ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Katrin

Back

:

Horizontal line

Katrin je úžasná. Je to kombinace něhy a ohně, je krásná a mazlivá. Prostě je dobře, že se aspoň na chvilku vrátila.:

Horizontal line

Katrin je nádherný, dle jejích slov anděl. Já bych řekl,že bude trošičku křížený s čertíkem a toto spojení z ní činí nesmírně empatickou, vášnivou a mazlivou bytost. Masáž v jejím podání byla povýšena na mistrně zvládnuté umění.:

Horizontal line

Dočasný návrat miláčka Katrin byl příjemným překvapením. A hodinka a půl s ní strávená opět potvrdila, že Katrin je dokonalá v tom, co dělá a jak to dělá. V těch 90 minutách nebylo hluchého místa, neustále se něco dělo a kromě erotického jiskření jsme si užili taky hromadu smíchu. Škoda, že tu tahle kočka bude jenom krátce, než nám zase frnkne do velké dálky. Děkuji Katrin za krásný zážitek. Určitě ještě zopakuji.:

Horizontal line

Velká škoda, že Katrin odchází. Masáž s ní byla naprosto jedinečným zážitkem od počátku ve vaně až do rozloučení u dveří. Mám rád spíše mazlivý průběh a toho se mi dostalo vrchovatě. Myslím, že jsme z toho nakonec měli krásný vrchol oba dva.:

Horizontal line

Katrin je takový krásný empatický anděl. Věděla vždy předem, co mě potěší a krásně jsme si popovídali. Dokázala vytvořit pocit, že se již známe velmi dlouho. Masáž (ne úplně přesný výraz pro tu krásnou 1,5 hodinku) byla skutečně naplněním mota salonu: Spousta sexu bez sexu. a černé "šatičky" z posledního alba jí moc sluší :-):

Horizontal line

Katrin je koncentrovaný výraz erotiky a smyslnosti. A k tomu její nádherný úsměv a hluboké oči.Její masáž je mimořádný zážitek splňující ty nejodvážnější sny.:

Horizontal line

Katrin je usmevava divka, divka s krasnymi krivkami a hlavne ty jeji !prsa! Jeji masaz je taky jeden koncert! A co je hlavni, je videt, ze si to i sama behem masaze uziva!:

Horizontal line

První masáž od Katrin byla skvělým zážitkem. Dovolím si hodnotit samostatně tři aspekty – relax, erotiku a atmosféru. Relaxační masáž zahrnovala důkladné a pečlivé oživení všech jednotlivých svalů od zátylku až po kotníky a jako obzvláště příjemný bonus akupresurní masáž plosky chodila. Vše velice příjemné, včetně lehké konverzace o všem a o ničem. Navíc – nenapadá mne nějaká část Katrina těla, kterou by k masírování nevyužila, snad jen na palec levé nožky si konkrétně nevzpomínám. Obsah erotický naprosto dle mých představ. Pozvolný vánek přecházející ve vichr z hor do bouře nad oceánem rozkoše. Čistá vášeň, opravdovost i něha. Díky empatii a přirozené, možná až živočišné radosti z bytí Katrin, přesto že jsme se potkali poprvé v životě, od prvního pozdravení nádherně uvolněná atmosféra, jak mezi dávnými známými. Cítil jsem se naprosto uvolněně a svět za zdmi pokojíku pro mne přestal existovat. Vřele a upřímně doporučuji Katrin navštívit.:

Horizontal line

Katrin je krasna, mila a empaticka. Nebojte se ji rici sva tajna prani. A nebudete mit jedine vzvrcholeni : ):

Horizontal line

Velmi příjemná hodina s milou slečnou,která je ve skutečnosti hezčí,než na fotografiích.Katrin,neboj se více nabídnout své krásné tělo lačným očím zákazníků a uvítal bych i častější doteky jiných častí Tvého těla,ne jen dlaní.Celkově ale velká spokojenost,rozhodně stojí za návštěvu.Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU