OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Wendy

Zpět

:

Horizontal line

Masáž s Wendy je zážitek, který lze těžko popsat slovy, to se musí zažít. :-) Její styl masáže vás pohltí natolik, že i s odstupem času si vybavím její krásný úsměv, oči a prima náladu - jako by se celý týden těšila, až přijdete. :-) Dokonalost prý neexistuje, ale masáž s Wendy k ní měla sakra blízko.:

Horizontal line

Pozor!Varování před prvním objednáním-masáže u slečny Wendy a slečny Leily jsou silně návykové.:

Horizontal line

Recenze píšu zcela výjimečně.Stručně,ale výstižně-Wendy je skvělá!Domluvil jsem.:

Horizontal line

Vždycky, když odcházím od Wendy, tak si myslím, že lepší už to být nemůže, ale když přijdu příště, tak vidím že může...:

Horizontal line

Už pár minut přemýšlím nad tím, jak napsat recenzi na Wendy. Vzdávám to. To se nedá popsat, to se musí zažít.:

Horizontal line

Wendy je opravdu dablik v andělské těle . Masaž byla excelentní . Člověk přijde na úplně jiné myšlenky. Opakování bude jisté.:

Horizontal line

Již nějakou dobu navštěvují masáže. Začetl jsem se do mnoha pochvalných recenzí a na jejich základě jsem si vybral masáž se slečnou Wendy. Rozhodně jsem neprohloupil. Včerejší masáž vyskočila na nejvyšší příčku v žebříčku všech mých masážních prožitků. Wendy je skutečně roztomilé mazlivé koťátko, které umí rozdávat něžné doteky a dala mi alespoň na chvíli zapomenout na všední pracovní starosti. Rád se k vám budu vracet. Pokud jsou všechny dívky u vás tak citlivé, empatické a něžné, jistě nebudete mít o návštěvnost nouzi. Wendulko, výdrž zde ještě dlouho, abych si mohl včerejší nezapomenutelný prožitek zopakovat.:

Horizontal line

Vlastně ani nevím, jak mám zážitek slovy popsat. Mám pocit, jako bych Wendy znal dlouho a byla to dobrá kamarádka. Její pojetí masáže mi maximálně vyhovuje, skvěle si při tom pokecáme a vůbec je to celé uvolňující a uklidňující hodinka. Tak už se těším na další :).:

Horizontal line

Minulý měsíc jsem navštívil salon Hanka již více než po 100.Tuto krásnou příležitost jsem si užil s mojí dvorní kouzelnicí Wendy. Užili jsme si společnou koupel v bublinkách a bublinky samozřejmě nechyběly ani při přípitku. Wendulínka se opět proměnila v něžné koťátko se vším všudy. Mohl jsem si jí hladit od oušek až po ....(ocásek?) :) Na závěr toto koťátko vystrčilo své drápky a pořádně mě pozlobilo. Musel jsem proto tu další 100 trošku rozjet, tak jsem hned po dovolených opět nastavil svou kůži něžným prstíkům. Ovšem co jsem zažil tentokrát lze popsat jedině slovy "erotické a smyslné tornádo", nezůstalo jenom u prstíků. Ještě teď se divím, že salónek to vydržel. Prostě má velice pevné základy položené Haňulkou. :):

Horizontal line

Wendy je rozkošná drobounká kočička s podmanivým pohledem šelmy. V tu se také dokáže proměnit, vytáhnout drápky a kouzelně je použít. Je něžná, mazlivá, hravá i dravá. Je úžasná.:

Horizontal line

Úžasné koťátko měnící se ve vteřině v lačnou tygřici. Co víc si přát? Ale i bez přání toho bylo ještě móóóóc navíc – uvítání ve vzrušivě červené (Oživuje nás a dodává nám odvahu. Symbolizuje krev, vitalitu, sílu života a energii. Lidé s oblíbenou červenou barvou rádi šíří po okolí svoji srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti…...) krajce, do intimity pokojíku příchod v tyrkysovém vzrušivě povlávajícím župánku (Spojuje blahodárné účinky modré a zelené a tím nás očišťuje a zároveň posiluje. Má uklidňující účinky na tělo i duši. Podporuje naše sebevědomí a fantazii), černé (symbolizuje tajemno) minimalistické prádélko a pak už jen nádherně vymodelovaná postavička se žhavými uhlíky v očích. Vše ostatní se mi již rozplývá v mlze opojení laskavými doteky této krásky. Toto všechno je Wendy!!!!:

Horizontal line

I když u jiných masérek jsem byl už několikrét, k Wendy se mi povedlo dostat poprvé. Měl jsem pocit, že jsme si sedli vzájemně. Trochu jsem ji vyděsil, ale po vysvětlení si, že ten výraz v mém obličeji znamená maximální vzrušení a spokojenost, nikoliv zděšení, dostála Wendy tomu, co se píše na webu. Užili jsme si spoustu sexu bez sexu na samé hranici toho, co je při masážích povolené. Díky moc za příjemnou hodinku. Určitě se rád vrátím!:

Horizontal line

Wendy, děkuji Ti za překrásné chvíle strávené v Tvé přítomnosti. Ty tři vteřiny, které pokaždé uběhnou při naší masáži (nemohu hovořit o třech hodinách, protože v Tvé přítomnosti mi nějak jinak ubíhá čas), plné něžných pohlazení a slastných dotyků z Tvých rukou, jsou pro mne pokaždé velikou rozkoší. Tak jako padá něžně kapka za kapkou na hladinu vodní, tak na mne něžně dopadají pokaždé z Tvých rukou sladké dotyky a něžná pohlazení. Není tak mnoho citlivých, krásných, milých a něžných žen, jako jsi Ty. Pokaždé jsem se cítil ve Tvé přítomnosti přirozeně a uvolněně, protože vyzařuješ vnitřní nesmírnou krásu a energii, která se kolem Tebe vznáší. Povídalo se mi s Tebou jako bychom se znali již dlouho a velmi si vážím Tvého času, který mi věnuješ a děkuji Ti za něj. Přeji Ti samé krásné dny a sluníčko v duši. Měj se moc pěkně, a těším se příště na viděnou. Honza:

Horizontal line

Wendy je mimořádně něžná a šikovná. Je hezounká a má nádhernou postavu. Byly to krásné zážitky. Určitě se budu k Wendy rád vracet.:

Horizontal line

Wendy je jemná, milá a krásná. je velmi vzdělaná a inteligentní. Přeji ji vše dobré.:

Horizontal line

Kolegové zde v recenzích nelhali. Takže podtrhuji vše, co bylo napsáno. Wendy je něžná, milá a velice důmyslná masérka.:

Horizontal line

Holky byly skvělé. Na 90 minut jsem se dostal do ráje. Děkuji.:

Horizontal line

Když se řekne: mladá slečna s krásnou postavou a velkými prsy, usměvavá, hodně mazlivá a hlavně vstřícná, tak zní to spíš jako reklama…tato výjimečná kombinace je u však Wendy skutečností Poprvé jsem objednal „zkušební“ půlhodinku……a pak mně z toho polil pot, jak opravdu všestranně a odvážně celé své nádherné tělo k masáži využila. To jsem vůbec nečekal a tak jsem byl vzrušený velmi rychle. Když se to už nedalo udržet, nikam neuskakovala, ještě chvíli po mě klouzala a nechala mě vše v klidu dožít. Wendy mi tak potěšila hned při první návštěvě, že jsem se během týdne k ní objednal podruhé na hodinu. Nejsem mladý kluk a holka, která mě dokáže udělat dva orgasmy po sobě je hotová kouzelnice….:

Horizontal line

Po menší pauze jsem opět navštívil salónek Haňulky, koťátko Wendy byla výzva a rád konstatuji, že Hanka má opět jeden poklad. Wendulínek o opravdový mazlíček a vše bylo opět jak v pohádce. Tady ale zazvoněním rolničky není konec, ale začátek - více však neprozradím, to je překvapení :) Bylo to krásné a když mi v mysli přišla známá věta "Budulínku - Vendulínku dej mi hrášku, provozím Tě ....." jako by se stalo, dle všech pravidel :) Ani jsem hrášek nepotřeboval ;) Děkuji. Též jsem si uvědomil, že lepší oslavu 9. výročí existence salónku jsem nemohl zažít. Těším se na Valentýnskou sladkou masáž ;):

Horizontal line

Wend je vánek, sladká a něžná, nádherná:

Horizontal line

Je fantastická , nežná a sladkáObjednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU