OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Veroniky

Zpět

:

Horizontal line

Je to již týden, ale stále mám příjemný pocit, když si vzpomenu na pohodovou hodinku s usměvavou Verunkou. V aprílových dnech byla masáž velice hřejivá a odpočinková. Díky utajeným dotekům jsme se vzájemně srdečně zasmáli :):

Horizontal line

Verunka byla opět naprosto úžasná. Přišla mi otevřít v nádherném modýlku, s velmi roztomilým výrazem stydlivé holčičky =D Masáž byla velmi příjemná. Verunka byla úžasná společnice. Milá, příjemná, zábavná. Odcházel jsem s tak úžasným pocitem, který nedokáží slovy ani popsat.:

Horizontal line

Masáž byla velmi příjemná a zábavná.:

Horizontal line

O tom, jak hřejivé, slastné, povzbuzující a hojivé jsou všemožné doteky lidských těl (a jak jsou v této disciplíně masérky salonu Hanka skvělé) se píše téměř ve všech recenzích. Stejně tak se opěvuje mládí a fyzická krása dívek. To vše samozřejmě platí i o Verunce. Jí je však také dáno umění polaskat a pohladit duši, která je leckdy bolavější než tělo. Masáž jsem si tedy užil nejen na vlastní kůži, ale i na vlastní dušičku, která pohladit zrovna moc potřebovala. A tak mě Verča skvěle prohřála nejen všechny svaly, ale hlavně kousek toho svého vnitřního sluníčka věnovala mé duši. Tomu neviditelnému, nenahmatatelnému nitru, které nám ať chceme nebo ne, stejně vládne. Toto umění není každému dáno a proto Verunce děkuji s hlubokou úctou. Má totiž nejen pěkné tělíčko, je šikovná masérka, ale i její dušička je nádherná a vejde se do ní obrovský kus okolního světa.:

Horizontal line

Na každou návštěvu salónku Hanka se vždy moc těším a vždy přemýšlím čím ji zpestřit. Neznamená to, že by mě mé favoritky při masáži neměly čím překvapit, neboť stačí na ně pohledět a v okamžiku jsem v jiném světě, ale rád přispěji k zajímavé atmosféře. :) V období očekávání vánočních svátků se snažím svému okolí tento čas zpříjemnit. I sám sobě si rád dopřeji chvíle klidu a rozjímání, návštěva příjemného a klidného prostředí salónku je pro to jako stvořená. V sychravém a mrazivém počasí jsem si chtěl dopřát masáž s příjemným zahřátím při společné koupeli. Nechal jsem se inspirovat mikulášskou atmosférou a rozhodl jsem se návštěvu přizpůsobit takové malé intimní mikulášské besídce. S Eliškou a Verunkou jsme se krásně rozehřáli v teploučké pěnové lázni a masáž, která následovala, byla opravdu pohádková. Přichystal jsem malé růžky a andělskou hvězdu pro mé milé společnice a vy jen můžete hádat, která byla čertíkem a která andílkem. :) Já byl rozpálen jako v peklíčku, zavřel jsem oči a bylo to jako v nebíčku. Dostal jsem tu nejsladší nadílku, děkuji. :):

Horizontal line

Do salónu chodím velmi rád a až na jednu výjimku jsem byl vždy u Elišky. Po delší době jsem se rozhodl pro masáž se dvěma masérkami. K Elišce jsem přidal Veroniku, která shodou okolností vzala telefon, když jsem kdysi poprvé volal do salónu. Nyní jsem ji poprvé zažil osobně. Brzy jsem poznal, že masáž od ní a od Elišky bylo výborné rozhodnutí. Už společná sprcha ve třech, při které jsme se za přítmí korespondujícího s podzimním večerem hezky zahřáli. V pokojíčku si pak Eliška, která má s mým masírováním bohaté zkušenosti, vzala na starost záda, Veronika masírovala nohy a zpočátku testovala, jak jsem lechtivý. Později se ukázalo, že ona je lechtivá velmi podobně. ;-) Nechal jsem se unášet blahem pramenícím z toho, že mě masírují hned čtyři jemné šikovné ruce dvou milých dívek. Samovolně jsme přešli na mazlení ve třech. Objetí Elišky a Verunky jsem si vážně užíval a cítil se krásně. Zlatým hřebem byl závěr, který jsme si při vzájemné spolupráci užili všichni tři. ;-) Podrobnosti jsou samozřejmě soukromé, prozradím jen, že vše bylo v rámci pravidel. Masáž v této sestavě bych si určitě zase rád zopakoval. :-) Ještě jednou Elišce i Verče děkuji. :-*:

Horizontal line

Eliško a Verunko !

To vám byla včera slastná mela,
Dodnes hřeje teplo hebké kůže
Co od smutku i bolesti vždy pomůže
A po starostech zbyde stará bela.

Masáž u vás není jako z rychlíku
stále cítím vůni vašich krásných těl
kdo k pohodě by více chtěl
a virtuosní koncert hbitých prstíků.

V duši akordy jste mi rozehrály
Jak v symfonickém orchestru
K mým sólům nevznesli jste protestu
Za to vše vám pěji ódu slávy.

Děkuji vám, sladké moje kouzelnice
Jen nám zůstaňte dál takhle čilé
Ať návštěvy u vás jsou stále tolik milé
Za pomoc dát trable zas do popelnice.:

Horizontal line

Mám radost, že se nám děvčata vrátila z dovolené a já mohu konečně sdílet své zážitky z prvního letního dne, který jsem se rozhodl přivítat společnou masáží u Elišky a Verči a musím potvrdit, že to byla dobrá volba. Při příchodu byl na děvčata roztomilý pohled, každá držela ve své ručce lahvičku s masážní emulzí, nesměle se usmívaly jako školačky radující se z konce školního roku. Já se rázem cítil i ve svém pokročilejším věku jako jejich nesmělý náctiletý spolužák. Vzápětí jsem ucítil na svém těle dotyk čtyřech něžných ruček, hebounké prstíky jsem cítil téměř všude. Při pohledu do zrcadélek jsem užasl, nade mnou jsem viděl dvě krásné víly, které se na mě usmívaly mezi červenými růžemi v pozadí. Pak už jen stačilo zavřít oči a hádat, zda jsou to známé Eliščiny prstíky, nebo nové dotyky smyslné Verunky. Jedinou chybu masáž měla … při závěrečné relaxaci jsem litoval, že nemám čtyři ruce, abych mohl pohladit všechna ta sametová místečka najednou. Hladil jsem krásné vlásky, zavřel jsem opět oči a nechal tudíž vše na pohádkových bytostech. Bohužel, čas zastavit nedokázaly, ale to je vlastně dobře, než přijde věčnost máme ještě řadu možností vrátit se do Haňulčina salónku.:

Horizontal line

Verunka je neskutečně milá a něžná. Hodinka u ní potěšila nejen moje tělo, ale hlavně duši... Byl jsem velmi spokojený a moc se těším na příště :):

Horizontal line

Verunka je křehké, milé, jemné stvoření. S jakou něhou a úctou Vás a Vaše tělo bude hýčkat, s takovou něhou a úctou byste o ni chtěli pečovat i v partnerském životě. (Jen nepřijímá platební karty!)Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU