ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Petry

Back

:

Horizontal line

Masaz s Petrou byla bajecna. Dekuji J.:

Horizontal line

Masáž byla úžasná, chtěl jsem se nechat svázat a poplácat od Petry a zkusit všechny její pomůcky, toho jsem se také dočkal. Je pravda že toho bylo více než jsem čekal, a na příště bych bičík určitě vynechal, dočkal jsem se spousty erotiky ačkoli masáže bylo méně. Ale to nebyla chyba Petry, dostal jsem o co jsem si požádal a ještě víc, v tu chvíli jsem neměl chuť aby přestala. Bylo to skvělé a užil jsem si strávený čas natolik až se cítím provinile. Moc děkuji, zas někdy :-D:

Horizontal line

Petra je strašně krásná a milá společnice.Jenom si s ní povídat je kouzelné,je milá usměvavá.A co teprve její krásné tělo.Když ji mohu masírovat nahé tělo,tak si to moc užívám.A nechat se potom masírovat od takové krásné ženy,je neskutečný zážitek.Cítím se u ní,jako v ráji.Je to moje jednička a žádnou jinou nechci.Masáž u ní je suuuuper.:

Horizontal line

S Petrou jsem se moc bavil, již několikátá návštěva a pokaždé byla jiná, ale pokaždé příjemně. Někdy je masáž s ní nabitá erotikou že zapomenu na svět mimo pokoj a jindy jsem zažil jen naprostý relax, za kterým jsem i přišel. Myslím že jsem našel favoritku kterou nevyměním když se přijdu namasírovat a utěšit.:

Horizontal line

Říká se, že nic na světě není dokonalé, ale dnešní masáž od Petry dokonalá byla.:

Horizontal line

Od Petry jsem odcházel nejen se skvěle namasírovaným tělem, ale i nádherně namasírovanou duší. Péťa je jak sopka plná horoucí energie a ta musí občas prostě ven. A jak vás tak při masáži bezprostředně zasáhne, nevíte v tu chvíli kde vám hlava stojí, máte pocit, že je všude kolem vás, nad vámi, pod vámi a hlavně ve vás. Ještě že vás Petra nakonec konejšivým relaxem dostane zase zpátky na zem a kus své aury vám přibalí s dovádivým úsměvem na cestu do reality.Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU