OBJEDNAT ONLINE
nebo nám zavolejte
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Katrin

Zpět na profil Vložit novou

:

Horizontal line

Velká škoda, že Katrin odchází. Masáž s ní byla naprosto jedinečným zážitkem od počátku ve vaně až do rozloučení u dveří. Mám rád spíše mazlivý průběh a toho se mi dostalo vrchovatě. Myslím, že jsme z toho nakonec měli krásný vrchol oba dva.:

Horizontal line

Katrin je takový krásný empatický anděl. Věděla vždy předem, co mě potěší a krásně jsme si popovídali. Dokázala vytvořit pocit, že se již známe velmi dlouho. Masáž (ne úplně přesný výraz pro tu krásnou 1,5 hodinku) byla skutečně naplněním mota salonu: Spousta sexu bez sexu. a černé "šatičky" z posledního alba jí moc sluší :-):

Horizontal line

Katrin je koncentrovaný výraz erotiky a smyslnosti. A k tomu její nádherný úsměv a hluboké oči.Její masáž je mimořádný zážitek splňující ty nejodvážnější sny.:

Horizontal line

Katrin je usmevava divka, divka s krasnymi krivkami a hlavne ty jeji !prsa! Jeji masaz je taky jeden koncert! A co je hlavni, je videt, ze si to i sama behem masaze uziva!:

Horizontal line

První masáž od Katrin byla skvělým zážitkem. Dovolím si hodnotit samostatně tři aspekty – relax, erotiku a atmosféru. Relaxační masáž zahrnovala důkladné a pečlivé oživení všech jednotlivých svalů od zátylku až po kotníky a jako obzvláště příjemný bonus akupresurní masáž plosky chodila. Vše velice příjemné, včetně lehké konverzace o všem a o ničem. Navíc – nenapadá mne nějaká část Katrina těla, kterou by k masírování nevyužila, snad jen na palec levé nožky si konkrétně nevzpomínám. Obsah erotický naprosto dle mých představ. Pozvolný vánek přecházející ve vichr z hor do bouře nad oceánem rozkoše. Čistá vášeň, opravdovost i něha. Díky empatii a přirozené, možná až živočišné radosti z bytí Katrin, přesto že jsme se potkali poprvé v životě, od prvního pozdravení nádherně uvolněná atmosféra, jak mezi dávnými známými. Cítil jsem se naprosto uvolněně a svět za zdmi pokojíku pro mne přestal existovat. Vřele a upřímně doporučuji Katrin navštívit.:

Horizontal line

Katrin je krasna, mila a empaticka. Nebojte se ji rici sva tajna prani. A nebudete mit jedine vzvrcholeni : ):

Horizontal line

Velmi příjemná hodina s milou slečnou,která je ve skutečnosti hezčí,než na fotografiích.Katrin,neboj se více nabídnout své krásné tělo lačným očím zákazníků a uvítal bych i častější doteky jiných častí Tvého těla,ne jen dlaní.Celkově ale velká spokojenost,rozhodně stojí za návštěvu.Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU
Můžeme Vám poradit?
Daniella
Soňa

Jsou právě online na chatu