OBJEDNAT ONLINE
nebo nám zavolejte
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Aničky

Zpět na profil Vložit novou

:

Horizontal line

Anička se mi věnovala celou hodinu s moc příjemným úsměvem na tváři. Zahájily jsme společnou sprchou. Byla jsem na masáži poprvé a nevěděla co a jak. Anička mi vše vysvětlila a pak už se starala jen o moje blaho. Všem ženám tento zážitek vřele doporučuji, pokud jste na vážkách. Masérka spojila dohromady úžasnou uvolňující masáž s intenzivním erotickým zážitkem.:

Horizontal line

Anička byla velmi milá a příjemná. Její masáž byla velmi intenzivní a skutečně erotická. Od prvního do posledního okamžiku. Prostě nádhera.:

Horizontal line

Anička je velmi empatická žena s božským dotekem. Včerejší masáž byla dokonalá. Děkuji:

Horizontal line

Anička je moc krásná, něžná a milá slečna a masáž v jejím podání byla excelentní a bezchybná. Kdybych nebyl omezen časem, určitě bych zůstal o hodně déle než jen hodinu. Děkuji a určitě to zopakuji.:

Horizontal line

Poslední masáž v tomto roce se řádně vyvedla :-) začalo to společnou vyhřátou vanou plnou příjemných rozhovorů a hlazení, pokračovalo to velmi intenzivní nuru masáží a nakonec společným mazlením. Děkuji vážené a milé kouzelnice :-*:

Horizontal line

Anička byla něžná, ale přitom šla správně na věc. I při masáži zad, která mě jinak nudí, jsem se cítil výborně a plný energie. Po otočení už to byla úplná pohádka.:

Horizontal line

Anička je okouzlující dívka, skvělá společnice a výborná masérka s velkou fantazií. V oddechovém čase od masáží rozhodně nic nezapomněla, ba naopak. Děkuji a chválímObjednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU