ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Věrnostní program

Líbí se Vám u nás a rádi se k nám na naši erotickou masáž, vracíte?

Jako poděkování za Vaší přízeň, Vám nabízíme věrnostní program, který Vám umožní ozvláštnit si kouzelné chvilky strávené v naši péči a ulehčí komunikaci s Vaší masérkou.

Komu je náš věrnostní program určen?

Mužům, ženám, párům, kteří náš salonek navštěvují rádi, dokáží si maximálně vychutnat nabízené služby, ale zároveň respektují jisté morální zásady. Nerada bych zmiňovala slušné chování k masérce. Jedná se primárně o včasné rušení objednávek a podobně...

Zpravidla Vám registraci s radostí věnujeme po páté návštěvě našeho salonku.

Co přesně Vám náš věrnostní program umožní?

  • Objednávky online
  • Každá návštěva našeho salonku Vám na účet automaticky připíše kredity, které můžete proměnit za prodouženou masáž, společnou koupel, či saunování s masérkou.
  • Pokud rádi komunikujete v naší diskuzi, chatu, nebo v soukromých zprávách, stane se Vaše jméno (nick) jedinečným. Přestanou Vás obtěžovat antispamové otázky při odesílání vzkazů.
  • Vkládání recenzí bez zadávání kodu
  • Máte možnost zvolit si bezpečný komunikační prostředek, ať už email, telefon, SMS, kam Vás můžeme kontaktovat v případě, že dojde k jakékoliv změně Vaší objednávky.

Jak na to?

Právě jste u nás prožili pátou masáž a máte jasno v tom, že rozhodně nemůže být poslední? Řekněte své masérce, že máte zájem zapojit se do našeho věrnostního programu.

Po masáži Vám odešleme SMS s klientským číslem a heslem.

Registrace není potřeba. Můžete se ihned přihlásit.

Jak sbírat kredity?

Přihlášením do svého profilu aktivujete kreditový účet. Jeho stav můžete sledovat v přehledé tabulce.

Kredity se přičítají automaticky, po každé masáži. Matematika je jednoduchá:

1 hodina = 1 kredit

Využití kreditů:

  • 2 kredity – láhev sektu k dotvoření příjemné atmosféry
  • 5 kreditů – zvolte si k masáži saunu navíc
  • 12 kreditů – získáte 30 min navíc + saunu

Protože je náš program určen opravdu věrným klientům, možnost využití výše popsaných příjemností, bude umožněno po deseti hodinách strávených v naší péči a to od prvního přihlášení do Věrnostního programu. Prvních 10 nasbíraných kreditů se tedy falešně jeví jako kredity k využití, ale není tomu tak. Po desáté návštěvě bude 5 kreditů odečteno, 5 jich zůstává k využití. Od teď Vás žádný další nevítaný odpočet kreditů nečeká. Znamená to, že jste s námi strávil minimálně 15 hodin a my Vás velice rády rozmazlíme vstřícně dostupnými bonusy k masáži.

UPOZORNĚNÍ!  Do "zásoby" lze naspořit maximálně 20 kreditů. Po dosažení dvaceti kreditů se další nepřičítají, je nutné část kreditu vyčerpat, aby přibývaly další.

Za masáž s uplatněnou výhodou se nové kredity nepřipisují.

Předpokládáme, že jako pravidelní návštěvníci jste spokojení s nabízenou službou, i s jeji cenou. Proto Vám nechceme nabízet slevy, ani nestandardní služby navíc.

Děkujeme za Vaši důvěru při účasti v našem věrnostním programu. Doufáme, že Vám přinese spoustu zábavy a příjemných zážitků.

Salon si vyhrazuje právo na změnu podmínek, i způsobu získání a čerpání kreditů. Na případnou úpravu podmínek budete upozorněni systémovou zprávou.

Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU