ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Pavlíny

Back

:

Horizontal line

Píši s určitým časovým odstupem, protože se nám začne po Pavlínečce stýskat. Věřím, že se nám po dovolené zase vrátí, neboť masáž s takovou pohádkovou bytostí je balzámem pro tělo i duši. Poslední masáž splnila má očekávání, dostalo se mi jak klasického uvolnění unavených svalů tak přijemného pohlazení ....... a samotné setkání a přátelské popovídání ani nemusím komentovat :), to potěší každé srdíčko :):

Horizontal line

Předvalentýnská masáž s dárečkem od Haničky v podobě zahřatí v sauně byla v náručí Pavlínky více než užasná. Minuty strávené v blízkosti Pavlínky a její povzbuzující a slastné doteky, nejen šikovnými prstíky, byly nádherné. Byť v chladném počasí, odcházel jsem jako znovuzrozený a pěkně rozehřátý s klidem v duši.:

Horizontal line

Vzhledem k omezenějším možnostem rozvrhu Pavlínky jsem se téměř v rekordním předstihu 14 dní objednal alespoň na jednu hodinku. Naštěstí mi nic domluvené setkání nezhatilo a tak jsem si mohl zpříjemnit čtvrteční podvečer. Už přivítání bylo balzámem na duši a potěšením pro oči. Pavlínce to v sexy šatičkách móóóc slušelo a černá barva zvýrazňovala její krásné a hebounké zlaté vlásky. V jednom okamžiku jsem se ocitl v pohádce od Andersena. Stačilo zavřít oči a po celodenním pracovním shonu, který mě vláčel jako vlnobití ztroskotaného námořníka po moři, jsem se probudil v náručí krásné a něžné mořské víly. Byla to ona, neboť kdo jiný by měl tak rád sladké mořské plody. Děkuji za ty krásné chvíle, kdy jsem mohl být alespoň na chvíli jako pohádkový princ.:

Horizontal line

Pavlínka je opravdu takové hebounké a roztomilé koťátko mezi kočkami. Je velice milá a pozorná, masáž byla moooc přijemně relaxační a s růžemi v pozadí bylo na co pohledět. V závěru si toto okaté kotě dovedlo moc hezky pohrát i se starším myšákem jako zkušená micinka :):

Horizontal line

Skvělé pocity – jemné doteky prstíků, přiměřená síla při masáži dlaní, která vám prokrví a prohněte všechny unavené svaly. Předloktím jak sametový válečkem vám vyhladí vrásky nejen na těle, ale i na duši. A když přejede vám svým mladým pružným tělem hřbet, je to jakoby roztančil se ve vás celý svět. Možná ještě trošičku nesmělá ale to byl třeba jen můj okamžitý pocit. Je nejen mladá, krásná a skvěle stavěná, ale i velice šikovná a myslím i velmi nadaná citem pro vzájemné doteky těla. Tak jsem to viděl já ! A pokud nevěříte, neváhejte a běžte vyzkoušet na vlastní kůži.:

Horizontal line

Na návštěvu k Pavlínce jsem se chystal od chvíle, kdy se tady objevila, vyšlo mi to ale až teď. Moje vysoká očekávání nebyla naplněna. Byla VELMI VÝRAZNĚ překonána. Hanka opět navlékla na svůj náhrdelník další perlu:-):

Horizontal line

Toto je moje druhá návštěva Pavlínky a jsem rád, že mohu říci, že tato návštěva byla snad ještě o kus lepší než ta předchozí. Pavlínka je naprosto skvělá slečna. Erotická masáž v jejím podání je pro mne naprosto nepopsatelný zážitek. K tomu musím přičíst ještě krásu masérky samotné. Zkrátka a jednoduše i kdybych sebevíce chtěl, tak nemám co bych mohl vytknout. Jedině to, že mám neodolatelnou tohu se vrátit co nejdříve pro pokračování. :):

Horizontal line

Pavlínka. Nebyl jsem tu dnes poprvé a tak jsem byl velice zvědav. Už u vchodu se na mě v tomto mlhavém večeru rozzářilo sluníčko. Pavlínka má úžasně odzbrojující a uvolňující úsměv. Prostory salónku jsem popisoval již dříve. Shrnu to na krásné, příjemné, prostě bez chyby. Samotná masáž byla jak uvolňující tak erotická. Pavlínka je hravá, inteligentní, krásná masérka, které nemohu nic vytknout. Užíval jsem si každou minutu v její přítomnosti a byl jsem rád za každý dotek. Umí přitlačit, ale být i jemná, vynalézavá. I když si občas rád rýpnu, tak dnes mohu napsat jen samou chválu. PS: přeji všem masérkám a obyvatelkám salónku hodně dárečků pod stromkem a hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku.Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU