ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Natálky

Back

:

Horizontal line

Pozdě, ale přece. Měl jsem u Natálky svou opožděnou premiéru. Je úžasná, krásná, milá, chytrá, no 100 % děvče. Přijdu zas, byť je teď vzácná.:

Horizontal line

Super relax s Natálkou a spoustu sexu bez sexu vše dle pravidel. Děkuji Naty:

Horizontal line

Po novém roce jsem opět navštívil mou oblíbenou masérku Natálku a krásně jsme si to užili alespoň za mě určitě. Natálko moc děkuji za vše kouzelné.:

Horizontal line

Masáž s Natálkou je vždy úžasným zážitkem počínaje společnou sprchou,samotnou empatickou masáží,nejluxusnější vzájemné mazlení a vše zakončeno společnou sprchou. Prostě luxus. Děkuji Natálko:

Horizontal line

Minulý týden jsem navštívil Natálku,která mě vždy překvapí a příjemně potěší něčím novým při masáži. Natálka je velice příjemná, smyslná a empatická dívka.Příjemné, čisté prostředí, milá a okouzlující slečna - zní to jako recept na další návštěvu na kterou se moc těším. Nezapomenutelné zážitky a relax s Natálkou doporučuji všem co si dokáží vážit její vstřícnosti.:

Horizontal line

Neuvěřitelně sexy kočka s krásným tělem i úsměvem :) Příjemná na pohled, na dotek i na poslech. Od prvního okamžiku jsem se s Natálkou cítil pohodově a uvolněně a její masáž předčila všechna má očekávání. Určitě jsme se neviděli naposledy :):

Horizontal line

Ester a Natálka byly opět výborné. Věnovaly se mi opravdu maximálně, i když by třeba nemusely. Myslím, že jsme si s děvčaty opravdu sedli a vždy si porozumíme. mívám občas ztřeštěné nápady a s těmihle dvěmi je prostě radost je sdílet. Nebyla to moje první masáž s nimi a myslím, že budu určitě opakovat neboť opakování je matka moudrosti. Díky, holky, že tu jste.:

Horizontal line

Natálka je milé stvoření,má krásnou postavu a milý přístup k zákazníkovi.Po počátečním vzájemném ostychu ve vaně se na pokoji proměnila v princeznu erotiky.Jak jsme tak leželi propleteni v objetí, chtěl jsem, aby to nikdy neskončilo. Mé ruce se věnovaly jejímu hebkému tělu a bylo mi stejně opláceno.Budu určitě opakovat.:

Horizontal line

Natálka je hrozně hezká a příjemná, na masáž s ní se vždycky těším, škoda, že to vždycky tak rychle uteče.:

Horizontal line

Nebyl jsem v tomhle salónku poprvé a již jsem i znal jak Ester, tak Natálku, se kterými si vždy velmi dobře rozumíme. Těšil jsem se ale také na další klenot tohoto salónku, tedy Danielu. Musím všem třem vyseknout poklonu, byly jste všechny výborné a vaše dotyky a něžné škádlení prostě neměly chybu. A ten závěrečný propletenec, nebo-li vánočka, byl taky super, no prostě všichni jsme se bavili. Tento dík ale patří i dalším slečnám, které jsem tady poznal, tedy Aničce, která byla první mojí masérkou a pak také Soně a Alise, které už jsem měl také tu čest poznat. Moc děkuju a buďte takové, jaké jste.:

Horizontal line

Byla to má první zkušenost s tímto salónem a musím říct, že velmi pozitivní. Natálka je krásná, milá mladá dáma s příjemným smyslem pro humor, odzbrojujícim úsměvem, ale hlavně vybavená velkou porcí empatie. Tomu odpovídal průběh masáže - byla velmi procítěná. Odcházel jsem úplně spokojený, uvolněný a vysmátý. Těším se na brzké opakování.:

Horizontal line

Natálka je " boží " stvoření, její hebké tlapičky a neméně hebounké tělíčko je něco úžasného, nádherné to Hospodinovo dílo.....Energie která přímo prýští z jejího nádherného těla je balzám pro duši i tělo. Když jeden spočine v jejím náručí, tak má pocit dokonalého splynutí nebo spíše rozplynutí se ve "všehomíru"...:

Horizontal line

Protože jsem "beran",dal jsem si k narozeninám 4 ruční a 4 nožní masáž s Natálkou a Esterkou-a byla to opravdu skvělá volba-doslova 4 ruční koncert pro 2 kočky,které opravdu mňoukaly a vrněly-kdo nevěří,ať tam běží,dokud kůzlátka mají otevřená vrátka....:

Horizontal line

Salón pravidelně navštěvuji už 4,5 roku. Po odchodu své dvorní masérky Elišky jsem se svěřil do péče další šikovné a empatické masérky Natálky. Už jsem s ní v průběhu letošního roku absolvoval několik masáží, vanu i saunu a vždy to bylo po všech stránkách perfektní. Natálka masíruje všemi částmi svého pěkného těla opravdu precizně, je milá a pozitivní a vždy si i perfektně popovídáme. Masáž a celé setkání s Natálkou přináší v rámci pravidel salónu vždy úžasný prožitek.:

Horizontal line

Natálka byla skvělá, ani jsem nebyl nervózní. Moc krásně se mi s ní povidalo. Má opravdu andělská tvář. Masáž byla skvostná. Moc rád se tam vrátím.:

Horizontal line

Natálka je nádherná, milá, neskutečně přitažlivá a komunikativní slečna, se kterou bych strávil klidně celý den. Tento čtvrtek jsem u ní byl poprvé a opravdu to stálo za to. Všechno bylo perfektní. Určitě to zopakuji.:

Horizontal line

Poslední masáž v tomto roce se řádně vyvedla :-) začalo to společnou vyhřátou vanou plnou příjemných rozhovorů a hlazení, pokračovalo to velmi intenzivní nuru masáží a nakonec společným mazlením. Děkuji vážené a milé kouzelnice :-*:

Horizontal line

Slečna Natálka dokáže v této uspěchané době vytvořit opravdu krásnou chvilku, na kterou budu dlouho vzpomínat. Doufám v to, že brzy budu moci tuto krásnou chvilku opakovat Juro.:

Horizontal line

Asi málokdo si přeje, aby mu krásná dívka „vlezla na záda“. Po včerejším skvělém koncertu, kde hlavní sólistkou byla Natálka, zcela zásadně měním názor. Při skvělé Nuru masáži se samozřejmě neomezila jenom na má záda, ale po celém těle rozehrála andělskou hudbu za použití všech nástrojů a rejstříků, kterými její svůdné mladé pružné tělíčko disponuje. Zakončení jemnou a citlivou ručkou bylo skvělou třešinkou na sladkém šlehačkovém dortíku. Opět naprosto profesionálně a skvěle provedená hodně náročná práce. Hluboce se klaním a podobný zážitek přeji mnoha dalším klientům.:

Horizontal line

Májový čas jsem se rozhodl zakončit jak jinak než návštěvou salónku. Slovo dalo slovo a já se ocitl v milé společnosti roztomilého ďáblíka. :)Protože byl pátek podvečer a já byl unaven po náročném týdnu, Naty zvolila příjemný relaxační přístup, který náležitě zpestřila smyslnými prvky nuru masáže. Z Natálky vyzařuje silná pozitivní energie a dokážu si představit jak asi řádí společně se Šarlotkou. Prostě další výzva :) Moooc příjemná hodinka, akorát jsem nestačil obkreslit všechny ty nádherné malby na jejím hebkém tělíčku :):

Horizontal line

Salon Hanka navštěvuji již delší dobu a dá se říci pravidelně. Opět se mi potvrdilo, že web tohoto salonku a zvláště osobní stránky jednotlivých masérek nejsou žádným reklamně vybarveným a navoněným lákadlem, ale že se můžete na informace na nich uvedené, stejně jako v celém webu, stoprocentně spolehnout ! Vždy dostanete (přinejmenším) to, co masérka nabízí ve svém profilu. Chybí-li vám v životě jemné, hebké a živočišně hřejivé doteky, dělá-li vám dobře pečlivě provedená masáž s erotickým podtextem, potřebujete-li své uondané tělo přitulit do něžné náruče, jste u Natálky na tom správném místě. Navíc budete-li se potřebovat vypovídat z nějakých strastí a bolístek, o kterých se vám nechce s nikým hovořit, ale přesto potřebujete i v tomto „upustit páru“, je Natálka rozhodně lepší volbou než vrba v Králi Learovi. Myslím, že by si Natálka měla ve svém profilu upravit poslední větu, protože dáte-li jí šanci ukázat co umí, dáváte šanci sobě na velice příjemný zážitek, který rozhodně nejeví žádné známky začátečnictví.:

Horizontal line

Natálko, dnešní hoďka a půl s tebou byla fantastická, škoda že uběhla tak rychle. Každopádně mám na co vzpomínat a už se těším na příště co nového vymyslíme. Díky moc.:

Horizontal line

Natálka je krásné a sympatické stvoření se kterou mi hodinka uběhla jako nic. Její doteky byly velice příjemné a bylo vidět, že jí to velice baví. Spíš než o masáž však šlo více o romanticky-erotický akt, kde jsme se navzájem hladili a uspokojovali, což bylo velice intenzivní. Kdo za Natálkou přijde určitě neprohloupí. Sám rád někdy opět zavítám. Už se nemůžu dočkat. :-)Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU