ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Věrnostní program

Děkujeme za Vaší přízeň! Náš Věrnostní program je online prostor plný výhod. Přinese Vám především možnost rezervovat si masáž online, prohlížet zamčené galerie masérek, vkládat bez ověřovacích kódů recenze, nebo komentovat fotky masérek. Zábavnou třešničkou na dortu je sbírání kreditů, které lze proměnit za příjemnosti k masáži - například sekt, rituály s čajem, či vodní dýmkou, nebo dokonce k nákupu pomůcek z našeho hračkářství.

Komu je náš věrnostní program určen?

Mužům, ženám, párům, nejdříve po páté návštěvě.

Především těm, kteří nás navštěvují rádi, pravidelně, chovají se k nám mile, pozorně a váží si našeho času (neruší nám rezervace a a pod.)

Co přesně Vám náš věrnostní program umožní?

  • Objednávky online
  • Kreditový systém
  • Unikátní jméno (nick) u Vašich komentářů, recenzí ale také do chatu
  • Vkládání recenzí bez zadávání ověřovacího kódu
  • Možnost odebírat emailem horké novinky
  • MH hračkářství i za kredity!
  • Můžete si zapnout možnost KONTAKTUJTE MĚ a my Vám dáme vědět, kdyby došlo k jakékoliv změně Vaši objednávky. Jinak klientům NIKDY nevoláme ani nepíšeme - ctíme diskrétnost.

Jak na to?

Snadno a bez registrace.

Jestli máte právě za sebou svou pátou masáž u nás, řekněte své masérce, že máte o náš věrnostní program zájem. Ta v zápětí ověří možnosti a nechá Vám zaslat přihlašovací údaje v SMSce.

Jak jednoduché, že? 🙂

Jak sbírat kredity?

Kredity se přičítají automaticky, po každé masáži. Matematika je jednoduchá:

1 hodina = 1 kredit

Za masáž s uplatněnou výhodou se nové kredity nepřipisují.

Děkujeme za Vaši důvěru při účasti v našem věrnostním programu. Doufáme, že Vám přinese spoustu zábavy a příjemných zážitků.

Salón si vyhrazuje právo na změnu podmínek, způsobu získání a čerpání kreditů, ale taky úplné zrušení Věrnostního účtu uživatele, který zapomněl na slušné chování. Na případnou úpravu podmínek budete upozorněni systémovou zprávou.Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU