OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Antonie

Zpět

:

Horizontal line

Antonia byla úžasná. Ač se to nemůže na první pohled znát, je velmi empatická a mazlivá. Také si ráda hraje, tudíž se máte pánové na co těšit.:

Horizontal line

Čas strávený s Antonií byl překrásný, nádherný souzvuk slov a něžných doteků. Trošku jsem se obával, že si úplně nesedneme, opak byl pravdou. Měli jsme si pořád o čem povídat a bylo taky nádherné, že jsme si často nemuseli nic vysvětlovat, stačil dotek nebo zašeptání, ostatní už šlo samo.:

Horizontal line

Je to úžasná dvojka, kdo nezkusil, dělá velkou chybu:

Horizontal line

Antonia is a very open, friendly, young girl. She welcomed me with a warm hug and nice complement. Later was only better. She clearly likes massages and people. I felt like an old friend (with benefits)! She explored my every desire and opened her great body to me. She speaks English fluently, what allowed us to have great, exciting conversation. I definitely will be back. Take care, sweet Antonia:

Horizontal line

Slova jsou zbytečná, jedním slovem fantazie !!!:

Horizontal line

Antonia bola uzastna. Uz od prichodu som sa citil velmi prijemne. Na uvod krasna sprcha ;) Vsetko v ramci pravidiel a naprosto nezabudnutelny zazitok. Urcite odporucam, nebudete sklamani.:

Horizontal line

Tahle dvojice je jedním slovem erotický zázrak. Ta děvčata se hledala, až se našla. Místy jsem při masáži létal mezi nebem a zemí. Neváhejte a zkuste si to taky.:

Horizontal line

Krásné oči, decentně zvýrazněné líčením, jahodové rtíky a dvě řady zářivě bílých zoubků – tím vás Antonie uvítá a přímo vtáhne do svého světa rozkoše. Masáž, kterou začala hned při tom, kdy jsem si zouval boty velice příjemným škrábáním na zádech a hlavě, po mazlivé mokré masáži ve sprše, pokračovala vzrušujícími laskavými a pevnými tahy prsty, dlaněmi i předloktím. A když následně spočinulo její pevné mladé tělo na mých znavených zádech, začal jsem ztrácet přehled, kde všude a čím se mne tato mladá kráska dotýká. Dokonalé splynutí a pohoda, nejen těla, ale i duše. Antonie nejen zcela naplnila mou představu o masáži, ale dovolím si tvrdit, že nádoba mých očekávání několikrát výrazně přetekla. Je až neuvěřitelné, jaký cit a empatii pro potřeby mého těla tato mladičká dívka projevila.:

Horizontal line

Úžasná holka. Hezká, se sexy postavou, inteligentní, vtipná, nežná i vášnivá. Cítil jsem se s ní moc příjemně a určitě si to rád zopakuji.:

Horizontal line

Milá Antonie, jsi krásné děvče, k němuž se budu stále vracet. Jsi divoká a kouzelná, jsi skvělá. Těším se na další setkání.:

Horizontal line

Počtvrté je málo, nezbývá než se těšit na další setkávání s touto krásnou dívkou:

Horizontal line

Tahle osmnáctiletá krásná dáma se mi líbí čím dál víc. Už se nemůžu dočkat, až ji zase navštívím. Je to perla Salonu Hanka:

Horizontal line

Omylem jsem neklikl na pátou hvězdičku, ale hvězdiček by mělo být u Antonie nejmíň deset. Byl jsem u ní podruhé. Dvě hodiny na tak úžasnou masáž plnou nádherné erotiky bylo málo, plus povídání o životě. Antonie je krásná mladá žena a vím, že má třetí návštěva bude ještě krásnější než dvě předchozí.:

Horizontal line

Je neuvěřitelné, jak fantastická byla dívka, které je tu teprve krátkou dobu. Krom toho, že je kus krásné ženy s nádhernýma očima, má v sobě obrovskou něhu, z níž mi běhal po zádech blahem mráz. Určitě se k ní vrátím .Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU