OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Sarah

Zpět

:

Horizontal line

Masáž jsem si opravdu užil. Bylo to vášnivé, hravé a odcházel jsem ve skvělé náladě, díky :):

Horizontal line

Sarah je skutečně "kus ženské" a, jak sama pravila, má velká nejen prsa, ale "všechno":-). Na své si určitě přijdete v případě, že hledáte masérku přirozenou, spontánní a živočišnou. Troufám si tvrdit, že pokud si navzájem sednete, tak si to do sytosti užijete oba. Sarah je opravdu chrlič energie a o tom, že si - nejen s vámi - hraje opravdu ráda a s nadšením, nebudete pochybovat ani vteřinu.:

Horizontal line

Tak jsem si zase po dlouhé vynucené přestávce dopřál masáž se Sarah.Zalíbila se mi už při první návštěvě,tak jsem se k ní objednal zase.Ona by byla milá i oblečená,ale když je nahá,tak to nemá chybu.Milovníci většího poprsí si přijdou na své.Já jsem horňák,tak jsem si to její velké poprsí a vůbec celé nahé tělo moc užíval.Prožili jsme oba vyvrcholení,bylo to nádherné.Je krásná,milá,co více dodat?Už se těším na příští masáž:

Horizontal line

Je to úžasná dvojice . Kdo má rád pořádné ženské, ne nějaké kostnaté modelky, ať volí tyhle dvě. Hodina a půl je málo , jeden neví, které se má věnovat víc a obě se mi věnovaly úžasně. Jan:

Horizontal line

Sarah je, česky řečeno, kus krásné ženské. Milovníci hubených věšáků na šaty si na své nepřijdou, já byl naopak nadšený. Ve vaně a potom na pokoji se v Sarah snoubil anděl i ďábel, ty dvě hodiny byly opravdu málo a chce to přijít znovu. Salon Hanka je zkrátka a dobře první mezi salony v Praze a pokud bude přijímat takové poklady jako je Sarah, bude to jen a jen dobře.:

Horizontal line

Slečna je krásná a milá, zaručeně vás dostane do pohody, i když jste nervózní. Slečna i umí klasicky masírovat, takže to byla velmi pěkné. Zároveň doporučuji vzájemné uspokojování, čeká vás vlhké překvapení.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU