OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny

Zpět

:

Horizontal line

Jemné rysy obličeje, kouzelné tmavé oči, jiskřivý pohled, vše zdůrazněné dobře zvolenými obroučkami optických brýlí. A pohodově zvonivý hlas. Tím vším Jennifer naplní váš první pohled. Následuje štíhlounké tělo, již od pohledu pružné jako proutek. Na rozdíl od fotografií v albu se na první pohled zdá spíše drobná až křehká. Když se však tento křehký prouteček pustí s vervou do masáže, máte ve chvilce pocit, že jsou u vás masérky nejméně dvě. Její mladé hlaďounké voňavé tělíčko je prostě všude kolem vás – vpravo, vlevo, nahoře dole – prostě všude. Absolutní pohodou a erotikou naplnila celou hodinu a půl – od mydlinkové masáže ve sprše, přes vzrušivou masáž zad a celého jejich pokračování až k chodidlu, s obzvláštní péčí o vnitřní strany stehen. O péči o protilehlou část mého těla vám nic nevyzradím, to je třeba si užít na tělo vlastní. Určitě však musím potvrdit větu z profilu Jennifer „Bude to celé ako v jednom krásnom sne?“ – rozhodně bylo a nejenom v jednom snu. A navíc to byla skutečnost!!!!:

Horizontal line

Chodím k Hance už dost dlouho, i když ne moc často. Nepopírám, že jsem zažil i slabší slečny, ale většina byla velmi dobrá nebo dokonce skvělá. Jennifer to ale celé zase posunula o kousek výš. Jsem dost introvert a dlouho mi trvá, než s někým navážu kontakt. S Jennifer jsem ale pět minut od okamžiku, kdy jsme se poprvé potkali, stál nahý ve vaně a měl pocit, že tam stojím s dlouholetou kamarádkou. Jennifer je neuvěřitelně bezprostřední, přítulná, voňavá, naprosto přirozená a kromě toho ještě krásná. No a mazlivá slovenština zvyšuje sex appeal krásné ženy o dalších 50%, takže zážitek to byl dokonalý.:

Horizontal line

Bezva hodinka s krásnou, veselou, přítulnou a energickou slečnou, která mne ještě více utvrdila, že život je krásný.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU