OBJEDNAT ONLINE
Petrská,  Praha 1
+420 606 313 664

Proč jít na erotickou masáž právě k nám?

Erotická masáž těla i mysli

Kvalifikovaná erotická masáž s přidanou hodnotou. Útulné masážní místnosti, velmi osobité a milé slečny jsou zárukou kvalitního zážitku.

Všechny naše masérky vynikají silnou a zajímavou osobností, která Vás uhrane. Své kolegyně si vybíráme opravdu pečlivě a jejich přirozený talent a v běžných masážních kurzech nabité znalosti navíc obohatíme vlastním školením. Proto se Vám nemůže stát, že si od nás budete odnášet nemastný, neslaný zážitek... Pokud přece jen ano, napište nám recenzi za pomoci anonymního kódu, který najdete na chodbě našeho salónu. Takové recenze pro nás mají obrovskou váhu a ke všem se postavíme čelem.

Spousta sexu bez sexu

Veškeré erotické praktiky Vám dopřejeme naprosto bezpečně, rafinovanou masáží intimních partií. Naprosté tabu je líbání, klasický a orální sex. Praktiky v rámci našich pravidel jsou pouze o domluvě s Vaší masérkou, bez příplatků!

Maximální diskrétnost

U nás se opravdu s nikým nepotkáte. Až paranoidně střežíme Vaše soukromí a dbáme na to, abyste se nepotkali s jinými klienty.

Nepůjde si Vás prohlédnout slečna recepční/provozní, takové posty u nás nemáme. Vámi vybraná masérka Vás provází již od chvíle, kdy si Vás vyzvedne u domovních dvěří.

Salón nedisponuje barem, ani jinou společenskou místností, kam byste mohl být vmanipulován před nebo po masáži a potkal se zde s jinými klienty. Návaznost masáží plánujeme opravdu pečlivě a s bohatou časovou rezervou. Na svou masáž nikdy nemusíte čekat a po masáži máte dostatek času, abyste se psychicky naladili na přechod do reálného světa :) Občerstvení Vám bude servírováno pohodlně, rovnou v masážní místnosti.

Nepotkáte se ani s jinou masérkou, ty tráví volné chvíle v útulném obýváčku, kam klienti nemají přístup.

Opravdu originál

Jsme ve svém záběru velmi pravděpodobně nejdéle fungující Erotické masáže v Praze. Po celou dobu jsme neslevily ze svých zásad. Vaše neutuchající přízeň nás utvrzuje v tom, že je to dobře!

Nekoukáme na hodinky, jen trochu

Dobře si uvědomujeme, že stres se s relaxací neslučuje a proto každou objednávku plánujeme s dostatečnou časovou rezervou.

100% zdraví a čistota pro nás není jen fráze

Čistota, vůně a upravenost se netýká jen těla masérky, ale i prostředí, ve kterém se Vám budeme věnovat. Samozřejmostí je desinfikovaná masážní podložka a vždy s pečlivostí a láskou vypraná osuška i prostěradlo.

Masážní prostředky

Uvědomujeme si, že k nám občas rádi zaskočíte i o polední pauze a odolný masážní olej by mohl lecos komplikovat. Proto používáme zásadně neparfémované masážní přípravky na bázi vody, které jdou velmi snadno smýt.

Vždy víte, na čem jste

Nelákáme na nic, co nechceme splnit. Vždy na Vás bude čekat slečna, ke které jste se objednali. Cena masáže je konečná, příplatky nevedeme.

Budeme Vás rozmazlovat

Potřebujeme, abyste se s námi cítili jako v ráji a podle toho se budeme chovat. Co nám nepovíte, to Vám vyčteme z očí.

Občerstvení samozřejmostí

Abyste se cítili opravdu dobře, nesmíte mít žízeň. Vyberte si cokoliv z našeho nápojového lístku. Jestli máte hlad, ochotně Vám poradíme, kde po skvělé masáži potěšíte i svůj žaludek.

Foot job

Nejen pro milovníky holých, krásně upravených, dámských nožiček. Ale třeba i v sexy..

Průběh erotické masáže

Abyste si naši erotickou masáž mohli dopřát, je potřeba se objednat. To lze pouze zavoláním na jedno z našich telefonních čisel a nebo online...

Masáž prostaty

Druh masáže, opředený zvláštní atmosferou. Moc se o ní nemluví a případná chuť masáž prostaty vyzkoušet, je ...

Objednávky
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU