OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Lili

Zpět

:

Horizontal line

Ahoj všichni příznivci příjemně strávených chvil ve společnosti milé slečny.. !! Pracuji v branži, kde spoléhám také na doporučení i na recenze. Proto -když jsem sám s něčím spokojen, také rád recenzi pošlu.. V úterý 14.11. jsem se na poslední chvíli rozhodl užít si masáž. Měl příležitost vychutnat si masáž od slečny Lili. Byla to první vzájemná zkušenost. Z počátku jsem si nebyl jist zda jsem udělal dobře.. Jsem konzervativní týpek.. :-) Ale už po pár minutách masáže jsem přesně věděl, že tohle byla ta nejlepší volba. Lili je pro mne opravdu velmi přitažlivá masérka. Po neskutečně příjemné masáži nohou a chodidel, což jsem si opravdu užil došlo na všechny části těla.. Masáž nádherně gradovala od příjemných doteků, které mne téměř uspaly až po opravdu "žhavé" doteky všude tam, kde muž potřebuje cítit ženu.. Když k tomu všemu přidám doteky Liliina celého těla a že opravdu má co nabídnout, můžete si domyslet, že finále bylo opravdu bouřlivé.. :-) Doufám, že toto "poprvé" nebylo zároveň naposledy a že budu mít brzy příležitost se opět zastavit a prožít masáž jako od bohyně všech masáží.. Děkuji - cítil jsem se úžasně.. DeAnge1is..:

Horizontal line

Moje více než osmdesátá návštěva salonu Hanka a opět něco neskutečně jiného. Lili, již jakoby jméno napovídalo o jemnosti, kterou vás možná překvapí masírování této postavou drobné slečny. Lehounké doteky prstů, dlaní , paží i všeho ostatního hned v prvních minutách povzneslo mou metrák vážící tělesnou schránku kamsi do neznáma a moje mysl si dále užívala stále silnější vibrace vzrušení až k pocitu, že již nic jiného na světě, než tato chvíle, neexistuje. A energie, kterou jsem od Lili takto nasál, se vracela i do mého těla. Pokud bych byl technik, zřejmě bych Lili přirovnal k vysokokapacitní powerbance, která vaši baterku se zárukou doplní energií na maximum. Protože jsem však spíše poeta, vidím Lili jako lesní vílu, která věnovala svůj sváteční tanec mému znavenému egu. A k tomu jako bonus ještě přidala svém krásně zhmotnělé tělo.:

Horizontal line

Lili je nádherná kočka, která se Vám bude maximálně věnovat. Prožil jsem skvělý relax s obrovským erotickým nábojem. Průběh celé masáže velice originální, určitě budu opakovat.:

Horizontal line

Lili je milá a šikovná slečna. Masáž u ní pro mě byla velmi příjemným zážitkem.:

Horizontal line

Másáž byla víc než příjemná od počátku až do konce. Přesně to, co sem potřeboval sem také dostal, odpočinek a regenerace zaručena. Lili naslouchá potřebám vašeho těla a dá vám to co potřebujete, pokud se necháte vést. Děkuji za velice příjemné chvíle.:

Horizontal line

Slečna Lili je úžasná.Masáž s ní jsem si moc užil.Vzájemné doteky našich nahých těl byly moc vzrušující.Jemná masáž penisu neměla chybu.Je navíc strašně milá společnice,už jen povídat si s ní je velice příjemné.Zkrátka všechno SUPER:

Horizontal line

Ačkoliv na začátku masáže mi přišlo ticho na pokoji nepříjemné, tak slečna Lili potvrdila, že masírovat opravdu umí, celé tělo poctivě, intenzivně a přesto příjemně. Když budu fakt chtít najít chybu (a prostor pro zlepšení), tak příště ještě promasírovat šíjové svaly. Nicméně například masáž chodidel super příjemná a užitečná. A pokud jde o masáž penisu, tak to se fakt nedá popsat. A i když ne všichni mají velký penis, tak si tohle zaslouží... :-) Díky Lili :-)Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU