OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Beaty

Zpět na profil Vložit novou

:

Horizontal line

Beátka je anděl:-) s ďáblem v krásném těle. Již se těším na další návštěvu..... a to dost intenzivně :-).:

Horizontal line

Beatka prostě nezklame a čas s ní strávený polaská nejen tělo, ale i duši:

Horizontal line

Btka je prostě skvělá společnice a dokonalá profesionálka, která perfektně vycítí kdy protlačit a kdy jen tak lehce pošimrat a tím dosáhnout maximálního prožitku. Škoda že bylo málo času, budu muset brzo zase zaskočit do oázy klidu, porozumění a rozkoše.:

Horizontal line

Má třetí návštěva Beatky a opět se nemohu ubránit alespoň drobné pochvaly. Hned při pozdravení mezi dveřmi potěšení na krásnou mladou dámu, oděnou v lehkou černou róbu (tedy dle mne róbu), začínající kdesi na křehkých kotnících a končící přesně nad částí jejího křehkého těla, který už na veřejnosti dáma neukazuje. Pokračování odkrytými smetanovými rameny, které nesou černými vlásky orámovanou půvabnou hlavinku s jemnými rysy obličeje. Když dospějete pohledem až k hlubokým očím, jste nadobro ztraceni očekáváním dalšího. A protože to „další“ bylo opravdu neskutečně snově fantastické, tak o tom psát nic nebudu. Třeba by mohl ještě někdo závidět, že ještě u Beatky na masáži nebyl . Určitě přišel o nádherný zážitek.:

Horizontal line

Krásná žena s nádherným tělem. Je těžké se do Beatky nezamilovat. Jeden z mých nejhezčích životních zážitků, děkuji Ti ❤️:

Horizontal line

K Beátce jsem se moc těšil, nejvíc ze všeho jsem potřeboval "odpojit hlavu" a odhodit stres posledních dní. Se sklenkou sektu jsme strávili krásné chvíle s příjemným povídáním, delším než obvykle, beze spěchu. Beátka se snadno dokáže vcítit do mé nálady a překlenout snad všechny překážky...stačí, když se na mě usměje a podívá svýma hlubokýma tmavýma očima. Pod jejími horkými dlaněmi jsem si připadal jako v osvěžující lázni. Dokázala mě nabít energií, naše dlaně se pak vyměnily a při smyslném mazlení jsme ztratili pojem o čase. Ten utekl tak rychle, že se už dnes těším na další setkání s báječnou Beátkou.:

Horizontal line

U Beáty jsem byl na masáži již … nejednou :). Co mě vždy přiveďe zpět je její empatický přístup. Každá návštěva je jiná a průběh je přizpůsoben tomu, co zrovna potřebuji. Někdy masáž, jindy víc povídání, jednou vášnivá akce nepřekračující pravidla salónu…. Prostě vracím se rád a děkuji za všechny skvělé zážitky.:

Horizontal line

Beátka při mé druhé návštěvě potvrdila, to, co jsem po první zkušenosti tušil. Její obrovská dávka empatie, kterou mě zahrnula, byla přesně tím, po čem jsem na konci perného týdne toužil. Cítil jsem se s Beátkou v bezpečí a celý vyhrazený čas jsme spolu prožili v příjemném souznění. Co víc si muž může přát, když tráví čas s tak báječnou ženou...:

Horizontal line

Had two massages with Beata over two days Had an awesome experience she keeps you on edge and is a warm person:

Horizontal line

Having seen two ladies over few days I have to say Beata was the best, She knew when to cuddle and when to have fun. We both had lot of fun . The hour went very quickly.A very sexy lady who knows how to please a man within the rules. I will certainly book for longer on my next visit Thank you for a wonderful time:

Horizontal line

Beátka byla skvělá. Milá, nežná a mazlivá. Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl a kvůli čemu do tohohle salonu chodím. Další holka u Hanky, ke které se rád budu vracet. Děkuji.:

Horizontal line

Čekal jsem než navštívím obě nové slečny Hančina teamu, abych mohl zodpovědně porovnat a ujasnit si kdo je má favorittka. Rozhodování bude těžké, ačkoli Anastázie je bezpochyby lepší masérka. Beata je hodná, milá, hned od začátku si vedle vás lehle, přitulí se, ale s masáží jako takovou, to narozdíl od Anastazie nemá mnoho společného. Spíše čeká že se budete věnovat vy ji. Vzájemné uspokojování u obou je výborné, u Beaty bych řekl na hranici povoleného... Anastazie je sebevědomá masérka, která se o vás komplexně postará se vším všudy, u Beaty hledejte trochu více sexu bez sexu..... Vzhledem k totmu, že Hančiny služby vyhledávám právě kvůli komplexnímu přístupu a kvalittní masáží včetně zakončení a hrátek, volím do budoucna Anastazii.:

Horizontal line

Čas strávený s Beatou byl úžasný a velmi přijemný. Krásné povídání a naplnění hesla spousta sexu bez sexu.:

Horizontal line

Beata je úžasná a šikovně rafinovaná. Nebo možná rafinovaně šikovná? Masáž prostě byla super. Určitě přijdu znovu.:

Horizontal line

Pokud chcete masáž, tak Beáta rozhodně umí masírovat, bude to příjemné a profesionální. No a pokud chcete sex bez sexu, tak si buďte jisti, že Beáta to pozná a pak zažijete hodinku, která bude intenzivní, vzrušující, plná intimního kontaktu a energie...díky moc a rozhodně jsme se neviděli naposledy :).:

Horizontal line

Mottem služeb poskytovaných salonem Hanka je „Spousta sexu bez sexu“, což může leckomu připadat jako protimluv nebo třeba dokonce nesmysl. Musím znovu potvrdit, že naprostý opak je pravdou a včera mě o tom opět přesvědčila nová slečna v Hančině týmu. Masáž v provedení Beatky je od pozdravení ve dveřích, přes mydlinkovou masáž při společné sprše až po intenzivní relaxační masáž na pokojíku, nabitý sexem až k prasknutí. Kolik poloh při masírování (v podstatě celým krásným tělem) přitom vystřídala, jsem nedokázal spočítat, ale v žádné nelze najít nějaký nedostatek. Doporučuji zapojit i jako „doplňkový smysl „ zrak, určitě pohledem ať do některého ze zrcadel tak i přímo, silně umocníte. Pokud mi nevěříte, vyzkoušejte sami. Děkuji Beatce za skvěle prožitý čas a Hance za opět podařený výběr.:

Horizontal line

Velice těžko hledám slova k něčemu co je stěží slovy popsatelné. Beatka je okouzlující mladá žena s nádhernýma tmavýma očima, úžasným úsměvem a krásným hebkým tělem. Přestože jsem člověk, který je trochu ostýchavý a vždycky chvíli hledá cestu k druhému, tak s Beatkou jsem se cítil od první minuty úžasně a spokojeně jako v té nejmilejší náruči. Dokázala se naprosto přesně naladit na moji vlnu. Masáž byla velmi příjemná a uvolňující jak po těle tak i po duši, jedním slovem dokonalá. Nemusíte se bát Beatce svěřit s tím, co máte rádi nebo jaké máte tajné touhy. Ona je v rámci pravidel dokáže rafinovaně zakomponovat do masáže. Pokud si pro masáž vyberete Beatku, určitě budete odcházet šťastní a spokojení jako já. Těším se na další setkání.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU