný nový rok! - Erotické masáže Hanka


2017


2016


2015


2014


2013


2012


2011


2010


Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU
Můžeme Vám poradit?
Ester
Alisa

Jsou právě online na chatu