OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Leily

Zpět na profil Vložit novou

:

Horizontal line

Návrat Leily Hanka okomentovala takovým způsobem, že stálým klientů, a zvláště těm, kteří Leilu poznali osobně, musel vylítnout krevní tlak na únosné maximu. A v recenzích se samozřejmě vzápětí objevila jen chvála a úžas. Zamýšlel jsem se nad tím, jaké to asi je, vrátit se po téměř čtyřech letech do tak skvělého salonu jako Masáže Hanka jsou. Změnila se Leila nebo je stále stejná krásná a nespoutaná divoška? Odpovědět si na takové otázky bylo možno jedině se za Leilou vypravit. A co jsem zjistil? Je to jen na pohledu každého jedince. Ano, má jiné vlasy, trochu dospělejší postavu, možná i nové životní zkušenosti, které každého někam posunou. Ale o tom přeci život je. Podstatné je to, že Leila je stále krásná mladá žena, okouzlující ještě více než když jsem ji poznal, plná energie, které vám naloží nepřeberně, divoká i laskavá, něžná i umí přitvrdit, plná empatie a vstřícnosti! TAKOVOU JSEM LEILU POZNAL A TAKOVÁ BYLA I VČERA A VÍM, ŽE BUDE STÁLE!:

Horizontal line

Ještě lepší Leila než si pamatuji. Jsem moc rád, že je zpátky.:

Horizontal line

Je prima že je Leila zpět její rafinované doteky a náznaky střídané s intenzivní masáží snad každým kouskem těla nemůže nikoho nechat chladným a k tomu její bezprostřední smysl pro humor navodí neopakovatelnou pohodu.:

Horizontal line

Pokavaď někdo hledá nevšední zážitek, tak tady ho rozhodně najde. S Leilou je masáž pokaždé jiná, ale pokaždé skvělá. Tak zase někdy:

Horizontal line

Je to úžasná dvojka, kdo nezkusil, dělá velkou chybu:

Horizontal line

Slova jsou zbytečná, jedním slovem fantazie !!!:

Horizontal line

Tahle dvojice je jedním slovem erotický zázrak. Ta děvčata se hledala, až se našla. Místy jsem při masáži létal mezi nebem a zemí. Neváhejte a zkuste si to taky.:

Horizontal line

Kouzelně namíchaný koktejl vášně, smyslnosti, empatie a rafinovanosti, okořeněný špetkou zvrácenosti, podávaný v půvabném tělíčku. Taková je Leila. Nezapomenutelná...:

Horizontal line

Leila je něžný anděl s ďáblem v těle. Nejlepší masáž, jakou jsem v salonu zažil. Díky, Leilo.:

Horizontal line

Leila je sexuální uragán. Chytne a už nepustí. S ní fakt platí, že je to spousta sexu bez sexu. Děkuji za moc hezký zážitek.:

Horizontal line

Leila je nabitá erotikou jako baterie, které se ale nikdy nevybije:

Horizontal line

Leila má krásná prsa a celou postavu, věk lehce přes 30 nevadí - je to nádherná a velmi příjemná žena. Už při přivítání mě tak šikovně nabudila, že jsem byl vzrušený, než jsem došel do sprchy. No a její krátké pomazlení ve sprše mě úplně „dorazilo“. Toho chytře využila a maximálně si to společně se mnou užívala. Jelikož sama byla dost uvolněná a já dokonale vzrušený, byl jsem to já, který měl chvílemi obavu, aby nedošlo k nějaké „nehodě“. Ta obava byla ale úplně zbytečná, Leila měla vše pevně pod kontrolou. Postupně zrychlovala pohyby, asi by ráda, kdybych to ještě chvíli vydržel, ale gejzír na naše bříška už byl neodvratný. Takže orgasmu jsme dosáhli oba – vše v rámci daných pravidel (!). Pak ještě následovala krásná klouzavá dohra v pevném objetí. Leila je masérka, která určitě nezklame. Byl jsem za už ní podruhé a půjdu k ní zase.:

Horizontal line

Jako vždy masérka číslo jedna !!!:

Horizontal line

Leila je sázka na jistotu, nádherná, vášnivá, chytrá. Co si přát více ?:

Horizontal line

Něco mezi nebem a zemí, nemám slov:

Horizontal line

Poznal jsem více dívek z Vašeho salónu a nikdy jsem nebyl nespokojen, kteroukoliv bych mohl navštívit znovu. Nicméně, dokud u Vás bude Leila, musím se ostatním (a zdůrazňuji, ve všech případech krásným a milým) slečnám omluvit, ale Leila je opravdu návyková. Děkuji moc, Leilo :):

Horizontal line

Je to živý zázrak, to je vše, více slov nemá smysl:

Horizontal line

Leila byla úžasná, něžná milenka a nespoutaná dračice v jednom. Myslím, že jsme si to užili oba dva na maximum. Díky, Leilo.:

Horizontal line

Předchozí recenzenti se k Leile vyjádřili stručně, ale jasně a přesně. Ono to totiž ani jinak není možné, protože pak by to nebyla recenze, ale román. Ohňostroj doteků, stisků, pohybů a veškerých kontaktů je totiž tak pestrý, měnící se, hladící, šimrající, pevně tisknoucí, …… jinak než SUPER popsat nelze. Do svých masážních nástrojů umí zakomponovat i své dlouhé vlasy, což je nejen originální, ale i velice příjemné. A když se k tomu přidá někdy jemně, jindy trochu drsně znělý hluboký hlas, tak mě prostě nenapadá nic jiného než ten již výše zmíněný ohňostroj – se všemi barvami, s výbuch i pády světlic ba i s hudebním doprovodem. Dřímal:

Horizontal line

Velmi empatická a vstřícná. Masáž s důvtipem. Byl jsem maximálně spokojen.:

Horizontal line

Leila je opravdu šikovná a velice příjemná. Byla to jedna z mých nejlepších masáží.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU
Můžeme Vám poradit?
Sissi

Je právě online na chatu