OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Hanky

Zpět na profil Vložit novou

:

Horizontal line

V masážním salónu Hanka už jsem párkrát byl a vždy jsem byl maximálně spokojen. Ale říkal jsem si, že by bylo fajn vyzkoušet něco nového a proto jsem se rozhodl objednat na masáž "Povzbuzení smyslů". Byl jsem u slečny Hanky a musím konstatovat, že tak jak je usměvavá, přítulná, empatická, okouzlující, je i pěkně rafinovaná. Nebudu tady popisovat, jak masáž probíhala, protože bych všechny ostatní připravil o překvapení. Ale za sebe mohu napsat, že jsem udělal dobře, když jsem si protentokrát vybral tento typ masáže. Maximálně jsem si užil každou minutu masáže. Dávám šest hvězdiček z pěti možných!:

Horizontal line

Na masáže do studia chodím již dlouho. Byl jsem vždy velmi spokojen. Doposud jsem ve studiu nenarazil na slečnu, která by mne zklamala. Tato recenze je ale o Hance. Přiznám se, že jsem se zatím přímo k Hance nedostal. Měl jsem z ní, jako majitelky, trochu respekt. Teď jsem se k ní odhodlal a musím říct že jsem zjistil jak jsem byl doposud hloupý. Hanka byla prostě skvělá, milá, empatická nádherná žena. Čas strávený s Hankou byl nejlépe strávený čas za poslední dobu. Při nejbližší příležitosi s masáž Hankou zcela jistě zopakuji.:

Horizontal line

Jak se po deseti letech stát „pokusným zajícem“? To se takhle Hanička v komentáři ve svém albu nenápadně zmíní - „Nemyslíte, že se masáže na lehátku malinko podceňují? Tolik zajímavých, nových pohledů .. „ A mě, milujícímu masáže, to zaznělo natolik lákavě, že jsem nemohl odolat. No, nevěřte ani Haničce všemu, co řekne. V podstatě jediný nový pohled byl asi tak na 15 čtverečních centimetrů podlahy (otvorem v opěrce hlavy na lehátku), což sice bylo zcela nové, ale zajímavé? Tedy nevím, zda Hanka shledala na mých zádech a zadku něco zajímavého, ale to pro ni zas nemohl být pohled nový. OVŠEM PÁNOVÉ – pokud nechodíte do salonu Hanka jen za účelem zmírnění jistého přetlaku, byla tato masáž naprosto skvělá a rozhodně se možnost většího působení síly Hančiných paží projevila velmi pozitivně. A vůbec se neobávejte, že byste byli o cokoliv ochuzeni, stejně jsme skončili na matraci na zemi. Tedy ne, že bychom spadli nebo se zhroutilo lehátko – a to jsme byli skutečně na lehátku nějakou dobu oba (100 kg+Hanka) ! Berete-i tedy s sebou na masáž i svá bolavá záda a užíváte si povzbuzení trapézů i dalších zádových i hýžďových svalů, ba dokonce i na zádech je sval „zdvihač“ neváhejte! JE TO SUPER!!!!:

Horizontal line

Už jsem několikrát psal můj názor na Hanka - neumím najít jiné vyjádření než že je nejen úžasná, ale také citlivá a vnímavá. Prostě - odcházím zničený po těle a úžasně odpočinutý po duchu…:

Horizontal line

Mám teď poslední měsíc takové "masážové" období, byl jsem celkem u hodně masérek, ale to co jsem zažil s Hankou předčilo všechny. Hanka se snaží uspokojit každého, je neskutečně empatická a pokud si něčím není jistá, nenuceně se zeptá. Je jednou z těch, se kterou byste vždy rádi strávili víc času. Dá Vám najevo, že jí to také baví, což je velice příjemné. Málokdy opakuju, protože rád poznávám nové věci, ale zde váhat nebudu :) doporučuji všem, vážně se to musí zažít!:

Horizontal line

Budu stručný, protože už mnozí se pokoušeli popsat Hanku a její chování a všechno. PROSTĚ TO NEJDE!!! Kdo nezažije, neuvěří a nikdy nebude mít tak krásné zážitky.:

Horizontal line

Budu stručný, čím víc sem chodím, tím jsme spokojenější a co víc, nadšenější. Není co kritizovat, jen chválit. Děkuji, Hanko:

Horizontal line

Hanka je prostě žena, která je pro masáže stvořená. Její empatie, úsměv, doteky - to je přesně to, co potřebuji. Hanko, díky a hodně takové pohody a uvolnění přeju i Tobě. K:

Horizontal line

Hanka je pohodová, komunikativní, milá, empatická a navíc hezká. Je vidět, že masáž a společné hrátky ji moc baví. Umí masírovat, střídá masáž se vzájemnými něžnými doteky a dokáže v pravou chvíli s jiskrou v očích i trošku "pozlobit". Moc děkuji.:

Horizontal line

Moje první setkání s okouzlující Hankou před týdnem se stalo nezapomenutelným. Už po úvodní sprše jsem měl pocit, že se známe dávno. Mé obavy z neznámého se před Hankou rozplynuly jako před andílkem. Užíval jsem si její přirozenosti, vůně, horkých dlaní i jiných částí jejího nádherného těla. Měl jsem pocit, že jsme si společný čas příjemně užili oba dva. Přijdu zas a brzy, Hanko, a děkuji Ti.:

Horizontal line

U Hanky jsem byl poprvé a byl jsem velice příjemně překvapen. Jako by jsme se znali dlouho. Předehra i masaž naprosto excelentní. Ještě jednou dekuji. Těším se opět na další do salonu.:

Horizontal line

Jako vždy byla Hanka naprosto dokonalá. Nevýhodou je, že Hanka vám nastaví laťku kvality tak vysoko, že jí jen těžko někdo dorovná. Nakonec se opět vrátíte k Hance.:

Horizontal line

Nemuzu uverit, ze jsem byl za Hankou az ted, kdybych vedel, jaka jsou masaze s Hankou, vyber by byl zcela jina. Moc jsem si to uzil.:

Horizontal line

Masáž byla naprosto úžasná. Ostatně jako pokaždé. Jeden by řekl, že už ho nic nepřekvapí. No, ale já to neřeknu. Pokaždé je to unikátní, jiné, ale vždycky stejně super. Děkuji, Hanko. :):

Horizontal line

Děkuji za příjemný večer ve fantastické společnosti naprosto úžasné společnice. Doufam, že to brzo budeme moci zopakovat i v nových prostorách. Děkuji:

Horizontal line

Masáž s Hankou byla fantastická, jako vždy. Děkuji. Být celou dobu hýčkán a rozmazlován, to je prostě něco, co je potřeba opakovat. =):

Horizontal line

S Hankou je to vždycky maximální pohoda a relax. Zapomenu na svět kolem a jsem jenom tady, teď, s Hankou. Umí souznít s mojí náladou a potřebami a poskytnou mi svými doteky a osobností vždycky nezapomenutelný zážitek. Když je něco perfektní, není třeba to měnit.:

Horizontal line

Masáž od Hanky byla naprosto fantastická. Těším se na příště. :):

Horizontal line

Chodím sem jž dlouho. Cítím velkou lítost, že jsem se s Hankou sešel až nyní. Bylo to moc hezké.:

Horizontal line

Voní jako rozkvetlá louka lučních květin :*:

Horizontal line

Je neuvěřitelná :*:

Horizontal line

O Hance tady už bylo napsáno tolik chvalozpěvů, že nemá smysl přidávat další. Tak ke všem těm ódám na krásu, inteligenci, přítulnost a já nevím co ještě, přidám jen jednu "drobnost", která tu myslím ještě nezazněla. Hanka má k tomu všemu ještě navíc nádherný hlas, taková kombinace nevinnosti a smyslnosti, která člověka krásně naladí už v okamžiku, kdy se hlásí, že stojí dole u dveří. Do salónu chodím mnoho a mnoho let, ale u Hanky samotné jsem byl poprvé. Asi není moc firem, kde je majitel a šéf taky nejlepší v tom, co firma nabízí. U Hanky to tak je, přičemž to vůbec, ale vůbec neznamená, že by ostatní slečny byly horší. Hanka je ale fakt unikát v tom nejlepším slova smyslu.:

Horizontal line

Rád bych napsal opravdu pozitivní recenzi a vlastně mě moc nenapadají slova, která by vše, co se dělo, správně vystihla. Mám pocit, že s Hankou funguje “chemie”, skvěle odhadne co mi dělá dobře a vypadáte, že to zafungoval i opačně. To je asi hlavním důvodem toho, že její salón funguje tak dlouho a určitě překoná i tento zavirovaný rok :). Hanko díky moc a těším se na další setkání!:

Horizontal line

Fantazie:

Horizontal line

Hanka je něžný nádherný zázrak:

Horizontal line

Hanka je skutečnou královnou masáží. Byl jsem u ní poněkolikáté a vždy mi připraví nějaké další překvapení. Těch 90 minut bylo tak intenzivních, že jsem nakonec "kapituloval" 2x, i když jsem si myslel, že to už nedám. Ale Hanička to nevzdala a její umění slavilo úspěch. Hanka je prostě nadpozemská bytost, ztělesnění radosti z toho, že může svým klientům (i když u ní to slovo klient zní fakt dost blbě) dopřát maximum rozkoše a také ona sama ji s ochotou přijímá. Vidět ji, jak vrní blahem je prostě k nezaplacení. Jedním slovem - doporučuji.:

Horizontal line

Jedním slovem dokonalost.:

Horizontal line

Hanka je parádní mazlík. Něžná a přítulná. Taký pocit pohody a uvolnění jako po masáží s Hankou jsem už dlouho neměl. Děkuji.:

Horizontal line

O tom, jak je Hanka milá, krásná, šikovná, je toho tady napsáno hodně. Já bych to shrnul asi takhle: Jestli se chcete v Praze potkat s andělem, tak nechoďte do kostela, ale na masáž s ní :-):

Horizontal line

Dnešní ranní masáž s Haničkou byl výlet do jiné dimenze. Takhle krásně jsem se dlouho necítil. Hanička je krásná, voňavá, milá, empatická a neuvěřitelně šikovná slečna. Už se nemůžu dočkat další návštěvy:

Horizontal line

Nejen pachatel se vrací na místo činu a tak jsem po letech zavítal zase do oblíbeného podniku. Už jsem s tím ani nepočítal, hlavně proto, že Hanka přestala masírovat, ale občas jsem se na stránky nostalgicky podíval a když jsem u jejího jména uviděl možnost rezervace, neváhal jsem a zkusil to. Několikrát to nevyšlo, zájem je opravdu velký, ale když začala panika okolo koronaviru, povedlo se mi hodinu a půl získat. To co se během ní dělo je nepopsatelné a nepřenositelné. Hanka je úžasně empatická a zároveň přizpůsobivá, každá minuta v jejím objetí, pod jejíma rukama nebo jen ve velmi úzkém kontaktu je nezapomenutelná. Odcházet se určitě nikomu nechce, což dokáže pochopit a rozhodně na hodinky nekouká. Prostě – pokud to měla být poslední příjemná věc, kterou jsem na dlouho zažil, potom jsem nemohl mít lepší partnerku. Jo a taky ji to moc sluší ;):

Horizontal line

U Hanky, která je dost vzácná, jsem byl poprvé. V první řadě je to překrásná žena, velmi něžná a velmi milá. Masáž měla pouze jedinou chybu- trvala pouze hodinu. Tento "nedostatek" musím napravit. Hanka je zářivým štítem masážního salonu.:

Horizontal line

Čekání na Hanku skončilo úterní masáží, která překonala mé očekávání.Hanka je milé stvoření, které Vás ihned dostane na stejnou vlnu. 90 minut bylo plných erotiky,ale i povídání a mazlení v duchu pravidel salonku.Hanka je opravdovou královnou erotických masáží a asi bude i návyková... Určitě to nebylo naposledy, i když dostat se k ní při omezeném rozvrhu není jednoduché.:

Horizontal line

Masáže Hanka jsem navštěvoval v době jejich začátků. Některé masérky byly vynikající, jiné průměrné, ale vždy to byl příjemný zážitek. Jen samotné Hance jsem se vyhýbal. Na chatu vypadala dost dominantně, což mě odrazovalo. Sice jsem slíbil, že se někdy objednám, ale nikdy jsem k tomu nenašel odvahu. Až teď o vánocích jsem si řekl, že by se měly sliby plnit … Pro to, co se dělo na pokoji, stále nenacházím slov. Hanka je velmi empatická, vycítila můj respekt až strach a „netlačila na pilu“. A když jsem se dostatečně uvolnil, následovala naprostá smršť, ze které si pamatuji jen úryvky. Naprosto rozbouřila ten zbytek přirozené chemie, který v mém těle zbývá, hrála si a já si to užíval. Byl to úžasný a (asi) neopakovatelný zážitek. K tomu je ještě velmi přitažlivá, inteligentní a se specifickým smyslem pro humor. Pro mě je to jediná z masérek, které jsem za ta léta poznal, se kterou bych rád zašel pokecat na kafe. Což ovšem v ceníku není a tak mi nezbývá, než se stát stálým klientem :). Pokud chcete zažít něco nevšedního, nebojte se a zkuste se k Hance objednat. Nic lepšího v Praze nenajdete….:

Horizontal line

Tak malinko vánočně …… Hanka je krásný obrázek mistrů života. Hanka je symfonie o mnoha větách, s party pro všechny nástroje, kterými vládne. Hanka je pramen křišťálové vody rozkoše, hasící žízeň strádajících. Hanka je moře plné vln, z kterých tě zachrání, pokud se začneš topit. Hanka je přístav klidu a bezpečí, kde po dlouhé cestě rád alespoň na chvíli zakotvíš. Hanka je anděl, který sestoupil (nebo vystoupil) nevím odkud, aby nás laskavě zachraňoval.:

Horizontal line

Hanka je nádherná, milá a velmi přitažlivá žena, se kterou jsem strávil moc krásnou hodinu. Její masáž byla opravdu luxusní a na čas strávený v její přítomnosti se nedá hned tak zapomenout. Nemám co dodat ani vytknout, všechno bylo perfektní a dokonalé.:

Horizontal line

Hanka? Kde začít, když tolik superlativů nezná ani všemocný Google? ... Tuze milé a překrásné děvče překypující optimismem, rozdávající úsměvy a pozitivní energii všemi směry. Hbitě a něžné ruce záviděl by jí nejeden klavírní virtuos, krásu snad každá Miss. K masáži a jejímu průběhu vyjádřím se pouze třemi slovy: famózní, excelentní, superskvělé. Nevěříte? Přijďte a dáte mi za pravdu:

Horizontal line

Dnes jsem opět po třech letech navštívil Hanku. Její masáž byla bez chyb, prostě zážitek. Hanka byla velmi milá, příjemná a je to stále neobyčejně půvabná žena, která moc dobře ví, jak se dotýkat mužského těla. Čas strávený v její společnosti bohužel uplynul rychle a už se těším na příští masáž s Hankou. Spokojený Láďa:

Horizontal line

Hančin perfektní masážní salónek navštěvuji už čtyři roky. Nejdřív jsem pravidelně chodil k Elišce, nyní k Natálce. S oběma jsem si masáže vždy báječně užil. Nedávno jsem poznal samotnou zakladatelku salónu Hanku. Její začátky jsem nezažil, v době jejího předchozího comebacku jsem pobýval v zahraničí, ale teď to konečně vyšlo a mám z toho radost. :-) Hanka je hned na první pohled velmi milá a příjemná. Masáž sice u Hanky nezačíná společnou sprchou, na kterou jsem zvyklý od jiných masérek, ale o to víc jsem si pak užil moment překvapení na začátku masáže... Hanka je vynikající profesionálka, perfektně ovládá masážní techniky a zároveň je velmi empatická a inteligentní, takže jsem si masáž perfektně užil. Samotný závěr byl velmi intenzivní a maximálně v rámci pravidel. Příjemné setkání jsme pak zakončili společnou sprchou. Na Hance je vidět, že ji masáže moc baví a že si svůj návrat náležitě užívá. :-) Jsem rád, že jsme se po letech dopisování a chválení salónu poznali i naživo. Doufám, že Hanka svůj návrat protáhne na co nejdéle a že se při masáži zase setkáme. :-):

Horizontal line

Hanka já jedním slovem anděl! Konečně se mi poštěstilo dostat se do její péče a bylo to úžasné. Hanka velmi přesně vycítila co mi je a není příjemné a je vidět že je velká profesionálka. Zároveň si ale masáž velmi užívá a to oceňuji možná ze všeho nejvíce. Kdo chcete mít pocit že se zastavil čas a vy budete už napořád s něžnými doteky krásné ženy, určitě si nenechte masáž s Hankou ujít. :-):

Horizontal line

Chtěl bych využít této recenze a popřát celému osazenstvu pohádkového salónku pod vedením nejlepší šéfky pod sluncem, u příležitosti svátku zamilovaných a k 6.výročí fungování této oázy pohody, pochopení a pohlazení těla i duše, vše krásné do dalšího roku. Bohužel mi hodně chybí odchod mého kouzelného andílka a rozverného čertíka Elišky, ale to je život, něco začíná a něco končí. O to příjemnější je když to, co skončilo, zase začalo. A tak jsem mohl nový rok začít příjemnou chvílí s Haňulkou, která mě do tohoto roku povzbudila a pomáhá mi překonat životní nesnáze a probouzí v mé mysli nový optimismus. V její přítomnosti jsem rázem mladší o tři roky, kdy jsem poprve přišel na masáž. Salónku jsem stále věrný, protože pod jejím vedením je stále vše dokonalé a úžasné, samozřejmě díky přistupu všech milých děvčat. Nechci popisovat zážitek z masáže, to tu už zaznělo, ale chci tentokrát vyzdvihnout vše kolem. Například voňavé a hebounké ručníčky, které vám neposkytnou ani v tom nejlepším lázěňskem zařízení. Haničko děkuji a ať se Ti vše daří :):

Horizontal line

Po dlouhé přestávce, kdy se Hanka zabývala především zázemím a úřadem okolo salonku, jsem byl zvědavý, jak se ta pauza projeví na masáži. Přeci jenom, když člověk něco delší dobu nedělá …….. ? Vskutku se to projevilo, ovšem velice pozitivně. Jako by to sladké a výživné ovoce ještě více dozrálo (nemyslím samozřejmě Haničku, ta je pro mne stále skvělé mazlivé koťátko), ale energii masáže jsem pociťoval ještě silněji, než si pamatuji z dřívějška. Skvělý zážitek, který vřele doporučuji každému milovníkovi příjemné a účinné erotické masáže celého těla krásnou a žádoucí dívkou.:

Horizontal line

S Hankou jsem prožil jednu z jejích posledních(ne-li vůbec posledních)masáží.Hanka je smyslná a oduševnělá žena a proto chvíle s ní byly nezapomenutelné a jak to vypadá tak i neopakovatelné.Bohužel.Ale dost chvály,teď trochu kritiky.Mlhavě si vzpomínám že mě byla trochu zima na levý palec u nohy a v jinak zcela perfektní koupelně jsem objevil jednu neutřenou kapku vody.A když jsem si chtěl sám přinés ze stolku perfektně vychlazenou kofolu tak mi to nedovolila a přinesla mi jí sama.Sorry,nobody is perfect.:

Horizontal line

Masáž od Hanky byla nejlepší, jakou jsem kdy zažil a její nenucená vstřícnost a krásný kontakt byl neuvěřitelný. Její chuť a vstřícnost byly fantastické a nezapomenutelné. Moc se těším na příště a doufám, že to stihnu.:

Horizontal line

Hanka je krásná, mladá a empatická žena, která spojuje něhu, vášeň, vysokou inteligenci a rafinovanost. Čas strávený s ní byl mimořádně příjemným zážitkem.:

Horizontal line

Nepatřím k pamětníkům začátků Hančina salónku, ale již nejsem ani nováčkem. Jeho návštěva je pro mne opravdovým životním elixírem, který mi dodává nejen fyzickou, ale hlavně duševní sílu. Každá masáž je zážitkem, který působí na mou vnitřní pohodu a vyrovnanost. Vyvolává v mém nitru nesmírný klid a je inspirací i v mém osobním, partnerském a rodinném životě. Bylo mi potěšením strávit pár hodinek v hřejivé náruči milých dívek i v prvním jarním týdnu, který však byl velice mrazivý a pochmurný. Podařilo se mi najít vhodný termín a vyzkoušet relaxační masáž od Haničky. Přestože se snažím občas o své rozlámané tělo pečovat, ne vždy je masáž na takové odborné úrovni, že opravdu pomůže a uleví mé šíji a zádům. To ovšem v žádném případě nelze říci o masáži od Hanky. Hančiny šikovné ruce a úžasné masážní prvky byly opravdu výjimečné a jedinečné. Druhý den jsem se cítil báječně a tento stav setrval minimálně týden. Bohužel jsem se na této první Hančině relaxační masáži dozvěděl, že bude končit. Je pro mě tudíž velikou ctí, že jsem byl vlastně téměř jeden z posledních, kdo tuto masáž podstoupil. Potěšení nejen pro mě je skutečnost, že nám Hanička nyní nabízí mazlivé erotické masáže. Samozřejmě jsem se hned objednal na návštěvu a popisovat průběh nemusím, recenze níže jsou toho příkladem. Já pouze mohu dodat, že závěrečné souznění a chvění našich těl nám bylo odměnou. A věřím, že nejen pro Haničku, ale i pro mě bylo toto setkání velikou inspirací. Moc bych si přál být v náruči Haničky při jedné z jejich posledních (doufám, že dočasně) masáží. HANIČKO, DĚKUJI a přeji Ti ať se Tvému „dílu“ daří a já rád budu nadále získávat duševní energii při společných chvilkách s milou Eliškou, která je mým důvěrným andílkem.:

Horizontal line

Hanička, Už od první chvíle mi Hanička byla sympatická nejen svým vzhledem,ale i svým velmi příjemným vystupováním. Samotnou masáž má Hanička opravdu chytře vymyšlenou a vzhledem k její dokonalé znalosti anatomie a vrozené empatii jsem do masáže témeř nezasahoval.její milé a nenucené chování dobrušuje masáž k dokonalosti. A mě nezbývá, než se znovu těšit na pohled jejích nádherných očí a záplavu provoněných vlasů...:

Horizontal line

Dnešní masáž s Hankou byl neskutečný zážitek. Hanka je krásná mladá žena,velmi příjemná a na její masáž budu dlouho vzpomínat. Láďa:

Horizontal line

Byl jsem tu podruhé. Poprvé to byla nuru masáž a podruhé masáž s Hankou. Velmi příjemné překvapení mě čekalo již při otevření, kdy přišla Hanka daleko krásnější než na fotkách. Už u vchodu z ní vyzařovalo něco co mě uklidňovalo a zároveň nabuzovalo. Při vstupu do pokoje jsem se trochu ostýchal, ale stačilo pár slov s Hankou a ostych byl pryč a vše najednou vypadalo zcela přirozeně. Hanka má velmi krásný a příjemný hlas, který z člověka okamžitě shodí veškteré zábrany a upřesňování průběhu masáže a ostatních věcí bylo zcela přirozené. Masáž byla velmi příjemná kombinace erotického vzrušování i relaxačních technik. A musím se přiznat, že tak skvělý tělesný i duševní zážitek, který jsem během těch pár hodin získal, jsem již dlouho nezažil. I když jsem Hance na začátku neřekl jakou mám přesnou představu o masáži, tak přesto velmi jednoduše zjistila co se mi líbí. Na pokoj, ve kterém jsem byl masírován nemohu říct nic záporného. Vše bylo velmi pěkně zařízeno a nabuzovalo tu správnou atmosféru. I když díky masáži jsem se na okolí moc soustřesit nemohl. :P Jediné co mohu vytknout je to, že neumějí zastavit čas. A že Hančiny doteky jsou velmi, ale velmi návykové. :) Zkrátka a jednoduše: relax jak má být. Vlastně ne. Spíše takto: Relax daleko převyšující má očekávání. :):

Horizontal line

Absolvoval jsem něco podobného poprvé v životě. Nejsem žádný puritán a v oblasti erotiky jsem už hodně prožil a zkusil. Ani ve snu mě však nenapadlo, že v mém věku /55/ lze ještě objevit něco nového, přitom tak příjemného a intenzivního. Nuru masáž u Hanky jsem dostal jako dárek k narozeninám od svých kolegů. Zkraje jsem jim "vynadal do pitomců", ale samozřejmě jsem to nemyslel vážně. Zvědavost byla příliš velká. Vše, co jsem u Hanky prožil však zcela předčilo veškeré mé očekávání. Hanka je velice příjemná, smyslná a velmi empatická dívka. Vše má jen jeden malý háček. Kdo totiž jednou ochutná kouzlo její nuru masáže, vypěstuje si na ní závislost.... Tom:

Horizontal line

Těžko to popsat slovy - od první do poslední minuty neuvěřitelný zážitek. Někomu asi může chybět sex - ale pouze v případě, že to nezkusil, protože v tomhle nesexu je mnohem víc sexu, než se dá obvykle zažít. Příjemné, čisté prostředí, milá a okouzlující slečna - zní to jako recept jak strávit několik příjemných hodin a skutečně tomu tak i je.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU