OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Soni

Zpět

:

Horizontal line

Jak jsem slíbil, dal jsem si opáčko - nejlepší trojku se SOŇOU a VALERIÍ. O jejich neskutečné kráse nemá cenu psát, to bych se opakoval. Na pokoji moje ""kurvičky"" SOŇA a VALERIE opět nezklamaly. "Masáž" se SOŇOU a VALERIÍ se musí zažít, holky opět příjemně překvapily a to jejich intenzívní "zlobení"......SOŇO a VALERIE moc děkuji, jste moje nejlepší a musím to napsat, i když se budu opakovat. Jste nejkrásnější. L.:

Horizontal line

Na Velikonoce jsem se rozhodl, že ke své oblíbené masérce krásce VALERII přidám další dvě šikovné ručičky (a nejen ty ručičky). Tentokrát jsem si do trojky zvolil slečnu SOŇU. Slečna SOŇA mě vyloženě zlákala svými novými fotečkami. S VALERIÍ těch masáží bylo, ale SOŇU jsem neznal. U přivítání jsem dostal ze SONI a z její neskutečné krásy málem šok. Později se ukázalo, že SOŇA nezaostává za VALERIÍ nejen v neskutečné kráse, ale i v inteligenci a eroticko-masážním uměním. A teprve, když vám obě krásky VALERIE a SOŇA stojí vedle sebe v krásných šatičkách......... Tentokrát jsme pobyt ve vaně zbytečně dlouho neprotahovali, tato sestava krásek vyloženě lákala o rychlý přesun na pokoj. Na pokoji se holky na mě vrhly jedna jako anděl, druhá jako ďábel. Ale role si VALERIE a SOŇA rychle měnily, že jsem nestačil ani sledovat, která je která. Dokonce jsem si v jeden okamžik dívky spletl. Takový to byl spletenec. A k tomu ve vzduchu dvojnásobný erotický náboj, že by se dal krájet. Proto se ani tentokrát moc nemluvilo, byla by škoda tu krásnou erotickou atmosféru rušit slovy. Litoval jsem na této masáži jenom jedné věci a to té, že já sám nemám čtyři ruce. Ale i s těmi dvěmi jsem se snažil holky spravedlivě "nešetřit". Byla to parádní jízda. Jestli je i tohle to nejstarší řemeslo, tak tyhle dvě ""kurvičky"" u mě složily tu nejtěžší mistrovskou zkoušku na výbornou. Tuhle trojku budu určitě opakovat - a ne jen jednou. Děkuji moc SOŇO a VALERIE. L.:

Horizontal line

Pánové, pokud na vás padla silná jarní únava - taková ta co vás bolí celý člověk, máte pocit, že nedojdete ani do nejbližší hospody a když už, tak neuzvednete pivo k ústům – tak rozhodně vyražte za Soňou. Naprosto skvělá komplexní masáž záda, šíje, ruce, nohy , s velkou profesionalitou a nasazením provedená a 100% účinkem. A to je jen základ týkající se svalů, kloubů a šlach! Navíc již jen okem spočinutí na štíhlounké postavě, jemné tvářičce a krásných jemných vláscích odfoukne jarní únavu vaší duše kamsi hodně daleko. A když se tahle veškerá nádhera ocitne ve vašem náručí a slastně se přitulí celým tělem, na jarní únavu více nevzpomenete.:

Horizontal line

Vypravil jsem se k Soně – odpočinout si a zpříjemnit den, tak jak nás sama na webu salonku zve. To jsou ovšem pouze dvě kapičky z moře zážitků, kterých se mi od Soni ve skutečnosti dostalo. Není třeba příliš slov, tam kde mluví činy. O tom nejlepším se zpravidla říká, že má všech pět P, já bych ovšem Soně přidělil alespoň deset „S“ Sympatická, Sexy, Společenská, Starostlivá, Spontánní, Sálající, Skromná, Soustředěná, Sebevědomá, Skvělá Prostě jedinečná SOŇA:

Horizontal line

Soňa je krásná a milá slečna s dokonalou postavou, která se důkladně věnovala každé části mého těla a celková masáž v jejím podání byla nezapomenutelná. Cítil jsem se s ní moc dobře a určitě se k ní zase vrátím.:

Horizontal line

Soňa je krásná, inteligentní slečna. masáž s ni byla jedna radost. Určitě budu opakovat :)Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU