OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Danielly

Zpět

:

Horizontal line

Jsem nevěřící. Ateista. Ale dneska jsem s Daniellou poznal, co je to ráj!:

Horizontal line

Daniella je krásná a velmi příjemná slečna, masáž jsem si opravdu užil. Díky :-):

Horizontal line

Téměř po roce se mi zastesklo po koťátku Danielce. Setkání to bylo milé, tak trochu v duchu oslav státnosti ;) Danča byla plná zážitků jako frontová bojovnice o sadu výročních mincí v bance. Já zase mohl prožít trošku nostalgie a zároveň trošku omládnout, kdo by se necítil jako miminko v rukách takové krásné chůvy. A závěr byl pohádkový, sametové překvapení, které jsem mohl hladit mě přivedlo do dimenze kouzel. Dančo díky za povzbuzení, jsi zlatíčko:):

Horizontal line

D. je krásná.D. je hodňoučká. D. má nádherná prsa. D. je mazlivá, tulivá. D. je komunikativní. D. je Dokonalá. D. bude příště s V.:

Horizontal line

Daniella je příjemná, sexy, veselá a plná pozitivní energie o kterou se ráda podělí. Hodinka a půl s ní utekla hodně rychle…nenudil jsem se ani chvilku..:-):

Horizontal line

Dva andílci v červeném. Splněný sen, na který budu hodně dlouho vzpomínat. Hodina a půl strávená v náručí dvou andělů (Danielly a Valerie) mi připadala jako ve snu. Byl to velmi příjemně strávený čas, na který nikdy nezapomenu. Obě děvčata se velmi snažila, abych si tento čas s nimi co nejlépe užil a bylo vidět, že je to baví, ví co dělají a jsou velmi dobře sehrané. Tímto bych jim chtěl moc poděkovat za úžasný zážitek a určitě si to opět zopakuji. A všem ostatním, kteří chtějí zažít něco úžasného, vřele doporučuji návštěvu andílků v červeném oblečku. Díky moc, děvčata. Jarda:

Horizontal line

Protože znám VALERII a DANIELLU ze spoustu sólových masáží, zkusil jsem si se slečnami dát trojku. Absolvoval jsem už u krásek VALERIE a DANIELLKY celkem tři trojky a vždy překonaly veškeré moje představy, co lze na těchto masážích prožít. Prostě dvě krásná tělíčka a čtyři šikovné ruce dokážou nadělit nezapomenutelný zážitek. Holky mě začnou pokaždé "zlobit" už ve vaně a co se odehrává pak na pokoji se nedá ani slovy popsat - úplné přivedení do ráje. VALERIE a DANIELLO jste moc krásné, moc milé a moc empatické a nechybí vám ani smysl pro humor. Vždy se s vámi i nasměju. Díky. Myslím, že tu vznikla nová sehraná dvojice krásných a vždy perfektních masérek. L.:

Horizontal line

Ahoj děvčátka, chtěl bych Vám všem touto cestou popřát krásné a pohodové Vánoce a šťastný a veselý Nový rok. Vám přeji pohodové klienty a nám přeji abyste vydržely stále takové jaké jste (trochu andílci, trochu ďáblíci zkrátka pořádné ženské). Ještě jednou všechno nej...:

Horizontal line

Daniela je velmi příjemná, krásná, šikovná mladá masérka, která ví, kam šáhnout. Chvíle strávená s ní byla velmi příjemná a krásná. Určitě si to co nejdříve opět zopakuji. Díky Danielko. Jarda:

Horizontal line

Včerejší masáž s Daniellkou byla naprosto dokonalá, skvělá a fantastická. Daniellka je neuvěřitelně krásná, velmi milá, usměvavá a empatická víla. Moc se těším na další setkání:

Horizontal line

Bylo to už naše dvanácté setkání. Daniela je tak fantastická, příjemná a milá, že to ani nemám chuť tady moc rozvádět, aby na mě příště vůbec ještě zbyla. Okouzlující stvoření! :):

Horizontal line

Musím uznat, že Danča je fakt hodňoučká, velmi příjemná slečna. Při masáži se věnuje všemu, co je příjemné a opravdu to u mí. Mohu jen doporučit a už se moc těším na další čas s ní strávený. Martin:

Horizontal line

Danielka je opravdu jednička. Jsem moc rád, že jsem si ji poprvé vybral a rád se k ní budu vracet. Milá, usměvavá, krásná, sexy ....:

Horizontal line

U slečny Danielly měl stvořitel šťastný den a sudičky byly štědré. Milá, jemná, přítulná, uhnětená do krásy.:

Horizontal line

Daniela je krásná, komunikativní a šikovná dívka. Byla radost si s ní povídat i zažít krásnou masáž.:

Horizontal line

Nebyl jsem v tomhle salónku poprvé a již jsem i znal jak Ester, tak Natálku, se kterými si vždy velmi dobře rozumíme. Těšil jsem se ale také na další klenot tohoto salónku, tedy Danielu. Musím všem třem vyseknout poklonu, byly jste všechny výborné a vaše dotyky a něžné škádlení prostě neměly chybu. A ten závěrečný propletenec, nebo-li vánočka, byl taky super, no prostě všichni jsme se bavili. Tento dík ale patří i dalším slečnám, které jsem tady poznal, tedy Aničce, která byla první mojí masérkou a pak také Soně a Alise, které už jsem měl také tu čest poznat. Moc děkuju a buďte takové, jaké jste.:

Horizontal line

Měl jsem štěstí, že na svoji první erotickou masáž jsem si vybral slečnu Daniellu. Daniella mě přivítala nádherným nenuceným úsměvem a ten ji vydržel po celou dobu masáže. Slečna je moc milá, hodná, empatická, inteligentní a navíc opravdu až neskutečně krásná. A masáž, ta se nedá ani slovy popsat. Připadal jsem si jako v ráji a přál si, aby se čas zastavil. Danielle jsem zůstal věrný i při druhé návštěvě tohoto salónu a opět to byl neskutečný zážitek. Už se těším na to, až slečnu Daniellu znovu navštívím. L.:

Horizontal line

První vás zaujmou čokoládové oči a jemné rysy tváře. A nádherně štíhlé nožky na vysokých podpatcích. Následně oceníte štíhlý pas a tomu odpovídající boky, ve sprše se vám pak nejspíše hlavou honí, zda před sebou máte skutečnou slečnu nebo jen matematicky přesně vykonstruovaný hologram. Dotyky se však nerozplyne a záhy tento přelud krásný dokáže, že s matematikou a jakýmikoliv konstrukcemi nemá nic společného a krásné tělo, milý úsměv a laskavé a šikovné ruce (a nejen ruce) jsou sakra skutečným nástrojem nekonečného vzrušení a laskavosti.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU