OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Sofie

Zpět

:

Horizontal line

Je to úžasná dvojice . Kdo má rád pořádné ženské, ne nějaké kostnaté modelky, ať volí tyhle dvě. Hodina a půl je málo , jeden neví, které se má věnovat víc a obě se mi věnovaly úžasně. Jan:

Horizontal line

Jsem moc rád, že se Sofie vrátila. Je ještě úžasnější než před svým odchodem, krásná, plné erotiky , zkrátka úžasnáá. Nezbývá než se na ni těšit i v roce 2020:

Horizontal line

Masáž se Sofií byla opět dokonalá. Slova nestačí. Je prostě krásná a úžasná.:

Horizontal line

Slečna Sofia mě přivítala s milým, dívčím úsměvem, nádhernými dolíčky ve tvářích a velmi milým, kultivovaným vystupováním. Okamžitě vycítila má přání a začala podle toho jednat. K masáži se nemohu vyjádřit, protože slova by na to nestačila. Ještě teď cítím každý nerv ve svém těle, neboť je vydráždila na maximum. Bylo to neuvěřitelně intenzivní a krásné. MichalM:

Horizontal line

Tento salon navštěvuji již dlouho, ale musím konstatovat, že masáž se Sofií zatím nejlépe naplnila moto salonu "Spousta sexu bez sexu" k tomu dokonalá empatie, komunikace a humor. Škoda, že pro hodnocení není k dispozici víc hvězdiček.:

Horizontal line

Slečna je velmi příjemná , komunikativní a milá. Masáž byla super, hned zareagovala když mi něco bylo nepříjemné a naopak. A postupné stupňování letmých doteků a "mačkání" tělo na tělo bylo neskutečně vzrušující, až k vrcholu :-) vřele doporučuji návštěvu:

Horizontal line

Když na týden odjely moje oblíbenkyně, nechal jsem se zlákat na masáž od SOFIE. A jelikož jsem slíbil ESTER, že ji také navštívím, dal jsem si tyto dvě krásné a sympatické dívky najednou. I když jsem ESTER a její perfektní sólo masáž už znal, nečekal jsem od této dvojice masérek žádný zázrak. Ale to jsem se zmýlil. Obě slečny jsou moc krásné, milé a moc empatické...ESTER a SOFIA mě vymazlily už ve vaně. Masáž od SOFIE rozhodně nebyla jako od začátečnice, SOFIA masírovat rozhodně umí a i tu erotickou část dělá dokonale. ESTER opět nezklamala, její masáž je vždy super. Ale to, že mě ESTER bude škrábat svými nehty tak, že mi bude vzrušením naskakovat husí kůže a že mi krásně naplácá na zadek, tak to jsem nečekal. Tyto praktiky mě nikdy moc nelákaly, ale v tomto případě jsem si s ESTER slíbil, že si s ESTER naplánujeme lesklou masáž (už jsme vymysleli i téma). "Masáž" od ESTER a SOFIE byla tak dokonalá, že jsem měl při odchodu problém si i zavázat tkaničky u bot. To se mi stalo tady poprvé. Ale rozhodně jsem s výběrem dvojice ESTER + SOFIE vedle nešlápl. Díky holky za nadpozemský zážitek. L.:

Horizontal line

Masáž velmi pečlivá a důkladná. Zvláště dlouhé tahy předloktím a zařazení akupunkturních prvků velice příjemné a účinné. Lehké doteky bradavkami na zádech a jemné dlaně na vnitřní straně stehen – a hodně nahoře – byly slibným úvodem do erotické nálože, skvěle gradované do exploze. Jako bonus rozzářený pohled a krásný dívčí zvonivý smích. Varovat musím však před tím, že zřejmě dokáže číst myšlenky, protože střídání pevných, laskavých a jemně lechtivých doteků následovalo vždy zlomek vteřiny poté, co jsem na takovou změnu pomyslel. Zklidnění v pevném stisku a objetí bylo neuvěřitelně slastnou tečkou za celou masáží a uvedení na přechod do reality v závěrečné sprše po masáži sladce jemné probuzení z kouzelného snu. Zvláště pánům se sklonem k romantickým prožitkům vřele masáž Sofie doporučuji.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU