ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Právě čtete recenze slečny Štěpánky

Back

:

Horizontal line

Štěpánka je velmi krásná a příjemná slečna s obrovským množstvím pozitivní energie. Její masáž byla nezapomenutelná a moc příjemná. Určitě jí znovu navštívím.:

Horizontal line

Štěpánka byla úžasná. Buď miluje přesně to samé co já, nebo umí naprosto přesně odhadnout, co tomu druhému dělá dobře.:

Horizontal line

Štěpánka bude v salónku moc chybět, ale to už je život. Jsem rád, že jsem mohl poznat tak bezvadnou dívku a třeba nás život zase někde spojí, svět je vlastně úplně malý. Určitě se budu snažit ještě zajít na rozlučkovou masáž :) I touto cestou jí děkuji za milé životní okamžiky a ať se jí splní její sny a přaní a hlavně ať je v životě šťastná tak, jak uměla lásku a štěstíčko svými úsměvy rozdávat :):

Horizontal line

Skvělé služby TŘI V JEDNOM !!!! Nejspíše milovníci zvláště náročných masáží očekávají skvělé zážitky se třemi masérkami současně, ale nejspíše je zklamu. Zážitky byly však více než skvělé a právě od jediné dívky. I v této branži může mnohdy méně znamenat více! Děkuji Štěpánce za vše, co ukázala, že velmi dobře umí a jaká je! Pardon – proč tedy tři v jednom ?? Protože tomu tak skutečně bylo : 1. Velmi dobrá regenerační masáž (záda, nohy, zejména chodidla) 2. Intenzivní a něžná erotika 3. Dobré a cenné rady z krabičky shodných zájmových aktivit:

Horizontal line

Ke Štěpánce jsem zavítal po delší době a tak jsem se těšil na nové prvky masáže a samozřejmě jsem se těšil, že si pohladím nově upravené vlásky. Mé očekávání bylo naplněno do nejmenšího detailu. Štěpánka potvrdila svůj talent masážních prvků a samotná její přítomnost je balzámem na duši. To jak jsme si přijemně popovídali ani nemusím zdůrazňovat. Odcházel jsem se sluníčkem v duši a připraven čelit podzimnímu sychravému počasí. Děkuji :):

Horizontal line

Štěpánka mě prozradila, že je naprostý antitalent na hudbu. Prý neudrží ani notu, ani rytmus. Ovšem jakým koncertem pak rozezněla moje tělo technicky vybroušenými prstoklady, dlaňoklady, loktoklady a dalšími a dalšími …klady prokázalo naprostý opak. A byla to muzika od barokního menuetu přes vídeňský valčík až k Beatles a Queen, až k vyvrcholení mohutnou fugou! Každý holt potřebuje na řádné uplatnění svého talentu správný nástroj a Štěpánka jej zcela jistě našla. Budiž ji za to veliký dík ! Dovolím si shrnout parafrází z jedné české filmové pohádky : „Malá, ale móóóóóóóóc šikovná", to je Štěpánka.:

Horizontal line

Štěpánko, včerejší vana i masáž byla úžasná. Především jsem ocenil Tvůj osobní přístup. Jsem moc rád, že ses vrátila. Honza:

Horizontal line

Rozhodnutí, ke které masérce zajít na první masáž v tomto roce, bylo jednoznačné. Chtěl jsem Štěpánce popřát hodně štěstí a spokojenosti při cestě do dalekých krajů. Z milého povídání vím, co to pro ni znamená a tak jí to z celého srdce přeji. Přestože tato masáž byla trošičku nejistá a tak trošičku uspěchaná, bylo mi se Štěpánkou hezky, neboť jsem chápal, že už je myšlenkami na cestách. Její roztomilý úsměv a pohled na její kulaťoučké tvářičky však všechno napravil. Štěpánka je veliký talent co do technik masáže a určitě se naučí něco neobvyklého. Věřím, že se máme na co těšit.:

Horizontal line

Před dvacátou návštěvou Hančina salónku jsem se rozhodoval, kterou milou dívku zvolit. Když jsem se podíval do kalendáře, bylo to jasné, svátek měla Štěpánka a to umocnilo moji touhu tuto roztomilou masérku poznat. V předvečer svátků "El día de los Muertos" jsem tak strávil příjemnou hodinku ve společnosti empatické Štěpánky. Nechci opakovat slova z předchozích recenzí, aby nevyznívala fádně, ale musím je potvrdit. Štěpánka je velice talentovaná masérka, která dokáže dokonale poznat a zvolit potřebné doteky. Její závěrečná masáž šíje a obličeje se opravdu musí vyzkoušet, nedá se popsat. Když k tomu přidáme zvědavost jako u vyprávění moudré Šeherezády, další návštěva je ještě lákavějši. :):

Horizontal line

Včera jsem byl u Štěpánky potřetí a potřetí jsem jí dal pět hvězdiček. Ono to ani jinak nejde, když každá masáž ještě překoná tu předchozí. Tu včerejší bych popsal jako zážitek setkání. Úžasné souznění dvou lidí na spoustě nejrůznějších rovin. Děkuju a určitě zase přijdu.:

Horizontal line

Tak jsem se rozhodl, že nebudu psát obvyklé fádní věty jako ostatní :-) ... a tak jsem přemýšlel, čím začít. A pak mne to napadlo, jeden slavný verš Jiřího Suchého ve slavné Clementine: "... byla krásná, byla milá, byla chytrá, zkrátka fajn .. " Ano. Přesně tohle je Štěpánka. A k tomu je vynikající masérka a skvělý společník. Hodina v její blízkosti tak rychle uteče, že je to člověku fakt líto. Pokud jde o erotiku, Štěpánka už svým půvabem dokáže divy. Ale nemyslete si, že budu popisovat detaily naší masáže ... to je věc Štěpánky a moje. Jen Vám prozradím, že se s ní překrásně povídá a že Vás překvapí, co všechno ví a umí. A teď myslím i celou řadu zájmů a koníčků, že se člověk až diví, jak to všechno stihne. Co dodat? Jen jedno veliké DĚKUJI.Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU
Can we help you?
Leila

Is currently online