OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Marty

Zpět

:

Horizontal line

Čas strávený s Martou byl naprosto dokonale využitý. Marta byla velmi milá, usměvavá a empatická. Nejdříve jsme si krásně popovídali v sauně a pak jsem plně podlehl smyslným ddotekům při elektrizující masáži. Děkuji.:

Horizontal line

Marta je krásná, milá, zkrátka fajn. Přijdu zas:

Horizontal line

Marta je naprosto skvělá. Empatická, milá, neuvěřitelně energická a zároveň něžná, voňavá no a samozřejmě krásná a sexy. I z masáže v rámci pravidel dokáže udělat zážitek zcela nezapomenutelný.:

Horizontal line

Saunu ani vanu jsem s Martou nezkusil, ale i tak mě bylo chvílemi pěkně horko. Marta je nejen celkově velice příjemná dívka se smyslem pro humor, ale je v masáži velice vynalézavá. Od prvních doteků je znát, že ji to skutečně baví, jak píše sama ve svém profilu. A pak v podstatě vůbec nezáleží na tom, jaké má či nemá zkušenosti. Rovněž se nenechte zmást trochu jakoby stydlivými fotkami v albu, realita je mnohem svůdnější . Rozhodně však není pravda, že by jí cokoliv scházelo či přebývalo, jak na svůdném těle, tak na bystrém duchu. Dobře ví, jak se o klienta „postarat“. Neseznámit se s Martou by bylo opravdu škoda!:

Horizontal line

Marta? Milá, usměvavá, hezké oči a tělo snů. Vždy v dobré náladě a masáž pokaždé výborná. ;) Pokud bych měl hodnotit na stupnici 1 až 10, dávám 11 bodů. :) Vik:

Horizontal line

Marta je pohlazení, i horké ruce hvězd. Nádherná, smyslná, něžná , plamen i beránek, moře i červánek, cukr i sůl. Děkuji:

Horizontal line

Marta je úžasná. Krom krásy je velmi inteligentní a dá se s ní povídat o čemkoli. Byl to nádherný zážitekObjednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU