ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Aničky

Back

:

Horizontal line

Do salónu chodím už od června 2012. Masérky jsem nikdy moc nestřídal, vždy jsem měl jednu oblíbenou, se kterou jsme si parádně sedli. Nejdřív to byla Eliška, pak Natálka, pak Ester, všechny byly moc fajn, stejně tak Hanka, za kterou jsem rovněž párkrát zavítal. Anička je v salónu s různými přestávkami dlouho, věděl jsem o ní celou dobu a nyní nadešel čas za ní zajít. Hned jsme si sedli a masáž byla krásný zážitek. Díky tomu, že má každá masérka vlastní styl, i po tolika letech se dá zažít něco nového. Nejinak tomu bylo i s Aničkou, která rovněž zařadila některé pro mě nové prvky, což bylo moc příjemné. Zároveň je pro mě Anička symbolem časů v salónu, které pamatuji, takže jsme si i moc hezky popovídali. Těším se na další její masáž.:

Horizontal line

Netušil jsem důvod, pro který Anička svůj návrat musela oddálit. Proto jsem se velice zaradoval, když se v salónku opět objevila. Moje současná dvorní masérka a hlavně mazlíček Vendulínek mi před masáží onemocněla a tak jsem mohl využít možnosti zajít za Aničkou. Byl to krásný, byť trochu nostalgický pocit. Díky Aničce jsem totiž objevil pohádkový salon Haňulky, uvedla mě do něj před 6 lety poprvé a nyní už mám za sebou přes 100 masáží. Tak jsem mohl poznat vše krásné a mnohdy zcela nadpřirozené chvíle, bohužel také i pomíjivé, to když nás opustilo moje srdeční zlatíčko Eliška a další mazlíčci. Aničko děkuji za to, že tu jsi a s Tebou jsem mohl ty krásné chvile znova, byť ve vzpomínkách, prožít. Důležitá však byla Tvá současná přítomnost, jsi dokonalá kouzelnice. ;):

Horizontal line

Anička se mi věnovala celou hodinu s moc příjemným úsměvem na tváři. Zahájily jsme společnou sprchou. Byla jsem na masáži poprvé a nevěděla co a jak. Anička mi vše vysvětlila a pak už se starala jen o moje blaho. Všem ženám tento zážitek vřele doporučuji, pokud jste na vážkách. Masérka spojila dohromady úžasnou uvolňující masáž s intenzivním erotickým zážitkem.:

Horizontal line

Anička byla velmi milá a příjemná. Její masáž byla velmi intenzivní a skutečně erotická. Od prvního do posledního okamžiku. Prostě nádhera.:

Horizontal line

Anička je velmi empatická žena s božským dotekem. Včerejší masáž byla dokonalá. Děkuji:

Horizontal line

Anička je moc krásná, něžná a milá slečna a masáž v jejím podání byla excelentní a bezchybná. Kdybych nebyl omezen časem, určitě bych zůstal o hodně déle než jen hodinu. Děkuji a určitě to zopakuji.:

Horizontal line

Poslední masáž v tomto roce se řádně vyvedla :-) začalo to společnou vyhřátou vanou plnou příjemných rozhovorů a hlazení, pokračovalo to velmi intenzivní nuru masáží a nakonec společným mazlením. Děkuji vážené a milé kouzelnice :-*:

Horizontal line

Anička byla něžná, ale přitom šla správně na věc. I při masáži zad, která mě jinak nudí, jsem se cítil výborně a plný energie. Po otočení už to byla úplná pohádka.:

Horizontal line

Anička je okouzlující dívka, skvělá společnice a výborná masérka s velkou fantazií. V oddechovém čase od masáží rozhodně nic nezapomněla, ba naopak. Děkuji a chválímOrders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU
Can we help you?
Sissi
Hanka

Is currently online