OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Beaty

Zpět na profil Vložit novou

:

Horizontal line

Had two massages with Beata over two days Had an awesome experience she keeps you on edge and is a warm person:

Horizontal line

Having seen two ladies over few days I have to say Beata was the best, She knew when to cuddle and when to have fun. We both had lot of fun . The hour went very quickly.A very sexy lady who knows how to please a man within the rules. I will certainly book for longer on my next visit Thank you for a wonderful time:

Horizontal line

Beátka byla skvělá. Milá, nežná a mazlivá. Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl a kvůli čemu do tohohle salonu chodím. Další holka u Hanky, ke které se rád budu vracet. Děkuji.:

Horizontal line

Čekal jsem než navštívím obě nové slečny Hančina teamu, abych mohl zodpovědně porovnat a ujasnit si kdo je má favorittka. Rozhodování bude těžké, ačkoli Anastázie je bezpochyby lepší masérka. Beata je hodná, milá, hned od začátku si vedle vás lehle, přitulí se, ale s masáží jako takovou, to narozdíl od Anastazie nemá mnoho společného. Spíše čeká že se budete věnovat vy ji. Vzájemné uspokojování u obou je výborné, u Beaty bych řekl na hranici povoleného... Anastazie je sebevědomá masérka, která se o vás komplexně postará se vším všudy, u Beaty hledejte trochu více sexu bez sexu..... Vzhledem k totmu, že Hančiny služby vyhledávám právě kvůli komplexnímu přístupu a kvalittní masáží včetně zakončení a hrátek, volím do budoucna Anastazii.:

Horizontal line

Čas strávený s Beatou byl úžasný a velmi přijemný. Krásné povídání a naplnění hesla spousta sexu bez sexu.:

Horizontal line

Beata je úžasná a šikovně rafinovaná. Nebo možná rafinovaně šikovná? Masáž prostě byla super. Určitě přijdu znovu.:

Horizontal line

Pokud chcete masáž, tak Beáta rozhodně umí masírovat, bude to příjemné a profesionální. No a pokud chcete sex bez sexu, tak si buďte jisti, že Beáta to pozná a pak zažijete hodinku, která bude intenzivní, vzrušující, plná intimního kontaktu a energie...díky moc a rozhodně jsme se neviděli naposledy :).:

Horizontal line

Mottem služeb poskytovaných salonem Hanka je „Spousta sexu bez sexu“, což může leckomu připadat jako protimluv nebo třeba dokonce nesmysl. Musím znovu potvrdit, že naprostý opak je pravdou a včera mě o tom opět přesvědčila nová slečna v Hančině týmu. Masáž v provedení Beatky je od pozdravení ve dveřích, přes mydlinkovou masáž při společné sprše až po intenzivní relaxační masáž na pokojíku, nabitý sexem až k prasknutí. Kolik poloh při masírování (v podstatě celým krásným tělem) přitom vystřídala, jsem nedokázal spočítat, ale v žádné nelze najít nějaký nedostatek. Doporučuji zapojit i jako „doplňkový smysl „ zrak, určitě pohledem ať do některého ze zrcadel tak i přímo, silně umocníte. Pokud mi nevěříte, vyzkoušejte sami. Děkuji Beatce za skvěle prožitý čas a Hance za opět podařený výběr.:

Horizontal line

Velice těžko hledám slova k něčemu co je stěží slovy popsatelné. Beatka je okouzlující mladá žena s nádhernýma tmavýma očima, úžasným úsměvem a krásným hebkým tělem. Přestože jsem člověk, který je trochu ostýchavý a vždycky chvíli hledá cestu k druhému, tak s Beatkou jsem se cítil od první minuty úžasně a spokojeně jako v té nejmilejší náruči. Dokázala se naprosto přesně naladit na moji vlnu. Masáž byla velmi příjemná a uvolňující jak po těle tak i po duši, jedním slovem dokonalá. Nemusíte se bát Beatce svěřit s tím, co máte rádi nebo jaké máte tajné touhy. Ona je v rámci pravidel dokáže rafinovaně zakomponovat do masáže. Pokud si pro masáž vyberete Beatku, určitě budete odcházet šťastní a spokojení jako já. Těším se na další setkání.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU