OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Markéty

Zpět

:

Horizontal line

Něco mezi nebem a zemí, nemám slov:

Horizontal line

Jako třešničku na dortíku užívání si letošního adventu jsem si dopřál masáž od Markétky a věděl jsem předem, že je to skvělá volba. Jenom jedinou malinkou připomínku bych měl – aby si Markétka konečně již opravila tu první větu ve svém „booku“ na webu. Rozhodně není vůbec začátečnice, ale výborná masérka s horou zkušeností. Její postavu by mohla leckterá modelka závidět! To ostatní je již pravdivé, i když přeci jen nevyjadřuje dostatečně míru skvělého přístupu ke klientovi a všechny laskavosti, kterými vás Markétka během masáže zahrne. Její jiskřící oči by mohly být hvězdičkami na vánočním stromku a její pohlazení předčí závan andělských křídel. Pouhé dvě hodinky, prožité SPOLEČNĚ s Markétkou, mě oprostily nejen od starostí všedního dne, ale i od všeho tělesného i duševního balastu, který jsem sebou vláčel. Dostalo se mi nejen velice příjemné erotické a relaxační masáže, ale nasál jsem i přímo žok pozitivní energie, kterou si budu teď po troškách dlouho vychutnávat.:

Horizontal line

Je jasné, že pokud si chcete (oboustranně) masáž užít, je potřeba si vzájemně sednout i po lidské stránce. A myslím, že to se s Markétou povedlo víc, než na jedničku. Příjemná je jak masáž spojená s povídáním o všem možném, tak erotická část, kdy si, jak se zde píše, užijete sexu bez sexu vrchovatou měrou. A protože to s Markétou nebylo poprvé, tak to rozhodně nebylo ani naposled :). Díky moc!:

Horizontal line

Hezký den, Markétka opět skvělá, skvělá, skvělá ....:

Horizontal line

Příjemná hodina strávená s Markétou. Milá, usměvavá, přítulná, slušná, voňavá, dokáže se krásně dívat do očí, v pozitivním slova smyslu profesionální.:

Horizontal line

Markéta je krásná empatická žena. V její společnosti všechny vaše problémy odplavou a vy se po masáži budete cítit jako znovuzrozený. Jediná nevýhoda je, že ten čas běží ukrutně rychle :D:

Horizontal line

Již od dětství nevěřím na nadpřirozené bytosti. Andělé však existují, zrovna včera jsem se zase s jedním potkal. Sice neměla svatozář, ale zářila od hlavy až k patě skvělou pozitivní a erotickou energií. A věnovala mi ji tolik, že jsem si ještě mohl schovat pořádný balík do foroty. Sice neměla křídla, ale její doteky byl hebké jak prachové peří. Sice prý nemá tělo modelky (píše o sobě ve svém profilu na web), ale při masáži ho umí rozhodně používat lépe, než mnoho modelek chodit v róbě po molu. Sice andělé jsou popisováni jako trochu odtažití a povznesení, ale MARKÉTKA je naopak velice přítulná a nenucené. A třešnička na tomto obláčku? Jako květiny, tak i ženy procházejí životem několika fázemi – od roztomilého křehkého poupátka přes plně kvetoucí až důstojně uvadající. Markétka je jako krásná růže v plném květu (a rozhodně bez trní) K Markétce je rozhodně proč se vracet a užít si její masáž opakovaně.:

Horizontal line

Markétka je úžasná masérka a žena.:

Horizontal line

Markétka je moje nová favoritka! Úžasnější masáž jsem zatím nezažil. Markétka je velmi příjemná a milá - krásnější naživo než na fotografiích. Vycítila co mi je či není příjemné a celá masáž byla nabitá erotikou od začátku až dokonce. Úžasně strávená hodinka - sakra proč to tak rychle vždycky uteče :-):

Horizontal line

Masáž s Markétou byla jedním slovem kouzelná. Markéta je moc hodná, krásná a příjemná ženská. Určitě jsem u ní nebyl naposledy.:

Horizontal line

Po tom co odešly některé moje favoritky jsem se rozhodl vyzkoušet novou Markétu. Musím říct, že jsem nešlápl vedle. Markéta je trochu nesmělá, je vidět že je nová, ale masírovat se naučila rychle. Po chvíli z ní nervozita opadla a ukázalo se že je taky velice přítulná. Mám novou favoritku :)Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU