OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Valerie

Zpět

:

Horizontal line

O andílkovi a čertíkovi Valerii už tu bylo napsáno hodně a mohl bych většinu slov opakovat. Nové fotky v její galerii jsou krásné, ale skutečnost je nepopsatelná, mnohem krásnější. Hodinka s Valérií byla kouzelná. Krásně jsme si ji užili a věřím, že vzájemně. Po delší době váhání jsem našel v salónku Haňulky další poklad. Každá minutka, vteřinka společně s Valinkou byla jen o nás dvou a z hlavy se mi podařilo na tuto chvíli pustit vzpomínky na svá zlatíčka a bývalé královny masáží. Milá Valerie moc děkuji. Bylo to až neuvěřitelné, jak jsi dokázala vytušit má nevyslovená přání. Po čemkoliv jsem zatoužil, bylo splněno.Těším se na další setkání. :):

Horizontal line

Valerie je moc milé, zlaté děvče. Mladičké, přítulné koťátko. Měl jsem tentokrát čas jen hodinu, ale určitě to chce příště víc. S Valerií jsem po dlouhé době zase prožil takový krátký polibek bezstarostného mládí. Díky Valerie!:

Horizontal line

Valerie je andílek s čertem v těle je čertice, která vzbuzuje vášeň, je jako východ slunce září a přináší pocity života uléhá a pohledem do očí vnáší klid i smyslné představy o noci. V její náruči chtěl bych být, když se procházím loukou květin, jí bych tam chtěl mít, zkrátka je jako něha, která prostupuje srdcem o něžně ho hladí- tak praví básník, který jako by ji znal a mně mluví z duše, já vždycky od ní odcházím s radostí a pohodou v těle i duši naplněn energií a touhou se s ní opět setkat...:

Horizontal line

Valerie je milá, sexy, energická a především dobře naladěná slečna, která si masírování evidentně užívá. Během masáže si dává záležet, aby byl klient spokojený a atmosféra byla neformální a pohodová. Zahoďku a půl stihla prostřídat spoustu inovativních masážních poloh, moc jsem si to užil.:

Horizontal line

Masáž u Valerie Chvíli jsem čekal před domem, jelikož ve stejnou dobu dorazil další masážník. Valerie je štíhlá vyšší milá slečna. Už při společné koupeli se věnovala mojí chloubě. Masáž zad byla příjemná, je vidět, že má slečna masérský kurz. Sama mě vedla k tomu, abych ji uspokojoval, čemuž jsem se nebránil. Ruční dráždění mezi nohama si myslím i užívala. Nakonec mi ho krásně jemně, pomalu a vášnivě vyhonila. Speciálně ten konec by se u Valerie řada masérek měla naučit.:

Horizontal line

Kdysi za bujarého mládí mě jedna slečna, s níž jsem se seznamoval, varovala, že je v "těch věcech hrozný živočich". Bujarost mého mládí už je dávno pryč a tak se do "mazlírny" U Hanky chodím jen ctnostně laskat s mladými dívčími těly. Ovšem Valerie mi dala vzpomenout na onen výrok mojí dávné známé, protože ona je také "živočich". Všechny ty oslavné recenze, které tady jsou, jsou naprosto pravdivé a výstižné. Jako se Jágr narodil pro hokej, Shakespeare pro slovo či Michalengelo pro výtvarné umění, narodila se Valerie pro erotiku. K sošně krásnému tělu i tváři přidává neskutečnou dávku empatie, přirozenosti, uvolněnosti a v jejím výkonu není ani procento nějaké "profesionální odtažitosti". Bylo to prostě dokonalé. Jen jedno varování bych přeci jen měl. Masáž je erotická, smyslná, uvolňující, vášnivá, ale rozhodně není RELAXAČNÍ. Cítil jsem se po ní asi jako po 40 km na kole v kopcích:-). Což není výtka, ale poklona. U Valerie rozhodně není na odpočinek čas! Bylo to úžasné.:

Horizontal line

Moc milá a šikovná dáma :-):

Horizontal line

S Valerií jsem zažil svoji první erotickou masáž jako službu. Jestli jsem přicházel trochu nejistý a nervózní, odcházel jsem uvolněný, nadšený a s masáží maximálně spokojený. Masáž měla perfektní dynamiku od uvolňujícího začátku přes gradující erotické masážní techniky až po velmi intenzivní vyvrcholení. Valerie je nejen velmi krásná a sexy, ale také lidsky pro mě bylo snadné se na ni napojit. Zároveň jsem měl celou dobu pocit, že jí skutečně záleží na tom, abych si to užil.:

Horizontal line

Valerie je opravdu krásná, hezká, empatická a kouzelná holka. Od začátku do konce rozmazlovala si mě se spoustou erotického naboju. V ramceh pravidel masáže byl jsem completne spokojen. Rozhodně doporučuji jí a budu moc těšit na zpátky.:

Horizontal line

Valerie is not just a pretty face with a dream body. She is sweet and treat you with respect. Love to repeat but 90 mn next time !:

Horizontal line

Dva andílci v červeném. Splněný sen, na který budu hodně dlouho vzpomínat. Hodina a půl strávená v náručí dvou andělů (Danielly a Valerie) mi připadala jako ve snu. Byl to velmi příjemně strávený čas, na který nikdy nezapomenu. Obě děvčata se velmi snažila, abych si tento čas s nimi co nejlépe užil a bylo vidět, že je to baví, ví co dělají a jsou velmi dobře sehrané. Tímto bych jim chtěl moc poděkovat za úžasný zážitek a určitě si to opět zopakuji. A všem ostatním, kteří chtějí zažít něco úžasného, vřele doporučuji návštěvu andílků v červeném oblečku. Díky moc, děvčata. Jarda:

Horizontal line

Jak jsem slíbil, dal jsem si opáčko - nejlepší trojku se SOŇOU a VALERIÍ. O jejich neskutečné kráse nemá cenu psát, to bych se opakoval. Na pokoji moje ""kurvičky"" SOŇA a VALERIE opět nezklamaly. "Masáž" se SOŇOU a VALERIÍ se musí zažít, holky opět příjemně překvapily a to jejich intenzívní "zlobení"......SOŇO a VALERIE moc děkuji, jste moje nejlepší a musím to napsat, i když se budu opakovat. Jste nejkrásnější. L.:

Horizontal line

Na Velikonoce jsem se rozhodl, že ke své oblíbené masérce krásce VALERII přidám další dvě šikovné ručičky (a nejen ty ručičky). Tentokrát jsem si do trojky zvolil slečnu SOŇU. Slečna SOŇA mě vyloženě zlákala svými novými fotečkami. S VALERIÍ těch masáží bylo, ale SOŇU jsem neznal. U přivítání jsem dostal ze SONI a z její neskutečné krásy málem šok. Později se ukázalo, že SOŇA nezaostává za VALERIÍ nejen v neskutečné kráse, ale i v inteligenci a eroticko-masážním uměním. A teprve, když vám obě krásky VALERIE a SOŇA stojí vedle sebe v krásných šatičkách......... Tentokrát jsme pobyt ve vaně zbytečně dlouho neprotahovali, tato sestava krásek vyloženě lákala o rychlý přesun na pokoj. Na pokoji se holky na mě vrhly jedna jako anděl, druhá jako ďábel. Ale role si VALERIE a SOŇA rychle měnily, že jsem nestačil ani sledovat, která je která. Dokonce jsem si v jeden okamžik dívky spletl. Takový to byl spletenec. A k tomu ve vzduchu dvojnásobný erotický náboj, že by se dal krájet. Proto se ani tentokrát moc nemluvilo, byla by škoda tu krásnou erotickou atmosféru rušit slovy. Litoval jsem na této masáži jenom jedné věci a to té, že já sám nemám čtyři ruce. Ale i s těmi dvěmi jsem se snažil holky spravedlivě "nešetřit". Byla to parádní jízda. Jestli je i tohle to nejstarší řemeslo, tak tyhle dvě ""kurvičky"" u mě složily tu nejtěžší mistrovskou zkoušku na výbornou. Tuhle trojku budu určitě opakovat - a ne jen jednou. Děkuji moc SOŇO a VALERIE. L.:

Horizontal line

Valerie je skvělá, vstřícná, starostlivá, pečovatelská, jako by jediným jejím cílem bylo, abych měl z návštěvy u vás co nejvíc, abych odcházel maximálně spokojený.:

Horizontal line

Valérie mi způsobila, že již nevidím krásné ženy. Na jakoukoli se podívám dojde mi, že proti Valérii je ten pohled nicotný zážitek. Pro čtenáře Tolkiena lze dodat, že Valérie je Elfkou, tak jak je ve Středozemi popsal - krásnější a lepší než lidé. A začnu kvůli ní hubnout, abych se příště nemusel stydět za své břicho.:

Horizontal line

Valerie? Jako ten název filmu. ANDĚL S ĎÁBLEM V TĚLE. To snad říká všechno. Petr :-):

Horizontal line

Ahoj Valerie, jsi úžasný člověk jak svým přístupem k zákazníkovi, povahou, tak průběhem samotné masáží. Byl jsem u tebe v pondělí (12. 3.) poprvé a přišlo mi to jako bychom se znali už hodně hodně dlouho...jinými slovy, jako by mě masírovala dlouholetá nejlepší kamarádka. Moc hezké to bylo :* :* Přeji ti, ať jsou na tebe zákazníci hodní. Měj se krásně, Adam:

Horizontal line

Jestli je někdo milý a něžný andílek a zároveň roztomile divoký čertík tak je to Valerie. Tolik radosti a něhy umí Valerie rozdávat plnými hrstmi. Skvěle jsme si " zařádili" salonek to přežil a my se cítili blaženě unaveni..... Honza:

Horizontal line

Byl jsem trochu nervózní, protože jsem k Valerii šel poprvé, hlavně na základě zdejších pochvalných recenzí od kolegy L. Valerie mně přivítala se širokým úsměvem a tak jsem tušil, že to bude dobré. Mám rád předehru ve vaně a té se mi tentokrát dostalo požehnaně. Byla to koupel mazlivá, něžná, erotická. Na pokoji jsem se plně oddal režii slečny Valerie, přistoupil jsem rád na vše, co nabídla. Takže jsem vlastně bral All Inclusive dle její nabídky. Masáž byla důkladná, je vidět, že má masérský kurs. Dotýkala se mně často i na těch příjemných místech, já jí doteky v rámci pravidel opětoval. Po otočce se mi věnovala všemi částmi svého těla a mně umožnila totéž. Pozvolna mně dostala tam, kam jsem se dostat chtěl. Poté jsme leželi v objetí a vzájemně se mazlili. Celých 90 minut uplynulo jako nic a po společné sprše na závěr, kdy se mi opět poctivě věnovala, jsem litoval, že už musím odejít. Ale jedno je jisté opáčko je nutné. Děkuji Vali za skvělou péči, ostatně v tomto salonku tak obvyklou.:

Horizontal line

Protože znám VALERII a DANIELLU ze spoustu sólových masáží, zkusil jsem si se slečnami dát trojku. Absolvoval jsem už u krásek VALERIE a DANIELLKY celkem tři trojky a vždy překonaly veškeré moje představy, co lze na těchto masážích prožít. Prostě dvě krásná tělíčka a čtyři šikovné ruce dokážou nadělit nezapomenutelný zážitek. Holky mě začnou pokaždé "zlobit" už ve vaně a co se odehrává pak na pokoji se nedá ani slovy popsat - úplné přivedení do ráje. VALERIE a DANIELLO jste moc krásné, moc milé a moc empatické a nechybí vám ani smysl pro humor. Vždy se s vámi i nasměju. Díky. Myslím, že tu vznikla nová sehraná dvojice krásných a vždy perfektních masérek. L.:

Horizontal line

Byl jsem u Valerie poprvé a v žádném případě toho nelituji. Veškeré recenze vůbec nepřehánějí, spíše naopak. Průběh masáže i veškerý čas strávený s Valerií byl naprosto úžasný. V žádném případě jsem u Valerie nebyl naposledy. Těším se, co příště spolu vymyslíme. Valerie je velmi příjemná, šikovná a hlavně hodně hodná a milá společnice, která se dokáže vcítit do tužeb a potřeb klienta a v rámci pravidel ho dokáže přivést do "ráje". Valerie, děkuji moc za úžasný zážitek a těším se, až se zase potkáme. Jarda:

Horizontal line

Možná, že pro jiné to není podstatné, ale pro mne pocit, že jsem ten jediný a nejdůležitější člověk na světě, byl uchvacující. Určitě se rád vrátím.:

Horizontal line

Stejně jako minule byla Valerie velmi milá příjemná a šikovná. Když k tomu přičteme ještě její půvaby, je zřejmé, že jsem odcházel velmi nerad, ale zrelaxovaný na těle i na duchu.:

Horizontal line

Zahleděl jsem se do těch krásných čokoládově hnědých očí, které v intimním světle koupelny vypadaly jako temné hluboké tůně. A bylo těžké ten pohled rozpojit, neboť z té vesmírné hloubky probleskoval jas duše, které má živočišnou, přímo snad existenciální potřebu o vás pečovat. Další chvíle této opět nezapomenutelné masáže plně potvrdily, že v žádném případě nešlo o odraz bublinek pěny na hladině plně napuštěné vany. Možná ani lososi se při tření pod vodopády nedokáží tak slastně vlnit, proplétat a hladit, jako to umí Valérie . Ve vaně!!! Už to samo je obdivuhodné. A to byl jen začátek, protože pokračování „již na souši“ bylo žhnoucí podobně jako slunce kdesi v Karibiku či Kanárských ostrovech. Sluníčko Valerie, stále s úsměvem v očích i na rtech, ovšem nespalovalo, jen hebce hladilo veškerou svou energií a dodávalo mému tělu i mé duši tolik energie, až by jeden chtěl zvolat – už dost, víc už se do mne nevejde! Taková je tato štíhlounká dívenka, která má péči o člověka kdesi hluboko v sobě v obrovských zásobách a postupně z nich rozdává radost a potěšení ze všech svých sil. Nemohu však vynechat ani jakousi „odbornou“ stránku masáže, která byla nejen výtečná, ale zaměstnala i obě celá těla! Pokud by měla duše nějakou váhu jako má tělo (zvláště to moje), tak z plné duše děkuji!:

Horizontal line

Jednoho krásného dne jsem si po práci říkal zajdu se odreagovat. Jelikož to byla akce typu last munute tak byla na výběr jen Ester a Valerie. Zkusil jsem Valerii a hned dole jsem věděl že to bude fajn...Pěkná sympatická slečna...vyzařovala z ní energie..hned nabídla pití pak spršku společnou tu jsem říkal že dáme až na konec..bylo na ni opravdu znát že má masérský kurz..lehl jsem si na bříško a namasírovala vše .Pak jsem se překulil a slečna se začala věnovat příjemným partiím..Odpor také nekladla takže vse zvájemné..Na konec společná sprška kde jsem málem rozjeli další "číslo"...Odcházel jsem plný enrgie s tím že sjem se za 3 dny vrátil..:

Horizontal line

Valerie je milá a hezká slečna. Při masáži je poznat, že má masérský kurz. Není to pouhé erotické hlazení, ale i to dovede. Valérie je vynalézavá i při zakončení. Pro někoho může být trochu upovídaná. Celkově určitě masáž u Valerie doporučuji, příjemný zážitek.:

Horizontal line

Při minulé masáži mě slečna VALERIE přivítala v nových šatičkách. Opět jsem si užil s VALERIÍ společnou koupel, kde jsme se znovu vzájemně vyzkoušeli z anatomie. VALERIINA anatomie je opravdu překrásná. A je až s podivem, co slečna VALERIE dokáže i ve vaně vymyslet. Prostě VALERIINA fantazie je opravdu bez hranic. Na pokoji se mi VALERIE předvedla v novém krásném prádle. Za těch už několik společných masáží s VALERIÍ jsem na VALERII viděl a užil si spoustu krásného prádla. Slečna VALERIE je velká parádnice, vždy jí to moc sluší. Ale prádlo na VALERII dlouho nevydrží, po chvíli VALERII svlékám. A to její vždy perfektní nalíčení. Ano, užívám si pokaždé její krásnou rtěnku a její krásné nehty. S VALERIÍ opět perfekní a moc vzrušující masáž. Polohy našich nahých těl jako při gymnastice. Masírovali a hladili jsme se s VALERIÍ vzájemně. VALERIE je velká kouzelnice. Ale ještě jedné věci jsem si všimnul. Já, který dokážu hodiny nevydat ze sebe ani slovo, tak v přítomnosti slečny VALERIE se mi moje ústa nezastaví. S VALERIÍ vždy super povídání. A je to tou pohodou a kamarádským přístupem, který vždy zažívám s VALERIÍ už od přivítání až opět do rozloučení u vrat. I závěrečnou sprchu VALERIE dokáže okořenit. Moc se i s VALERIÍ nasměji. Smích slečny VALERIE je moc krásný a nakažlivý. VALERIE má také moc krásný a moc vzrušující hlas. Když mě VALERIE masíruje a ještě na mě mluví, tak si připadám, jako by mě VALERIE masírovala více než dvěma rukama. Její krásný hlásek mě vždy také pohladí. Opět jsi VALERIE byla super, jsi moje královna erotických masáží. Ale musím opět pochválit i slečnu HANKU. Za ten půlrok, co tento salón navštěvuji, tak jsem se opravdu s nikým jiným, než se svou vyvolenou slečnou nepotkal. Mě na diskrétnosti moc záleží a HANIČKA má diskrétnost snad lepší než u tajných služeb. DANIELLA, VALERIE i ESTER mě vždy střežily jako na bojovém poli. Díky holky. L.:

Horizontal line

Se slečnou VALERIÍ jsem si užil už pátou nezapomenutelnou nádhernou masáž. Nejkrásnější VALERIE mi opět ve vaně předvedla její nejkrásnější dlouhé nohy, nejkrásnější bříško, nejkrásnější ňadra, nejkrásnější dekolt, nejkrásnější šíji, nejkrásnější rty, nejkrásnější hnědé oči, nejkrásnější hnědé vlasy, nejkrásnější úsměv, nejkrásnější............. Na pokoji při masáži to potom díky slečně VALERII a její nekonečné fantaziji byla opět příjemně rafinovaná "divočina". Skutečně se divím, kde krásná VALERIE stále bere ty nápady. Při páté masáži se slečnou VALERIÍ jsem si myslel, že už se nic dalšího při masáži vymyslet nedá, ale to jsem se mýlil. VALERIE vždy při masáži příjemně překvapí. Skutečně se divím, kde královna erotických masáží VALERIE bere ty nápady. K tomu pokaždé VALERIINA tak velká starostlivost, pozornost ke mně a její obrovská empatie. Při erotických masážích s VALERIÍ přestávám úplně vnímat okolní svět a v přítomnosti této milé a krásné slečny VALERIE se cítím jako v ráji. Moc krásná a inteligentní slečna VALERIE totiž dokáže udělat takovou pohodovou atmosféru, že si vždy připadám jako, kdybych se s VALERIÍ znal roky a ne jenom pár hodin z masáží. Při masážích VALERIE sama vycítí, co mi dělá dobře, aniž bych jí cokoliv říkal. Po masáži s VALERIÍ si připadám jako, kdyby mě VALERIE polila živou vodou. A tak se už těším na moji další masáž s překrásnou slečnou VALERIÍ. L.:

Horizontal line

Doposud jsem si myslel, že k mým nejbáječnějším a největším zážitkům v mém dlouhém životě a cestách po celém světě řadím let nadzvukovou stíhačkou nebo půlroční pobyt na Špicberkách. To je ale pryč, protože první místo obsazují erotické masáže s VALERIÍ. VALERIE mě opět při společné vaně krásně vykoupala. Ve vaně jsem si znovu užil její nadpozemskou krásu a ty její nádherně dlouhé nohy...Potom na pokoji se mnou kráska VALERIE, díky její nekonečné fantazii, prováděla úplnou kámasútru (v rámci pravidel samozřejmě bez sexu). Chvílemi jsem nevěděl, kde mám ruce a nohy. VALERIE totiž zde chybějící sex poráží svým temperamentem, příjemnou rafinovaností, velkou empatií a při každé masáži mě zapojí do hry a ještě vymyslí něco nového. Navíc nevím, jak to ta krásná královna erotických masáží VALERIE dělá, ale erotický náboj ve vzduchu a její příjemný a milý přístup je trvalý po celou dobu návštěvy už od přivítání u dveří až do konečného rozloučení. Velké poděkování posílám také HANCE za to, že tento úžasný masážní salón vymyslela a přivedla na špičku kvality. Super prostředí. Postupně jsem prošel skoro všemi pokoji (až tedy na tu jedničku, je to pro mě taková tajemná komnata). Chci také poděkovat ještě jedné masérce - krásné hnědoočce slečně DANIELLE. Byla mou první erotickou masérkou v životě. DANIELLA statečně a úspěšně bojovala s mým počátečním ostychem a s mým částečným strachem (byl jsem v té době ještě ženatý). Dodnes si pamatuji její pohlazení se slovy: "Neboj, bude se ti to líbit". Líbilo se mi to tak, že jsem erotickým masážím přišel na chuť a stále se vracím. Už mám pro sebe vymyšlený narozeninový dárek - trojku s VALERIÍ a DANIELLOU. L.:

Horizontal line

I've had a few massages at this place but Valerie is by far the best. She is super sweet, cuddly, erotic and pleasant to be with. It feels like you're at home with your girlfriend and she takes time to pamper you. I'll be back!:

Horizontal line

Valerie je úžasná, milá a empatická dívka. V její společnosti se budete cítit jako by to byla Vaše skvělá kamarádka. Nebojte se jí svěřit se svými touhami a přáními. Určitě Vám v rámci pravidel vyjde vstříc. Pokud stále váháte s návštěvou nebo cítíte ostych pak si vyberte Valerii. Nebudete litovat.:

Horizontal line

Se slečnou Valerií jsem prožil už několik masáží i s koupáním ve vaně. Ve vaně mě Valerie vždy krásně vymazlí, nezažil jsem lepší koupel. Masáž od Valerie je vždy perfektní. Valerie je moc empatická, aniž bych cokoliv říkal, tak vždy vycítila, co mi dělá dobře. Její doteky tělo pohladí, uklidní, ale zároveň rozbouří. Slečna Valerie má velkou fantazii, žádná masáž nebyla úplně stejná, vždy mě něčím mile překvapila, vždy to něčím okořenila. Navíc ta neustálá perfekní péče, pozornost i starostlivost a ten její milý báječný úsměv. To se nedá naučit, Valerie má na masáže talent od přírody. Ostatně příroda byla k Valerii hodně štědrá. Valerie je nejen až neskutečně krásná, ale i moc inteligentní dívka. Hanička má tady říkanku "spousta sexu bez sexu..." Ale já si dovoluji tvrdit, že erotická masáž s Valerií je lepší než sex. L.:

Horizontal line

Valerie je vemi pohledná a milá. Má milý úsměv i chování. Masáž byla úžasná. Užíl jsem si krásnou masáž i její půvab. K tomu ten milý, starostlivý přístup. Jistě jsem u ní nebyl naposled. Zcela si mě získala.:

Horizontal line

Slečna Valerie oplývala půvabem, příjemným přístupem a erotickým nábojem. Tato masáž byla jedna z nejlepších, jaké jsem kdy zažil. Určitě se zase vrátím, protože tato masáž měla své neopakovatelné kouzlo. A vyhovuje mi i termín o víkendu, kdy člověk nemusí nikam spěchat. Prostě maximální ohodnocení.:

Horizontal line

Slečnu Valerii jsem navštívil poprvé, když onemocněla moje oblíbená masérka Daniela. Při příchodu mě Valerie dostala upřímným nádherným úsměvem a svou krásou. Valerie je tak nádherná dívka.... Na pokoji mi Valerie vše vysvětlila, zeptala se co mám rád a už při společné sprše jsem se cítil jako, kdybych se s Valerií znal dlouho. Masáž od Valerie byla moc perfekní, slečna nikam nespěchá, je moc milá, empatická a ta její starostlivost o moje potěšení.... Valerie o mě pečovala i po masáži. Opět se mi potvrdilo, že v tomto salónu pracují jen dívky, které tato práce baví. Slečna Valerie je nová vycházející hvězda tohoto úžasného salónu. L.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU