OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Elišky

Zpět

:

Horizontal line

Předvánoční setkání s mojí milou Eliškou bylo jako vždy pohádkové, připitek ve hřejivých bublinkách a přitomnost milého černovlasého andílka byla pro mě tím nejkrásnějším vánočním dárkem. Netušil jsem, že toto setkání bylo zároveň rozloučením :( Při přání pokojných svátků jsem se těšil na další krásné společné chvile v novém roce. Jsem velmi smutný, že přesně tři roky od první návštěvy salónku u Haničky, který jsem objevil díky Aničce, a po třech letech, které jsem mohl být často ve společnosti milé Elišky, nastala chvíle, kdy mám silný pocit prázdnoty :( Ale to je život, přeji touto cestou Elišce hodně zdraví, spokojenosti, štěstí a hlavně lásky. V mém srdíčku si zanechala hlubokou stopu a moc Ti děkuji za životní posilu, kterou si uchovám. Měj se krásně, srdečně přeje František ..... a kdo ví třeba někdy... :):

Horizontal line

Obdivuhodná a nezapomenutelná dívka. Za vše velice děkuji.:

Horizontal line

Super, Super, Super! Děkuji Eliško, bylo úžasné. :-):

Horizontal line

Dnes poprvé u Hanky, čili poprvé u Elišky. Je radost potkat se s dívkou, která má s Vámi hodně společných témat. Byla to krása jak ve vaně, tak na pokojíku. Nebudu se moc rozepisovat, ale Eliška náš exhibiční tenisový zápas vyhrála 2:1 na sety. Na odvetu se těším už teď.:

Horizontal line

Naprosto úžasný zážitek, Eliška byla jako vždy perfektní:

Horizontal line

všechna přání splněna dříve nez jsem je stačil vyslovit Dík:

Horizontal line

Nedá mi to, abych i s časovým odstupem napsal pár slov. Společné minutky prožité s Eliškou ve voňavých bublinkách a s bublinkatým přípitkem doplněné kouzelnou předvánoćní masáží byly pro mě nejkrásnějším vanočním dárkem a zakončením roku. Měl jsem velikou radost, že se nám dlouho plánovaná "puntíkatá" koupel vydařila jako na posledních fotečkách Elišky se Šarlotkou. Začinat nový rok s krásnými a láskyplnými vzpomínkami je povzbuzením a moc se teším na další pohádkové chvíle v salónku u Haničky. Děkuji všem vílám za péči v loňském roce! :):

Horizontal line

Eliška je úžasná :)) , byla to nejkrásnější hodina jakou jsem v poslední době prožil Děkuji moc Pavel:

Horizontal line

Na včerejší vanu a masáž s Eliškou jsem se těšil jako malej kluk. Skutečnost však ještě předčila očekávání. Co dodat? Už jsem se objednal znovu...:

Horizontal line

Při srpnové masáži s mojí vyvolenou masérkou jsem využil nabídky naší milé šéfové Haničky. Nezbývá než potvrdit její slova, společné rozehřátí s masérkou v sauničce bylo příjemným pohlazením. Pravda, trochu jsem měl problém po pracovním týdnu neusnout masérce v náručí, neboť v sauně aktivita přeci jen zcela logicky upadá. Zvolil jsem však správně hodinku a půl, tak jsem se mohl následně intenzivně probudit :) Hanko, díky za prima nápad!:

Horizontal line

Po další nádherné masáži stačí jen krátce konstatovat, že puntíkatá Eliška je v plavečkách v reálu ještě krásnější a svůdnější než na fotečkách. Bohužel jsem jen nestačil za tu hodinku všechny ty puntíky spočítat, neboť jsem se věnoval zcela jiným věcem a prožitkům (stačilo jen zatáhnout za šňůrky ...) To je jasná výzva pro opakování návštěvy salónku :):

Horizontal line

Eliška nemá (aspoň pro mne) konkurenci a vůbec se nedivím, že není vůbec lehké se k ní objednat!:

Horizontal line

Elišku jsem tu chválil již hodněkrát a patřím mezi její věrné fanoušky. ;-) Teď jsem dlouho žádnou recenzi nenapsal, tak jsem si již před dnešní masáží říkal, že to napravím. ;-) Eliška je krásná, milá a chytrá bytost, ke které se rád pravidelně vracím. Její masáže jsou vždy super a vždy mají v sobě něco nového. Minule mě Eliška mile překvapila zařazením nuru prvků do klasické erotické relaxační masáže. Líbilo se mi to natolik, že jsem ji tentokrát již předem požádal, aby to udělala znovu. ;-) Bylo to opravdu úžasné, stejně jako celá masáž, při které Eliška předvedla i několik dalších úžasných technik. Závěr jsme si tradičně parádně užili a další příjemné překvapení nechala Eliška na samotný konec, když za mnou neohlášeně přišla do koupelny a dopřáli jsme si již druhou dnešní společnou sprchu. Eliško, ještě jednou díky. :-*:

Horizontal line

Eli byla skvělá, jako je ostatně vždycky:

Horizontal line

Byť s malým časovým odstupem, musím se podělit o nádhernou životní zkušenost. Letošní jaro nám začalo poněkud dříve, pokud lze vůbec konstatovat, že byla nějaká zima. Ale po návštěvě salónku Hanka na první jarní den 21. března si nedokážu představit příjemnější přivítání tohoto ročního období radosti a lásky. Eli, děkuji:):

Horizontal line

Masáž byla krásná,naplno jsem si ji užíval.Stejně jako krásnou,milou a sympatickou masérku Elišku.Nemám,co vytknout.:

Horizontal line

Poslední únorový den jsem se rozhodl dopřát si místo oběda něco pikantnějšího. Volba byla jasná - v pořadí 30. návštěva salónku u Haňulky. Potřeboval jsem po týdenním moření těla na horách něco intenzivnějšího a zvolil jsem proto NURU masáž. Bohužel jsem tento den nebyl sám, kdo zatoužil po stejném prožitku, ale Eliška s přehledem předvedla, že má kromě svých již mnohokrát zmiňovaných předností také dokonalou fyzickou kondici. :) Byl to balzám na moje bolavá záda a šíji. Co následovalo po té, co jsme se k sobě krásně přilepili hřejivým a současně chladivým gelem, nebudu popisovat, to je naše pohádkové tajemství. A kdyby nezazvonil zvonec a té pohádky by nebyl konec, tak bychom tam svorně žili přilepeni dodnes. :):

Horizontal line

Eliško, slavím teď takové malé výročí, za které Ti chci poděkovat. Je to dva roky a dva měsíce, co chodím na masáže, no a přesně dva roky, co jsem byl poprvé na masáži u Tebe. Jsi masérka, ke které chodím nejdéle. První rok jsem se spíš koukal kolem: vyzkoušel jsem řadu různých salónů a různých masérek. Postupně jsem se však začal stále častěji vracet. No a dnes chodím ke dvěma/třem, mezi kterými hraješ prim. Eliško, na Tvých masážích si nejvíc cením přátelské otevřenosti, pohodového kamarádství. Proto se k Tobě tak rád vracím. Hanko, díky i Tobě za to, že u Vás můžu vždy počítat s konstantní kvalitou.:

Horizontal line

Když jsem si zamluvil termín Valentýnské masáže s mojí vločkovou Múzou, netušil jsem, že to bude nejen setkání ve znamení červeného srdíčka, ale i jubilejní návštěva. Asi nebyla náhoda, že jsme si mohli 14. února při romantické voňavé koupeli připít i na 20. vzájemné setkání a popřát si prožití dalších kouzelných chvil v salónku u Haničky :) Přestože při masáži s Eliškou mám často pocit, že se čas již zastavil a já se octl v nadpřirozené dimenzi, dvě hodinky bohužel opět uplynuly jako pěna a voděnka po koupeli. Elinko, děkuji za vše a těším se na další společnou dvacítku :):

Horizontal line

Když na dně jsem a sám si málo věřím, když trable jdou a pálej srdce mí, vždy přijde den, kdy sílu mi zas vrátí... Mně sílu dá, mně víru dá... taková je masáž od Elišky :):

Horizontal line

Poprvé jsem vyzkoušel Nuru masáž a bylo to něco naprosto úžasného.:

Horizontal line

V předvánočním období je důležité umět zvolnit a užívat si tuto kouzelnou adventní dobu. Bedlivě jsem sledoval rozvrh salónku, abych si mohl dopřát dáreček v podobě smyslné a pohodové masáže ve společnosti Elišky. Samozřejmě jsem jí chtěl osobně popřát pokojné prožití svátků a předat malé dárečky pro radost i ostatním děvčatům. Udělal jsem si čas ve čtvrtek večer 19.12., dvě hodinky strávené v útulném a pohádkovém prostředí byly opravdu sváteční. Díky dárečku od Haňulky v podobě relaxačního rozehřátí v příjemných a voňavých bublinkách v romanticky upravené koupelničce, jsem prožil zázračné nepopsatelné chvíle v blízkosti Elišky.:) Tuto chvíli jsem si s vánočním a současně již novoročním přípitkem krásně užili. Bublinky nás krásně šimraly po těle i v bříšku, o vzájemném šimrání prstíky už ani nemluvě. Zbylé minutky strávené na pokojíku už ani nemusím popisovat. :) Pak už mi chyběla pouze půlhodinka spánku a snění v náručí Elišky, ale tuto „proceduru“ salónek bohužel nenabízí :). Načerpanou pohodovou a kouzelnou náladu jsem si uchoval celé svátky a mohl ji rozdávat svým blízkým, děkuji! Těším se na krásné chvíle v roce 2014.:

Horizontal line

V pátek před Vánocemi jsem dodatečně oslavil své narozeniny také v salónu se svou dvorní masérkou Eliškou. :-) Jednalo se o mou čtrnáctou návštěvu salónu, z toho třináctou u Elišky. A rozhodně to byla šťastná třináctka. :-) Po rychlé ale jako vždy příjemné společné sprše jsem poprvé zavítal do dosud nepoznaného prostoru salónu - do vany. :-) A ihned jsem si přítmí se svíčkami a voňavými lístky zamiloval. S Eliškou jsme si ve vaně s příjemně teplou vodou plnou pěny sedli proti sobě zapletli se do sebe, něžně jsme se navzájem dotýkali a hladili a jako vždy jsme si měli hodně co říct. Po hodince už nám zmizela všechna pěna a odebrali jsme se na pokojíček. O masážích od Elišky už jsem napsal řadu recenzí (tady bych rád poděkoval Františkovi za to, že se na ně v jedné ze svých recenzí odvolával - Františku, merci beaucoup ;-)). Jak už vyplývá z mých předchozích recenzí, Eliška se mi trefila do vkusu po fyzické, duševní i masérské stránce, proto se k ní moc rád vracím. Její masáže jsou osobité, různorodé, Eliška umí vždy vše výborně načasovat. Podrobnosti si samozřejmě jako vždy nechám pro sebe, ale mohu prozradit, že jsme si znovu krásně popovídali, Eliška mě výborně namasírovala, já ji také chvíli masíroval a mazlení a závěr (samozřejmě vše v rámci pravidel salónu) byly opět z říše snů.:

Horizontal line

Na každou návštěvu salónku Hanka se vždy moc těším a vždy přemýšlím čím ji zpestřit. Neznamená to, že by mě mé favoritky při masáži neměly čím překvapit, neboť stačí na ně pohledět a v okamžiku jsem v jiném světě, ale rád přispěji k zajímavé atmosféře. :) V období očekávání vánočních svátků se snažím svému okolí tento čas zpříjemnit. I sám sobě si rád dopřeji chvíle klidu a rozjímání, návštěva příjemného a klidného prostředí salónku je pro to jako stvořená. V sychravém a mrazivém počasí jsem si chtěl dopřát masáž s příjemným zahřátím při společné koupeli. Nechal jsem se inspirovat mikulášskou atmosférou a rozhodl jsem se návštěvu přizpůsobit takové malé intimní mikulášské besídce. S Eliškou a Verunkou jsme se krásně rozehřáli v teploučké pěnové lázni a masáž, která následovala, byla opravdu pohádková. Přichystal jsem malé růžky a andělskou hvězdu pro mé milé společnice a vy jen můžete hádat, která byla čertíkem a která andílkem. :) Já byl rozpálen jako v peklíčku, zavřel jsem oči a bylo to jako v nebíčku. Dostal jsem tu nejsladší nadílku, děkuji. :):

Horizontal line

Svoji milou favoritku jsem v salónku navštívil již popatnácté. S potěšením mohu řici, že každá další masáž je něčím nová a Eliška vždy dokáže roztomile překvapit neočekávaným masážním prvkem :) Co je však nejdůležitější, že stále vyzařuje nesmírnou životní energii a s důlečky ve tváři ji předává dál. "Děkuji za to, že jsi!" :):

Horizontal line

V předvečer mého svátku jsem si udělal opět radost a navštívil salonek naší skvělé Haňulky. Svěřil jsem se opět do něžného náručí mého tmavovlasého andílka s ďáblíkem v těle a jiskřičkami v krásných očích. Volba byla jednoznačná i přes další smyslná lákadla, která na nás Hanička stále chystá. Moc mě těší, že můžeme s Eliškou slavit svátek téměř společně. Přichystal jsem malé sladké překvapení, které snad osladilo život i ostatním přítomným pohádkovým vílám. Bohužel je nereálné nechat se očarovat kouzelným tanečkem všech těchto múz najednou, přestože jsem měl štěstí spatřit je na vteřinku při jejich neobvyklém reji. Mlsáníčko s Eliškou bylo několikanásobně sladší než běžná návštěva té nejlepší cukrárny v Praze. Co následovalo dále, si již nechám pro sebe a nemusím popisovat také proto, že bych opakoval slova Filipa, který napsal předchozí recenze. Kdybych popsal průběh masáže, mohlo by to vypadat jako dokonalý plagiát, protože mé pocity jsou totožné. Musím také Filipovi poděkovat za inspiraci oslavit narozeniny, nebo svátek právě návštěvou salonku. On sdílel tuto krásnou zkušenost před svým odjezdem do zahraničí a po návratu také zůstává věrný salonku Hanka – merci beaucoup Filip! Srdečně děkuji Eliško za krásné a pohádkové chvilky v Tvé blízkosti.:

Horizontal line

Do salónu chodím velmi rád a až na jednu výjimku jsem byl vždy u Elišky. Po delší době jsem se rozhodl pro masáž se dvěma masérkami. K Elišce jsem přidal Veroniku, která shodou okolností vzala telefon, když jsem kdysi poprvé volal do salónu. Nyní jsem ji poprvé zažil osobně. Brzy jsem poznal, že masáž od ní a od Elišky bylo výborné rozhodnutí. Už společná sprcha ve třech, při které jsme se za přítmí korespondujícího s podzimním večerem hezky zahřáli. V pokojíčku si pak Eliška, která má s mým masírováním bohaté zkušenosti, vzala na starost záda, Veronika masírovala nohy a zpočátku testovala, jak jsem lechtivý. Později se ukázalo, že ona je lechtivá velmi podobně. ;-) Nechal jsem se unášet blahem pramenícím z toho, že mě masírují hned čtyři jemné šikovné ruce dvou milých dívek. Samovolně jsme přešli na mazlení ve třech. Objetí Elišky a Verunky jsem si vážně užíval a cítil se krásně. Zlatým hřebem byl závěr, který jsme si při vzájemné spolupráci užili všichni tři. ;-) Podrobnosti jsou samozřejmě soukromé, prozradím jen, že vše bylo v rámci pravidel. Masáž v této sestavě bych si určitě zase rád zopakoval. :-) Ještě jednou Elišce i Verče děkuji. :-*:

Horizontal line

Masáž od Elišky je příjemnou lázní a balzámem pro duši. Proto se ke krásné dlouhovlasé brunetě s olivovýma očima dlouhodobě rád vracím. Naposledy jsem se do salónu dostal v pátek odpoledne. Eliška se opět roztomile usmívala, už když mi otvírala dveře. Ve sprše jsme po sobě nechali téct vodu, něžně se přitom vzájemně potírali mýdlem, dotýkali se, koukali si do očí a povídali si. Při samotné masáži Eliška opět ladně používala své jemné prstíčky, občas potutelně vytasila i drápky, popřípadě mě trochu přátelsky polechtala, protože dobře ví, kde to nejvíc cítím. :-) Při masáži opět nezůstala jen u svých šikovných rukou, znovu použila i všechny své krásné pevné přednosti. Bylo mi ctí, že jsem ji opět mohl také chvilku masírovat a že se jí to snad líbilo. Pak jsme se k sobě krásně tulili a povídali si o věcech, které nás spojují, i o všem možném. Přestože obvykle mívám studené ruce, Eliška mě pochválila, jak jsem hezky rozehřátý. V její společnosti jsem se znovu cítil úžasně, na základě jejích reakcí věřím, že potěšení bývá oboustranné. Úspěch Eliščiných masáží spočívá také v rozmanitosti. Eliška pokaždé předvede něco nového, popřípadě něco tradičního udělá jinak. V tomto duchu jsme si užili i závěr, jehož tajemství samozřejmě neprozradím. ;-) Vše bylo v rámci pravidel a salón jsem opět opouštěl velmi pozitivně naladěný.:

Horizontal line

Eliško a Verunko !

To vám byla včera slastná mela,
Dodnes hřeje teplo hebké kůže
Co od smutku i bolesti vždy pomůže
A po starostech zbyde stará bela.

Masáž u vás není jako z rychlíku
stále cítím vůni vašich krásných těl
kdo k pohodě by více chtěl
a virtuosní koncert hbitých prstíků.

V duši akordy jste mi rozehrály
Jak v symfonickém orchestru
K mým sólům nevznesli jste protestu
Za to vše vám pěji ódu slávy.

Děkuji vám, sladké moje kouzelnice
Jen nám zůstaňte dál takhle čilé
Ať návštěvy u vás jsou stále tolik milé
Za pomoc dát trable zas do popelnice.:

Horizontal line

Do Hančina salónu jsem začal chodit loni v červnu. Měl jsem to štěstí, že jsem se hned napoprvé poznal s krásnou, chytrou a sympatickou Eliškou. Díky jejímu jemnému, milému a vstřícnému přístupu, humoru i společným zájmům, o kterých si spolu můžeme povídat, jsem hned věděl, že jsem si vybral správně. Postupně jsem s ní absolvoval nuru masáž, několikrát klasickou erotickou relaxační a párkrát jsem zkusil i masáž se dvěma masérkami, mezi kterými samozřejmě nemohla chybět. Díky mému zahraničnímu pobytu následovalo nejdříve tříměsíční a po Vánocích dokonce sedmiměsíční odloučení. Na Elišku jsem se celou dobu moc těšil a hned jak to šlo (s návratem jsem se trefil do "celozávodní" dovolené salónu a bezprostředně následovala dovolená moje) jsem se měsíc po návratu do ČR dočkal. :-) Eliška pro mě přišla v elegantních modrých šatech a opět mě přivítala svým milým úsměvem. Své dlouhé a sametově jemné tmavé vlasy si opět přehodila přes půlku hrudníku, jak to umí snad jen ona, a hned jsem věděl, že si masáž zase krásně užijeme. Při společné sprše jsme se navzájem hezky namočili, rozetřeli po sobě mýdlo a spláchli ho. Následovala masáž, před kterou jsem Elišce pochválil rovnoměrnost opálení. ;-) Líbí se mi, že i když to byla již naše několikátá společná masáž, Eliška znovu přinášela nové a nevšední postupy. Nechal jsem se unášet jejími ladnými pohyby, kterými rozmazávala emulzi po mém těle nejrůznějšími částmi toho svého. Zároveň jsem si znovu krásně popovídali. Ke konci jsme si navíc obrátili role. Eliška si lehla na bříško a já dostal příležitost ji masírovat její emulzí. Prý jí to bylo příjemné, roztomile u toho vrtěla zadečkem. Pak jsme se k sobě krásně tulili, mazlili se a hladili na různých místech. Detaily závěru samozřejmě neprozradím, ale bylo to přesně podle mých představ, možná nad jejich rámec a samozřejmě v rámci pravidel. Potvrdilo se, že jsem se ve Francii celou tu dobu těšil oprávněně. Eliška znovu ukázala, proč je mou "dvorní masérkou". Je skvělé, že žádná masáž s ní není stejná, vždycky umí přinést nové nevšední prvky. Opět jsem odcházel velmi pozitivně naladěn a nadšení mě drží i teď, když těméř po týdnu píšu tyto řádky. :-):

Horizontal line

Na doporučení Haničky jsem v těchto tropických dnech zaměnil "klasickou" masáž za Nuru masáž. Byl jsem nadšen, byl to opravdu osvěžující zážitek, ale hlavně jsem byl překvapen její intenzitou. Přestože jsem měl trochu problémy s bolestí v oblasti bederní páteře, oželel jsem rehabilitační masáž a zvolil Nuru s Eliškou. To co dokázaly intenzivní, ale zároveň šetrné a rafinované doteky nejmenované části těla mé pohádkové bytosti, nemůže dokázat a nahradit zkušenýma rukama žádný masér. Cítil jsem se báječně!:

Horizontal line

Mám radost, že se nám děvčata vrátila z dovolené a já mohu konečně sdílet své zážitky z prvního letního dne, který jsem se rozhodl přivítat společnou masáží u Elišky a Verči a musím potvrdit, že to byla dobrá volba. Při příchodu byl na děvčata roztomilý pohled, každá držela ve své ručce lahvičku s masážní emulzí, nesměle se usmívaly jako školačky radující se z konce školního roku. Já se rázem cítil i ve svém pokročilejším věku jako jejich nesmělý náctiletý spolužák. Vzápětí jsem ucítil na svém těle dotyk čtyřech něžných ruček, hebounké prstíky jsem cítil téměř všude. Při pohledu do zrcadélek jsem užasl, nade mnou jsem viděl dvě krásné víly, které se na mě usmívaly mezi červenými růžemi v pozadí. Pak už jen stačilo zavřít oči a hádat, zda jsou to známé Eliščiny prstíky, nebo nové dotyky smyslné Verunky. Jedinou chybu masáž měla … při závěrečné relaxaci jsem litoval, že nemám čtyři ruce, abych mohl pohladit všechna ta sametová místečka najednou. Hladil jsem krásné vlásky, zavřel jsem opět oči a nechal tudíž vše na pohádkových bytostech. Bohužel, čas zastavit nedokázaly, ale to je vlastně dobře, než přijde věčnost máme ještě řadu možností vrátit se do Haňulčina salónku.:

Horizontal line

Eliška se mi věnovala včera od 14.00 a strávil jsem s ní úžasnou hodinu. V úvodním hovoru jsem se jí přiznal, že je to poprvé, kdy mne čeká "sex bez sexu" :-) a že se toho trochu obávám, a jsem rád, že jsem po ukončení "akce" mohl konstatovat, že mé obavy byly naprosto liché. :-) Už se těším na další návštěvu a vymýšlím, jak ještě vylepšit své aktivity ;-) - těm jejím nemohu vytknout ani to nejmenší! Eliško, ještě jednou díky!:

Horizontal line

Minuty strávené s Eliškou se nedají jednoduše popsat, musí se prožít, ale vlastně je ani popisovat nechci, neboť je to mé pohádkové tajemství. „Eliška je paprsek sluníčka, co mě všude hladí, pohádkový čaroděj, co mě v noci svádí, nejtajnější hvězdička, co mi v noci září“. Věřím, že tak jako byla hřejivým plamínkem v rozmarných a nevlídných dnech jara, bude příjemným chladivým vánkem v horkých letních dnech. S chlazenou Kofolkou od Haničky – ideální kombinace. Díky Eli!:

Horizontal line

Dnešní masáž od Elišky byla naprosto fantastická, prostě žůžo. Stejně jako ta minulá. Jeden si přijde jako v ráji a musím uznat, že přestože mi ranní déšť moc nesedl, moje nálada po masáži byla taková, že jsem déšť vesele ignoroval. Opravdu jedinečný zážitek. A už teď se těším na další návštěvu =):

Horizontal line

Nepatřím k pamětníkům začátků Hančina salónku, ale již nejsem ani nováčkem. Jeho návštěva je pro mne opravdovým životním elixírem, který mi dodává nejen fyzickou, ale hlavně duševní sílu. Každá masáž je zážitkem, který působí na mou vnitřní pohodu a vyrovnanost. Vyvolává v mém nitru nesmírný klid a je inspirací i v mém osobním, partnerském a rodinném životě. Bylo mi potěšením strávit pár hodinek v hřejivé náruči milých dívek i v prvním jarním týdnu, který však byl velice mrazivý a pochmurný. Podařilo se mi najít vhodný termín a vyzkoušet relaxační masáž od Haničky. Přestože se snažím občas o své rozlámané tělo pečovat, ne vždy je masáž na takové odborné úrovni, že opravdu pomůže a uleví mé šíji a zádům. To ovšem v žádném případě nelze říci o masáži od Hanky. Hančiny šikovné ruce a úžasné masážní prvky byly opravdu výjimečné a jedinečné. Druhý den jsem se cítil báječně a tento stav setrval minimálně týden. Bohužel jsem se na této první Hančině relaxační masáži dozvěděl, že bude končit. Je pro mě tudíž velikou ctí, že jsem byl vlastně téměř jeden z posledních, kdo tuto masáž podstoupil. Potěšení nejen pro mě je skutečnost, že nám Hanička nyní nabízí mazlivé erotické masáže. Samozřejmě jsem se hned objednal na návštěvu a popisovat průběh nemusím, recenze níže jsou toho příkladem. Já pouze mohu dodat, že závěrečné souznění a chvění našich těl nám bylo odměnou. A věřím, že nejen pro Haničku, ale i pro mě bylo toto setkání velikou inspirací. Moc bych si přál být v náruči Haničky při jedné z jejich posledních (doufám, že dočasně) masáží. HANIČKO, DĚKUJI a přeji Ti ať se Tvému „dílu“ daří a já rád budu nadále získávat duševní energii při společných chvilkách s milou Eliškou, která je mým důvěrným andílkem.:

Horizontal line

Masáž a mazlení s Eliškou bylo nádherné pohlazení těla a hlavně duše. Měl jsem pocit, že jsme si tu nádhernou hodinku užili vzájemně, což je pro mě velice povzbuzující a důležité. Těším se na další milé a srdečné setkání. Jsem rád, že mohu využít této recenze a popřát Haničce a všem milým slečnám k "magickému" 3. výročí ke dni 3. února 2013 další úspěchy a samé milé, přátelské a spokojené hosty. Haničko děkuji, že jsem mohl poznat milou Elišku. Budu se snažit Vás v narozeninovém týdnu navštívit, byla by to 3. návštěva a to je určitě výzva. Velice rád bych si s Vámi připil na zdraví a spokojenost. Vše nejlepší přeje František:

Horizontal line

Eliška potvrdila pověst, která jí předcházela, byla moc milá, ochotná, vstřícná, prostě úžasná!:

Horizontal line

Anděly jsem znal jen z obrázků, tak mne překvapilo, že má tmavé vlasy - ale moc hezké. Má jemné ruce, příjemné doteky a dovede splnit přání ještě než se vysloví. Tak jsem měl pocit, že už byl konec světa a nedopatřením jsem se dostal do ráje. To tedy beru - budu tady napořád. Ale ne, čas končí a musím se těšit až do příští návštěvy. A ten anděl se jmenuje Eliška.:

Horizontal line

Eliška, to je dokonalost sama. Naprosto skvělá atmosféra od příchodu až do odchodu. Nádherné a usměvavé děvče, které už jen svou přítomností změní náladu člověka v něco, co jej nutí chtít se sem vrátit. Dokonalé křivky těla snad nelze ani popsat slovy. Člověk nemusí ani vyslovit svá přání a jako byla již splněna. Nádherný zážitek, co dodat… Naplánovat další termín.:

Horizontal line

Eliška byla naprosto super - příjemná sexy dívka, empatická i vtipná. Nádhera.:

Horizontal line

E-li-ška, již samo jméno je nádherně mazlivé. A co teprve Eliška celá. Kouzelné dlouhé vlasy, černé jak temná letní noc a jemné jak chmýří odkvétajících pampelišek. Má-li je rozpuštěné po zádech, jejich konečky najdete někde tam, kde začínají impozantně dlouhé nohy. Nožky začínající dvěma krásnými kulovými vrchlíky, jakoby vysoustruženými v matematické přesnosti k ostatním proporcím skvělé postavy, svádějícími k pevnému stisku. Nožky končící kotníky a chodidly vybízejícími k namasírování a pokrytí polibky. Když si záplavu havraní černě přehodí (zpravidla přes levé rameno) dopředu, tajemně před vámi skryje nejméně polovinu oné oblé nádhery, nacházející se u všech žen někde mezi krčkem a bříškem. Již sama představa, co před vámi Eliška takto laškovně skrývá, vám zakalí trochu zrak a po odhalení i mysl. A krev se vám začne nezadržitelně shromažďovat ve vybraných partiích vašeho těla, očekávajícího věcí příštích. O pokladu pod bříškem nebudu raději psát, to by mě mohly zvlhnout nejen oči. Přivítání jemným šimráním na zádech , ramenou a pažích, s občas lehce zaťatými drápky, je začátkem veškeré rozkoše a slastí, která následuje. Veškerá přání (samozřejmě v rámci nabídky salonu) vám Eliška splní, většinou aniž by je bylo nutno vyslovit. Například včera jsem si přál být „trochu utopen“ ve vaně. A opravdu jsem velice záhy tonul – v neskutečné rozkoši doteků a hlazení. Ani sebelépe technicky vybavená vířivka by nedokázala tolik, co ruce, nohy i ostatek těla Elišky. Dokonce jsem si jednou i skutečně lokl mydlinek, protože jsem nevnímal nic jiného, tedy ani to, že mám již nejen ústa ale i nos pod vodou ! Takto, tedy s tím, že vám z mysli vyvane celý okolní svět se všemi nepravostmi, křivdami a zlobou a vnímáte jen tu posilující slast a nádheru, nabitou pozitivní energií, vás Eliška drží po celou dobu masáže. A když se nakonec přitulí celým svým mladým, pružným a krásně stavěným tělem a sevře vás v pevném objetí, cítíte se v jejím náručí naprosto nový a nezničitelný. Eliška je více než zlatý a diamantový poklad, s kterým se po každé masáži je velmi, velmi těžké rozloučit. Děkuji všem, kteří dočetli až sem. I když to ještě zdaleka nevědí o Elišce vše, omlouvám se, že má recenze je asi neobvykle dlouhá. Kdybych byl básníkem, což bohužel nejsem, první ódu bych věnoval Elišce, kdybych byl dobrým malířem, což bohužel také nejsem, zcela jistě první obraz před kterým by se lidé zastavovali, by byl portrét Elišky. Nejlépe v životní velikosti. Pokud by někdo měl dojem, že jsem někým najatý agent nebo snad Elišky příbuzný, místopřísežně prohlašuji že nikoliv- jsem pouhopouhý běžný klient salonu a jen jsem popsal, co mě všechno třeba zrovna Eliška přináší. A pokud mi nevěříte, jděte se sami přesvědčit. Stojí to opravdu za to, mimo to, co lze v těch pár řádcích napsat, si s Eliškou i hezky o čemkoliv popovídáte a ani humor ji není vůbec cizí.:

Horizontal line

Eliška je velmi milé a hezké děvče. Cítil jsem se s ní velmi dobře a uvolněně. V rámci stanovených pravidel jsem byl maximálně spokojený a uspokojený :-):

Horizontal line

Vyzkoušel jsem si nuru masáž s milou a příjemnou Eliškou a můžu říct že jsem zvolil správně. Ty její klouzavé pohyby to byl vrchol rozkoše :-):

Horizontal line

milá, příjemná a pohodová slečna, navíc se smyslem pro humor. Má přeci jenom jednu vadu na kráse, čas s ní utíká strašně rychle.:

Horizontal line

Krásný den, Někdo si jezdí léčit své tělesné neduhy a duševní šrámy do lázní, já jsem začal raději navštěvovat salon Hanka. Protože jsem se také párkrát v lázních za účelem oživení těla i ducha povaloval, myslím že mohu srovnávat. Včera jsem se svěřil do péče „terapeutky“ Elišky a musím říct, že zastala (sama) snad všechny lázeňské procedury, které jsem poznal ! Jemná jak perličková koupel, vonná jak bylinkový zábal, se sílou podvodní masáže přivádějící do stavu beztíže jak floating, rovnající zpřeházené svaly jako zkušený terapeut, úsměv jako horské sluníčko a dušička vracející vaše mozkové závity do správných otáček. Prostě dámy a pánové, pokud vám nepomáhají lázně, navštivte Elišku a máte vše v jedné ! A jako bonus budete okouzleni její krásou. Já jsem včera odcházel tak od 20 let mladší a určitě mě to vydrží … nejméně do další návštěvy.:

Horizontal line

Masáž byla velmi příjemná-erotická což bylo zásluhou Elišky, která se ke mně chovala vstřícně,pozorně a mile.Mohu doporučit. Láďa:

Horizontal line

Díky, Eliško, bylo to skvělý. Přijdu zas.:

Horizontal line

Všude samé kladné hodnocení,přicházel jsem v očekávání velmi příjemných zážitků. Odcházel jsem s rozpačitými pocity. Možná jsem byl v nesprávný čas na nesprávném místě. Rozhodně to není na opakování.:

Horizontal line

Přišel jsem, zažil jsem, vrátil jsem se! Poprvý jsem měl spoustu energie, chtěl jsem pořádnou masáž a taky si pokecat. No a dostal jsem všeho tak akorát, masáž byla intenzivní, odcházel jsem skvěle prohnětenej. Podruhý jsem byl unavenej, chtěl jsem spíš pohladit a na chvíli vypnout hlavu a povedlo se to taky podle mých představ. Teď podruhý to bylo ještě lepší - mnohem více zapojuje ty svoje "nestoudný ko*y (Eliško promiň :-D ). No a když ji pak v průběhu na mě vystrčila do zrcadla v krátký sukýnce a pod ní nebylo nic, nebo vlastně všechno, tak jsem byl ztracenej úplně. Chci znovu!:

Horizontal line

tak nadšený, jako z masáže od slečny Elišky, jsem snad ještě nikdy nebyl... milá, příjemná a lidská, žádná "škrobenost", a báječný smysl pro humor... Aničko promiň, mám novou královnu salonu ;-)Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU