OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Anastasii

Zpět

:

Horizontal line

Čekal jsem než navštívím obě nové slečny Hančina teamu, abych mohl zodpovědně porovnat a ujasnit si kdo je má favorittka. Rozhodování bude těžké, ačkoli Anastázie je bezpochyby lepší masérka. Beata je hodná, milá, hned od začátku si vedle vás lehle, přitulí se, ale s masáží jako takovou, to narozdíl od Anastazie nemá mnoho společného. Spíše čeká že se budete věnovat vy ji. Vzájemné uspokojování u obou je výborné, u Beaty bych řekl na hranici povoleného... Anastazie je sebevědomá masérka, která se o vás komplexně postará se vším všudy, u Beaty hledejte trochu více sexu bez sexu..... Vzhledem k totmu, že Hančiny služby vyhledávám právě kvůli komplexnímu přístupu a kvalittní masáží včetně zakončení a hrátek, volím do budoucna Anastazii.:

Horizontal line

Naprosto skvělá postavička, nikde nic nechybí, natož aby snad bylo navíc. Zadeček přímo okouzlující. Co však bylo ještě daleko více, kolik příjemné a posilující energie z dlaní a prstů této navenek křehce vypadající dívky proudí. Masáž byla nejen velice příjemná, ale i velice účinná. O ostatní jemné „ruční práci“ ani nemluvě. Moc a moc děkuji a těším se na další setkání.:

Horizontal line

Masáž byla naprosto skvělá, alespoň tak si ji představuji já. Intenzivní co se týče uvolnění svalstva, rafinovaná a s velkým nábojem erotična. Jen teď bude těžké rozhodování mezi Hankou a Anastázií. Jsou obě skvělé.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU