ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Alisy

Back

:

Horizontal line

Tak velká a zároveň pevná přírodní prsa jsem držel v rukou poprvé.:

Horizontal line

Včerejší masáž s Alisou byl výlet do jiné dimenze. Bylo to naprosto fantastické, skvělé a úžasné. Mockrát děkuji za dokonalý zážitek:

Horizontal line

Alisa je krásná a milá slečna s citem porozuměním a něhou.Včereješí masáž byla jedinečným zážitkem určitě se budu rád vracet.Díky Alis:

Horizontal line

Alisa má již ve svých krásných očích vepsanou dobře vybalancovanou směs něhy a vášně a přesně taková je i její masáž.:

Horizontal line

Uvítala mne v jednoduchých přiléhavých minišatečkách, které krásně zdůrazňovaly lákavé křivky jejího mladého těla a končily těsně pod krásným kulatým a pevným (jak jsem později ověřil) zadečkem. Mou nervozitu, která na mne vždy přijde při návštěvě nové masérky, zvládla bez jakéhokoliv zaváhání či mrknutí některého z krásných velkých očí. Potěšení při koupeli bylo jemné jak v nejjemnější perličkové lázni a když nám při příjemné seznamovací konverzaci „spadla pěna“, byl jsem již pěkně rozehřátý. A nebylo to jen horkou vodou ve vaně. K pokračování masáže přišla v lehounkém květinovém župánku, který laškovně odkrýval jen část toho, čím bylo mé vetché tělo, zmožené týdenními zedničením a malováním (pokojů, nikoliv pláten) následující hodinku skvěle masírováno. Tím samozřejmě nemyslím jenom prsty, dlaně, předloktí, ale i vše ostatní, co naleznete na dívčím těle při vizuální kontrole od očí ke kotníkům. Věřte, že nepřeháním – včetně kolen a holení ! To už se moje krev blížila teplotou k bodu varu. Vše se značnou vervou a zároveň s dostatkem citu. Obdivuhodné. Nádherné! Skvělé!:

Horizontal line

Alisa je krásná milá a příjemná slečna, se kterou jsem se cítil moc dobře. Byla moje první v tomto salonu a hodina strávená v její přítomnosti byla opravdu bezchybná. Děkuji a určitě někdy zopakuji.Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU