ONLINE ORDERS
Petrská street,  Prague
+420 606 313 664

Přehled všech recenzí

Back Insert new

napsal o Sissi:

Horizontal line

Hezký den, moc se mi líbí, jak je Sisi mazlivá a přítulná. Jak se umí něž přitulit. Je to moc příjemné.napsal o Sissi:

Horizontal line

Na to že jsou zde slečny milé a šikovné, jsem zvyklý. Ale tak něžnou s mazlivou slečnu, jenž si to umí úžasně užít, člověk hned tak nepotká.napsal o Sissi:

Horizontal line

Vážení milovníci erotických masáží, chcete-li zažít něco opravdu, ale opravdu velikého, vřele a upřímně doporučuji návštěvu Sissi! Asi vás mnohé napadlo hned to jediné, co lze poznat již na webu z fotografií. Leč nejde jenom o vskutku monumentální poprsí slečny Sissi, ale také o VELKOU míru empatie, VELKOU nápaditost , jak své přednosti využít při masážích a VELKOU fantazii, jak klienta co nejvíce potěšit na těle i na duši. A k tomuto všemu ještě přidá konverzaci v podstatě na jakékoliv téma. Pokud se vám cokoliv na mé recenzi nezdá pravdivé, nezbývá nic jiného, než se jít osobně přesvědčit .napsal o Hance:

Horizontal line

V masážním salónu Hanka už jsem párkrát byl a vždy jsem byl maximálně spokojen. Ale říkal jsem si, že by bylo fajn vyzkoušet něco nového a proto jsem se rozhodl objednat na masáž "Povzbuzení smyslů". Byl jsem u slečny Hanky a musím konstatovat, že tak jak je usměvavá, přítulná, empatická, okouzlující, je i pěkně rafinovaná. Nebudu tady popisovat, jak masáž probíhala, protože bych všechny ostatní připravil o překvapení. Ale za sebe mohu napsat, že jsem udělal dobře, když jsem si protentokrát vybral tento typ masáže. Maximálně jsem si užil každou minutu masáže. Dávám šest hvězdiček z pěti možných!napsal o Sissi:

Horizontal line

Masáž Exclusive u Sisi je krásným zážitkem pro všechny, kdo nechtějí jen pasivně přijímat, ale chtějí si se slečnou společný čas zpříjemňovat navzájem. Sisi překypuje hravostí i fantazií a pokud se s ní dostanete na tu správnou vlnu, budete si přát, aby tato krásná hra plná vzrušení a smyslnost nikdy neskončila. Neotřelý šarm i ženský půvab a chvíle plné přijaté, ale i datované rozkoše vám uvíznou v hlavě a budete se k nim vracet, dokud Sisi znova nenavštívíte. Už teď se těším na příště ❤️napsal o Hance:

Horizontal line

Na masáže do studia chodím již dlouho. Byl jsem vždy velmi spokojen. Doposud jsem ve studiu nenarazil na slečnu, která by mne zklamala. Tato recenze je ale o Hance. Přiznám se, že jsem se zatím přímo k Hance nedostal. Měl jsem z ní, jako majitelky, trochu respekt. Teď jsem se k ní odhodlal a musím říct že jsem zjistil jak jsem byl doposud hloupý. Hanka byla prostě skvělá, milá, empatická nádherná žena. Čas strávený s Hankou byl nejlépe strávený čas za poslední dobu. Při nejbližší příležitosi s masáž Hankou zcela jistě zopakuji.napsal o Hance:

Horizontal line

Jak se po deseti letech stát „pokusným zajícem“? To se takhle Hanička v komentáři ve svém albu nenápadně zmíní - „Nemyslíte, že se masáže na lehátku malinko podceňují? Tolik zajímavých, nových pohledů .. „ A mě, milujícímu masáže, to zaznělo natolik lákavě, že jsem nemohl odolat. No, nevěřte ani Haničce všemu, co řekne. V podstatě jediný nový pohled byl asi tak na 15 čtverečních centimetrů podlahy (otvorem v opěrce hlavy na lehátku), což sice bylo zcela nové, ale zajímavé? Tedy nevím, zda Hanka shledala na mých zádech a zadku něco zajímavého, ale to pro ni zas nemohl být pohled nový. OVŠEM PÁNOVÉ – pokud nechodíte do salonu Hanka jen za účelem zmírnění jistého přetlaku, byla tato masáž naprosto skvělá a rozhodně se možnost většího působení síly Hančiných paží projevila velmi pozitivně. A vůbec se neobávejte, že byste byli o cokoliv ochuzeni, stejně jsme skončili na matraci na zemi. Tedy ne, že bychom spadli nebo se zhroutilo lehátko – a to jsme byli skutečně na lehátku nějakou dobu oba (100 kg+Hanka) ! Berete-i tedy s sebou na masáž i svá bolavá záda a užíváte si povzbuzení trapézů i dalších zádových i hýžďových svalů, ba dokonce i na zádech je sval „zdvihač“ neváhejte! JE TO SUPER!!!!napsal o Beatě:

Horizontal line

Super jako vždy!!napsal o Beatě:

Horizontal line

Another awesome time spent with Beata, she knows what you want and makes it happen while enjoying herself as well.napsal o Beatě:

Horizontal line

S Beátou je to pokaždé strašně fajn a pokaždé jiné. V rámci pravidel sexu bez sexu jde občas až na samou hranu a na samotnou masáž čas skoro nezbyde a jindy je to pohodová, relaxační masáž s pěkným zakončením a uvolněním. Skvělé je, že moji náladu a chuť umí dobře odhadnout a přizpůsobit se tak tomu, co zrovna potřebuji. A to je jeden z důvodů, proč se k ní vracím. Jo a mimochodem je to moc pěkná ženská a dobře se s ní povídá :).napsal o Beatě:

Horizontal line

Beátka je velice příjemná, komunikativní a v neposlední řadě krásná společnice, která nemá zábrany posunout hranice rozkoše až na samý okraj toho co se dá vydržet. Její doteky jsou rafinované až k zešílení a v kombinaci s krásou jejího těla se až tají dech.napsal o Hance:

Horizontal line

Už jsem několikrát psal můj názor na Hanka - neumím najít jiné vyjádření než že je nejen úžasná, ale také citlivá a vnímavá. Prostě - odcházím zničený po těle a úžasně odpočinutý po duchu…napsal o Beatě:

Horizontal line

Byl jsem u Beaty na masáži Exclusive, takže spíš masáž bez masáže, ale přesto jeden z mých nejhezčích zážitků z masáží. Beata je velmi empatická a přizpůsobila se mým touhám a splnila mi jeden velký sen. Samozřejmě v rámci nastavených pravidel. Beata je milá,příjemná,hezká ale pokud máte přání dokáže být i dračice. Já mám rád obě polohy a určitě se k Beatě vrátím, možná i na lesklou masáž.napsal o Alise:

Horizontal line

Tak velká a zároveň pevná přírodní prsa jsem držel v rukou poprvé.napsal o Melise:

Horizontal line

Melisa je příjemná, hezká a pohodová dívka. Dokáže sama navodit správnou erotickou atmosféru a překlenout určitou počáteční nesmělost. Masáž s ní byla příjemná a vzájemné uspokojování ještě hezčí. Melisa má ráda vzájemné doteky a hlazení a je velice vzrušivá.napsal o Melise:

Horizontal line

Již po své první masáži slečnou Melisou si dovoluji tvrdit, že Hanka doplnila poklady svého salón o další drahokam. Pravda, ještě nebroušeným do absolutního lesku, ale v čisté přírodní ryzosti a kráse, plným energie, nespoutaným a přitom nepostrádajícím potřebnou míru empatie. S takovými pocity jsem z této masáže odcházel a přetrvávají dosud. Je až neuvěřitelné, jak křehká dívenka umí přitlačit na zatuhlé svaly, tam kde je to třeba, a naopak věnovat veškerou laskavost a něhu svalům, kde je naopak ztuhlost očekávána. A k tomu využívá nejen své ručky, (o kterých by jeden myslel, že neunesou ani 3 kg brambor), ale celé své svůdné hlaďoučké tělo (kde vás zase při prvním pohledu napadne, že průvan by ho mohl odnést kamsi jinak, což rozhodně nechcete). A ještě na jednu hranu z těch nebroušených chci upozornit – pokud se rádi smějete, jen tak pro radost ze života, Melisa i k tomu je skvělý partner.napsal o Leile:

Horizontal line

Návrat Leily Hanka okomentovala takovým způsobem, že stálým klientů, a zvláště těm, kteří Leilu poznali osobně, musel vylítnout krevní tlak na únosné maximu. A v recenzích se samozřejmě vzápětí objevila jen chvála a úžas. Zamýšlel jsem se nad tím, jaké to asi je, vrátit se po téměř čtyřech letech do tak skvělého salonu jako Masáže Hanka jsou. Změnila se Leila nebo je stále stejná krásná a nespoutaná divoška? Odpovědět si na takové otázky bylo možno jedině se za Leilou vypravit. A co jsem zjistil? Je to jen na pohledu každého jedince. Ano, má jiné vlasy, trochu dospělejší postavu, možná i nové životní zkušenosti, které každého někam posunou. Ale o tom přeci život je. Podstatné je to, že Leila je stále krásná mladá žena, okouzlující ještě více než když jsem ji poznal, plná energie, které vám naloží nepřeberně, divoká i laskavá, něžná i umí přitvrdit, plná empatie a vstřícnosti! TAKOVOU JSEM LEILU POZNAL A TAKOVÁ BYLA I VČERA A VÍM, ŽE BUDE STÁLE!napsal o Leile:

Horizontal line

Ještě lepší Leila než si pamatuji. Jsem moc rád, že je zpátky.napsal o Leile:

Horizontal line

Je prima že je Leila zpět její rafinované doteky a náznaky střídané s intenzivní masáží snad každým kouskem těla nemůže nikoho nechat chladným a k tomu její bezprostřední smysl pro humor navodí neopakovatelnou pohodu.napsal o Hance:

Horizontal line

Mám teď poslední měsíc takové "masážové" období, byl jsem celkem u hodně masérek, ale to co jsem zažil s Hankou předčilo všechny. Hanka se snaží uspokojit každého, je neskutečně empatická a pokud si něčím není jistá, nenuceně se zeptá. Je jednou z těch, se kterou byste vždy rádi strávili víc času. Dá Vám najevo, že jí to také baví, což je velice příjemné. Málokdy opakuju, protože rád poznávám nové věci, ale zde váhat nebudu :) doporučuji všem, vážně se to musí zažít!napsal o Nikol:

Horizontal line

velmi příjemná společnice s rafinovaně jemnými doteky, které člověka přivádí až k slastnému snění kde se střídá touha po dalších dotecích a bouřlivé extázi. Zároveň ale dokáže s naprostým přehledem uvolnit unavené a ztuhlé svaly, takže člověk odchází jako znovu zrozený a odlehčený přinejmenším o tíhu starostí. Mohu jen doporučit.napsal o Nikol:

Horizontal line

Velmi příjemný zážitek s Nikol. V reálu ještě krásnejší než na fotkách, milá a usměvavá, pozorná a empatická. Nádherně strávená hodina a budu se těšit na příštěnapsal o Nikol:

Horizontal line

Nikol je velmi přijemná slečna - dlouhovlasá černovláska, štíhlé postavy. Velice milá, při masáži se umí přitulit a nebojí se doteků. Vzhledem k tomu, že s masážemi před časem evidentně teprve začala, tak sem zvědavý, kam to až dopiluje.. :) Za mě každopádně spokojenost. Kdyby byla společná sprcha, asi bych neměl co vyktnout.. Určitě se zase zastavím.napsal o Hance:

Horizontal line

Budu stručný, protože už mnozí se pokoušeli popsat Hanku a její chování a všechno. PROSTĚ TO NEJDE!!! Kdo nezažije, neuvěří a nikdy nebude mít tak krásné zážitky.napsal o Hance:

Horizontal line

Budu stručný, čím víc sem chodím, tím jsme spokojenější a co víc, nadšenější. Není co kritizovat, jen chválit. Děkuji, Hankonapsal o Beatě:

Horizontal line

Beátka je anděl:-) s ďáblem v krásném těle. Již se těším na další návštěvu..... a to dost intenzivně :-).napsal o Beatě:

Horizontal line

Beatka prostě nezklame a čas s ní strávený polaská nejen tělo, ale i dušinapsal o Beatě:

Horizontal line

Btka je prostě skvělá společnice a dokonalá profesionálka, která perfektně vycítí kdy protlačit a kdy jen tak lehce pošimrat a tím dosáhnout maximálního prožitku. Škoda že bylo málo času, budu muset brzo zase zaskočit do oázy klidu, porozumění a rozkoše.napsal o Beatě:

Horizontal line

Má třetí návštěva Beatky a opět se nemohu ubránit alespoň drobné pochvaly. Hned při pozdravení mezi dveřmi potěšení na krásnou mladou dámu, oděnou v lehkou černou róbu (tedy dle mne róbu), začínající kdesi na křehkých kotnících a končící přesně nad částí jejího křehkého těla, který už na veřejnosti dáma neukazuje. Pokračování odkrytými smetanovými rameny, které nesou černými vlásky orámovanou půvabnou hlavinku s jemnými rysy obličeje. Když dospějete pohledem až k hlubokým očím, jste nadobro ztraceni očekáváním dalšího. A protože to „další“ bylo opravdu neskutečně snově fantastické, tak o tom psát nic nebudu. Třeba by mohl ještě někdo závidět, že ještě u Beatky na masáži nebyl . Určitě přišel o nádherný zážitek.napsal o Hance:

Horizontal line

Hanka je prostě žena, která je pro masáže stvořená. Její empatie, úsměv, doteky - to je přesně to, co potřebuji. Hanko, díky a hodně takové pohody a uvolnění přeju i Tobě. Knapsal o Hance:

Horizontal line

Hanka je pohodová, komunikativní, milá, empatická a navíc hezká. Je vidět, že masáž a společné hrátky ji moc baví. Umí masírovat, střídá masáž se vzájemnými něžnými doteky a dokáže v pravou chvíli s jiskrou v očích i trošku "pozlobit". Moc děkuji.napsal o Beatě:

Horizontal line

Krásná žena s nádherným tělem. Je těžké se do Beatky nezamilovat. Jeden z mých nejhezčích životních zážitků, děkuji Ti ❤️napsal o Beatě:

Horizontal line

K Beátce jsem se moc těšil, nejvíc ze všeho jsem potřeboval "odpojit hlavu" a odhodit stres posledních dní. Se sklenkou sektu jsme strávili krásné chvíle s příjemným povídáním, delším než obvykle, beze spěchu. Beátka se snadno dokáže vcítit do mé nálady a překlenout snad všechny překážky...stačí, když se na mě usměje a podívá svýma hlubokýma tmavýma očima. Pod jejími horkými dlaněmi jsem si připadal jako v osvěžující lázni. Dokázala mě nabít energií, naše dlaně se pak vyměnily a při smyslném mazlení jsme ztratili pojem o čase. Ten utekl tak rychle, že se už dnes těším na další setkání s báječnou Beátkou.napsal o Beatě:

Horizontal line

U Beáty jsem byl na masáži již … nejednou :). Co mě vždy přiveďe zpět je její empatický přístup. Každá návštěva je jiná a průběh je přizpůsoben tomu, co zrovna potřebuji. Někdy masáž, jindy víc povídání, jednou vášnivá akce nepřekračující pravidla salónu…. Prostě vracím se rád a děkuji za všechny skvělé zážitky.napsal o Hance:

Horizontal line

Moje první setkání s okouzlující Hankou před týdnem se stalo nezapomenutelným. Už po úvodní sprše jsem měl pocit, že se známe dávno. Mé obavy z neznámého se před Hankou rozplynuly jako před andílkem. Užíval jsem si její přirozenosti, vůně, horkých dlaní i jiných částí jejího nádherného těla. Měl jsem pocit, že jsme si společný čas příjemně užili oba dva. Přijdu zas a brzy, Hanko, a děkuji Ti.napsal o Beatě:

Horizontal line

Beátka při mé druhé návštěvě potvrdila, to, co jsem po první zkušenosti tušil. Její obrovská dávka empatie, kterou mě zahrnula, byla přesně tím, po čem jsem na konci perného týdne toužil. Cítil jsem se s Beátkou v bezpečí a celý vyhrazený čas jsme spolu prožili v příjemném souznění. Co víc si muž může přát, když tráví čas s tak báječnou ženou...napsal o Beatě:

Horizontal line

Had two massages with Beata over two days Had an awesome experience she keeps you on edge and is a warm personnapsal o Beatě:

Horizontal line

Having seen two ladies over few days I have to say Beata was the best, She knew when to cuddle and when to have fun. We both had lot of fun . The hour went very quickly.A very sexy lady who knows how to please a man within the rules. I will certainly book for longer on my next visit Thank you for a wonderful timeMichalM napsal o :

Horizontal line

Masáž byla velmi příjemná a krásná. Přesně taková, jakou jsem si představoval, přál a "potřeboval".napsal o Beatě:

Horizontal line

Beátka byla skvělá. Milá, nežná a mazlivá. Dostal jsem přesně to, co jsem chtěl a kvůli čemu do tohohle salonu chodím. Další holka u Hanky, ke které se rád budu vracet. Děkuji.napsal o Daniele:

Horizontal line

Masaz s Danielkou byla skvostna. Daniela ma krasne telo a je uzasne mila a nadherne se smeje.napsal o Beatě:

Horizontal line

Čekal jsem než navštívím obě nové slečny Hančina teamu, abych mohl zodpovědně porovnat a ujasnit si kdo je má favorittka. Rozhodování bude těžké, ačkoli Anastázie je bezpochyby lepší masérka. Beata je hodná, milá, hned od začátku si vedle vás lehle, přitulí se, ale s masáží jako takovou, to narozdíl od Anastazie nemá mnoho společného. Spíše čeká že se budete věnovat vy ji. Vzájemné uspokojování u obou je výborné, u Beaty bych řekl na hranici povoleného... Anastazie je sebevědomá masérka, která se o vás komplexně postará se vším všudy, u Beaty hledejte trochu více sexu bez sexu..... Vzhledem k totmu, že Hančiny služby vyhledávám právě kvůli komplexnímu přístupu a kvalittní masáží včetně zakončení a hrátek, volím do budoucna Anastazii.napsal o Anastasii:

Horizontal line

Čekal jsem než navštívím obě nové slečny Hančina teamu, abych mohl zodpovědně porovnat a ujasnit si kdo je má favorittka. Rozhodování bude těžké, ačkoli Anastázie je bezpochyby lepší masérka. Beata je hodná, milá, hned od začátku si vedle vás lehle, přitulí se, ale s masáží jako takovou, to narozdíl od Anastazie nemá mnoho společného. Spíše čeká že se budete věnovat vy ji. Vzájemné uspokojování u obou je výborné, u Beaty bych řekl na hranici povoleného... Anastazie je sebevědomá masérka, která se o vás komplexně postará se vším všudy, u Beaty hledejte trochu více sexu bez sexu..... Vzhledem k totmu, že Hančiny služby vyhledávám právě kvůli komplexnímu přístupu a kvalittní masáží včetně zakončení a hrátek, volím do budoucna Anastazii.napsal o Beatě:

Horizontal line

Čas strávený s Beatou byl úžasný a velmi přijemný. Krásné povídání a naplnění hesla spousta sexu bez sexu.napsal o Hance:

Horizontal line

U Hanky jsem byl poprvé a byl jsem velice příjemně překvapen. Jako by jsme se znali dlouho. Předehra i masaž naprosto excelentní. Ještě jednou dekuji. Těším se opět na další do salonu.napsal o Beatě:

Horizontal line

Beata je úžasná a šikovně rafinovaná. Nebo možná rafinovaně šikovná? Masáž prostě byla super. Určitě přijdu znovu.napsal o Beatě:

Horizontal line

Pokud chcete masáž, tak Beáta rozhodně umí masírovat, bude to příjemné a profesionální. No a pokud chcete sex bez sexu, tak si buďte jisti, že Beáta to pozná a pak zažijete hodinku, která bude intenzivní, vzrušující, plná intimního kontaktu a energie...díky moc a rozhodně jsme se neviděli naposledy :).napsal o Beatě:

Horizontal line

Mottem služeb poskytovaných salonem Hanka je „Spousta sexu bez sexu“, což může leckomu připadat jako protimluv nebo třeba dokonce nesmysl. Musím znovu potvrdit, že naprostý opak je pravdou a včera mě o tom opět přesvědčila nová slečna v Hančině týmu. Masáž v provedení Beatky je od pozdravení ve dveřích, přes mydlinkovou masáž při společné sprše až po intenzivní relaxační masáž na pokojíku, nabitý sexem až k prasknutí. Kolik poloh při masírování (v podstatě celým krásným tělem) přitom vystřídala, jsem nedokázal spočítat, ale v žádné nelze najít nějaký nedostatek. Doporučuji zapojit i jako „doplňkový smysl „ zrak, určitě pohledem ať do některého ze zrcadel tak i přímo, silně umocníte. Pokud mi nevěříte, vyzkoušejte sami. Děkuji Beatce za skvěle prožitý čas a Hance za opět podařený výběr.napsal o Beatě:

Horizontal line

Velice těžko hledám slova k něčemu co je stěží slovy popsatelné. Beatka je okouzlující mladá žena s nádhernýma tmavýma očima, úžasným úsměvem a krásným hebkým tělem. Přestože jsem člověk, který je trochu ostýchavý a vždycky chvíli hledá cestu k druhému, tak s Beatkou jsem se cítil od první minuty úžasně a spokojeně jako v té nejmilejší náruči. Dokázala se naprosto přesně naladit na moji vlnu. Masáž byla velmi příjemná a uvolňující jak po těle tak i po duši, jedním slovem dokonalá. Nemusíte se bát Beatce svěřit s tím, co máte rádi nebo jaké máte tajné touhy. Ona je v rámci pravidel dokáže rafinovaně zakomponovat do masáže. Pokud si pro masáž vyberete Beatku, určitě budete odcházet šťastní a spokojení jako já. Těším se na další setkání.napsal o Hance:

Horizontal line

Jako vždy byla Hanka naprosto dokonalá. Nevýhodou je, že Hanka vám nastaví laťku kvality tak vysoko, že jí jen těžko někdo dorovná. Nakonec se opět vrátíte k Hance.napsal o Anastasii:

Horizontal line

Naprosto skvělá postavička, nikde nic nechybí, natož aby snad bylo navíc. Zadeček přímo okouzlující. Co však bylo ještě daleko více, kolik příjemné a posilující energie z dlaní a prstů této navenek křehce vypadající dívky proudí. Masáž byla nejen velice příjemná, ale i velice účinná. O ostatní jemné „ruční práci“ ani nemluvě. Moc a moc děkuji a těším se na další setkání.napsal o Anastasii:

Horizontal line

Masáž byla naprosto skvělá, alespoň tak si ji představuji já. Intenzivní co se týče uvolnění svalstva, rafinovaná a s velkým nábojem erotična. Jen teď bude těžké rozhodování mezi Hankou a Anastázií. Jsou obě skvělé.napsal o Karolíně:

Horizontal line

Karolína je krásná, milá, příjemná a moc šikovná slečna. Není co dodat. Protože, tak jako u ostatních slečen, slova nestačí.napsal o Hance:

Horizontal line

Nemuzu uverit, ze jsem byl za Hankou az ted, kdybych vedel, jaka jsou masaze s Hankou, vyber by byl zcela jina. Moc jsem si to uzil.napsal o Hance:

Horizontal line

Masáž byla naprosto úžasná. Ostatně jako pokaždé. Jeden by řekl, že už ho nic nepřekvapí. No, ale já to neřeknu. Pokaždé je to unikátní, jiné, ale vždycky stejně super. Děkuji, Hanko. :)napsal o Hance:

Horizontal line

Děkuji za příjemný večer ve fantastické společnosti naprosto úžasné společnice. Doufam, že to brzo budeme moci zopakovat i v nových prostorách. Děkujinapsal o Hance:

Horizontal line

Masáž s Hankou byla fantastická, jako vždy. Děkuji. Být celou dobu hýčkán a rozmazlován, to je prostě něco, co je potřeba opakovat. =)napsal o Hance:

Horizontal line

S Hankou je to vždycky maximální pohoda a relax. Zapomenu na svět kolem a jsem jenom tady, teď, s Hankou. Umí souznít s mojí náladou a potřebami a poskytnou mi svými doteky a osobností vždycky nezapomenutelný zážitek. Když je něco perfektní, není třeba to měnit.napsal o Hance:

Horizontal line

Masáž od Hanky byla naprosto fantastická. Těším se na příště. :)napsal o Hance:

Horizontal line

Chodím sem jž dlouho. Cítím velkou lítost, že jsem se s Hankou sešel až nyní. Bylo to moc hezké.napsal o Hance:

Horizontal line

Voní jako rozkvetlá louka lučních květin :*napsal o Hance:

Horizontal line

Je neuvěřitelná :*napsal o Hance:

Horizontal line

O Hance tady už bylo napsáno tolik chvalozpěvů, že nemá smysl přidávat další. Tak ke všem těm ódám na krásu, inteligenci, přítulnost a já nevím co ještě, přidám jen jednu "drobnost", která tu myslím ještě nezazněla. Hanka má k tomu všemu ještě navíc nádherný hlas, taková kombinace nevinnosti a smyslnosti, která člověka krásně naladí už v okamžiku, kdy se hlásí, že stojí dole u dveří. Do salónu chodím mnoho a mnoho let, ale u Hanky samotné jsem byl poprvé. Asi není moc firem, kde je majitel a šéf taky nejlepší v tom, co firma nabízí. U Hanky to tak je, přičemž to vůbec, ale vůbec neznamená, že by ostatní slečny byly horší. Hanka je ale fakt unikát v tom nejlepším slova smyslu.napsal o Hance:

Horizontal line

Rád bych napsal opravdu pozitivní recenzi a vlastně mě moc nenapadají slova, která by vše, co se dělo, správně vystihla. Mám pocit, že s Hankou funguje “chemie”, skvěle odhadne co mi dělá dobře a vypadáte, že to zafungoval i opačně. To je asi hlavním důvodem toho, že její salón funguje tak dlouho a určitě překoná i tento zavirovaný rok :). Hanko díky moc a těším se na další setkání!napsal o Hance:

Horizontal line

Fantazienapsal o Antonii:

Horizontal line

Antonia byla úžasná. Ač se to nemůže na první pohled znát, je velmi empatická a mazlivá. Také si ráda hraje, tudíž se máte pánové na co těšit.napsal o Hance:

Horizontal line

Hanka je něžný nádherný zázraknapsal o Leile:

Horizontal line

Pokavaď někdo hledá nevšední zážitek, tak tady ho rozhodně najde. S Leilou je masáž pokaždé jiná, ale pokaždé skvělá. Tak zase někdynapsal o Hance:

Horizontal line

Hanka je skutečnou královnou masáží. Byl jsem u ní poněkolikáté a vždy mi připraví nějaké další překvapení. Těch 90 minut bylo tak intenzivních, že jsem nakonec "kapituloval" 2x, i když jsem si myslel, že to už nedám. Ale Hanička to nevzdala a její umění slavilo úspěch. Hanka je prostě nadpozemská bytost, ztělesnění radosti z toho, že může svým klientům (i když u ní to slovo klient zní fakt dost blbě) dopřát maximum rozkoše a také ona sama ji s ochotou přijímá. Vidět ji, jak vrní blahem je prostě k nezaplacení. Jedním slovem - doporučuji.napsal o Hance:

Horizontal line

Jedním slovem dokonalost.napsal o Hance:

Horizontal line

Hanka je parádní mazlík. Něžná a přítulná. Taký pocit pohody a uvolnění jako po masáží s Hankou jsem už dlouho neměl. Děkuji.napsal o Wendy:

Horizontal line

Masáž s Wendy je zážitek, který lze těžko popsat slovy, to se musí zažít. :-) Její styl masáže vás pohltí natolik, že i s odstupem času si vybavím její krásný úsměv, oči a prima náladu - jako by se celý týden těšila, až přijdete. :-) Dokonalost prý neexistuje, ale masáž s Wendy k ní měla sakra blízko.napsal o Antonii:

Horizontal line

Čas strávený s Antonií byl překrásný, nádherný souzvuk slov a něžných doteků. Trošku jsem se obával, že si úplně nesedneme, opak byl pravdou. Měli jsme si pořád o čem povídat a bylo taky nádherné, že jsme si často nemuseli nic vysvětlovat, stačil dotek nebo zašeptání, ostatní už šlo samo.napsal o Natálce:

Horizontal line

Pozdě, ale přece. Měl jsem u Natálky svou opožděnou premiéru. Je úžasná, krásná, milá, chytrá, no 100 % děvče. Přijdu zas, byť je teď vzácná.napsal o Sarah:

Horizontal line

Masáž jsem si opravdu užil. Bylo to vášnivé, hravé a odcházel jsem ve skvělé náladě, díky :)napsal o Wendy:

Horizontal line

Pozor!Varování před prvním objednáním-masáže u slečny Wendy a slečny Leily jsou silně návykové.napsal o Wendy:

Horizontal line

Recenze píšu zcela výjimečně.Stručně,ale výstižně-Wendy je skvělá!Domluvil jsem.napsal o Sarah:

Horizontal line

Sarah je skutečně "kus ženské" a, jak sama pravila, má velká nejen prsa, ale "všechno":-). Na své si určitě přijdete v případě, že hledáte masérku přirozenou, spontánní a živočišnou. Troufám si tvrdit, že pokud si navzájem sednete, tak si to do sytosti užijete oba. Sarah je opravdu chrlič energie a o tom, že si - nejen s vámi - hraje opravdu ráda a s nadšením, nebudete pochybovat ani vteřinu.Jan napsal o Leile, Antonii:

Horizontal line

Je to úžasná dvojka, kdo nezkusil, dělá velkou chybunapsal o Hance:

Horizontal line

O tom, jak je Hanka milá, krásná, šikovná, je toho tady napsáno hodně. Já bych to shrnul asi takhle: Jestli se chcete v Praze potkat s andělem, tak nechoďte do kostela, ale na masáž s ní :-)napsal o Ivetě:

Horizontal line

Iveta je úžasná žena. Krom toho, že je krásná a je vidět, že má profesionální masérskou zkušenost, má nádherný hlas. Od první chvíle jsem věděl, že to s ní bude krásné. Střídá něhu a skrytou divokost. Pro salon je Iveta velikou posilou a byl bych rád, kdyby tady zůstala. Na příští masáž ji nenechám dlouho čekat, jen ten čas s ní rychle letí.napsal o Wendy:

Horizontal line

Vždycky, když odcházím od Wendy, tak si myslím, že lepší už to být nemůže, ale když přijdu příště, tak vidím že může...napsal o Sarah:

Horizontal line

Tak jsem si zase po dlouhé vynucené přestávce dopřál masáž se Sarah.Zalíbila se mi už při první návštěvě,tak jsem se k ní objednal zase.Ona by byla milá i oblečená,ale když je nahá,tak to nemá chybu.Milovníci většího poprsí si přijdou na své.Já jsem horňák,tak jsem si to její velké poprsí a vůbec celé nahé tělo moc užíval.Prožili jsme oba vyvrcholení,bylo to nádherné.Je krásná,milá,co více dodat?Už se těším na příští masážnapsal o Wendy:

Horizontal line

Už pár minut přemýšlím nad tím, jak napsat recenzi na Wendy. Vzdávám to. To se nedá popsat, to se musí zažít.napsal o Hance:

Horizontal line

Dnešní ranní masáž s Haničkou byl výlet do jiné dimenze. Takhle krásně jsem se dlouho necítil. Hanička je krásná, voňavá, milá, empatická a neuvěřitelně šikovná slečna. Už se nemůžu dočkat další návštěvyanonym napsal o Sarah, Sofii:

Horizontal line

Je to úžasná dvojice . Kdo má rád pořádné ženské, ne nějaké kostnaté modelky, ať volí tyhle dvě. Hodina a půl je málo , jeden neví, které se má věnovat víc a obě se mi věnovaly úžasně. Jannapsal o Martě:

Horizontal line

Čas strávený s Martou byl naprosto dokonale využitý. Marta byla velmi milá, usměvavá a empatická. Nejdříve jsme si krásně popovídali v sauně a pak jsem plně podlehl smyslným ddotekům při elektrizující masáži. Děkuji.napsal o Hance:

Horizontal line

Nejen pachatel se vrací na místo činu a tak jsem po letech zavítal zase do oblíbeného podniku. Už jsem s tím ani nepočítal, hlavně proto, že Hanka přestala masírovat, ale občas jsem se na stránky nostalgicky podíval a když jsem u jejího jména uviděl možnost rezervace, neváhal jsem a zkusil to. Několikrát to nevyšlo, zájem je opravdu velký, ale když začala panika okolo koronaviru, povedlo se mi hodinu a půl získat. To co se během ní dělo je nepopsatelné a nepřenositelné. Hanka je úžasně empatická a zároveň přizpůsobivá, každá minuta v jejím objetí, pod jejíma rukama nebo jen ve velmi úzkém kontaktu je nezapomenutelná. Odcházet se určitě nikomu nechce, což dokáže pochopit a rozhodně na hodinky nekouká. Prostě – pokud to měla být poslední příjemná věc, kterou jsem na dlouho zažil, potom jsem nemohl mít lepší partnerku. Jo a taky ji to moc sluší ;)napsal o Sarah:

Horizontal line

Sarah je, česky řečeno, kus krásné ženské. Milovníci hubených věšáků na šaty si na své nepřijdou, já byl naopak nadšený. Ve vaně a potom na pokoji se v Sarah snoubil anděl i ďábel, ty dvě hodiny byly opravdu málo a chce to přijít znovu. Salon Hanka je zkrátka a dobře první mezi salony v Praze a pokud bude přijímat takové poklady jako je Sarah, bude to jen a jen dobře.napsal o Sarah:

Horizontal line

Slečna je krásná a milá, zaručeně vás dostane do pohody, i když jste nervózní. Slečna i umí klasicky masírovat, takže to byla velmi pěkné. Zároveň doporučuji vzájemné uspokojování, čeká vás vlhké překvapení.napsal o Antonii:

Horizontal line

Antonia is a very open, friendly, young girl. She welcomed me with a warm hug and nice complement. Later was only better. She clearly likes massages and people. I felt like an old friend (with benefits)! She explored my every desire and opened her great body to me. She speaks English fluently, what allowed us to have great, exciting conversation. I definitely will be back. Take care, sweet AntoniaJan napsal o Antonii, Leile:

Horizontal line

Slova jsou zbytečná, jedním slovem fantazie !!!napsal o Wendy:

Horizontal line

Wendy je opravdu dablik v andělské těle . Masaž byla excelentní . Člověk přijde na úplně jiné myšlenky. Opakování bude jisté.napsal o Wendy:

Horizontal line

Již nějakou dobu navštěvují masáže. Začetl jsem se do mnoha pochvalných recenzí a na jejich základě jsem si vybral masáž se slečnou Wendy. Rozhodně jsem neprohloupil. Včerejší masáž vyskočila na nejvyšší příčku v žebříčku všech mých masážních prožitků. Wendy je skutečně roztomilé mazlivé koťátko, které umí rozdávat něžné doteky a dala mi alespoň na chvíli zapomenout na všední pracovní starosti. Rád se k vám budu vracet. Pokud jsou všechny dívky u vás tak citlivé, empatické a něžné, jistě nebudete mít o návštěvnost nouzi. Wendulko, výdrž zde ještě dlouho, abych si mohl včerejší nezapomenutelný prožitek zopakovat.napsal o Antonii:

Horizontal line

Antonia bola uzastna. Uz od prichodu som sa citil velmi prijemne. Na uvod krasna sprcha ;) Vsetko v ramci pravidiel a naprosto nezabudnutelny zazitok. Urcite odporucam, nebudete sklamani.napsal o Martě:

Horizontal line

Marta je krásná, milá, zkrátka fajn. Přijdu zasnapsal o Martě:

Horizontal line

Marta je naprosto skvělá. Empatická, milá, neuvěřitelně energická a zároveň něžná, voňavá no a samozřejmě krásná a sexy. I z masáže v rámci pravidel dokáže udělat zážitek zcela nezapomenutelný.napsal o Katrin:

Horizontal line

Katrin je úžasná. Je to kombinace něhy a ohně, je krásná a mazlivá. Prostě je dobře, že se aspoň na chvilku vrátila.napsal o Sofii:

Horizontal line

Jsem moc rád, že se Sofie vrátila. Je ještě úžasnější než před svým odchodem, krásná, plné erotiky , zkrátka úžasnáá. Nezbývá než se na ni těšit i v roce 2020napsal o Sofii:

Horizontal line

Masáž se Sofií byla opět dokonalá. Slova nestačí. Je prostě krásná a úžasná.napsal o Wendy:

Horizontal line

Vlastně ani nevím, jak mám zážitek slovy popsat. Mám pocit, jako bych Wendy znal dlouho a byla to dobrá kamarádka. Její pojetí masáže mi maximálně vyhovuje, skvěle si při tom pokecáme a vůbec je to celé uvolňující a uklidňující hodinka. Tak už se těším na další :).napsal o Sofii:

Horizontal line

Slečna Sofia mě přivítala s milým, dívčím úsměvem, nádhernými dolíčky ve tvářích a velmi milým, kultivovaným vystupováním. Okamžitě vycítila má přání a začala podle toho jednat. K masáži se nemohu vyjádřit, protože slova by na to nestačila. Ještě teď cítím každý nerv ve svém těle, neboť je vydráždila na maximum. Bylo to neuvěřitelně intenzivní a krásné. MichalMJan napsal o Antonii, Leile:

Horizontal line

Tahle dvojice je jedním slovem erotický zázrak. Ta děvčata se hledala, až se našla. Místy jsem při masáži létal mezi nebem a zemí. Neváhejte a zkuste si to taky.napsal o Antonii:

Horizontal line

Krásné oči, decentně zvýrazněné líčením, jahodové rtíky a dvě řady zářivě bílých zoubků – tím vás Antonie uvítá a přímo vtáhne do svého světa rozkoše. Masáž, kterou začala hned při tom, kdy jsem si zouval boty velice příjemným škrábáním na zádech a hlavě, po mazlivé mokré masáži ve sprše, pokračovala vzrušujícími laskavými a pevnými tahy prsty, dlaněmi i předloktím. A když následně spočinulo její pevné mladé tělo na mých znavených zádech, začal jsem ztrácet přehled, kde všude a čím se mne tato mladá kráska dotýká. Dokonalé splynutí a pohoda, nejen těla, ale i duše. Antonie nejen zcela naplnila mou představu o masáži, ale dovolím si tvrdit, že nádoba mých očekávání několikrát výrazně přetekla. Je až neuvěřitelné, jaký cit a empatii pro potřeby mého těla tato mladičká dívka projevila.napsal o Antonii:

Horizontal line

Úžasná holka. Hezká, se sexy postavou, inteligentní, vtipná, nežná i vášnivá. Cítil jsem se s ní moc příjemně a určitě si to rád zopakuji.napsal o Leile:

Horizontal line

Kouzelně namíchaný koktejl vášně, smyslnosti, empatie a rafinovanosti, okořeněný špetkou zvrácenosti, podávaný v půvabném tělíčku. Taková je Leila. Nezapomenutelná...napsal o Danielle:

Horizontal line

Jsem nevěřící. Ateista. Ale dneska jsem s Daniellou poznal, co je to ráj!napsal o Hance:

Horizontal line

U Hanky, která je dost vzácná, jsem byl poprvé. V první řadě je to překrásná žena, velmi něžná a velmi milá. Masáž měla pouze jedinou chybu- trvala pouze hodinu. Tento "nedostatek" musím napravit. Hanka je zářivým štítem masážního salonu.napsal o Samantě:

Horizontal line

Dnešní masáž se Samantou byla fantastická, cítil jsem se jak v sedmém nebi. Těším se na další návštěvunapsal o Antonii:

Horizontal line

Milá Antonie, jsi krásné děvče, k němuž se budu stále vracet. Jsi divoká a kouzelná, jsi skvělá. Těším se na další setkání.napsal o Leile:

Horizontal line

Leila je něžný anděl s ďáblem v těle. Nejlepší masáž, jakou jsem v salonu zažil. Díky, Leilo.napsal o Antonii:

Horizontal line

Počtvrté je málo, nezbývá než se těšit na další setkávání s touto krásnou dívkounapsal o Aničce:

Horizontal line

Do salónu chodím už od června 2012. Masérky jsem nikdy moc nestřídal, vždy jsem měl jednu oblíbenou, se kterou jsme si parádně sedli. Nejdřív to byla Eliška, pak Natálka, pak Ester, všechny byly moc fajn, stejně tak Hanka, za kterou jsem rovněž párkrát zavítal. Anička je v salónu s různými přestávkami dlouho, věděl jsem o ní celou dobu a nyní nadešel čas za ní zajít. Hned jsme si sedli a masáž byla krásný zážitek. Díky tomu, že má každá masérka vlastní styl, i po tolika letech se dá zažít něco nového. Nejinak tomu bylo i s Aničkou, která rovněž zařadila některé pro mě nové prvky, což bylo moc příjemné. Zároveň je pro mě Anička symbolem časů v salónu, které pamatuji, takže jsme si i moc hezky popovídali. Těším se na další její masáž.napsal o Antonii:

Horizontal line

Tahle osmnáctiletá krásná dáma se mi líbí čím dál víc. Už se nemůžu dočkat, až ji zase navštívím. Je to perla Salonu Hankanapsal o Vanesse:

Horizontal line

Vanessa je milá, usměvavá a nebojí se doteků. Ještě se asi má co učit, ale vypadá to že si Hanka zase dobře našla. Masáž sme si oba užilinapsal o Wendy:

Horizontal line

Minulý měsíc jsem navštívil salon Hanka již více než po 100.Tuto krásnou příležitost jsem si užil s mojí dvorní kouzelnicí Wendy. Užili jsme si společnou koupel v bublinkách a bublinky samozřejmě nechyběly ani při přípitku. Wendulínka se opět proměnila v něžné koťátko se vším všudy. Mohl jsem si jí hladit od oušek až po ....(ocásek?) :) Na závěr toto koťátko vystrčilo své drápky a pořádně mě pozlobilo. Musel jsem proto tu další 100 trošku rozjet, tak jsem hned po dovolených opět nastavil svou kůži něžným prstíkům. Ovšem co jsem zažil tentokrát lze popsat jedině slovy "erotické a smyslné tornádo", nezůstalo jenom u prstíků. Ještě teď se divím, že salónek to vydržel. Prostě má velice pevné základy položené Haňulkou. :)napsal o Antonii:

Horizontal line

Omylem jsem neklikl na pátou hvězdičku, ale hvězdiček by mělo být u Antonie nejmíň deset. Byl jsem u ní podruhé. Dvě hodiny na tak úžasnou masáž plnou nádherné erotiky bylo málo, plus povídání o životě. Antonie je krásná mladá žena a vím, že má třetí návštěva bude ještě krásnější než dvě předchozí.napsal o Antonii:

Horizontal line

Je neuvěřitelné, jak fantastická byla dívka, které je tu teprve krátkou dobu. Krom toho, že je kus krásné ženy s nádhernýma očima, má v sobě obrovskou něhu, z níž mi běhal po zádech blahem mráz. Určitě se k ní vrátím .napsal o Wendy:

Horizontal line

Wendy je rozkošná drobounká kočička s podmanivým pohledem šelmy. V tu se také dokáže proměnit, vytáhnout drápky a kouzelně je použít. Je něžná, mazlivá, hravá i dravá. Je úžasná.napsal o Miri:

Horizontal line

Miri je něžný vánek, je nádherná žena, umí pohladit a je s ní báječné povídání. Dvě hodiny utekly jako voda. Nezbývá než přijít zasenapsal o Aničce:

Horizontal line

Netušil jsem důvod, pro který Anička svůj návrat musela oddálit. Proto jsem se velice zaradoval, když se v salónku opět objevila. Moje současná dvorní masérka a hlavně mazlíček Vendulínek mi před masáží onemocněla a tak jsem mohl využít možnosti zajít za Aničkou. Byl to krásný, byť trochu nostalgický pocit. Díky Aničce jsem totiž objevil pohádkový salon Haňulky, uvedla mě do něj před 6 lety poprvé a nyní už mám za sebou přes 100 masáží. Tak jsem mohl poznat vše krásné a mnohdy zcela nadpřirozené chvíle, bohužel také i pomíjivé, to když nás opustilo moje srdeční zlatíčko Eliška a další mazlíčci. Aničko děkuji za to, že tu jsi a s Tebou jsem mohl ty krásné chvile znova, byť ve vzpomínkách, prožít. Důležitá však byla Tvá současná přítomnost, jsi dokonalá kouzelnice. ;)napsal o Martě:

Horizontal line

Saunu ani vanu jsem s Martou nezkusil, ale i tak mě bylo chvílemi pěkně horko. Marta je nejen celkově velice příjemná dívka se smyslem pro humor, ale je v masáži velice vynalézavá. Od prvních doteků je znát, že ji to skutečně baví, jak píše sama ve svém profilu. A pak v podstatě vůbec nezáleží na tom, jaké má či nemá zkušenosti. Rovněž se nenechte zmást trochu jakoby stydlivými fotkami v albu, realita je mnohem svůdnější . Rozhodně však není pravda, že by jí cokoliv scházelo či přebývalo, jak na svůdném těle, tak na bystrém duchu. Dobře ví, jak se o klienta „postarat“. Neseznámit se s Martou by bylo opravdu škoda!napsal o Wendy:

Horizontal line

Úžasné koťátko měnící se ve vteřině v lačnou tygřici. Co víc si přát? Ale i bez přání toho bylo ještě móóóóc navíc – uvítání ve vzrušivě červené (Oživuje nás a dodává nám odvahu. Symbolizuje krev, vitalitu, sílu života a energii. Lidé s oblíbenou červenou barvou rádi šíří po okolí svoji srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti…...) krajce, do intimity pokojíku příchod v tyrkysovém vzrušivě povlávajícím župánku (Spojuje blahodárné účinky modré a zelené a tím nás očišťuje a zároveň posiluje. Má uklidňující účinky na tělo i duši. Podporuje naše sebevědomí a fantazii), černé (symbolizuje tajemno) minimalistické prádélko a pak už jen nádherně vymodelovaná postavička se žhavými uhlíky v očích. Vše ostatní se mi již rozplývá v mlze opojení laskavými doteky této krásky. Toto všechno je Wendy!!!!napsal o Wendy:

Horizontal line

I když u jiných masérek jsem byl už několikrét, k Wendy se mi povedlo dostat poprvé. Měl jsem pocit, že jsme si sedli vzájemně. Trochu jsem ji vyděsil, ale po vysvětlení si, že ten výraz v mém obličeji znamená maximální vzrušení a spokojenost, nikoliv zděšení, dostála Wendy tomu, co se píše na webu. Užili jsme si spoustu sexu bez sexu na samé hranici toho, co je při masážích povolené. Díky moc za příjemnou hodinku. Určitě se rád vrátím!napsal o Wendy:

Horizontal line

Wendy, děkuji Ti za překrásné chvíle strávené v Tvé přítomnosti. Ty tři vteřiny, které pokaždé uběhnou při naší masáži (nemohu hovořit o třech hodinách, protože v Tvé přítomnosti mi nějak jinak ubíhá čas), plné něžných pohlazení a slastných dotyků z Tvých rukou, jsou pro mne pokaždé velikou rozkoší. Tak jako padá něžně kapka za kapkou na hladinu vodní, tak na mne něžně dopadají pokaždé z Tvých rukou sladké dotyky a něžná pohlazení. Není tak mnoho citlivých, krásných, milých a něžných žen, jako jsi Ty. Pokaždé jsem se cítil ve Tvé přítomnosti přirozeně a uvolněně, protože vyzařuješ vnitřní nesmírnou krásu a energii, která se kolem Tebe vznáší. Povídalo se mi s Tebou jako bychom se znali již dlouho a velmi si vážím Tvého času, který mi věnuješ a děkuji Ti za něj. Přeji Ti samé krásné dny a sluníčko v duši. Měj se moc pěkně, a těším se příště na viděnou. Honzanapsal o Martě:

Horizontal line

Marta? Milá, usměvavá, hezké oči a tělo snů. Vždy v dobré náladě a masáž pokaždé výborná. ;) Pokud bych měl hodnotit na stupnici 1 až 10, dávám 11 bodů. :) Viknapsal o Leile:

Horizontal line

Leila je sexuální uragán. Chytne a už nepustí. S ní fakt platí, že je to spousta sexu bez sexu. Děkuji za moc hezký zážitek.napsal o Leile:

Horizontal line

Leila je nabitá erotikou jako baterie, které se ale nikdy nevybijenapsal o Leile:

Horizontal line

Leila má krásná prsa a celou postavu, věk lehce přes 30 nevadí - je to nádherná a velmi příjemná žena. Už při přivítání mě tak šikovně nabudila, že jsem byl vzrušený, než jsem došel do sprchy. No a její krátké pomazlení ve sprše mě úplně „dorazilo“. Toho chytře využila a maximálně si to společně se mnou užívala. Jelikož sama byla dost uvolněná a já dokonale vzrušený, byl jsem to já, který měl chvílemi obavu, aby nedošlo k nějaké „nehodě“. Ta obava byla ale úplně zbytečná, Leila měla vše pevně pod kontrolou. Postupně zrychlovala pohyby, asi by ráda, kdybych to ještě chvíli vydržel, ale gejzír na naše bříška už byl neodvratný. Takže orgasmu jsme dosáhli oba – vše v rámci daných pravidel (!). Pak ještě následovala krásná klouzavá dohra v pevném objetí. Leila je masérka, která určitě nezklame. Byl jsem za už ní podruhé a půjdu k ní zase.napsal o Martě:

Horizontal line

Marta je pohlazení, i horké ruce hvězd. Nádherná, smyslná, něžná , plamen i beránek, moře i červánek, cukr i sůl. Děkujinapsal o Danielle:

Horizontal line

Daniella je krásná a velmi příjemná slečna, masáž jsem si opravdu užil. Díky :-)napsal o Wendy:

Horizontal line

Wendy je mimořádně něžná a šikovná. Je hezounká a má nádhernou postavu. Byly to krásné zážitky. Určitě se budu k Wendy rád vracet.napsal o Leile:

Horizontal line

Jako vždy masérka číslo jedna !!!napsal o Leile:

Horizontal line

Leila je sázka na jistotu, nádherná, vášnivá, chytrá. Co si přát více ?napsal o Wendy:

Horizontal line

Wendy je jemná, milá a krásná. je velmi vzdělaná a inteligentní. Přeji ji vše dobré.napsal o Wendy:

Horizontal line

Kolegové zde v recenzích nelhali. Takže podtrhuji vše, co bylo napsáno. Wendy je něžná, milá a velice důmyslná masérka.Jan01 napsal o Wendy, Ester:

Horizontal line

Holky byly skvělé. Na 90 minut jsem se dostal do ráje. Děkuji.napsal o Martě:

Horizontal line

Marta je úžasná. Krom krásy je velmi inteligentní a dá se s ní povídat o čemkoli. Byl to nádherný zážitekJan napsal o Leile, Markétě:

Horizontal line

Něco mezi nebem a zemí, nemám slovnapsal o Leile:

Horizontal line

Poznal jsem více dívek z Vašeho salónu a nikdy jsem nebyl nespokojen, kteroukoliv bych mohl navštívit znovu. Nicméně, dokud u Vás bude Leila, musím se ostatním (a zdůrazňuji, ve všech případech krásným a milým) slečnám omluvit, ale Leila je opravdu návyková. Děkuji moc, Leilo :)napsal o Wendy:

Horizontal line

Když se řekne: mladá slečna s krásnou postavou a velkými prsy, usměvavá, hodně mazlivá a hlavně vstřícná, tak zní to spíš jako reklama…tato výjimečná kombinace je u však Wendy skutečností Poprvé jsem objednal „zkušební“ půlhodinku……a pak mně z toho polil pot, jak opravdu všestranně a odvážně celé své nádherné tělo k masáži využila. To jsem vůbec nečekal a tak jsem byl vzrušený velmi rychle. Když se to už nedalo udržet, nikam neuskakovala, ještě chvíli po mě klouzala a nechala mě vše v klidu dožít. Wendy mi tak potěšila hned při první návštěvě, že jsem se během týdne k ní objednal podruhé na hodinu. Nejsem mladý kluk a holka, která mě dokáže udělat dva orgasmy po sobě je hotová kouzelnice….napsal o Ester:

Horizontal line

Za Ester jsem byl již po několikáté, protože mám pocit, že si s ní rozumím i po lidské stránce. A to je nakonec asi to nejdůležitější. A co se týká masáže, tak neerotická část byla přesně tak dlouhá, jak jsem si představoval, tj. Skoro vůbec :). Díky moc, měl jsem pocit, že příjemný zážitek byl oboustranný a tak se zase rád zastavím. Jinak potvrzuji to, co je napsáno na webu tohoto podniku: zažijete neuvěřitelné množství sexu bez sexu.napsal o Wendy:

Horizontal line

Po menší pauze jsem opět navštívil salónek Haňulky, koťátko Wendy byla výzva a rád konstatuji, že Hanka má opět jeden poklad. Wendulínek o opravdový mazlíček a vše bylo opět jak v pohádce. Tady ale zazvoněním rolničky není konec, ale začátek - více však neprozradím, to je překvapení :) Bylo to krásné a když mi v mysli přišla známá věta "Budulínku - Vendulínku dej mi hrášku, provozím Tě ....." jako by se stalo, dle všech pravidel :) Ani jsem hrášek nepotřeboval ;) Děkuji. Též jsem si uvědomil, že lepší oslavu 9. výročí existence salónku jsem nemohl zažít. Těším se na Valentýnskou sladkou masáž ;)napsal o Wendy:

Horizontal line

Wend je vánek, sladká a něžná, nádhernánapsal o Kateřině:

Horizontal line

Kačka je hezká příjemná slečna, s masáží jsem byl spokojen!napsal o Kateřině:

Horizontal line

Kateřina? Je to poklad. Milá, příjemná, vtipná a krásná. Se sametovými tlapkami, které vědí, kam a jak sáhnout ve správnou chvíli :) Jedna z těch opravdu výborných.napsal o Leile:

Horizontal line

Je to živý zázrak, to je vše, více slov nemá smyslnapsal o Jennifer:

Horizontal line

Jemné rysy obličeje, kouzelné tmavé oči, jiskřivý pohled, vše zdůrazněné dobře zvolenými obroučkami optických brýlí. A pohodově zvonivý hlas. Tím vším Jennifer naplní váš první pohled. Následuje štíhlounké tělo, již od pohledu pružné jako proutek. Na rozdíl od fotografií v albu se na první pohled zdá spíše drobná až křehká. Když se však tento křehký prouteček pustí s vervou do masáže, máte ve chvilce pocit, že jsou u vás masérky nejméně dvě. Její mladé hlaďounké voňavé tělíčko je prostě všude kolem vás – vpravo, vlevo, nahoře dole – prostě všude. Absolutní pohodou a erotikou naplnila celou hodinu a půl – od mydlinkové masáže ve sprše, přes vzrušivou masáž zad a celého jejich pokračování až k chodidlu, s obzvláštní péčí o vnitřní strany stehen. O péči o protilehlou část mého těla vám nic nevyzradím, to je třeba si užít na tělo vlastní. Určitě však musím potvrdit větu z profilu Jennifer „Bude to celé ako v jednom krásnom sne?“ – rozhodně bylo a nejenom v jednom snu. A navíc to byla skutečnost!!!!napsal o Wendy:

Horizontal line

Je fantastická , nežná a sladkánapsal o Jennifer:

Horizontal line

Chodím k Hance už dost dlouho, i když ne moc často. Nepopírám, že jsem zažil i slabší slečny, ale většina byla velmi dobrá nebo dokonce skvělá. Jennifer to ale celé zase posunula o kousek výš. Jsem dost introvert a dlouho mi trvá, než s někým navážu kontakt. S Jennifer jsem ale pět minut od okamžiku, kdy jsme se poprvé potkali, stál nahý ve vaně a měl pocit, že tam stojím s dlouholetou kamarádkou. Jennifer je neuvěřitelně bezprostřední, přítulná, voňavá, naprosto přirozená a kromě toho ještě krásná. No a mazlivá slovenština zvyšuje sex appeal krásné ženy o dalších 50%, takže zážitek to byl dokonalý.napsal o Markétě:

Horizontal line

Jako třešničku na dortíku užívání si letošního adventu jsem si dopřál masáž od Markétky a věděl jsem předem, že je to skvělá volba. Jenom jedinou malinkou připomínku bych měl – aby si Markétka konečně již opravila tu první větu ve svém „booku“ na webu. Rozhodně není vůbec začátečnice, ale výborná masérka s horou zkušeností. Její postavu by mohla leckterá modelka závidět! To ostatní je již pravdivé, i když přeci jen nevyjadřuje dostatečně míru skvělého přístupu ke klientovi a všechny laskavosti, kterými vás Markétka během masáže zahrne. Její jiskřící oči by mohly být hvězdičkami na vánočním stromku a její pohlazení předčí závan andělských křídel. Pouhé dvě hodinky, prožité SPOLEČNĚ s Markétkou, mě oprostily nejen od starostí všedního dne, ale i od všeho tělesného i duševního balastu, který jsem sebou vláčel. Dostalo se mi nejen velice příjemné erotické a relaxační masáže, ale nasál jsem i přímo žok pozitivní energie, kterou si budu teď po troškách dlouho vychutnávat.napsal o Jennifer:

Horizontal line

Bezva hodinka s krásnou, veselou, přítulnou a energickou slečnou, která mne ještě více utvrdila, že život je krásný.napsal o Alise:

Horizontal line

Včerejší masáž s Alisou byl výlet do jiné dimenze. Bylo to naprosto fantastické, skvělé a úžasné. Mockrát děkuji za dokonalý zážiteknapsal o Valerii:

Horizontal line

O andílkovi a čertíkovi Valerii už tu bylo napsáno hodně a mohl bych většinu slov opakovat. Nové fotky v její galerii jsou krásné, ale skutečnost je nepopsatelná, mnohem krásnější. Hodinka s Valérií byla kouzelná. Krásně jsme si ji užili a věřím, že vzájemně. Po delší době váhání jsem našel v salónku Haňulky další poklad. Každá minutka, vteřinka společně s Valinkou byla jen o nás dvou a z hlavy se mi podařilo na tuto chvíli pustit vzpomínky na svá zlatíčka a bývalé královny masáží. Milá Valerie moc děkuji. Bylo to až neuvěřitelné, jak jsi dokázala vytušit má nevyslovená přání. Po čemkoliv jsem zatoužil, bylo splněno.Těším se na další setkání. :)napsal o Daniele:

Horizontal line

Chtěli jsme vyzkoušet, jaké to bude ve třech v jedné posteli a rozhodli se zajít nejdříve na erotickou masáž. Pro všechny páry co o tom uvažují můžeme jedině vřele doporučit. V rámci pravidel jsme prožili krásnou hodinu a půl, ve kterém jsme poprvé (a rozhodně ne naposled) zakoušeli jaké to je, když si nejsi jistý/á čí ruka tě právě přivádí k rozkoši. Daniela byla citlivá, milá a evidentně se jí líbí holky i kluci. Její prsa jsou ještě lepší na dotek než jen na fotce. Budeme se těšit na příště... ... Daniela is very sweet girl who is open minded and has very natural attitude... It was very gentle and pleasant experience to discover together three people. The language was not a barrier, everything was so natural, that there was no space for misunderstanding.napsal o Danielle:

Horizontal line

Téměř po roce se mi zastesklo po koťátku Danielce. Setkání to bylo milé, tak trochu v duchu oslav státnosti ;) Danča byla plná zážitků jako frontová bojovnice o sadu výročních mincí v bance. Já zase mohl prožít trošku nostalgie a zároveň trošku omládnout, kdo by se necítil jako miminko v rukách takové krásné chůvy. A závěr byl pohádkový, sametové překvapení, které jsem mohl hladit mě přivedlo do dimenze kouzel. Dančo díky za povzbuzení, jsi zlatíčko:)napsal o Leile:

Horizontal line

Leila byla úžasná, něžná milenka a nespoutaná dračice v jednom. Myslím, že jsme si to užili oba dva na maximum. Díky, Leilo.napsal o Leile:

Horizontal line

Předchozí recenzenti se k Leile vyjádřili stručně, ale jasně a přesně. Ono to totiž ani jinak není možné, protože pak by to nebyla recenze, ale román. Ohňostroj doteků, stisků, pohybů a veškerých kontaktů je totiž tak pestrý, měnící se, hladící, šimrající, pevně tisknoucí, …… jinak než SUPER popsat nelze. Do svých masážních nástrojů umí zakomponovat i své dlouhé vlasy, což je nejen originální, ale i velice příjemné. A když se k tomu přidá někdy jemně, jindy trochu drsně znělý hluboký hlas, tak mě prostě nenapadá nic jiného než ten již výše zmíněný ohňostroj – se všemi barvami, s výbuch i pády světlic ba i s hudebním doprovodem. Dřímalnapsal o Ester:

Horizontal line

Hančin salón pravidelně navštěvuji již 6,5 roku. Nikdy jsem masérky moc nestřídal, vždy jsem měl jednu oblíbenou. Nejdřív to byla Eliška, pak Natálka, rád jsem občas zašel také za Hankou, nyní je mou hlavní masérkou Ester, ke které jsem se dostal na doporučení Natálky. Ester je neuvěřitelně milá empatická bytost, se kterou je vždy nejen masáž, ale i celé setkání velmi příjemné. S Ester jsme naladěni na podobnou vlnu a v rámci pravidel salónu si masáž vždy maximálně užíváme.napsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie je moc milé, zlaté děvče. Mladičké, přítulné koťátko. Měl jsem tentokrát čas jen hodinu, ale určitě to chce příště víc. S Valerií jsem po dlouhé době zase prožil takový krátký polibek bezstarostného mládí. Díky Valerie!napsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie je andílek s čertem v těle je čertice, která vzbuzuje vášeň, je jako východ slunce září a přináší pocity života uléhá a pohledem do očí vnáší klid i smyslné představy o noci. V její náruči chtěl bych být, když se procházím loukou květin, jí bych tam chtěl mít, zkrátka je jako něha, která prostupuje srdcem o něžně ho hladí- tak praví básník, který jako by ji znal a mně mluví z duše, já vždycky od ní odcházím s radostí a pohodou v těle i duši naplněn energií a touhou se s ní opět setkat...napsal o Monice:

Horizontal line

Nádhera, nádhera, nádhera. Monika je krásná, milá, přitažlivá, inteligentní dívka. Těším se příštěnapsal o Danielle:

Horizontal line

D. je krásná.D. je hodňoučká. D. má nádherná prsa. D. je mazlivá, tulivá. D. je komunikativní. D. je Dokonalá. D. bude příště s V.napsal o Alise:

Horizontal line

Alisa je krásná a milá slečna s citem porozuměním a něhou.Včereješí masáž byla jedinečným zážitkem určitě se budu rád vracet.Díky Alisnapsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie je milá, sexy, energická a především dobře naladěná slečna, která si masírování evidentně užívá. Během masáže si dává záležet, aby byl klient spokojený a atmosféra byla neformální a pohodová. Zahoďku a půl stihla prostřídat spoustu inovativních masážních poloh, moc jsem si to užil.napsal o Alise:

Horizontal line

Alisa má již ve svých krásných očích vepsanou dobře vybalancovanou směs něhy a vášně a přesně taková je i její masáž.napsal o Leile:

Horizontal line

Velmi empatická a vstřícná. Masáž s důvtipem. Byl jsem maximálně spokojen.napsal o Markétě:

Horizontal line

Je jasné, že pokud si chcete (oboustranně) masáž užít, je potřeba si vzájemně sednout i po lidské stránce. A myslím, že to se s Markétou povedlo víc, než na jedničku. Příjemná je jak masáž spojená s povídáním o všem možném, tak erotická část, kdy si, jak se zde píše, užijete sexu bez sexu vrchovatou měrou. A protože to s Markétou nebylo poprvé, tak to rozhodně nebylo ani naposled :). Díky moc!napsal o Katrin:

Horizontal line

Katrin je nádherný, dle jejích slov anděl. Já bych řekl,že bude trošičku křížený s čertíkem a toto spojení z ní činí nesmírně empatickou, vášnivou a mazlivou bytost. Masáž v jejím podání byla povýšena na mistrně zvládnuté umění.napsal o Valerii:

Horizontal line

Masáž u Valerie Chvíli jsem čekal před domem, jelikož ve stejnou dobu dorazil další masážník. Valerie je štíhlá vyšší milá slečna. Už při společné koupeli se věnovala mojí chloubě. Masáž zad byla příjemná, je vidět, že má slečna masérský kurz. Sama mě vedla k tomu, abych ji uspokojoval, čemuž jsem se nebránil. Ruční dráždění mezi nohama si myslím i užívala. Nakonec mi ho krásně jemně, pomalu a vášnivě vyhonila. Speciálně ten konec by se u Valerie řada masérek měla naučit.napsal o Valerii:

Horizontal line

Kdysi za bujarého mládí mě jedna slečna, s níž jsem se seznamoval, varovala, že je v "těch věcech hrozný živočich". Bujarost mého mládí už je dávno pryč a tak se do "mazlírny" U Hanky chodím jen ctnostně laskat s mladými dívčími těly. Ovšem Valerie mi dala vzpomenout na onen výrok mojí dávné známé, protože ona je také "živočich". Všechny ty oslavné recenze, které tady jsou, jsou naprosto pravdivé a výstižné. Jako se Jágr narodil pro hokej, Shakespeare pro slovo či Michalengelo pro výtvarné umění, narodila se Valerie pro erotiku. K sošně krásnému tělu i tváři přidává neskutečnou dávku empatie, přirozenosti, uvolněnosti a v jejím výkonu není ani procento nějaké "profesionální odtažitosti". Bylo to prostě dokonalé. Jen jedno varování bych přeci jen měl. Masáž je erotická, smyslná, uvolňující, vášnivá, ale rozhodně není RELAXAČNÍ. Cítil jsem se po ní asi jako po 40 km na kole v kopcích:-). Což není výtka, ale poklona. U Valerie rozhodně není na odpočinek čas! Bylo to úžasné.napsal o Monice:

Horizontal line

Monika je velký mazel, veselý smíšek - to je nejspíše to nejvýraznější z její osobnosti. Ovšem nelze opomenout ani její fyzické (nebo fyzikální?) přednosti – nádherně tvarovaná a skvěle pevná prsa, stejně tak jako zadeček. Ještě bych vyzdvihl něžnou a důkladnou péči ve sprše před i po. Když se k tomu všemu ještě přičte dost slušná a osobitá masáž (zvláště kreace nikoliv pouze ručkami), přiblížíte se téměř nekonečnu slasti. Ale pozor, slabším jedincům doporučuji vzít s sebou na masáž kyslíkový přístroj nebo alespoň předem trénovat dlouhou výdrž bez možnosti nadechnutí, protože když vás Monča k tomu svému celému krásnému a pevně stavěnému tělu přimáčkne, tak se nenadechnete ani náhodou.napsal o Leile:

Horizontal line

Leila je opravdu šikovná a velice příjemná. Byla to jedna z mých nejlepších masáží.napsal o Valerii:

Horizontal line

Moc milá a šikovná dáma :-)napsal o Ester:

Horizontal line

Lesklou masáž jsem si se slečnou Ester opravdu užil. Bez problémů jsme se dohodli na scénáři a na tom, co se mi líbí a co očekávám. Ester to vzala jako výzvu a vložila do toho i kus sebe. Byla empatická, dobře četla moje reakce na její podněty a ve vzájemné souhře jsme dospěli do finále.napsal o Katrin:

Horizontal line

Dočasný návrat miláčka Katrin byl příjemným překvapením. A hodinka a půl s ní strávená opět potvrdila, že Katrin je dokonalá v tom, co dělá a jak to dělá. V těch 90 minutách nebylo hluchého místa, neustále se něco dělo a kromě erotického jiskření jsme si užili taky hromadu smíchu. Škoda, že tu tahle kočka bude jenom krátce, než nám zase frnkne do velké dálky. Děkuji Katrin za krásný zážitek. Určitě ještě zopakuji.napsal o Valerii:

Horizontal line

S Valerií jsem zažil svoji první erotickou masáž jako službu. Jestli jsem přicházel trochu nejistý a nervózní, odcházel jsem uvolněný, nadšený a s masáží maximálně spokojený. Masáž měla perfektní dynamiku od uvolňujícího začátku přes gradující erotické masážní techniky až po velmi intenzivní vyvrcholení. Valerie je nejen velmi krásná a sexy, ale také lidsky pro mě bylo snadné se na ni napojit. Zároveň jsem měl celou dobu pocit, že jí skutečně záleží na tom, abych si to užil.napsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie je opravdu krásná, hezká, empatická a kouzelná holka. Od začátku do konce rozmazlovala si mě se spoustou erotického naboju. V ramceh pravidel masáže byl jsem completne spokojen. Rozhodně doporučuji jí a budu moc těšit na zpátky.napsal o Ester:

Horizontal line

Ester je nesmírně milá, vtipná a pohotová slečna, která člověka zabaví na každou vteřinu celého pobytu, nejen masáže. Jako masérka je velmi empatická, ví přesně, kam v který moment sáhnout a kdy zavrnět do ouška. Je to opravdu velký zážitek s ní strávit hodinku nebo víc :)napsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie is not just a pretty face with a dream body. She is sweet and treat you with respect. Love to repeat but 90 mn next time !napsal o Danielle:

Horizontal line

Daniella je příjemná, sexy, veselá a plná pozitivní energie o kterou se ráda podělí. Hodinka a půl s ní utekla hodně rychle…nenudil jsem se ani chvilku..:-)Max napsal o Danielle, Valerii:

Horizontal line

Dva andílci v červeném. Splněný sen, na který budu hodně dlouho vzpomínat. Hodina a půl strávená v náručí dvou andělů (Danielly a Valerie) mi připadala jako ve snu. Byl to velmi příjemně strávený čas, na který nikdy nezapomenu. Obě děvčata se velmi snažila, abych si tento čas s nimi co nejlépe užil a bylo vidět, že je to baví, ví co dělají a jsou velmi dobře sehrané. Tímto bych jim chtěl moc poděkovat za úžasný zážitek a určitě si to opět zopakuji. A všem ostatním, kteří chtějí zažít něco úžasného, vřele doporučuji návštěvu andílků v červeném oblečku. Díky moc, děvčata. JardaL. napsal o Soni, Valerii:

Horizontal line

Jak jsem slíbil, dal jsem si opáčko - nejlepší trojku se SOŇOU a VALERIÍ. O jejich neskutečné kráse nemá cenu psát, to bych se opakoval. Na pokoji moje ""kurvičky"" SOŇA a VALERIE opět nezklamaly. "Masáž" se SOŇOU a VALERIÍ se musí zažít, holky opět příjemně překvapily a to jejich intenzívní "zlobení"......SOŇO a VALERIE moc děkuji, jste moje nejlepší a musím to napsat, i když se budu opakovat. Jste nejkrásnější. L.L. napsal o Soni, Valerii:

Horizontal line

Na Velikonoce jsem se rozhodl, že ke své oblíbené masérce krásce VALERII přidám další dvě šikovné ručičky (a nejen ty ručičky). Tentokrát jsem si do trojky zvolil slečnu SOŇU. Slečna SOŇA mě vyloženě zlákala svými novými fotečkami. S VALERIÍ těch masáží bylo, ale SOŇU jsem neznal. U přivítání jsem dostal ze SONI a z její neskutečné krásy málem šok. Později se ukázalo, že SOŇA nezaostává za VALERIÍ nejen v neskutečné kráse, ale i v inteligenci a eroticko-masážním uměním. A teprve, když vám obě krásky VALERIE a SOŇA stojí vedle sebe v krásných šatičkách......... Tentokrát jsme pobyt ve vaně zbytečně dlouho neprotahovali, tato sestava krásek vyloženě lákala o rychlý přesun na pokoj. Na pokoji se holky na mě vrhly jedna jako anděl, druhá jako ďábel. Ale role si VALERIE a SOŇA rychle měnily, že jsem nestačil ani sledovat, která je která. Dokonce jsem si v jeden okamžik dívky spletl. Takový to byl spletenec. A k tomu ve vzduchu dvojnásobný erotický náboj, že by se dal krájet. Proto se ani tentokrát moc nemluvilo, byla by škoda tu krásnou erotickou atmosféru rušit slovy. Litoval jsem na této masáži jenom jedné věci a to té, že já sám nemám čtyři ruce. Ale i s těmi dvěmi jsem se snažil holky spravedlivě "nešetřit". Byla to parádní jízda. Jestli je i tohle to nejstarší řemeslo, tak tyhle dvě ""kurvičky"" u mě složily tu nejtěžší mistrovskou zkoušku na výbornou. Tuhle trojku budu určitě opakovat - a ne jen jednou. Děkuji moc SOŇO a VALERIE. L.napsal o Soni:

Horizontal line

Pánové, pokud na vás padla silná jarní únava - taková ta co vás bolí celý člověk, máte pocit, že nedojdete ani do nejbližší hospody a když už, tak neuzvednete pivo k ústům – tak rozhodně vyražte za Soňou. Naprosto skvělá komplexní masáž záda, šíje, ruce, nohy , s velkou profesionalitou a nasazením provedená a 100% účinkem. A to je jen základ týkající se svalů, kloubů a šlach! Navíc již jen okem spočinutí na štíhlounké postavě, jemné tvářičce a krásných jemných vláscích odfoukne jarní únavu vaší duše kamsi hodně daleko. A když se tahle veškerá nádhera ocitne ve vašem náručí a slastně se přitulí celým tělem, na jarní únavu více nevzpomenete.napsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie je skvělá, vstřícná, starostlivá, pečovatelská, jako by jediným jejím cílem bylo, abych měl z návštěvy u vás co nejvíc, abych odcházel maximálně spokojený.napsal o Valerii:

Horizontal line

Valérie mi způsobila, že již nevidím krásné ženy. Na jakoukoli se podívám dojde mi, že proti Valérii je ten pohled nicotný zážitek. Pro čtenáře Tolkiena lze dodat, že Valérie je Elfkou, tak jak je ve Středozemi popsal - krásnější a lepší než lidé. A začnu kvůli ní hubnout, abych se příště nemusel stydět za své břicho.napsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie? Jako ten název filmu. ANDĚL S ĎÁBLEM V TĚLE. To snad říká všechno. Petr :-)napsal o Sofii:

Horizontal line

Tento salon navštěvuji již dlouho, ale musím konstatovat, že masáž se Sofií zatím nejlépe naplnila moto salonu "Spousta sexu bez sexu" k tomu dokonalá empatie, komunikace a humor. Škoda, že pro hodnocení není k dispozici víc hvězdiček.napsal o Valerii:

Horizontal line

Ahoj Valerie, jsi úžasný člověk jak svým přístupem k zákazníkovi, povahou, tak průběhem samotné masáží. Byl jsem u tebe v pondělí (12. 3.) poprvé a přišlo mi to jako bychom se znali už hodně hodně dlouho...jinými slovy, jako by mě masírovala dlouholetá nejlepší kamarádka. Moc hezké to bylo :* :* Přeji ti, ať jsou na tebe zákazníci hodní. Měj se krásně, Adamnapsal o Valerii:

Horizontal line

Jestli je někdo milý a něžný andílek a zároveň roztomile divoký čertík tak je to Valerie. Tolik radosti a něhy umí Valerie rozdávat plnými hrstmi. Skvěle jsme si " zařádili" salonek to přežil a my se cítili blaženě unaveni..... Honzanapsal o Valerii:

Horizontal line

Byl jsem trochu nervózní, protože jsem k Valerii šel poprvé, hlavně na základě zdejších pochvalných recenzí od kolegy L. Valerie mně přivítala se širokým úsměvem a tak jsem tušil, že to bude dobré. Mám rád předehru ve vaně a té se mi tentokrát dostalo požehnaně. Byla to koupel mazlivá, něžná, erotická. Na pokoji jsem se plně oddal režii slečny Valerie, přistoupil jsem rád na vše, co nabídla. Takže jsem vlastně bral All Inclusive dle její nabídky. Masáž byla důkladná, je vidět, že má masérský kurs. Dotýkala se mně často i na těch příjemných místech, já jí doteky v rámci pravidel opětoval. Po otočce se mi věnovala všemi částmi svého těla a mně umožnila totéž. Pozvolna mně dostala tam, kam jsem se dostat chtěl. Poté jsme leželi v objetí a vzájemně se mazlili. Celých 90 minut uplynulo jako nic a po společné sprše na závěr, kdy se mi opět poctivě věnovala, jsem litoval, že už musím odejít. Ale jedno je jisté opáčko je nutné. Děkuji Vali za skvělou péči, ostatně v tomto salonku tak obvyklou.napsal o Monice:

Horizontal line

Monika je fantasticka bytost. Hodina s ni utekla jako vterina. Ale byla to vterina stravena na nebesich, v raji, na vrcholu blaha. Doufam, ze ji jeji empatie, milost, neha a krasny usmev dlouho vydrzi. Vlastne by bylo lepe to nepsat, bude mit pak stale obsazene terminynapsal o Markétě:

Horizontal line

Hezký den, Markétka opět skvělá, skvělá, skvělá ....napsal o Markétě:

Horizontal line

Příjemná hodina strávená s Markétou. Milá, usměvavá, přítulná, slušná, voňavá, dokáže se krásně dívat do očí, v pozitivním slova smyslu profesionální.napsal o Sofii:

Horizontal line

Slečna je velmi příjemná , komunikativní a milá. Masáž byla super, hned zareagovala když mi něco bylo nepříjemné a naopak. A postupné stupňování letmých doteků a "mačkání" tělo na tělo bylo neskutečně vzrušující, až k vrcholu :-) vřele doporučuji návštěvuL. napsal o Ester, Sofii:

Horizontal line

Když na týden odjely moje oblíbenkyně, nechal jsem se zlákat na masáž od SOFIE. A jelikož jsem slíbil ESTER, že ji také navštívím, dal jsem si tyto dvě krásné a sympatické dívky najednou. I když jsem ESTER a její perfektní sólo masáž už znal, nečekal jsem od této dvojice masérek žádný zázrak. Ale to jsem se zmýlil. Obě slečny jsou moc krásné, milé a moc empatické...ESTER a SOFIA mě vymazlily už ve vaně. Masáž od SOFIE rozhodně nebyla jako od začátečnice, SOFIA masírovat rozhodně umí a i tu erotickou část dělá dokonale. ESTER opět nezklamala, její masáž je vždy super. Ale to, že mě ESTER bude škrábat svými nehty tak, že mi bude vzrušením naskakovat husí kůže a že mi krásně naplácá na zadek, tak to jsem nečekal. Tyto praktiky mě nikdy moc nelákaly, ale v tomto případě jsem si s ESTER slíbil, že si s ESTER naplánujeme lesklou masáž (už jsme vymysleli i téma). "Masáž" od ESTER a SOFIE byla tak dokonalá, že jsem měl při odchodu problém si i zavázat tkaničky u bot. To se mi stalo tady poprvé. Ale rozhodně jsem s výběrem dvojice ESTER + SOFIE vedle nešlápl. Díky holky za nadpozemský zážitek. L.L. napsal o Danielle, Valerii:

Horizontal line

Protože znám VALERII a DANIELLU ze spoustu sólových masáží, zkusil jsem si se slečnami dát trojku. Absolvoval jsem už u krásek VALERIE a DANIELLKY celkem tři trojky a vždy překonaly veškeré moje představy, co lze na těchto masážích prožít. Prostě dvě krásná tělíčka a čtyři šikovné ruce dokážou nadělit nezapomenutelný zážitek. Holky mě začnou pokaždé "zlobit" už ve vaně a co se odehrává pak na pokoji se nedá ani slovy popsat - úplné přivedení do ráje. VALERIE a DANIELLO jste moc krásné, moc milé a moc empatické a nechybí vám ani smysl pro humor. Vždy se s vámi i nasměju. Díky. Myslím, že tu vznikla nová sehraná dvojice krásných a vždy perfektních masérek. L.napsal o Isabel:

Horizontal line

Opět krásná a příjemná hodinka a půl. Slečně Isabel nemám co vytknout, bylo to intenzivnější a mazlivější, než poprvé. Hlavně ve vaně jsem se cítil daleko lépe, než při první návštěvě. Isabel je vskutku poklad.napsal o Natálce:

Horizontal line

Super relax s Natálkou a spoustu sexu bez sexu vše dle pravidel. Děkuji Natynapsal o Valerii:

Horizontal line

Byl jsem u Valerie poprvé a v žádném případě toho nelituji. Veškeré recenze vůbec nepřehánějí, spíše naopak. Průběh masáže i veškerý čas strávený s Valerií byl naprosto úžasný. V žádném případě jsem u Valerie nebyl naposledy. Těším se, co příště spolu vymyslíme. Valerie je velmi příjemná, šikovná a hlavně hodně hodná a milá společnice, která se dokáže vcítit do tužeb a potřeb klienta a v rámci pravidel ho dokáže přivést do "ráje". Valerie, děkuji moc za úžasný zážitek a těším se, až se zase potkáme. Jardanapsal o Sofii:

Horizontal line

Masáž velmi pečlivá a důkladná. Zvláště dlouhé tahy předloktím a zařazení akupunkturních prvků velice příjemné a účinné. Lehké doteky bradavkami na zádech a jemné dlaně na vnitřní straně stehen – a hodně nahoře – byly slibným úvodem do erotické nálože, skvěle gradované do exploze. Jako bonus rozzářený pohled a krásný dívčí zvonivý smích. Varovat musím však před tím, že zřejmě dokáže číst myšlenky, protože střídání pevných, laskavých a jemně lechtivých doteků následovalo vždy zlomek vteřiny poté, co jsem na takovou změnu pomyslel. Zklidnění v pevném stisku a objetí bylo neuvěřitelně slastnou tečkou za celou masáží a uvedení na přechod do reality v závěrečné sprše po masáži sladce jemné probuzení z kouzelného snu. Zvláště pánům se sklonem k romantickým prožitkům vřele masáž Sofie doporučuji.napsal o Isabel:

Horizontal line

V profilu slečny Isabel mně zaujalo slůvko "exotická". A pak fotky, na kterých vypadá velice svůdně, i když jsou velmi decentní. Otevřít mi přišla dívka, která působila spíše jako sekretářka, než masérka. Už na první pohled jsem viděl, že ve skutečnosti je hezčí, než na fotkách. Ve vaně působila trochu nesměle, prostě klasická první seznamovačka. Na pokoji v poloze na břiše gradovala své úsilí a nakonec jsem byl masírován všemi částmi jejího krásného těla. Po otočce nastal výbuch erotična, smyslnosti, vyzývavosti a nápaditosti. Chvílemi jsem nevěděl, jakým způsobem jsme se vlastně propletli. Toto byl dokonalý sex bez sexu, jak o tom mluví motto podniku. Isabel byla neustále aktivní a já mohl v rámci pravidel prozkoumávat její tělíčko. Už se těším na opakování, které musí následovat.napsal o Natálce:

Horizontal line

Po novém roce jsem opět navštívil mou oblíbenou masérku Natálku a krásně jsme si to užili alespoň za mě určitě. Natálko moc děkuji za vše kouzelné.napsal o Valerii:

Horizontal line

Možná, že pro jiné to není podstatné, ale pro mne pocit, že jsem ten jediný a nejdůležitější člověk na světě, byl uchvacující. Určitě se rád vrátím.napsal o Valerii:

Horizontal line

Stejně jako minule byla Valerie velmi milá příjemná a šikovná. Když k tomu přičteme ještě její půvaby, je zřejmé, že jsem odcházel velmi nerad, ale zrelaxovaný na těle i na duchu.napsal o Danielle:

Horizontal line

Ahoj děvčátka, chtěl bych Vám všem touto cestou popřát krásné a pohodové Vánoce a šťastný a veselý Nový rok. Vám přeji pohodové klienty a nám přeji abyste vydržely stále takové jaké jste (trochu andílci, trochu ďáblíci zkrátka pořádné ženské). Ještě jednou všechno nej...napsal o Valerii:

Horizontal line

Zahleděl jsem se do těch krásných čokoládově hnědých očí, které v intimním světle koupelny vypadaly jako temné hluboké tůně. A bylo těžké ten pohled rozpojit, neboť z té vesmírné hloubky probleskoval jas duše, které má živočišnou, přímo snad existenciální potřebu o vás pečovat. Další chvíle této opět nezapomenutelné masáže plně potvrdily, že v žádném případě nešlo o odraz bublinek pěny na hladině plně napuštěné vany. Možná ani lososi se při tření pod vodopády nedokáží tak slastně vlnit, proplétat a hladit, jako to umí Valérie . Ve vaně!!! Už to samo je obdivuhodné. A to byl jen začátek, protože pokračování „již na souši“ bylo žhnoucí podobně jako slunce kdesi v Karibiku či Kanárských ostrovech. Sluníčko Valerie, stále s úsměvem v očích i na rtech, ovšem nespalovalo, jen hebce hladilo veškerou svou energií a dodávalo mému tělu i mé duši tolik energie, až by jeden chtěl zvolat – už dost, víc už se do mne nevejde! Taková je tato štíhlounká dívenka, která má péči o člověka kdesi hluboko v sobě v obrovských zásobách a postupně z nich rozdává radost a potěšení ze všech svých sil. Nemohu však vynechat ani jakousi „odbornou“ stránku masáže, která byla nejen výtečná, ale zaměstnala i obě celá těla! Pokud by měla duše nějakou váhu jako má tělo (zvláště to moje), tak z plné duše děkuji!napsal o Natálce:

Horizontal line

Masáž s Natálkou je vždy úžasným zážitkem počínaje společnou sprchou,samotnou empatickou masáží,nejluxusnější vzájemné mazlení a vše zakončeno společnou sprchou. Prostě luxus. Děkuji Natálkonapsal o Valerii:

Horizontal line

Jednoho krásného dne jsem si po práci říkal zajdu se odreagovat. Jelikož to byla akce typu last munute tak byla na výběr jen Ester a Valerie. Zkusil jsem Valerii a hned dole jsem věděl že to bude fajn...Pěkná sympatická slečna...vyzařovala z ní energie..hned nabídla pití pak spršku společnou tu jsem říkal že dáme až na konec..bylo na ni opravdu znát že má masérský kurz..lehl jsem si na bříško a namasírovala vše .Pak jsem se překulil a slečna se začala věnovat příjemným partiím..Odpor také nekladla takže vse zvájemné..Na konec společná sprška kde jsem málem rozjeli další "číslo"...Odcházel jsem plný enrgie s tím že sjem se za 3 dny vrátil..napsal o Danielle:

Horizontal line

Daniela je velmi příjemná, krásná, šikovná mladá masérka, která ví, kam šáhnout. Chvíle strávená s ní byla velmi příjemná a krásná. Určitě si to co nejdříve opět zopakuji. Díky Danielko. Jardanapsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie je milá a hezká slečna. Při masáži je poznat, že má masérský kurz. Není to pouhé erotické hlazení, ale i to dovede. Valérie je vynalézavá i při zakončení. Pro někoho může být trochu upovídaná. Celkově určitě masáž u Valerie doporučuji, příjemný zážitek.napsal o Valerii:

Horizontal line

Při minulé masáži mě slečna VALERIE přivítala v nových šatičkách. Opět jsem si užil s VALERIÍ společnou koupel, kde jsme se znovu vzájemně vyzkoušeli z anatomie. VALERIINA anatomie je opravdu překrásná. A je až s podivem, co slečna VALERIE dokáže i ve vaně vymyslet. Prostě VALERIINA fantazie je opravdu bez hranic. Na pokoji se mi VALERIE předvedla v novém krásném prádle. Za těch už několik společných masáží s VALERIÍ jsem na VALERII viděl a užil si spoustu krásného prádla. Slečna VALERIE je velká parádnice, vždy jí to moc sluší. Ale prádlo na VALERII dlouho nevydrží, po chvíli VALERII svlékám. A to její vždy perfektní nalíčení. Ano, užívám si pokaždé její krásnou rtěnku a její krásné nehty. S VALERIÍ opět perfekní a moc vzrušující masáž. Polohy našich nahých těl jako při gymnastice. Masírovali a hladili jsme se s VALERIÍ vzájemně. VALERIE je velká kouzelnice. Ale ještě jedné věci jsem si všimnul. Já, který dokážu hodiny nevydat ze sebe ani slovo, tak v přítomnosti slečny VALERIE se mi moje ústa nezastaví. S VALERIÍ vždy super povídání. A je to tou pohodou a kamarádským přístupem, který vždy zažívám s VALERIÍ už od přivítání až opět do rozloučení u vrat. I závěrečnou sprchu VALERIE dokáže okořenit. Moc se i s VALERIÍ nasměji. Smích slečny VALERIE je moc krásný a nakažlivý. VALERIE má také moc krásný a moc vzrušující hlas. Když mě VALERIE masíruje a ještě na mě mluví, tak si připadám, jako by mě VALERIE masírovala více než dvěma rukama. Její krásný hlásek mě vždy také pohladí. Opět jsi VALERIE byla super, jsi moje královna erotických masáží. Ale musím opět pochválit i slečnu HANKU. Za ten půlrok, co tento salón navštěvuji, tak jsem se opravdu s nikým jiným, než se svou vyvolenou slečnou nepotkal. Mě na diskrétnosti moc záleží a HANIČKA má diskrétnost snad lepší než u tajných služeb. DANIELLA, VALERIE i ESTER mě vždy střežily jako na bojovém poli. Díky holky. L.napsal o Natálce:

Horizontal line

Minulý týden jsem navštívil Natálku,která mě vždy překvapí a příjemně potěší něčím novým při masáži. Natálka je velice příjemná, smyslná a empatická dívka.Příjemné, čisté prostředí, milá a okouzlující slečna - zní to jako recept na další návštěvu na kterou se moc těším. Nezapomenutelné zážitky a relax s Natálkou doporučuji všem co si dokáží vážit její vstřícnosti.napsal o Natálce:

Horizontal line

Neuvěřitelně sexy kočka s krásným tělem i úsměvem :) Příjemná na pohled, na dotek i na poslech. Od prvního okamžiku jsem se s Natálkou cítil pohodově a uvolněně a její masáž předčila všechna má očekávání. Určitě jsme se neviděli naposledy :)napsal o Isabel:

Horizontal line

Vezmu to stručně. Mladá, krásná s andělským přístupem a erotickým čertíkem v závěru.napsal o Lili:

Horizontal line

Ahoj všichni příznivci příjemně strávených chvil ve společnosti milé slečny.. !! Pracuji v branži, kde spoléhám také na doporučení i na recenze. Proto -když jsem sám s něčím spokojen, také rád recenzi pošlu.. V úterý 14.11. jsem se na poslední chvíli rozhodl užít si masáž. Měl příležitost vychutnat si masáž od slečny Lili. Byla to první vzájemná zkušenost. Z počátku jsem si nebyl jist zda jsem udělal dobře.. Jsem konzervativní týpek.. :-) Ale už po pár minutách masáže jsem přesně věděl, že tohle byla ta nejlepší volba. Lili je pro mne opravdu velmi přitažlivá masérka. Po neskutečně příjemné masáži nohou a chodidel, což jsem si opravdu užil došlo na všechny části těla.. Masáž nádherně gradovala od příjemných doteků, které mne téměř uspaly až po opravdu "žhavé" doteky všude tam, kde muž potřebuje cítit ženu.. Když k tomu všemu přidám doteky Liliina celého těla a že opravdu má co nabídnout, můžete si domyslet, že finále bylo opravdu bouřlivé.. :-) Doufám, že toto "poprvé" nebylo zároveň naposledy a že budu mít brzy příležitost se opět zastavit a prožít masáž jako od bohyně všech masáží.. Děkuji - cítil jsem se úžasně.. DeAnge1is..Trepifajxl napsal o Ester, Natálce:

Horizontal line

Ester a Natálka byly opět výborné. Věnovaly se mi opravdu maximálně, i když by třeba nemusely. Myslím, že jsme si s děvčaty opravdu sedli a vždy si porozumíme. mívám občas ztřeštěné nápady a s těmihle dvěmi je prostě radost je sdílet. Nebyla to moje první masáž s nimi a myslím, že budu určitě opakovat neboť opakování je matka moudrosti. Díky, holky, že tu jste.napsal o Lili:

Horizontal line

Moje více než osmdesátá návštěva salonu Hanka a opět něco neskutečně jiného. Lili, již jakoby jméno napovídalo o jemnosti, kterou vás možná překvapí masírování této postavou drobné slečny. Lehounké doteky prstů, dlaní , paží i všeho ostatního hned v prvních minutách povzneslo mou metrák vážící tělesnou schránku kamsi do neznáma a moje mysl si dále užívala stále silnější vibrace vzrušení až k pocitu, že již nic jiného na světě, než tato chvíle, neexistuje. A energie, kterou jsem od Lili takto nasál, se vracela i do mého těla. Pokud bych byl technik, zřejmě bych Lili přirovnal k vysokokapacitní powerbance, která vaši baterku se zárukou doplní energií na maximum. Protože jsem však spíše poeta, vidím Lili jako lesní vílu, která věnovala svůj sváteční tanec mému znavenému egu. A k tomu jako bonus ještě přidala svém krásně zhmotnělé tělo.napsal o Valerii:

Horizontal line

Se slečnou VALERIÍ jsem si užil už pátou nezapomenutelnou nádhernou masáž. Nejkrásnější VALERIE mi opět ve vaně předvedla její nejkrásnější dlouhé nohy, nejkrásnější bříško, nejkrásnější ňadra, nejkrásnější dekolt, nejkrásnější šíji, nejkrásnější rty, nejkrásnější hnědé oči, nejkrásnější hnědé vlasy, nejkrásnější úsměv, nejkrásnější............. Na pokoji při masáži to potom díky slečně VALERII a její nekonečné fantaziji byla opět příjemně rafinovaná "divočina". Skutečně se divím, kde krásná VALERIE stále bere ty nápady. Při páté masáži se slečnou VALERIÍ jsem si myslel, že už se nic dalšího při masáži vymyslet nedá, ale to jsem se mýlil. VALERIE vždy při masáži příjemně překvapí. Skutečně se divím, kde královna erotických masáží VALERIE bere ty nápady. K tomu pokaždé VALERIINA tak velká starostlivost, pozornost ke mně a její obrovská empatie. Při erotických masážích s VALERIÍ přestávám úplně vnímat okolní svět a v přítomnosti této milé a krásné slečny VALERIE se cítím jako v ráji. Moc krásná a inteligentní slečna VALERIE totiž dokáže udělat takovou pohodovou atmosféru, že si vždy připadám jako, kdybych se s VALERIÍ znal roky a ne jenom pár hodin z masáží. Při masážích VALERIE sama vycítí, co mi dělá dobře, aniž bych jí cokoliv říkal. Po masáži s VALERIÍ si připadám jako, kdyby mě VALERIE polila živou vodou. A tak se už těším na moji další masáž s překrásnou slečnou VALERIÍ. L.napsal o Týně:

Horizontal line

Týna je velice empatická a milá slečna plná živočišné energie. Její masáž byla moc příjemná od začátku až do konce. Odcházel jsem příjemně naladěn a nadmíru spokojen. :-)napsal o Danielle:

Horizontal line

Včerejší masáž s Daniellkou byla naprosto dokonalá, skvělá a fantastická. Daniellka je neuvěřitelně krásná, velmi milá, usměvavá a empatická víla. Moc se těším na další setkánínapsal o Lili:

Horizontal line

Lili je nádherná kočka, která se Vám bude maximálně věnovat. Prožil jsem skvělý relax s obrovským erotickým nábojem. Průběh celé masáže velice originální, určitě budu opakovat.napsal o Markétě:

Horizontal line

Markéta je krásná empatická žena. V její společnosti všechny vaše problémy odplavou a vy se po masáži budete cítit jako znovuzrozený. Jediná nevýhoda je, že ten čas běží ukrutně rychle :Dnapsal o Týně:

Horizontal line

Hodinka a půl utekla jak voda. Společná sprška, příjemný pokec, nápaditá a erotikou nabitá masáž o dvou kolech.:-) Týna je milá a zábavná slečna, která ví kam sáhnout a dává si záležet, aby klient odešel spokojený.napsal o Valerii:

Horizontal line

Doposud jsem si myslel, že k mým nejbáječnějším a největším zážitkům v mém dlouhém životě a cestách po celém světě řadím let nadzvukovou stíhačkou nebo půlroční pobyt na Špicberkách. To je ale pryč, protože první místo obsazují erotické masáže s VALERIÍ. VALERIE mě opět při společné vaně krásně vykoupala. Ve vaně jsem si znovu užil její nadpozemskou krásu a ty její nádherně dlouhé nohy...Potom na pokoji se mnou kráska VALERIE, díky její nekonečné fantazii, prováděla úplnou kámasútru (v rámci pravidel samozřejmě bez sexu). Chvílemi jsem nevěděl, kde mám ruce a nohy. VALERIE totiž zde chybějící sex poráží svým temperamentem, příjemnou rafinovaností, velkou empatií a při každé masáži mě zapojí do hry a ještě vymyslí něco nového. Navíc nevím, jak to ta krásná královna erotických masáží VALERIE dělá, ale erotický náboj ve vzduchu a její příjemný a milý přístup je trvalý po celou dobu návštěvy už od přivítání u dveří až do konečného rozloučení. Velké poděkování posílám také HANCE za to, že tento úžasný masážní salón vymyslela a přivedla na špičku kvality. Super prostředí. Postupně jsem prošel skoro všemi pokoji (až tedy na tu jedničku, je to pro mě taková tajemná komnata). Chci také poděkovat ještě jedné masérce - krásné hnědoočce slečně DANIELLE. Byla mou první erotickou masérkou v životě. DANIELLA statečně a úspěšně bojovala s mým počátečním ostychem a s mým částečným strachem (byl jsem v té době ještě ženatý). Dodnes si pamatuji její pohlazení se slovy: "Neboj, bude se ti to líbit". Líbilo se mi to tak, že jsem erotickým masážím přišel na chuť a stále se vracím. Už mám pro sebe vymyšlený narozeninový dárek - trojku s VALERIÍ a DANIELLOU. L.napsal o Týně:

Horizontal line

I přes počáteční roztomilou nesmělost byla Týna nakonec moc přítulná. Masáž jsem tentokráte nepotřeboval takže sme se věnovali spíše závěru a Týnka ukázala že se umí opravdu postarat :)napsal o Valerii:

Horizontal line

I've had a few massages at this place but Valerie is by far the best. She is super sweet, cuddly, erotic and pleasant to be with. It feels like you're at home with your girlfriend and she takes time to pamper you. I'll be back!napsal o Danielle:

Horizontal line

Bylo to už naše dvanácté setkání. Daniela je tak fantastická, příjemná a milá, že to ani nemám chuť tady moc rozvádět, aby na mě příště vůbec ještě zbyla. Okouzlující stvoření! :)napsal o Ester:

Horizontal line

U Ester jsem už párkrát byl a tak jsem věděl asi co mě bude čekat a opět jsem se nezklamal. Ester je velmi krásná a empatická, ale i spontánní a přirozená což hned přenáší na druhé, takže nervozita tu nemá šanci. Je znát že Ester masáže baví a dělala maximum pro to aby mi splnila každé přání (samozřejmě v rámci pravidel). Jediným nepřítelem je tu čas který tu utíká strašně rychle. Ester díky za dnešní masáž :-)napsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie je úžasná, milá a empatická dívka. V její společnosti se budete cítit jako by to byla Vaše skvělá kamarádka. Nebojte se jí svěřit se svými touhami a přáními. Určitě Vám v rámci pravidel vyjde vstříc. Pokud stále váháte s návštěvou nebo cítíte ostych pak si vyberte Valerii. Nebudete litovat.napsal o Hance:

Horizontal line

Čekání na Hanku skončilo úterní masáží, která překonala mé očekávání.Hanka je milé stvoření, které Vás ihned dostane na stejnou vlnu. 90 minut bylo plných erotiky,ale i povídání a mazlení v duchu pravidel salonku.Hanka je opravdovou královnou erotických masáží a asi bude i návyková... Určitě to nebylo naposledy, i když dostat se k ní při omezeném rozvrhu není jednoduché.napsal o Valerii:

Horizontal line

Se slečnou Valerií jsem prožil už několik masáží i s koupáním ve vaně. Ve vaně mě Valerie vždy krásně vymazlí, nezažil jsem lepší koupel. Masáž od Valerie je vždy perfektní. Valerie je moc empatická, aniž bych cokoliv říkal, tak vždy vycítila, co mi dělá dobře. Její doteky tělo pohladí, uklidní, ale zároveň rozbouří. Slečna Valerie má velkou fantazii, žádná masáž nebyla úplně stejná, vždy mě něčím mile překvapila, vždy to něčím okořenila. Navíc ta neustálá perfekní péče, pozornost i starostlivost a ten její milý báječný úsměv. To se nedá naučit, Valerie má na masáže talent od přírody. Ostatně příroda byla k Valerii hodně štědrá. Valerie je nejen až neskutečně krásná, ale i moc inteligentní dívka. Hanička má tady říkanku "spousta sexu bez sexu..." Ale já si dovoluji tvrdit, že erotická masáž s Valerií je lepší než sex. L.napsal o Ester:

Horizontal line

Ester je zkrátka můj typ. Milá, příjemná, inteligentní a moc hezká. Chvíle s ní strávené jsou vždy pohlazením na těle i na duši.napsal o Lili:

Horizontal line

Lili je milá a šikovná slečna. Masáž u ní pro mě byla velmi příjemným zážitkem.napsal o Lili:

Horizontal line

Másáž byla víc než příjemná od počátku až do konce. Přesně to, co sem potřeboval sem také dostal, odpočinek a regenerace zaručena. Lili naslouchá potřebám vašeho těla a dá vám to co potřebujete, pokud se necháte vést. Děkuji za velice příjemné chvíle.napsal o Danielle:

Horizontal line

Musím uznat, že Danča je fakt hodňoučká, velmi příjemná slečna. Při masáži se věnuje všemu, co je příjemné a opravdu to u mí. Mohu jen doporučit a už se moc těším na další čas s ní strávený. Martinnapsal o Danielle:

Horizontal line

Danielka je opravdu jednička. Jsem moc rád, že jsem si ji poprvé vybral a rád se k ní budu vracet. Milá, usměvavá, krásná, sexy ....napsal o Valerii:

Horizontal line

Valerie je vemi pohledná a milá. Má milý úsměv i chování. Masáž byla úžasná. Užíl jsem si krásnou masáž i její půvab. K tomu ten milý, starostlivý přístup. Jistě jsem u ní nebyl naposled. Zcela si mě získala.napsal o Valerii:

Horizontal line

Slečna Valerie oplývala půvabem, příjemným přístupem a erotickým nábojem. Tato masáž byla jedna z nejlepších, jaké jsem kdy zažil. Určitě se zase vrátím, protože tato masáž měla své neopakovatelné kouzlo. A vyhovuje mi i termín o víkendu, kdy člověk nemusí nikam spěchat. Prostě maximální ohodnocení.napsal o Valerii:

Horizontal line

Slečnu Valerii jsem navštívil poprvé, když onemocněla moje oblíbená masérka Daniela. Při příchodu mě Valerie dostala upřímným nádherným úsměvem a svou krásou. Valerie je tak nádherná dívka.... Na pokoji mi Valerie vše vysvětlila, zeptala se co mám rád a už při společné sprše jsem se cítil jako, kdybych se s Valerií znal dlouho. Masáž od Valerie byla moc perfekní, slečna nikam nespěchá, je moc milá, empatická a ta její starostlivost o moje potěšení.... Valerie o mě pečovala i po masáži. Opět se mi potvrdilo, že v tomto salónu pracují jen dívky, které tato práce baví. Slečna Valerie je nová vycházející hvězda tohoto úžasného salónu. L.napsal o Katrin:

Horizontal line

Velká škoda, že Katrin odchází. Masáž s ní byla naprosto jedinečným zážitkem od počátku ve vaně až do rozloučení u dveří. Mám rád spíše mazlivý průběh a toho se mi dostalo vrchovatě. Myslím, že jsme z toho nakonec měli krásný vrchol oba dva.napsal o Lili:

Horizontal line

Slečna Lili je úžasná.Masáž s ní jsem si moc užil.Vzájemné doteky našich nahých těl byly moc vzrušující.Jemná masáž penisu neměla chybu.Je navíc strašně milá společnice,už jen povídat si s ní je velice příjemné.Zkrátka všechno SUPERnapsal o Natálce:

Horizontal line

Natálka je milé stvoření,má krásnou postavu a milý přístup k zákazníkovi.Po počátečním vzájemném ostychu ve vaně se na pokoji proměnila v princeznu erotiky.Jak jsme tak leželi propleteni v objetí, chtěl jsem, aby to nikdy neskončilo. Mé ruce se věnovaly jejímu hebkému tělu a bylo mi stejně opláceno.Budu určitě opakovat.napsal o Lili:

Horizontal line

Ačkoliv na začátku masáže mi přišlo ticho na pokoji nepříjemné, tak slečna Lili potvrdila, že masírovat opravdu umí, celé tělo poctivě, intenzivně a přesto příjemně. Když budu fakt chtít najít chybu (a prostor pro zlepšení), tak příště ještě promasírovat šíjové svaly. Nicméně například masáž chodidel super příjemná a užitečná. A pokud jde o masáž penisu, tak to se fakt nedá popsat. A i když ne všichni mají velký penis, tak si tohle zaslouží... :-) Díky Lili :-)napsal o Danielle:

Horizontal line

U slečny Danielly měl stvořitel šťastný den a sudičky byly štědré. Milá, jemná, přítulná, uhnětená do krásy.napsal o Katrin:

Horizontal line

Katrin je takový krásný empatický anděl. Věděla vždy předem, co mě potěší a krásně jsme si popovídali. Dokázala vytvořit pocit, že se již známe velmi dlouho. Masáž (ne úplně přesný výraz pro tu krásnou 1,5 hodinku) byla skutečně naplněním mota salonu: Spousta sexu bez sexu. a černé "šatičky" z posledního alba jí moc sluší :-)napsal o Katrin:

Horizontal line

Katrin je koncentrovaný výraz erotiky a smyslnosti. A k tomu její nádherný úsměv a hluboké oči.Její masáž je mimořádný zážitek splňující ty nejodvážnější sny.napsal o Ester:

Horizontal line

Ms Ester is really a lovely person who you will feel comfortable with from first sight, I have booked at least 4 appointments which were all lovely and done perfectly and everything was smooth. She speaks perfect English, actually better than mine and really easy to talk to:). Words can't describe my meetings with Ester, unforgettable :). If I ever come back to Prague you know that I will be here ^^napsal o Markétě:

Horizontal line

Již od dětství nevěřím na nadpřirozené bytosti. Andělé však existují, zrovna včera jsem se zase s jedním potkal. Sice neměla svatozář, ale zářila od hlavy až k patě skvělou pozitivní a erotickou energií. A věnovala mi ji tolik, že jsem si ještě mohl schovat pořádný balík do foroty. Sice neměla křídla, ale její doteky byl hebké jak prachové peří. Sice prý nemá tělo modelky (píše o sobě ve svém profilu na web), ale při masáži ho umí rozhodně používat lépe, než mnoho modelek chodit v róbě po molu. Sice andělé jsou popisováni jako trochu odtažití a povznesení, ale MARKÉTKA je naopak velice přítulná a nenucené. A třešnička na tomto obláčku? Jako květiny, tak i ženy procházejí životem několika fázemi – od roztomilého křehkého poupátka přes plně kvetoucí až důstojně uvadající. Markétka je jako krásná růže v plném květu (a rozhodně bez trní) K Markétce je rozhodně proč se vracet a užít si její masáž opakovaně.napsal o Markétě:

Horizontal line

Markétka je úžasná masérka a žena.napsal o Markétě:

Horizontal line

Markétka je moje nová favoritka! Úžasnější masáž jsem zatím nezažil. Markétka je velmi příjemná a milá - krásnější naživo než na fotografiích. Vycítila co mi je či není příjemné a celá masáž byla nabitá erotikou od začátku až dokonce. Úžasně strávená hodinka - sakra proč to tak rychle vždycky uteče :-)napsal o Ester:

Horizontal line

Slečna Ester je výborná masérka, umí přitlačit kde je třeba přitlačit a umí být opravdu citlivá tam, kde má být citlivá... Navíc - jako by měla 6.smysl.. její něžné doteky a fyzická blízkost umí spustit "uragán vášně".. Slečna Ester je žena, která umí muže přivést na jiné myšlenky.. Myslím, že slovy ani nejde vyjádřit co jsem zažil.. byl jsem maximálně spokojen.. a těším se na příště..napsal o Katrin:

Horizontal line

Katrin je usmevava divka, divka s krasnymi krivkami a hlavne ty jeji !prsa! Jeji masaz je taky jeden koncert! A co je hlavni, je videt, ze si to i sama behem masaze uziva!napsal o Markétě:

Horizontal line

Masáž s Markétou byla jedním slovem kouzelná. Markéta je moc hodná, krásná a příjemná ženská. Určitě jsem u ní nebyl naposledy.napsal o Markétě:

Horizontal line

Po tom co odešly některé moje favoritky jsem se rozhodl vyzkoušet novou Markétu. Musím říct, že jsem nešlápl vedle. Markéta je trochu nesmělá, je vidět že je nová, ale masírovat se naučila rychle. Po chvíli z ní nervozita opadla a ukázalo se že je taky velice přítulná. Mám novou favoritku :)napsal o Danielle:

Horizontal line

Daniela je krásná, komunikativní a šikovná dívka. Byla radost si s ní povídat i zažít krásnou masáž.napsal o Natálce:

Horizontal line

Natálka je hrozně hezká a příjemná, na masáž s ní se vždycky těším, škoda, že to vždycky tak rychle uteče.Trepifajxl napsal o Ester, Natálce, Danielle:

Horizontal line

Nebyl jsem v tomhle salónku poprvé a již jsem i znal jak Ester, tak Natálku, se kterými si vždy velmi dobře rozumíme. Těšil jsem se ale také na další klenot tohoto salónku, tedy Danielu. Musím všem třem vyseknout poklonu, byly jste všechny výborné a vaše dotyky a něžné škádlení prostě neměly chybu. A ten závěrečný propletenec, nebo-li vánočka, byl taky super, no prostě všichni jsme se bavili. Tento dík ale patří i dalším slečnám, které jsem tady poznal, tedy Aničce, která byla první mojí masérkou a pak také Soně a Alise, které už jsem měl také tu čest poznat. Moc děkuju a buďte takové, jaké jste.napsal o Danielle:

Horizontal line

Měl jsem štěstí, že na svoji první erotickou masáž jsem si vybral slečnu Daniellu. Daniella mě přivítala nádherným nenuceným úsměvem a ten ji vydržel po celou dobu masáže. Slečna je moc milá, hodná, empatická, inteligentní a navíc opravdu až neskutečně krásná. A masáž, ta se nedá ani slovy popsat. Připadal jsem si jako v ráji a přál si, aby se čas zastavil. Danielle jsem zůstal věrný i při druhé návštěvě tohoto salónu a opět to byl neskutečný zážitek. Už se těším na to, až slečnu Daniellu znovu navštívím. L.napsal o Natálce:

Horizontal line

Byla to má první zkušenost s tímto salónem a musím říct, že velmi pozitivní. Natálka je krásná, milá mladá dáma s příjemným smyslem pro humor, odzbrojujícim úsměvem, ale hlavně vybavená velkou porcí empatie. Tomu odpovídal průběh masáže - byla velmi procítěná. Odcházel jsem úplně spokojený, uvolněný a vysmátý. Těším se na brzké opakování.napsal o Aničce:

Horizontal line

Anička se mi věnovala celou hodinu s moc příjemným úsměvem na tváři. Zahájily jsme společnou sprchou. Byla jsem na masáži poprvé a nevěděla co a jak. Anička mi vše vysvětlila a pak už se starala jen o moje blaho. Všem ženám tento zážitek vřele doporučuji, pokud jste na vážkách. Masérka spojila dohromady úžasnou uvolňující masáž s intenzivním erotickým zážitkem.napsal o Natálce:

Horizontal line

Natálka je " boží " stvoření, její hebké tlapičky a neméně hebounké tělíčko je něco úžasného, nádherné to Hospodinovo dílo.....Energie která přímo prýští z jejího nádherného těla je balzám pro duši i tělo. Když jeden spočine v jejím náručí, tak má pocit dokonalého splynutí nebo spíše rozplynutí se ve "všehomíru"...Jiří napsal o Ester, Natálce:

Horizontal line

Protože jsem "beran",dal jsem si k narozeninám 4 ruční a 4 nožní masáž s Natálkou a Esterkou-a byla to opravdu skvělá volba-doslova 4 ruční koncert pro 2 kočky,které opravdu mňoukaly a vrněly-kdo nevěří,ať tam běží,dokud kůzlátka mají otevřená vrátka....napsal o Danielle:

Horizontal line

První vás zaujmou čokoládové oči a jemné rysy tváře. A nádherně štíhlé nožky na vysokých podpatcích. Následně oceníte štíhlý pas a tomu odpovídající boky, ve sprše se vám pak nejspíše hlavou honí, zda před sebou máte skutečnou slečnu nebo jen matematicky přesně vykonstruovaný hologram. Dotyky se však nerozplyne a záhy tento přelud krásný dokáže, že s matematikou a jakýmikoliv konstrukcemi nemá nic společného a krásné tělo, milý úsměv a laskavé a šikovné ruce (a nejen ruce) jsou sakra skutečným nástrojem nekonečného vzrušení a laskavosti.napsal o Šárce:

Horizontal line

Máte rádi v erotice nápaditost, nenucenost a jemnost?? Pokud ano a chcete-li si opravdu v tomto smyslu užít, vřele doporučuji masáž u Šárky. Lehounké doteky nejen prsty a pažemi, ale celým tělem, střídané s příjemnou relaxační masáží. Prostě jen tak mimochodem, jako že náhodou přejetí dlaní sem a zase tam, jako když okvětní lístky na konci jara opadávají. Pošimrání ňadrem po zádech, jako kdyby beruška přeběhla. Či stehnem mezi stehny, jakoby se vlahá vlna převalila. To vše je v součtu taková erotická nálož, že se těžko bráníte výbuchu. Přidáte-li k tomu zklidnění v těsném objetí a chvíli tichého rozjímání, kdy váš mozek vypnul a vnímáte jen teplo, tlak, vůni a klid a navíc to korunujete pohledem na sic drobnější, ale velice ladně a souměrně tvarovanou postavu, jste obdarováni opravdu kouzelným zážitkem.napsal o Denise:

Horizontal line

Deniska je roztomilé malé hravé koťátko s silou a jemností „velké ženy“. Má krásná pevná stehna a pozadí, radost moci uchopit. Jemnost doteku byla obzvláště příjemná při koupeli ve vaně, navíc doplněna i milým dotekem slova. Při masáži by mohla malinko přidat síly, ale to časem určitě také přijde. A také má krásná ústa, škoda že je nelze políbit, ale i užít si jen očima je radost. Vřele doporučuji a určitě včetně koupele!napsal o Aničce:

Horizontal line

Anička byla velmi milá a příjemná. Její masáž byla velmi intenzivní a skutečně erotická. Od prvního do posledního okamžiku. Prostě nádhera.napsal o Hance:

Horizontal line

Masáže Hanka jsem navštěvoval v době jejich začátků. Některé masérky byly vynikající, jiné průměrné, ale vždy to byl příjemný zážitek. Jen samotné Hance jsem se vyhýbal. Na chatu vypadala dost dominantně, což mě odrazovalo. Sice jsem slíbil, že se někdy objednám, ale nikdy jsem k tomu nenašel odvahu. Až teď o vánocích jsem si řekl, že by se měly sliby plnit … Pro to, co se dělo na pokoji, stále nenacházím slov. Hanka je velmi empatická, vycítila můj respekt až strach a „netlačila na pilu“. A když jsem se dostatečně uvolnil, následovala naprostá smršť, ze které si pamatuji jen úryvky. Naprosto rozbouřila ten zbytek přirozené chemie, který v mém těle zbývá, hrála si a já si to užíval. Byl to úžasný a (asi) neopakovatelný zážitek. K tomu je ještě velmi přitažlivá, inteligentní a se specifickým smyslem pro humor. Pro mě je to jediná z masérek, které jsem za ta léta poznal, se kterou bych rád zašel pokecat na kafe. Což ovšem v ceníku není a tak mi nezbývá, než se stát stálým klientem :). Pokud chcete zažít něco nevšedního, nebojte se a zkuste se k Hance objednat. Nic lepšího v Praze nenajdete….napsal o Denise:

Horizontal line

Děkuji salonu Hanka za úžasné služby. Vážím si solidnosti podniku. Konkrétně dnes mě utěšila na těle i duchu slečna Denisa a díky nádherným chvílím stráveným v její božské společnosti jsem nabit energií a dobrou náladou. Děkuji.napsal o Zuzaně:

Horizontal line

Slečna Zuzana umí parádně zkombinovat něžný dotek svých ňader s pevnou sílou svých předloktí ( ano, velmi dobře používá právě tuto část rukou) a nevšední zážitek je ještě umocněn eroticky znějící slovenštinounapsal o Hance:

Horizontal line

Tak malinko vánočně …… Hanka je krásný obrázek mistrů života. Hanka je symfonie o mnoha větách, s party pro všechny nástroje, kterými vládne. Hanka je pramen křišťálové vody rozkoše, hasící žízeň strádajících. Hanka je moře plné vln, z kterých tě zachrání, pokud se začneš topit. Hanka je přístav klidu a bezpečí, kde po dlouhé cestě rád alespoň na chvíli zakotvíš. Hanka je anděl, který sestoupil (nebo vystoupil) nevím odkud, aby nás laskavě zachraňoval.napsal o Laře:

Horizontal line

Dnes jsem se rozhodl navštívit Laru a mohu říct, že to byla opravdu dobrá volba. Lara je velmi krásná žena s nádherným tělem a hodina, kterou jsem s ní strávil byla moc příjemná. Je milá, vstřícná, něžná a určitě se těším až jí zase někdy navštívím.napsal o Sofii:

Horizontal line

Poprvé jsem byl v salonu Hanka už před docela dlouhou dobou a vyzkoušel dost slečen. Ty "nejhorší" byly jen docela dobré, ale většina byla skvělých, pár úžasných no a pak se zjevila Sofie. I když jsem dost uzavřený člověk a dlouho mi trvá, než se s někým cítím uvolněně, Sofie dokázala zkrátit fázi uvolňování na cca 2 vteřiny. Už cestou po schodech nahoru jsem měl pocit, že jsem v přítomnosti dobré dlouholeté kamarádky. Vše, co následovalo, nebudu popisovat do detailu, protože se Sofií se toho dá - pochopitelně v rámci pravidel - prožít fakt hodně a každý si jistě najde to svoje. Sofie srší obrovskou pozitivní energií lidskou i erotickou a působí, že se pro tuhle práci narodila. Jo a pokud byste chtěli hledat nějakou chybičku na jejím těle, vezměte si hodně velkou a silnou lupu, ale myslím, že ani s tou nenajdete nic:-)napsal o Ester:

Horizontal line

Ester je velmi krásná, milá a moc příjemná slečna, se kterou se opravdu krásně relaxuje. Má krásné tělo a masáž v jejím provedení je opravdovým zážitkem. Určitě jí někdy zase navštívím.napsal o Sofii:

Horizontal line

Kladete si také někdy otázku PROČ vlastně máme tak oblíbený salon Masáže Hanka? Já ano a mám na ní zcela jasnou odpověď : „Užít si čisté radosti ze života!“ . Tato moje potřeba byla návštěvou u Sofie naplněna nebývalou měrou. Sofi na webu anoncuje, že je usměvavá dívka, ale to je příliš skromné vyjádření. Tak koncentrovanou živočišnou radost z bytí, kterou vás již uvítá a která ji neopustí po celou dobu masáže až po váš odchod, nelze popisovat, tu je nutno zažít. A když k tomu přidáte postavičku „mňam, mňam“, s krásně kulatými ňadry, nádherně plochým bříškem a skvěle pevným zadečkem, nelze než souhlasit jednoznačně s tím, že masáž Sofie je zážitkem nezapomenutelným. A pokud vás zajímá hlavně erotický podíl, je nejen významný, silný a přirozený, ale takový jaký si přejete. Děkuji Sofii za opravdu skvělý a nezapomenutelný zážitek! Dřímalnapsal o Ester:

Horizontal line

Ester je můj osud. Ester je všecko, co neznal jsem dosud. Ester je první a poslední můj hřích, nepoznat Ester, nemiloval bych. Ester je motýl. Ester je včela. Ester je růže, hozená do kostela. Ester je všecko, co neztratí nikdy svůj pel. Ester je rozum, který mi uletěl! Ester je dítě. Ester je plavovláska. Ester je první a poslední má láska...napsal o Sofii:

Horizontal line

Masáž se Sofií byla trochu jiná, než jaké znám. Ale tak úžasná, že jsem si ji ještě v průběhu masáže prodloužil.napsal o Sofii:

Horizontal line

Sofie byla velice profesionální a vyhověla v rámci pravidel ve všem, co jsem si přál. Nemám co vytknout.napsal o Denise:

Horizontal line

Dnešní masáž s Denisou byla velmi příjemná. Denisa je moc milá slečna, které záleží na tom aby vše bylo tak jak má být. Určitě se k ní někdy vrátím.napsal o Emily:

Horizontal line

Emily je krásná, usměvavá,sympatická,milá, mladá slečna, která není stydlivá a je velice hodná. Má postavu modelky (lolitka).Byla mazlivá a nevadily ji doteky v mezích masáže :-). Za mne spokojenost, i když bohužel jsem si dal jen hodinovou masáž. Rád si to někdy zopakuji :-)napsal o Emily:

Horizontal line

Massage with Emily was simply great. She is passionate masseur who fulfil your dreams within possible limits of massage.napsal o Hance:

Horizontal line

Hanka je nádherná, milá a velmi přitažlivá žena, se kterou jsem strávil moc krásnou hodinu. Její masáž byla opravdu luxusní a na čas strávený v její přítomnosti se nedá hned tak zapomenout. Nemám co dodat ani vytknout, všechno bylo perfektní a dokonalé.napsal o Emily:

Horizontal line

Masáž byla moc příjemná a v rámci času předvedla Emily maximum. Rád se na masáž vrátím.napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Štěpánka je velmi krásná a příjemná slečna s obrovským množstvím pozitivní energie. Její masáž byla nezapomenutelná a moc příjemná. Určitě jí znovu navštívím.napsal o Soni:

Horizontal line

Vypravil jsem se k Soně – odpočinout si a zpříjemnit den, tak jak nás sama na webu salonku zve. To jsou ovšem pouze dvě kapičky z moře zážitků, kterých se mi od Soni ve skutečnosti dostalo. Není třeba příliš slov, tam kde mluví činy. O tom nejlepším se zpravidla říká, že má všech pět P, já bych ovšem Soně přidělil alespoň deset „S“ Sympatická, Sexy, Společenská, Starostlivá, Spontánní, Sálající, Skromná, Soustředěná, Sebevědomá, Skvělá Prostě jedinečná SOŇAnapsal o Ester:

Horizontal line

Masáž s Ester byla nádherná. Je velmi milá. Masáž byla příjemná a a uvolňující. Ester je moc šikovná, pozorná a štědrá.Opička napsal o :

Horizontal line

Když balím dívky, napíšu jim báseň - tedy se slovy si hraju rád. Ale na masáž od Hanči slova prostě nestačí. Musíte zažít. Prostě masáž od ní je lepší než bábovka ode mě! :o)napsal o Natálce:

Horizontal line

Salón pravidelně navštěvuji už 4,5 roku. Po odchodu své dvorní masérky Elišky jsem se svěřil do péče další šikovné a empatické masérky Natálky. Už jsem s ní v průběhu letošního roku absolvoval několik masáží, vanu i saunu a vždy to bylo po všech stránkách perfektní. Natálka masíruje všemi částmi svého pěkného těla opravdu precizně, je milá a pozitivní a vždy si i perfektně popovídáme. Masáž a celé setkání s Natálkou přináší v rámci pravidel salónu vždy úžasný prožitek.napsal o Ester:

Horizontal line

Last week I had two appointments with Miss Ester and I would like to recommend this masseuse. Ester is a kind, and open person. The masseuse makes a very good massage and knows how to tease and built up the tension. Ester made a nice impression on me and next month I will definitly come back for her. Worth to mention is when you book a 1 hour or 2 hour massage at Hanka, it is 1 or 2 hours and not less.napsal o Soni:

Horizontal line

Soňa je krásná a milá slečna s dokonalou postavou, která se důkladně věnovala každé části mého těla a celková masáž v jejím podání byla nezapomenutelná. Cítil jsem se s ní moc dobře a určitě se k ní zase vrátím.napsal o Ester:

Horizontal line

Ester je daleko hezčí než na fotkách, to nejhezčí na nich ale stejně vidět není:-). Má smysl pro humor, což u žen velmi oceňuji, strávil jsem s ní velmi příjemnou hodinu a půl a klidně bych si představil i delší dobu. Rozhodně jsem se s ní nenudil!napsal o Emily:

Horizontal line

Emily je krásná a usměvavá ženská, s postavou manekýnky, má všechno na správném místě :-) a dobře se s ní jak mazlí a navzájem vzrušuje, tak i poté povídá. :-)napsal o Aničce:

Horizontal line

Anička je velmi empatická žena s božským dotekem. Včerejší masáž byla dokonalá. Děkujinapsal o Ester:

Horizontal line

Ester mi zprostředkovala moje první zkušenosti se zdejším salonem a myslím si, že to ani nemohlo být lepší. Jsem povahy spíše stydlivé, takže jsem se k prvnímu setkání dostavil s pocitem nervózního očekávání. Ale nervozita se rozplynula už při našem pozdravu a očekávání začala být překračována prakticky ihned, protože se ukázalo, že Ester je ve skutečnosti ještě mnohem krásnější, než dávají tušit její fotky v galerii. Z fotek se naopak vytušit nedalo, že je i moc sympatická, milá a pozorná. Musím říci, že zejména poprvé to se mnou Ester neměla moc jednoduché, protože nijak nevynikám v sociálních interakcích, ale postupně se zejména jejím přičiněním nálada velmi uvolnila. Trochu tomu rozhodně pomohlo i počáteční povídání a nenucené dotyky ve vaně. Při masáži, která pak následovala, bych se možná nebránil nechat se jen ukolébat ve slastném snění pod hebkými dotyky jejích rukou. Ester ale nepřestávala statečně bojovat s mým ostychem a jejím přičiněním se moje představa o tom, co všechno lze při erotické masáži prožít, radikálně posunula (a za to jsem jí neskonale vděčný). A zatím se posouvá dál a dál při každé další návštěvě.napsal o Aničce:

Horizontal line

Anička je moc krásná, něžná a milá slečna a masáž v jejím podání byla excelentní a bezchybná. Kdybych nebyl omezen časem, určitě bych zůstal o hodně déle než jen hodinu. Děkuji a určitě to zopakuji.napsal o Natálce:

Horizontal line

Natálka byla skvělá, ani jsem nebyl nervózní. Moc krásně se mi s ní povidalo. Má opravdu andělská tvář. Masáž byla skvostná. Moc rád se tam vrátím.napsal o Petře:

Horizontal line

Masaz s Petrou byla bajecna. Dekuji J.napsal o Ester:

Horizontal line

Nevím, zda jste byli někdy hlazeni tak zvanou labutěnkou nebo jiným hebounkým peřím. Já jsem si to při masáži Ester užil vrchovatou měrou, ovšem žádného opeřence k tomu nebylo třeba oškubat. Tak lehoučkou a hebkou dlaň a jemné prstíky dokáže Esterka mít. Zároveň však z jejích rukou i celého těla proudí takový tok energie, že je neuvěřitelné, kde se v té křehké osůbce ukrývá. Naprosto jistě jí tam však je skryto na rozdávání a Ester není žádný skrblík – hrne na vás pohodu, slast a energii bez ustání celou dobu masáže. Hluboká poklona a velké poděkování.napsal o Ester:

Horizontal line

Ester je krásná, štíhlá a sympatická osůbka, které opravdu moc záleží na tom, aby se vám čas s ní strávený líbil a užili jste si to. 60 minut je opravdu málo :-) Určitě jí opět navštívím.napsal o Mie:

Horizontal line

V úterý jsem byl již po třetí u masérky Mii, a vím, že rozhodně ne naposledy. Tak jsem si řekl že tu také napíšu pár vět. Už když jsem jí viděl prvně,její nádherný úsměv a mladá krásná tvářička se mi zaryly hluboko do paměti a tušil sem,že s ní to bude nezapomenutelný zážitek a nemýlil jsem se. Při společné sprše, kdy se mi ukázalo její nahé tělo v celé své kráse, jsem se už nemohl dočkat jejích dotyků. Masáž je s ní něco naprosto dokonalého, vždy jen vypnu, nevnímám svět okolo sebe a užívám si jejích jak něžných tak i tvrdších dotyků. Když se o mě tře její nahé tělo tak jsem v sedmém nebi. Prostě balzám nejen pro tělo, ale tak i pro duši. Je to od pohledu něžný andílek, ale umí v sobě probudit i pěkné zvíře. Pro mě je to naprostá favoritka, dokonalost sama, už teď se těším na další masáž s ní a že jich bude ještě mnoho...napsal o Emily:

Horizontal line

Byli jsme u Emily na masáži pro páry na 2 hodiny... Emily byla neuvěřitelná, dávala si záležet, věděle kdy a kam šáhnout. Věnovala se nám poctivě celé 2 hodiny. Má náš velký obdiv. A ještě je neuvěřitelně krásná a milá. Těšíme se, až ji zase navštívíme:-)napsal o Ester:

Horizontal line

Mooc příjemná masáž. Ester je velice sexy a umí se pěkně natáčet v zrcadlech :) Já se rád koukám a sahám, takže u mě spokojnost. Škoda že to uteklo tak rychle.Určitě budu opakovatnapsal o Hance:

Horizontal line

Hanka? Kde začít, když tolik superlativů nezná ani všemocný Google? ... Tuze milé a překrásné děvče překypující optimismem, rozdávající úsměvy a pozitivní energii všemi směry. Hbitě a něžné ruce záviděl by jí nejeden klavírní virtuos, krásu snad každá Miss. K masáži a jejímu průběhu vyjádřím se pouze třemi slovy: famózní, excelentní, superskvělé. Nevěříte? Přijďte a dáte mi za pravdunapsal o Alise:

Horizontal line

Uvítala mne v jednoduchých přiléhavých minišatečkách, které krásně zdůrazňovaly lákavé křivky jejího mladého těla a končily těsně pod krásným kulatým a pevným (jak jsem později ověřil) zadečkem. Mou nervozitu, která na mne vždy přijde při návštěvě nové masérky, zvládla bez jakéhokoliv zaváhání či mrknutí některého z krásných velkých očí. Potěšení při koupeli bylo jemné jak v nejjemnější perličkové lázni a když nám při příjemné seznamovací konverzaci „spadla pěna“, byl jsem již pěkně rozehřátý. A nebylo to jen horkou vodou ve vaně. K pokračování masáže přišla v lehounkém květinovém župánku, který laškovně odkrýval jen část toho, čím bylo mé vetché tělo, zmožené týdenními zedničením a malováním (pokojů, nikoliv pláten) následující hodinku skvěle masírováno. Tím samozřejmě nemyslím jenom prsty, dlaně, předloktí, ale i vše ostatní, co naleznete na dívčím těle při vizuální kontrole od očí ke kotníkům. Věřte, že nepřeháním – včetně kolen a holení ! To už se moje krev blížila teplotou k bodu varu. Vše se značnou vervou a zároveň s dostatkem citu. Obdivuhodné. Nádherné! Skvělé!napsal o Soni:

Horizontal line

Soňa je krásná, inteligentní slečna. masáž s ni byla jedna radost. Určitě budu opakovat :)napsal o Petře:

Horizontal line

Masáž byla úžasná, chtěl jsem se nechat svázat a poplácat od Petry a zkusit všechny její pomůcky, toho jsem se také dočkal. Je pravda že toho bylo více než jsem čekal, a na příště bych bičík určitě vynechal, dočkal jsem se spousty erotiky ačkoli masáže bylo méně. Ale to nebyla chyba Petry, dostal jsem o co jsem si požádal a ještě víc, v tu chvíli jsem neměl chuť aby přestala. Bylo to skvělé a užil jsem si strávený čas natolik až se cítím provinile. Moc děkuji, zas někdy :-Dnapsal o Alise:

Horizontal line

Alisa je krásná milá a příjemná slečna, se kterou jsem se cítil moc dobře. Byla moje první v tomto salonu a hodina strávená v její přítomnosti byla opravdu bezchybná. Děkuji a určitě někdy zopakuji.napsal o Natálce:

Horizontal line

Natálka je nádherná, milá, neskutečně přitažlivá a komunikativní slečna, se kterou bych strávil klidně celý den. Tento čtvrtek jsem u ní byl poprvé a opravdu to stálo za to. Všechno bylo perfektní. Určitě to zopakuji.napsal o Hance:

Horizontal line

Dnes jsem opět po třech letech navštívil Hanku. Její masáž byla bez chyb, prostě zážitek. Hanka byla velmi milá, příjemná a je to stále neobyčejně půvabná žena, která moc dobře ví, jak se dotýkat mužského těla. Čas strávený v její společnosti bohužel uplynul rychle a už se těším na příští masáž s Hankou. Spokojený Láďanapsal o Hance:

Horizontal line

Hančin perfektní masážní salónek navštěvuji už čtyři roky. Nejdřív jsem pravidelně chodil k Elišce, nyní k Natálce. S oběma jsem si masáže vždy báječně užil. Nedávno jsem poznal samotnou zakladatelku salónu Hanku. Její začátky jsem nezažil, v době jejího předchozího comebacku jsem pobýval v zahraničí, ale teď to konečně vyšlo a mám z toho radost. :-) Hanka je hned na první pohled velmi milá a příjemná. Masáž sice u Hanky nezačíná společnou sprchou, na kterou jsem zvyklý od jiných masérek, ale o to víc jsem si pak užil moment překvapení na začátku masáže... Hanka je vynikající profesionálka, perfektně ovládá masážní techniky a zároveň je velmi empatická a inteligentní, takže jsem si masáž perfektně užil. Samotný závěr byl velmi intenzivní a maximálně v rámci pravidel. Příjemné setkání jsme pak zakončili společnou sprchou. Na Hance je vidět, že ji masáže moc baví a že si svůj návrat náležitě užívá. :-) Jsem rád, že jsme se po letech dopisování a chválení salónu poznali i naživo. Doufám, že Hanka svůj návrat protáhne na co nejdéle a že se při masáži zase setkáme. :-)napsal o Hance:

Horizontal line

Hanka já jedním slovem anděl! Konečně se mi poštěstilo dostat se do její péče a bylo to úžasné. Hanka velmi přesně vycítila co mi je a není příjemné a je vidět že je velká profesionálka. Zároveň si ale masáž velmi užívá a to oceňuji možná ze všeho nejvíce. Kdo chcete mít pocit že se zastavil čas a vy budete už napořád s něžnými doteky krásné ženy, určitě si nenechte masáž s Hankou ujít. :-)napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Štěpánka byla úžasná. Buď miluje přesně to samé co já, nebo umí naprosto přesně odhadnout, co tomu druhému dělá dobře.napsal o Max:

Horizontal line

Max je vášnivá moravačka, se kterou jsem se při masáži rozhodně nenudil :) Byl to můj první takový zážitek a určitě zopakujunapsal o Mie:

Horizontal line

Masáž s Miou je nezapomenutelný zážitek. Holka je to sice tichá, ale když se rozjede, stojí to za to :)napsal o Šarlotě:

Horizontal line

Děkuji za Tvé mládí, krásu, empatii a šikovnost. Děkuji za to, že jsi ve správný čas byla na správném místě. Šťastnou cestu kamkoliv máš namířeno a dojdi vždy ve zdraví a pohodě do cíle!napsal o Petře:

Horizontal line

Petra je strašně krásná a milá společnice.Jenom si s ní povídat je kouzelné,je milá usměvavá.A co teprve její krásné tělo.Když ji mohu masírovat nahé tělo,tak si to moc užívám.A nechat se potom masírovat od takové krásné ženy,je neskutečný zážitek.Cítím se u ní,jako v ráji.Je to moje jednička a žádnou jinou nechci.Masáž u ní je suuuuper.napsal o Petře:

Horizontal line

S Petrou jsem se moc bavil, již několikátá návštěva a pokaždé byla jiná, ale pokaždé příjemně. Někdy je masáž s ní nabitá erotikou že zapomenu na svět mimo pokoj a jindy jsem zažil jen naprostý relax, za kterým jsem i přišel. Myslím že jsem našel favoritku kterou nevyměním když se přijdu namasírovat a utěšit.napsal o Petře:

Horizontal line

Říká se, že nic na světě není dokonalé, ale dnešní masáž od Petry dokonalá byla.napsal o Hance:

Horizontal line

Chtěl bych využít této recenze a popřát celému osazenstvu pohádkového salónku pod vedením nejlepší šéfky pod sluncem, u příležitosti svátku zamilovaných a k 6.výročí fungování této oázy pohody, pochopení a pohlazení těla i duše, vše krásné do dalšího roku. Bohužel mi hodně chybí odchod mého kouzelného andílka a rozverného čertíka Elišky, ale to je život, něco začíná a něco končí. O to příjemnější je když to, co skončilo, zase začalo. A tak jsem mohl nový rok začít příjemnou chvílí s Haňulkou, která mě do tohoto roku povzbudila a pomáhá mi překonat životní nesnáze a probouzí v mé mysli nový optimismus. V její přítomnosti jsem rázem mladší o tři roky, kdy jsem poprve přišel na masáž. Salónku jsem stále věrný, protože pod jejím vedením je stále vše dokonalé a úžasné, samozřejmě díky přistupu všech milých děvčat. Nechci popisovat zážitek z masáže, to tu už zaznělo, ale chci tentokrát vyzdvihnout vše kolem. Například voňavé a hebounké ručníčky, které vám neposkytnou ani v tom nejlepším lázěňskem zařízení. Haničko děkuji a ať se Ti vše daří :)napsal o Petře:

Horizontal line

Od Petry jsem odcházel nejen se skvěle namasírovaným tělem, ale i nádherně namasírovanou duší. Péťa je jak sopka plná horoucí energie a ta musí občas prostě ven. A jak vás tak při masáži bezprostředně zasáhne, nevíte v tu chvíli kde vám hlava stojí, máte pocit, že je všude kolem vás, nad vámi, pod vámi a hlavně ve vás. Ještě že vás Petra nakonec konejšivým relaxem dostane zase zpátky na zem a kus své aury vám přibalí s dovádivým úsměvem na cestu do reality.napsal o Hance:

Horizontal line

Po dlouhé přestávce, kdy se Hanka zabývala především zázemím a úřadem okolo salonku, jsem byl zvědavý, jak se ta pauza projeví na masáži. Přeci jenom, když člověk něco delší dobu nedělá …….. ? Vskutku se to projevilo, ovšem velice pozitivně. Jako by to sladké a výživné ovoce ještě více dozrálo (nemyslím samozřejmě Haničku, ta je pro mne stále skvělé mazlivé koťátko), ale energii masáže jsem pociťoval ještě silněji, než si pamatuji z dřívějška. Skvělý zážitek, který vřele doporučuji každému milovníkovi příjemné a účinné erotické masáže celého těla krásnou a žádoucí dívkou.napsal o Elišce:

Horizontal line

Předvánoční setkání s mojí milou Eliškou bylo jako vždy pohádkové, připitek ve hřejivých bublinkách a přitomnost milého černovlasého andílka byla pro mě tím nejkrásnějším vánočním dárkem. Netušil jsem, že toto setkání bylo zároveň rozloučením :( Při přání pokojných svátků jsem se těšil na další krásné společné chvile v novém roce. Jsem velmi smutný, že přesně tři roky od první návštěvy salónku u Haničky, který jsem objevil díky Aničce, a po třech letech, které jsem mohl být často ve společnosti milé Elišky, nastala chvíle, kdy mám silný pocit prázdnoty :( Ale to je život, přeji touto cestou Elišce hodně zdraví, spokojenosti, štěstí a hlavně lásky. V mém srdíčku si zanechala hlubokou stopu a moc Ti děkuji za životní posilu, kterou si uchovám. Měj se krásně, srdečně přeje František ..... a kdo ví třeba někdy... :)napsal o Elišce:

Horizontal line

Obdivuhodná a nezapomenutelná dívka. Za vše velice děkuji.napsal o Elišce:

Horizontal line

Super, Super, Super! Děkuji Eliško, bylo úžasné. :-)napsal o Elišce:

Horizontal line

Dnes poprvé u Hanky, čili poprvé u Elišky. Je radost potkat se s dívkou, která má s Vámi hodně společných témat. Byla to krása jak ve vaně, tak na pokojíku. Nebudu se moc rozepisovat, ale Eliška náš exhibiční tenisový zápas vyhrála 2:1 na sety. Na odvetu se těším už teď.napsal o Katrin:

Horizontal line

První masáž od Katrin byla skvělým zážitkem. Dovolím si hodnotit samostatně tři aspekty – relax, erotiku a atmosféru. Relaxační masáž zahrnovala důkladné a pečlivé oživení všech jednotlivých svalů od zátylku až po kotníky a jako obzvláště příjemný bonus akupresurní masáž plosky chodila. Vše velice příjemné, včetně lehké konverzace o všem a o ničem. Navíc – nenapadá mne nějaká část Katrina těla, kterou by k masírování nevyužila, snad jen na palec levé nožky si konkrétně nevzpomínám. Obsah erotický naprosto dle mých představ. Pozvolný vánek přecházející ve vichr z hor do bouře nad oceánem rozkoše. Čistá vášeň, opravdovost i něha. Díky empatii a přirozené, možná až živočišné radosti z bytí Katrin, přesto že jsme se potkali poprvé v životě, od prvního pozdravení nádherně uvolněná atmosféra, jak mezi dávnými známými. Cítil jsem se naprosto uvolněně a svět za zdmi pokojíku pro mne přestal existovat. Vřele a upřímně doporučuji Katrin navštívit.napsal o Katrin:

Horizontal line

Katrin je krasna, mila a empaticka. Nebojte se ji rici sva tajna prani. A nebudete mit jedine vzvrcholeni : )napsal o Daniele:

Horizontal line

Daniela byla úžasná :) Víc ji chválit nebudu, aby mi za ní nechodilo moc lidí ! Už teď se těším na příště, Honzanapsal o Katrin:

Horizontal line

Velmi příjemná hodina s milou slečnou,která je ve skutečnosti hezčí,než na fotografiích.Katrin,neboj se více nabídnout své krásné tělo lačným očím zákazníků a uvítal bych i častější doteky jiných častí Tvého těla,ne jen dlaní.Celkově ale velká spokojenost,rozhodně stojí za návštěvu.napsal o Šarlotě:

Horizontal line

Myslíte, že je nemožné vidět zářivé hvězdy ve čtyři hodiny odpoledne, v Praze, v pokojíku se zatemněnými okny a blikotajícími svíčkami? Já vím, že ano, viděl jsem je na vlastní oči. Nebyly to hvězdy nebeské, ani hvězdy „šoubysnysu“, ani jsem se nepraštil hlavou o zeď. Byly to přenádherné hvězdičky mládí a radosti ze života, které se zrcadlily v očích Šarlotky. Hvězdy, kterými mě dala zase kousek své nádherné mladistvé energie a síly užívat života plnými doušky ! Za tento nektar a zároveň energy drink ji patří veliký dík a hluboká poklona. Salon Hanka navštěvuji již delší dobu a proto nehodnotím provedení a techniky masáže. Ty jsou totiž vždy na velmi dobré úrovni, takže tělo si vždy užije své. Já si však víc vážím toho, co Šarlotka i tentokrát udělala pro moji duši.napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Štěpánka bude v salónku moc chybět, ale to už je život. Jsem rád, že jsem mohl poznat tak bezvadnou dívku a třeba nás život zase někde spojí, svět je vlastně úplně malý. Určitě se budu snažit ještě zajít na rozlučkovou masáž :) I touto cestou jí děkuji za milé životní okamžiky a ať se jí splní její sny a přaní a hlavně ať je v životě šťastná tak, jak uměla lásku a štěstíčko svými úsměvy rozdávat :)napsal o Pavlínce:

Horizontal line

Píši s určitým časovým odstupem, protože se nám začne po Pavlínečce stýskat. Věřím, že se nám po dovolené zase vrátí, neboť masáž s takovou pohádkovou bytostí je balzámem pro tělo i duši. Poslední masáž splnila má očekávání, dostalo se mi jak klasického uvolnění unavených svalů tak přijemného pohlazení ....... a samotné setkání a přátelské popovídání ani nemusím komentovat :), to potěší každé srdíčko :)napsal o Elišce:

Horizontal line

Naprosto úžasný zážitek, Eliška byla jako vždy perfektnínapsal o Štěpánce:

Horizontal line

Skvělé služby TŘI V JEDNOM !!!! Nejspíše milovníci zvláště náročných masáží očekávají skvělé zážitky se třemi masérkami současně, ale nejspíše je zklamu. Zážitky byly však více než skvělé a právě od jediné dívky. I v této branži může mnohdy méně znamenat více! Děkuji Štěpánce za vše, co ukázala, že velmi dobře umí a jaká je! Pardon – proč tedy tři v jednom ?? Protože tomu tak skutečně bylo : 1. Velmi dobrá regenerační masáž (záda, nohy, zejména chodidla) 2. Intenzivní a něžná erotika 3. Dobré a cenné rady z krabičky shodných zájmových aktivitnapsal o Elišce:

Horizontal line

všechna přání splněna dříve nez jsem je stačil vyslovit Díknapsal o Pavlínce:

Horizontal line

Předvalentýnská masáž s dárečkem od Haničky v podobě zahřatí v sauně byla v náručí Pavlínky více než užasná. Minuty strávené v blízkosti Pavlínky a její povzbuzující a slastné doteky, nejen šikovnými prstíky, byly nádherné. Byť v chladném počasí, odcházel jsem jako znovuzrozený a pěkně rozehřátý s klidem v duši.napsal o Elišce:

Horizontal line

Nedá mi to, abych i s časovým odstupem napsal pár slov. Společné minutky prožité s Eliškou ve voňavých bublinkách a s bublinkatým přípitkem doplněné kouzelnou předvánoćní masáží byly pro mě nejkrásnějším vanočním dárkem a zakončením roku. Měl jsem velikou radost, že se nám dlouho plánovaná "puntíkatá" koupel vydařila jako na posledních fotečkách Elišky se Šarlotkou. Začinat nový rok s krásnými a láskyplnými vzpomínkami je povzbuzením a moc se teším na další pohádkové chvíle v salónku u Haničky. Děkuji všem vílám za péči v loňském roce! :)MarekMBK napsal o Natálce, Aničce:

Horizontal line

Poslední masáž v tomto roce se řádně vyvedla :-) začalo to společnou vyhřátou vanou plnou příjemných rozhovorů a hlazení, pokračovalo to velmi intenzivní nuru masáží a nakonec společným mazlením. Děkuji vážené a milé kouzelnice :-*napsal o Elišce:

Horizontal line

Eliška je úžasná :)) , byla to nejkrásnější hodina jakou jsem v poslední době prožil Děkuji moc Pavelnapsal o Natálce:

Horizontal line

Slečna Natálka dokáže v této uspěchané době vytvořit opravdu krásnou chvilku, na kterou budu dlouho vzpomínat. Doufám v to, že brzy budu moci tuto krásnou chvilku opakovat Juro.napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Ke Štěpánce jsem zavítal po delší době a tak jsem se těšil na nové prvky masáže a samozřejmě jsem se těšil, že si pohladím nově upravené vlásky. Mé očekávání bylo naplněno do nejmenšího detailu. Štěpánka potvrdila svůj talent masážních prvků a samotná její přítomnost je balzámem na duši. To jak jsme si přijemně popovídali ani nemusím zdůrazňovat. Odcházel jsem se sluníčkem v duši a připraven čelit podzimnímu sychravému počasí. Děkuji :)napsal o Pavlínce:

Horizontal line

Vzhledem k omezenějším možnostem rozvrhu Pavlínky jsem se téměř v rekordním předstihu 14 dní objednal alespoň na jednu hodinku. Naštěstí mi nic domluvené setkání nezhatilo a tak jsem si mohl zpříjemnit čtvrteční podvečer. Už přivítání bylo balzámem na duši a potěšením pro oči. Pavlínce to v sexy šatičkách móóóc slušelo a černá barva zvýrazňovala její krásné a hebounké zlaté vlásky. V jednom okamžiku jsem se ocitl v pohádce od Andersena. Stačilo zavřít oči a po celodenním pracovním shonu, který mě vláčel jako vlnobití ztroskotaného námořníka po moři, jsem se probudil v náručí krásné a něžné mořské víly. Byla to ona, neboť kdo jiný by měl tak rád sladké mořské plody. Děkuji za ty krásné chvíle, kdy jsem mohl být alespoň na chvíli jako pohádkový princ.napsal o Šarlotě:

Horizontal line

Předehra ve sprše byla vlastně samostatnou „mydlinkovou“ masáží, velmi příjemné naladění a probuzení všech smyslů. Dalších několik vět následující vesele laděné sonáty neslo dále uvedené společné charakteristiky až ke skvělému finále. Je až neuvěřitelné, čím vším dokáže Šarlotka masírovat, kterými částmi těla se dokáže dotýkat. Vše s přiměřenou mírou síly a intenzity, jemnosti a něhy, vzrušivosti i zklidnění. A pokud skutečně není možno z hlediska anatomického uspořádání některou část těla využít, máte možnost se jí do sytosti dotýkat vy sami. Vše je sladěno do nekonečné (tedy bohužel ne doslova) harmonie a slasti. Ještě je třeba zvláště upozornit na nádherné oči Šarlotky – je v nich tolik jasu, veselí, radosti ze života a nekonečné energie, že se určitě nezapomeňte párkrát podívat, odnesete si notnou zásobičku a stále zbývá dostatek pro další. Myslíte-li si, že přeháním, přesvědčte se sami , uvidíte, že mi dáte za pravdu.napsal o Natálce:

Horizontal line

Asi málokdo si přeje, aby mu krásná dívka „vlezla na záda“. Po včerejším skvělém koncertu, kde hlavní sólistkou byla Natálka, zcela zásadně měním názor. Při skvělé Nuru masáži se samozřejmě neomezila jenom na má záda, ale po celém těle rozehrála andělskou hudbu za použití všech nástrojů a rejstříků, kterými její svůdné mladé pružné tělíčko disponuje. Zakončení jemnou a citlivou ručkou bylo skvělou třešinkou na sladkém šlehačkovém dortíku. Opět naprosto profesionálně a skvěle provedená hodně náročná práce. Hluboce se klaním a podobný zážitek přeji mnoha dalším klientům.napsal o Elišce:

Horizontal line

Na včerejší vanu a masáž s Eliškou jsem se těšil jako malej kluk. Skutečnost však ještě předčila očekávání. Co dodat? Už jsem se objednal znovu...napsal o Elišce:

Horizontal line

Při srpnové masáži s mojí vyvolenou masérkou jsem využil nabídky naší milé šéfové Haničky. Nezbývá než potvrdit její slova, společné rozehřátí s masérkou v sauničce bylo příjemným pohlazením. Pravda, trochu jsem měl problém po pracovním týdnu neusnout masérce v náručí, neboť v sauně aktivita přeci jen zcela logicky upadá. Zvolil jsem však správně hodinku a půl, tak jsem se mohl následně intenzivně probudit :) Hanko, díky za prima nápad!napsal o Elišce:

Horizontal line

Po další nádherné masáži stačí jen krátce konstatovat, že puntíkatá Eliška je v plavečkách v reálu ještě krásnější a svůdnější než na fotečkách. Bohužel jsem jen nestačil za tu hodinku všechny ty puntíky spočítat, neboť jsem se věnoval zcela jiným věcem a prožitkům (stačilo jen zatáhnout za šňůrky ...) To je jasná výzva pro opakování návštěvy salónku :)napsal o Naře:

Horizontal line

Kdybych chtěl popsat, která všechna místa a jaké svaly mě Naruška (dovolil jsem si počeštit její jméno) prokrvila, promasírovala a vyhladila do příjemných slastí, zřejmě by mnohý čtenář této recenze nevydržel číst až dokonce. Takže raději jen stručně. Skvělá realaxačně-erotická masáž, se vším, co si člověk, kterému schází v životě teplo a dotek lidského těla, dovede představit (a někdy i nedovede)a navíc má trochu bolavá záda a trochu unavené nohy (výborná masáž chodidel). Velice oceňuji i konverzaci v českém jazyce. Naru a její práci rozhodně stojí za to poznatnapsal o Elišce:

Horizontal line

Eliška nemá (aspoň pro mne) konkurenci a vůbec se nedivím, že není vůbec lehké se k ní objednat!napsal o Pavlínce:

Horizontal line

Pavlínka je opravdu takové hebounké a roztomilé koťátko mezi kočkami. Je velice milá a pozorná, masáž byla moooc přijemně relaxační a s růžemi v pozadí bylo na co pohledět. V závěru si toto okaté kotě dovedlo moc hezky pohrát i se starším myšákem jako zkušená micinka :)napsal o Pavlínce:

Horizontal line

Skvělé pocity – jemné doteky prstíků, přiměřená síla při masáži dlaní, která vám prokrví a prohněte všechny unavené svaly. Předloktím jak sametový válečkem vám vyhladí vrásky nejen na těle, ale i na duši. A když přejede vám svým mladým pružným tělem hřbet, je to jakoby roztančil se ve vás celý svět. Možná ještě trošičku nesmělá ale to byl třeba jen můj okamžitý pocit. Je nejen mladá, krásná a skvěle stavěná, ale i velice šikovná a myslím i velmi nadaná citem pro vzájemné doteky těla. Tak jsem to viděl já ! A pokud nevěříte, neváhejte a běžte vyzkoušet na vlastní kůži.napsal o Elišce:

Horizontal line

Elišku jsem tu chválil již hodněkrát a patřím mezi její věrné fanoušky. ;-) Teď jsem dlouho žádnou recenzi nenapsal, tak jsem si již před dnešní masáží říkal, že to napravím. ;-) Eliška je krásná, milá a chytrá bytost, ke které se rád pravidelně vracím. Její masáže jsou vždy super a vždy mají v sobě něco nového. Minule mě Eliška mile překvapila zařazením nuru prvků do klasické erotické relaxační masáže. Líbilo se mi to natolik, že jsem ji tentokrát již předem požádal, aby to udělala znovu. ;-) Bylo to opravdu úžasné, stejně jako celá masáž, při které Eliška předvedla i několik dalších úžasných technik. Závěr jsme si tradičně parádně užili a další příjemné překvapení nechala Eliška na samotný konec, když za mnou neohlášeně přišla do koupelny a dopřáli jsme si již druhou dnešní společnou sprchu. Eliško, ještě jednou díky. :-*napsal o Aničce:

Horizontal line

Anička byla něžná, ale přitom šla správně na věc. I při masáži zad, která mě jinak nudí, jsem se cítil výborně a plný energie. Po otočení už to byla úplná pohádka.napsal o Natálce:

Horizontal line

Májový čas jsem se rozhodl zakončit jak jinak než návštěvou salónku. Slovo dalo slovo a já se ocitl v milé společnosti roztomilého ďáblíka. :)Protože byl pátek podvečer a já byl unaven po náročném týdnu, Naty zvolila příjemný relaxační přístup, který náležitě zpestřila smyslnými prvky nuru masáže. Z Natálky vyzařuje silná pozitivní energie a dokážu si představit jak asi řádí společně se Šarlotkou. Prostě další výzva :) Moooc příjemná hodinka, akorát jsem nestačil obkreslit všechny ty nádherné malby na jejím hebkém tělíčku :)napsal o Aničce:

Horizontal line

Anička je okouzlující dívka, skvělá společnice a výborná masérka s velkou fantazií. V oddechovém čase od masáží rozhodně nic nezapomněla, ba naopak. Děkuji a chválímnapsal o Elišce:

Horizontal line

Eli byla skvělá, jako je ostatně vždyckynapsal o Pavlínce:

Horizontal line

Na návštěvu k Pavlínce jsem se chystal od chvíle, kdy se tady objevila, vyšlo mi to ale až teď. Moje vysoká očekávání nebyla naplněna. Byla VELMI VÝRAZNĚ překonána. Hanka opět navlékla na svůj náhrdelník další perlu:-)napsal o Verunce:

Horizontal line

Je to již týden, ale stále mám příjemný pocit, když si vzpomenu na pohodovou hodinku s usměvavou Verunkou. V aprílových dnech byla masáž velice hřejivá a odpočinková. Díky utajeným dotekům jsme se vzájemně srdečně zasmáli :)napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Štěpánka mě prozradila, že je naprostý antitalent na hudbu. Prý neudrží ani notu, ani rytmus. Ovšem jakým koncertem pak rozezněla moje tělo technicky vybroušenými prstoklady, dlaňoklady, loktoklady a dalšími a dalšími …klady prokázalo naprostý opak. A byla to muzika od barokního menuetu přes vídeňský valčík až k Beatles a Queen, až k vyvrcholení mohutnou fugou! Každý holt potřebuje na řádné uplatnění svého talentu správný nástroj a Štěpánka jej zcela jistě našla. Budiž ji za to veliký dík ! Dovolím si shrnout parafrází z jedné české filmové pohádky : „Malá, ale móóóóóóóóc šikovná", to je Štěpánka.napsal o Elišce:

Horizontal line

Byť s malým časovým odstupem, musím se podělit o nádhernou životní zkušenost. Letošní jaro nám začalo poněkud dříve, pokud lze vůbec konstatovat, že byla nějaká zima. Ale po návštěvě salónku Hanka na první jarní den 21. března si nedokážu představit příjemnější přivítání tohoto ročního období radosti a lásky. Eli, děkuji:)napsal o Elišce:

Horizontal line

Masáž byla krásná,naplno jsem si ji užíval.Stejně jako krásnou,milou a sympatickou masérku Elišku.Nemám,co vytknout.napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Štěpánko, včerejší vana i masáž byla úžasná. Především jsem ocenil Tvůj osobní přístup. Jsem moc rád, že ses vrátila. Honzanapsal o Elišce:

Horizontal line

Poslední únorový den jsem se rozhodl dopřát si místo oběda něco pikantnějšího. Volba byla jasná - v pořadí 30. návštěva salónku u Haňulky. Potřeboval jsem po týdenním moření těla na horách něco intenzivnějšího a zvolil jsem proto NURU masáž. Bohužel jsem tento den nebyl sám, kdo zatoužil po stejném prožitku, ale Eliška s přehledem předvedla, že má kromě svých již mnohokrát zmiňovaných předností také dokonalou fyzickou kondici. :) Byl to balzám na moje bolavá záda a šíji. Co následovalo po té, co jsme se k sobě krásně přilepili hřejivým a současně chladivým gelem, nebudu popisovat, to je naše pohádkové tajemství. A kdyby nezazvonil zvonec a té pohádky by nebyl konec, tak bychom tam svorně žili přilepeni dodnes. :)napsal o Elišce:

Horizontal line

Eliško, slavím teď takové malé výročí, za které Ti chci poděkovat. Je to dva roky a dva měsíce, co chodím na masáže, no a přesně dva roky, co jsem byl poprvé na masáži u Tebe. Jsi masérka, ke které chodím nejdéle. První rok jsem se spíš koukal kolem: vyzkoušel jsem řadu různých salónů a různých masérek. Postupně jsem se však začal stále častěji vracet. No a dnes chodím ke dvěma/třem, mezi kterými hraješ prim. Eliško, na Tvých masážích si nejvíc cením přátelské otevřenosti, pohodového kamarádství. Proto se k Tobě tak rád vracím. Hanko, díky i Tobě za to, že u Vás můžu vždy počítat s konstantní kvalitou.napsal o Verunce:

Horizontal line

Verunka byla opět naprosto úžasná. Přišla mi otevřít v nádherném modýlku, s velmi roztomilým výrazem stydlivé holčičky =D Masáž byla velmi příjemná. Verunka byla úžasná společnice. Milá, příjemná, zábavná. Odcházel jsem s tak úžasným pocitem, který nedokáží slovy ani popsat.napsal o Elišce:

Horizontal line

Když jsem si zamluvil termín Valentýnské masáže s mojí vločkovou Múzou, netušil jsem, že to bude nejen setkání ve znamení červeného srdíčka, ale i jubilejní návštěva. Asi nebyla náhoda, že jsme si mohli 14. února při romantické voňavé koupeli připít i na 20. vzájemné setkání a popřát si prožití dalších kouzelných chvil v salónku u Haničky :) Přestože při masáži s Eliškou mám často pocit, že se čas již zastavil a já se octl v nadpřirozené dimenzi, dvě hodinky bohužel opět uplynuly jako pěna a voděnka po koupeli. Elinko, děkuji za vše a těším se na další společnou dvacítku :)napsal o Elišce:

Horizontal line

Když na dně jsem a sám si málo věřím, když trable jdou a pálej srdce mí, vždy přijde den, kdy sílu mi zas vrátí... Mně sílu dá, mně víru dá... taková je masáž od Elišky :)napsal o Verunce:

Horizontal line

Masáž byla velmi příjemná a zábavná.napsal o Verunce:

Horizontal line

O tom, jak hřejivé, slastné, povzbuzující a hojivé jsou všemožné doteky lidských těl (a jak jsou v této disciplíně masérky salonu Hanka skvělé) se píše téměř ve všech recenzích. Stejně tak se opěvuje mládí a fyzická krása dívek. To vše samozřejmě platí i o Verunce. Jí je však také dáno umění polaskat a pohladit duši, která je leckdy bolavější než tělo. Masáž jsem si tedy užil nejen na vlastní kůži, ale i na vlastní dušičku, která pohladit zrovna moc potřebovala. A tak mě Verča skvěle prohřála nejen všechny svaly, ale hlavně kousek toho svého vnitřního sluníčka věnovala mé duši. Tomu neviditelnému, nenahmatatelnému nitru, které nám ať chceme nebo ne, stejně vládne. Toto umění není každému dáno a proto Verunce děkuji s hlubokou úctou. Má totiž nejen pěkné tělíčko, je šikovná masérka, ale i její dušička je nádherná a vejde se do ní obrovský kus okolního světa.napsal o Elišce:

Horizontal line

Poprvé jsem vyzkoušel Nuru masáž a bylo to něco naprosto úžasného.napsal o Zuzce:

Horizontal line

Přivítat mě přišla velice sympatická mladá dáma v elegantních tmavých šatečkách a v lodičkách s vysokými podpatky. Viděli jsme se poprvé a mě bleskla hlavou myšlenka, zda jsem zas něco nepopletl a zda jsem nepozval na koncert nebo do divadla. V kombinaci s jejím zářivým a upřímným úsměvem už samo toto setkání bylo krásným zážitkem. Když však v pokojíku své „malé večerní“ odložila a předvedla se mi v černo-stříbrné kombinaci, rychle mne myšlenka jít někam na koncert opustila. Na koncertě jsem totiž již byl. A štíhlounká, drobounká světlovlasá dívka, s ladně prezentovanými křivkami byla již nejen krásnou dámou, ale i žádoucí mladou ženou. To byl druhý dárek k masáži, která mne teprve čekala a s kterou jsem byl rovněž velice spokojen. Jemnost dlaní střídala pevnost předloktí, sílu jednotlivých prstíků hebkost a teplo celého tělíčka. Neuvěřitelná slast. Pohled do Zuzančiných hlubokých očí ani neumím popsat, snad pokud bych se chtěl někdy topit, tak jedině v těchto tůňkách. Až jsem si kladl otázku – kde se ta síla a energie v této křehké až éterické ženě bere? A bylo to tak silné, že jsem se na to přímo zeptal. Odpověď byla nejen vše vysvětlující, ale i moudrá a krásná – „protože mne to nesmírně baví“, odpověděla bez váhání Zuzanka. A to je dle mého názoru to podstatné, co nám kromě krásy vnější, krásna pro naše oči a pro naše ruce, dává Zuzanka podobně jako i ostatní masérky salonu Hanka. Celou tuto milou a pro mne očišťující seanci jsem završili příjemným povídáním o domácí zvířeně a ostatním příbuzenstvu, jsem ale přesvědčen, že stejným půvabem si Zuzka mluvila i o jaderné fyzice. Děkuji a klaním se před krásným a laskavým mládímnapsal o Štěpánce:

Horizontal line

Rozhodnutí, ke které masérce zajít na první masáž v tomto roce, bylo jednoznačné. Chtěl jsem Štěpánce popřát hodně štěstí a spokojenosti při cestě do dalekých krajů. Z milého povídání vím, co to pro ni znamená a tak jí to z celého srdce přeji. Přestože tato masáž byla trošičku nejistá a tak trošičku uspěchaná, bylo mi se Štěpánkou hezky, neboť jsem chápal, že už je myšlenkami na cestách. Její roztomilý úsměv a pohled na její kulaťoučké tvářičky však všechno napravil. Štěpánka je veliký talent co do technik masáže a určitě se naučí něco neobvyklého. Věřím, že se máme na co těšit.napsal o Pavlínce:

Horizontal line

Toto je moje druhá návštěva Pavlínky a jsem rád, že mohu říci, že tato návštěva byla snad ještě o kus lepší než ta předchozí. Pavlínka je naprosto skvělá slečna. Erotická masáž v jejím podání je pro mne naprosto nepopsatelný zážitek. K tomu musím přičíst ještě krásu masérky samotné. Zkrátka a jednoduše i kdybych sebevíce chtěl, tak nemám co bych mohl vytknout. Jedině to, že mám neodolatelnou tohu se vrátit co nejdříve pro pokračování. :)napsal o Elišce:

Horizontal line

V předvánočním období je důležité umět zvolnit a užívat si tuto kouzelnou adventní dobu. Bedlivě jsem sledoval rozvrh salónku, abych si mohl dopřát dáreček v podobě smyslné a pohodové masáže ve společnosti Elišky. Samozřejmě jsem jí chtěl osobně popřát pokojné prožití svátků a předat malé dárečky pro radost i ostatním děvčatům. Udělal jsem si čas ve čtvrtek večer 19.12., dvě hodinky strávené v útulném a pohádkovém prostředí byly opravdu sváteční. Díky dárečku od Haňulky v podobě relaxačního rozehřátí v příjemných a voňavých bublinkách v romanticky upravené koupelničce, jsem prožil zázračné nepopsatelné chvíle v blízkosti Elišky.:) Tuto chvíli jsem si s vánočním a současně již novoročním přípitkem krásně užili. Bublinky nás krásně šimraly po těle i v bříšku, o vzájemném šimrání prstíky už ani nemluvě. Zbylé minutky strávené na pokojíku už ani nemusím popisovat. :) Pak už mi chyběla pouze půlhodinka spánku a snění v náručí Elišky, ale tuto „proceduru“ salónek bohužel nenabízí :). Načerpanou pohodovou a kouzelnou náladu jsem si uchoval celé svátky a mohl ji rozdávat svým blízkým, děkuji! Těším se na krásné chvíle v roce 2014.napsal o Elišce:

Horizontal line

V pátek před Vánocemi jsem dodatečně oslavil své narozeniny také v salónu se svou dvorní masérkou Eliškou. :-) Jednalo se o mou čtrnáctou návštěvu salónu, z toho třináctou u Elišky. A rozhodně to byla šťastná třináctka. :-) Po rychlé ale jako vždy příjemné společné sprše jsem poprvé zavítal do dosud nepoznaného prostoru salónu - do vany. :-) A ihned jsem si přítmí se svíčkami a voňavými lístky zamiloval. S Eliškou jsme si ve vaně s příjemně teplou vodou plnou pěny sedli proti sobě zapletli se do sebe, něžně jsme se navzájem dotýkali a hladili a jako vždy jsme si měli hodně co říct. Po hodince už nám zmizela všechna pěna a odebrali jsme se na pokojíček. O masážích od Elišky už jsem napsal řadu recenzí (tady bych rád poděkoval Františkovi za to, že se na ně v jedné ze svých recenzí odvolával - Františku, merci beaucoup ;-)). Jak už vyplývá z mých předchozích recenzí, Eliška se mi trefila do vkusu po fyzické, duševní i masérské stránce, proto se k ní moc rád vracím. Její masáže jsou osobité, různorodé, Eliška umí vždy vše výborně načasovat. Podrobnosti si samozřejmě jako vždy nechám pro sebe, ale mohu prozradit, že jsme si znovu krásně popovídali, Eliška mě výborně namasírovala, já ji také chvíli masíroval a mazlení a závěr (samozřejmě vše v rámci pravidel salónu) byly opět z říše snů.napsal o Zuzce:

Horizontal line

Zuzka byla naprosto úžasná, strašně milá, šikovná, příjemně se s ní povídalo. Nemám co vytknout, všem doporučuju.napsal o Pavlínce:

Horizontal line

Pavlínka. Nebyl jsem tu dnes poprvé a tak jsem byl velice zvědav. Už u vchodu se na mě v tomto mlhavém večeru rozzářilo sluníčko. Pavlínka má úžasně odzbrojující a uvolňující úsměv. Prostory salónku jsem popisoval již dříve. Shrnu to na krásné, příjemné, prostě bez chyby. Samotná masáž byla jak uvolňující tak erotická. Pavlínka je hravá, inteligentní, krásná masérka, které nemohu nic vytknout. Užíval jsem si každou minutu v její přítomnosti a byl jsem rád za každý dotek. Umí přitlačit, ale být i jemná, vynalézavá. I když si občas rád rýpnu, tak dnes mohu napsat jen samou chválu. PS: přeji všem masérkám a obyvatelkám salónku hodně dárečků pod stromkem a hodně štěstí, zdraví a lásky do nového roku.Mikuláš napsal o Elišce, Verunce:

Horizontal line

Na každou návštěvu salónku Hanka se vždy moc těším a vždy přemýšlím čím ji zpestřit. Neznamená to, že by mě mé favoritky při masáži neměly čím překvapit, neboť stačí na ně pohledět a v okamžiku jsem v jiném světě, ale rád přispěji k zajímavé atmosféře. :) V období očekávání vánočních svátků se snažím svému okolí tento čas zpříjemnit. I sám sobě si rád dopřeji chvíle klidu a rozjímání, návštěva příjemného a klidného prostředí salónku je pro to jako stvořená. V sychravém a mrazivém počasí jsem si chtěl dopřát masáž s příjemným zahřátím při společné koupeli. Nechal jsem se inspirovat mikulášskou atmosférou a rozhodl jsem se návštěvu přizpůsobit takové malé intimní mikulášské besídce. S Eliškou a Verunkou jsme se krásně rozehřáli v teploučké pěnové lázni a masáž, která následovala, byla opravdu pohádková. Přichystal jsem malé růžky a andělskou hvězdu pro mé milé společnice a vy jen můžete hádat, která byla čertíkem a která andílkem. :) Já byl rozpálen jako v peklíčku, zavřel jsem oči a bylo to jako v nebíčku. Dostal jsem tu nejsladší nadílku, děkuji. :)napsal o Šarlotě:

Horizontal line

Podvečer sa túlam stmievajúcou Prahou, pomaly kráčam úzkymi uličkami k Staromestskému námestiu, kde zrovna otvárajú vianočné trhy. Ľudia prúdia okolo mňa rovnakým smerom. Ani si neuvedomím, ako sa z ľudí stane dav, z davu tlačenica ktorá ma uväzní, a z predvianočnej nálady tým pádom bojová. Hodnú chvíľu trvá, kým sa mi podarí vymaniť z davu bez újmy na tele či na duši, a vydýchnem si až v bezpečí prázdnej úzkej uličky pred dverami, za ktorými sa už usmieva Šarlota. Je to zvláštne, len pár schodov a aký je to kontrast medzi dvoma svetmi. Tento farebný útulný bytík uprostred veľkého mesta na mňa začína pôsobiť rovnakým géniom loci ako prechádzka po Kampe či posedenie pri voňavom espresse v slnkom zaliatej kaviarni Slávia. Šarlota sa ma pýta, či chcem do sprchy spolu s ňou, no pri pohľade na mňa si hneď aj odpovie: „Asi jo, že?“ V „túlivej“ sprche, ako ju sama nazve, si ma pekne pomaly poumýva. Ramená, chrbát, každú dlaň zvlášť a... áno, jasné, aj to „ostatné“. Dotýkame sa, hladíme, usmievame na seba pod horúcimi kvapkami vody. Vzrušujúco príjemné. Mala pravdu, v dvojici sa predsa len lepšie rozmŕza. Zabalení do uterákov sa presúvame do intímneho pološera izby s tichou hudbou. Uložím sa na brucho, hlavu nabok, privriem oči a nechám Šarlotine dlane kĺzať po mojom chrbte. Najprv ma rozohrieva teplým masážnym gelom, pozvoľna zintenzívňuje tlak dlaní a ja vnímam, ako mi do unavených svalov a kostí prúdi nová hrejivá energia ako prúd veľkej rieky. Postupne pridáva celé svoje telo, prikryje ma ním ako mäkkým vankúšom, cítim krúžiť jej prsia po mojich lopatkách i to, ako ma na krížoch škrabká tenký pásik jej intímnych chĺpkov. Na moment prestane, zostávam ležať so zatvorenými očami, čakám, čo sa bude diať. Šarlota si kľakne medzi moje nohy, mierne mi roztiahne stehná a začína sa čerešnička na torte... Takmer nebadateľné, letmé šteklenie bruškami prstov sa strieda so škrabkaním nechtov presne na tých správnych miestach, až cítim ako sa mi podlamujú kolená aj v ležiacej polohe. Potom vstane, ľahne si na bok ku mne, otáčam sa k nej na bok tvárou v tvár a to už ma má v hrsti. Pozeráme sa vzájomne do očí bez slov, prudko dýcham vôňu jej parfému. Hrám sa s jej prsiami, kým ona zintenzívňuje pohyby kruhom vytvoreným z ukazováka a palca, strieda pomalšie zovretia s nečakanými trhnutiami, pri ktorých sa na mňa vždy šibalsky usmeje, na chvíľu prestane, aby som sa zbláznil, znova pokračuje, trhnutie, úsmev, prestávka, zovretie..., donekonečna opakuje toto extatické stupňovanie podfarbené tónmi hudby v pozadí až na hranicu nemožného, až po posledný najhlasnejší tón, až... rieka špliecha. Ležíme bez pohnutia, v tichom vzájomnom objatí, mlčíme... Slová by boli zbytočné, stačí len vnímať prítomnú chvíľu a nič nemysleť. A potom znova v uličkách, je mi teplo a útulne, chlad sa ku mne už tento večer neprederie. Na Staromáku už davy preriedli, skupinky ľudí postávajú okolo stánkov. Keď sa na mňa zopár z nich podozrievavo zahľadí, až im zabehne trdelník v hrdle, uvedomím si že sa usmievam. Asi im pripadám ako debilko, čo sa usmieva bez príčiny. Ale mne je to v tom momente jedno. Keby ste tak vedeli, čo som ja dnes zažil...napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Před dvacátou návštěvou Hančina salónku jsem se rozhodoval, kterou milou dívku zvolit. Když jsem se podíval do kalendáře, bylo to jasné, svátek měla Štěpánka a to umocnilo moji touhu tuto roztomilou masérku poznat. V předvečer svátků "El día de los Muertos" jsem tak strávil příjemnou hodinku ve společnosti empatické Štěpánky. Nechci opakovat slova z předchozích recenzí, aby nevyznívala fádně, ale musím je potvrdit. Štěpánka je velice talentovaná masérka, která dokáže dokonale poznat a zvolit potřebné doteky. Její závěrečná masáž šíje a obličeje se opravdu musí vyzkoušet, nedá se popsat. Když k tomu přidáme zvědavost jako u vyprávění moudré Šeherezády, další návštěva je ještě lákavějši. :)napsal o Elišce:

Horizontal line

Svoji milou favoritku jsem v salónku navštívil již popatnácté. S potěšením mohu řici, že každá další masáž je něčím nová a Eliška vždy dokáže roztomile překvapit neočekávaným masážním prvkem :) Co je však nejdůležitější, že stále vyzařuje nesmírnou životní energii a s důlečky ve tváři ji předává dál. "Děkuji za to, že jsi!" :)napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Včera jsem byl u Štěpánky potřetí a potřetí jsem jí dal pět hvězdiček. Ono to ani jinak nejde, když každá masáž ještě překoná tu předchozí. Tu včerejší bych popsal jako zážitek setkání. Úžasné souznění dvou lidí na spoustě nejrůznějších rovin. Děkuju a určitě zase přijdu.napsal o Štěpánce:

Horizontal line

Tak jsem se rozhodl, že nebudu psát obvyklé fádní věty jako ostatní :-) ... a tak jsem přemýšlel, čím začít. A pak mne to napadlo, jeden slavný verš Jiřího Suchého ve slavné Clementine: "... byla krásná, byla milá, byla chytrá, zkrátka fajn .. " Ano. Přesně tohle je Štěpánka. A k tomu je vynikající masérka a skvělý společník. Hodina v její blízkosti tak rychle uteče, že je to člověku fakt líto. Pokud jde o erotiku, Štěpánka už svým půvabem dokáže divy. Ale nemyslete si, že budu popisovat detaily naší masáže ... to je věc Štěpánky a moje. Jen Vám prozradím, že se s ní překrásně povídá a že Vás překvapí, co všechno ví a umí. A teď myslím i celou řadu zájmů a koníčků, že se člověk až diví, jak to všechno stihne. Co dodat? Jen jedno veliké DĚKUJI.napsal o Elišce:

Horizontal line

V předvečer mého svátku jsem si udělal opět radost a navštívil salonek naší skvělé Haňulky. Svěřil jsem se opět do něžného náručí mého tmavovlasého andílka s ďáblíkem v těle a jiskřičkami v krásných očích. Volba byla jednoznačná i přes další smyslná lákadla, která na nás Hanička stále chystá. Moc mě těší, že můžeme s Eliškou slavit svátek téměř společně. Přichystal jsem malé sladké překvapení, které snad osladilo život i ostatním přítomným pohádkovým vílám. Bohužel je nereálné nechat se očarovat kouzelným tanečkem všech těchto múz najednou, přestože jsem měl štěstí spatřit je na vteřinku při jejich neobvyklém reji. Mlsáníčko s Eliškou bylo několikanásobně sladší než běžná návštěva té nejlepší cukrárny v Praze. Co následovalo dále, si již nechám pro sebe a nemusím popisovat také proto, že bych opakoval slova Filipa, který napsal předchozí recenze. Kdybych popsal průběh masáže, mohlo by to vypadat jako dokonalý plagiát, protože mé pocity jsou totožné. Musím také Filipovi poděkovat za inspiraci oslavit narozeniny, nebo svátek právě návštěvou salonku. On sdílel tuto krásnou zkušenost před svým odjezdem do zahraničí a po návratu také zůstává věrný salonku Hanka – merci beaucoup Filip! Srdečně děkuji Eliško za krásné a pohádkové chvilky v Tvé blízkosti.Filip napsal o Elišce, Verunce:

Horizontal line

Do salónu chodím velmi rád a až na jednu výjimku jsem byl vždy u Elišky. Po delší době jsem se rozhodl pro masáž se dvěma masérkami. K Elišce jsem přidal Veroniku, která shodou okolností vzala telefon, když jsem kdysi poprvé volal do salónu. Nyní jsem ji poprvé zažil osobně. Brzy jsem poznal, že masáž od ní a od Elišky bylo výborné rozhodnutí. Už společná sprcha ve třech, při které jsme se za přítmí korespondujícího s podzimním večerem hezky zahřáli. V pokojíčku si pak Eliška, která má s mým masírováním bohaté zkušenosti, vzala na starost záda, Veronika masírovala nohy a zpočátku testovala, jak jsem lechtivý. Později se ukázalo, že ona je lechtivá velmi podobně. ;-) Nechal jsem se unášet blahem pramenícím z toho, že mě masírují hned čtyři jemné šikovné ruce dvou milých dívek. Samovolně jsme přešli na mazlení ve třech. Objetí Elišky a Verunky jsem si vážně užíval a cítil se krásně. Zlatým hřebem byl závěr, který jsme si při vzájemné spolupráci užili všichni tři. ;-) Podrobnosti jsou samozřejmě soukromé, prozradím jen, že vše bylo v rámci pravidel. Masáž v této sestavě bych si určitě zase rád zopakoval. :-) Ještě jednou Elišce i Verče děkuji. :-*napsal o Natálce:

Horizontal line

Salon Hanka navštěvuji již delší dobu a dá se říci pravidelně. Opět se mi potvrdilo, že web tohoto salonku a zvláště osobní stránky jednotlivých masérek nejsou žádným reklamně vybarveným a navoněným lákadlem, ale že se můžete na informace na nich uvedené, stejně jako v celém webu, stoprocentně spolehnout ! Vždy dostanete (přinejmenším) to, co masérka nabízí ve svém profilu. Chybí-li vám v životě jemné, hebké a živočišně hřejivé doteky, dělá-li vám dobře pečlivě provedená masáž s erotickým podtextem, potřebujete-li své uondané tělo přitulit do něžné náruče, jste u Natálky na tom správném místě. Navíc budete-li se potřebovat vypovídat z nějakých strastí a bolístek, o kterých se vám nechce s nikým hovořit, ale přesto potřebujete i v tomto „upustit páru“, je Natálka rozhodně lepší volbou než vrba v Králi Learovi. Myslím, že by si Natálka měla ve svém profilu upravit poslední větu, protože dáte-li jí šanci ukázat co umí, dáváte šanci sobě na velice příjemný zážitek, který rozhodně nejeví žádné známky začátečnictví.napsal o Elišce:

Horizontal line

Masáž od Elišky je příjemnou lázní a balzámem pro duši. Proto se ke krásné dlouhovlasé brunetě s olivovýma očima dlouhodobě rád vracím. Naposledy jsem se do salónu dostal v pátek odpoledne. Eliška se opět roztomile usmívala, už když mi otvírala dveře. Ve sprše jsme po sobě nechali téct vodu, něžně se přitom vzájemně potírali mýdlem, dotýkali se, koukali si do očí a povídali si. Při samotné masáži Eliška opět ladně používala své jemné prstíčky, občas potutelně vytasila i drápky, popřípadě mě trochu přátelsky polechtala, protože dobře ví, kde to nejvíc cítím. :-) Při masáži opět nezůstala jen u svých šikovných rukou, znovu použila i všechny své krásné pevné přednosti. Bylo mi ctí, že jsem ji opět mohl také chvilku masírovat a že se jí to snad líbilo. Pak jsme se k sobě krásně tulili a povídali si o věcech, které nás spojují, i o všem možném. Přestože obvykle mívám studené ruce, Eliška mě pochválila, jak jsem hezky rozehřátý. V její společnosti jsem se znovu cítil úžasně, na základě jejích reakcí věřím, že potěšení bývá oboustranné. Úspěch Eliščiných masáží spočívá také v rozmanitosti. Eliška pokaždé předvede něco nového, popřípadě něco tradičního udělá jinak. V tomto duchu jsme si užili i závěr, jehož tajemství samozřejmě neprozradím. ;-) Vše bylo v rámci pravidel a salón jsem opět opouštěl velmi pozitivně naladěný.Nenasyta napsal o Verunce, Elišce:

Horizontal line

Eliško a Verunko !

To vám byla včera slastná mela,
Dodnes hřeje teplo hebké kůže
Co od smutku i bolesti vždy pomůže
A po starostech zbyde stará bela.

Masáž u vás není jako z rychlíku
stále cítím vůni vašich krásných těl
kdo k pohodě by více chtěl
a virtuosní koncert hbitých prstíků.

V duši akordy jste mi rozehrály
Jak v symfonickém orchestru
K mým sólům nevznesli jste protestu
Za to vše vám pěji ódu slávy.

Děkuji vám, sladké moje kouzelnice
Jen nám zůstaňte dál takhle čilé
Ať návštěvy u vás jsou stále tolik milé
Za pomoc dát trable zas do popelnice.napsal o Elišce:

Horizontal line

Do Hančina salónu jsem začal chodit loni v červnu. Měl jsem to štěstí, že jsem se hned napoprvé poznal s krásnou, chytrou a sympatickou Eliškou. Díky jejímu jemnému, milému a vstřícnému přístupu, humoru i společným zájmům, o kterých si spolu můžeme povídat, jsem hned věděl, že jsem si vybral správně. Postupně jsem s ní absolvoval nuru masáž, několikrát klasickou erotickou relaxační a párkrát jsem zkusil i masáž se dvěma masérkami, mezi kterými samozřejmě nemohla chybět. Díky mému zahraničnímu pobytu následovalo nejdříve tříměsíční a po Vánocích dokonce sedmiměsíční odloučení. Na Elišku jsem se celou dobu moc těšil a hned jak to šlo (s návratem jsem se trefil do "celozávodní" dovolené salónu a bezprostředně následovala dovolená moje) jsem se měsíc po návratu do ČR dočkal. :-) Eliška pro mě přišla v elegantních modrých šatech a opět mě přivítala svým milým úsměvem. Své dlouhé a sametově jemné tmavé vlasy si opět přehodila přes půlku hrudníku, jak to umí snad jen ona, a hned jsem věděl, že si masáž zase krásně užijeme. Při společné sprše jsme se navzájem hezky namočili, rozetřeli po sobě mýdlo a spláchli ho. Následovala masáž, před kterou jsem Elišce pochválil rovnoměrnost opálení. ;-) Líbí se mi, že i když to byla již naše několikátá společná masáž, Eliška znovu přinášela nové a nevšední postupy. Nechal jsem se unášet jejími ladnými pohyby, kterými rozmazávala emulzi po mém těle nejrůznějšími částmi toho svého. Zároveň jsem si znovu krásně popovídali. Ke konci jsme si navíc obrátili role. Eliška si lehla na bříško a já dostal příležitost ji masírovat její emulzí. Prý jí to bylo příjemné, roztomile u toho vrtěla zadečkem. Pak jsme se k sobě krásně tulili, mazlili se a hladili na různých místech. Detaily závěru samozřejmě neprozradím, ale bylo to přesně podle mých představ, možná nad jejich rámec a samozřejmě v rámci pravidel. Potvrdilo se, že jsem se ve Francii celou tu dobu těšil oprávněně. Eliška znovu ukázala, proč je mou "dvorní masérkou". Je skvělé, že žádná masáž s ní není stejná, vždycky umí přinést nové nevšední prvky. Opět jsem odcházel velmi pozitivně naladěn a nadšení mě drží i teď, když těméř po týdnu píšu tyto řádky. :-)napsal o Elišce:

Horizontal line

Na doporučení Haničky jsem v těchto tropických dnech zaměnil "klasickou" masáž za Nuru masáž. Byl jsem nadšen, byl to opravdu osvěžující zážitek, ale hlavně jsem byl překvapen její intenzitou. Přestože jsem měl trochu problémy s bolestí v oblasti bederní páteře, oželel jsem rehabilitační masáž a zvolil Nuru s Eliškou. To co dokázaly intenzivní, ale zároveň šetrné a rafinované doteky nejmenované části těla mé pohádkové bytosti, nemůže dokázat a nahradit zkušenýma rukama žádný masér. Cítil jsem se báječně!napsal o Naře:

Horizontal line

Zážitek s Narou : K tomu se nedá říct nic jiného, než vynikající ... Moc hezká a inteligentní slečna s velice příjemným jednáním. Její masáž je opravdu "thajsky dokonale relaxační" - umí i přitlačit a vždycky tam, kde je to potřeba. A pokud jde o erotický náboj - tomu se nedá nic vytknout. Jednu chvíli šikovně použije "drápky", jindy zase cílená práce hebkými bříšky prstů - skvělý zážitek. A když k tomu přidáte i to, že se s ní krásně povídá, nic Vám neschází ... Moc děkuji :-)napsal o Šarlotě:

Horizontal line

Šarlotka je prostě nádherná kouzelnice... No a já nevím co k tomu víc dodat.František napsal o Verunce, Elišce:

Horizontal line

Mám radost, že se nám děvčata vrátila z dovolené a já mohu konečně sdílet své zážitky z prvního letního dne, který jsem se rozhodl přivítat společnou masáží u Elišky a Verči a musím potvrdit, že to byla dobrá volba. Při příchodu byl na děvčata roztomilý pohled, každá držela ve své ručce lahvičku s masážní emulzí, nesměle se usmívaly jako školačky radující se z konce školního roku. Já se rázem cítil i ve svém pokročilejším věku jako jejich nesmělý náctiletý spolužák. Vzápětí jsem ucítil na svém těle dotyk čtyřech něžných ruček, hebounké prstíky jsem cítil téměř všude. Při pohledu do zrcadélek jsem užasl, nade mnou jsem viděl dvě krásné víly, které se na mě usmívaly mezi červenými růžemi v pozadí. Pak už jen stačilo zavřít oči a hádat, zda jsou to známé Eliščiny prstíky, nebo nové dotyky smyslné Verunky. Jedinou chybu masáž měla … při závěrečné relaxaci jsem litoval, že nemám čtyři ruce, abych mohl pohladit všechna ta sametová místečka najednou. Hladil jsem krásné vlásky, zavřel jsem opět oči a nechal tudíž vše na pohádkových bytostech. Bohužel, čas zastavit nedokázaly, ale to je vlastně dobře, než přijde věčnost máme ještě řadu možností vrátit se do Haňulčina salónku.napsal o Šarlotě:

Horizontal line

Opět jsem se přesvědčil, že v salonu Hanka si nelze vybrat „nejlepší“ masérku. Alespoň tedy dle mého názoru. Všechny jsou natolik skvělé – i když třeba každá trochu něčím jiným – že určení pouze jedné jako nejlepší by bylo zcela nespravedlivé. Šarlotka – na má měřítka nádherně vysoká dívka, krásná postava, pevné tělo všude kde pevné má být, havraní hříva, zářivý úsměv. Literáti 19. století by nejspíše napsali – ztepilá to žena ! Ve století minulém by určitě byla „kus ženský“ a současně asi „super baba“ (i když současný slovník není mojí silnou stránkou, tak prosím o toleranci). A to vše doplněno jemnými prsty a dlaněmi a silné paže, vše jako dělané pro masáž. Přátelskost a empatii snad není třeba ani zdůrazňovat, neboť to je jasný standard salonu. Masáž zad vskutku jak se patří, od postupného rozehřátí svalů přes celkové prokrvení až po hluboké prohnětení. Nelze opominout, že již i k masáži zad využívá nejen svých ruček, ale i dalších předností. Další část masáže lze těžko racionálně popsat – slast a vzrušení si každý prožívá jinak, ale pro mne bylo skvělé až dokonce. Jedinou drobnost bych Šarlotce vytknul – v profilu má napsáno, že je „andílek“ – NE, Šarlotka je kouzelný veliký anděl, poskytující klid, posilu a spásu znavenému tělu i duši. Za to jí obrovský dík a obdiv.napsal o Elišce:

Horizontal line

Eliška se mi věnovala včera od 14.00 a strávil jsem s ní úžasnou hodinu. V úvodním hovoru jsem se jí přiznal, že je to poprvé, kdy mne čeká "sex bez sexu" :-) a že se toho trochu obávám, a jsem rád, že jsem po ukončení "akce" mohl konstatovat, že mé obavy byly naprosto liché. :-) Už se těším na další návštěvu a vymýšlím, jak ještě vylepšit své aktivity ;-) - těm jejím nemohu vytknout ani to nejmenší! Eliško, ještě jednou díky!napsal o Elišce:

Horizontal line

Minuty strávené s Eliškou se nedají jednoduše popsat, musí se prožít, ale vlastně je ani popisovat nechci, neboť je to mé pohádkové tajemství. „Eliška je paprsek sluníčka, co mě všude hladí, pohádkový čaroděj, co mě v noci svádí, nejtajnější hvězdička, co mi v noci září“. Věřím, že tak jako byla hřejivým plamínkem v rozmarných a nevlídných dnech jara, bude příjemným chladivým vánkem v horkých letních dnech. S chlazenou Kofolkou od Haničky – ideální kombinace. Díky Eli!napsal o Elišce:

Horizontal line

Dnešní masáž od Elišky byla naprosto fantastická, prostě žůžo. Stejně jako ta minulá. Jeden si přijde jako v ráji a musím uznat, že přestože mi ranní déšť moc nesedl, moje nálada po masáži byla taková, že jsem déšť vesele ignoroval. Opravdu jedinečný zážitek. A už teď se těším na další návštěvu =)napsal o Natálce:

Horizontal line

Natálko, dnešní hoďka a půl s tebou byla fantastická, škoda že uběhla tak rychle. Každopádně mám na co vzpomínat a už se těším na příště co nového vymyslíme. Díky moc.napsal o Natálce:

Horizontal line

Natálka je krásné a sympatické stvoření se kterou mi hodinka uběhla jako nic. Její doteky byly velice příjemné a bylo vidět, že jí to velice baví. Spíš než o masáž však šlo více o romanticky-erotický akt, kde jsme se navzájem hladili a uspokojovali, což bylo velice intenzivní. Kdo za Natálkou přijde určitě neprohloupí. Sám rád někdy opět zavítám. Už se nemůžu dočkat. :-)anonym napsal o Šarlotě, Lindě:

Horizontal line

Dnes jsem byl na čtyřruční masáži u Šarlotky a Lindy. No a dá se to popsat jen jedním slovem : "Pohádka"napsal o Verunce:

Horizontal line

Verunka je neskutečně milá a něžná. Hodinka u ní potěšila nejen moje tělo, ale hlavně duši... Byl jsem velmi spokojený a moc se těším na příště :)napsal o Hance:

Horizontal line

S Hankou jsem prožil jednu z jejích posledních(ne-li vůbec posledních)masáží.Hanka je smyslná a oduševnělá žena a proto chvíle s ní byly nezapomenutelné a jak to vypadá tak i neopakovatelné.Bohužel.Ale dost chvály,teď trochu kritiky.Mlhavě si vzpomínám že mě byla trochu zima na levý palec u nohy a v jinak zcela perfektní koupelně jsem objevil jednu neutřenou kapku vody.A když jsem si chtěl sám přinés ze stolku perfektně vychlazenou kofolu tak mi to nedovolila a přinesla mi jí sama.Sorry,nobody is perfect.napsal o Hance:

Horizontal line

Masáž od Hanky byla nejlepší, jakou jsem kdy zažil a její nenucená vstřícnost a krásný kontakt byl neuvěřitelný. Její chuť a vstřícnost byly fantastické a nezapomenutelné. Moc se těším na příště a doufám, že to stihnu.napsal o Hance:

Horizontal line

Hanka je krásná, mladá a empatická žena, která spojuje něhu, vášeň, vysokou inteligenci a rafinovanost. Čas strávený s ní byl mimořádně příjemným zážitkem.František napsal o Hance, Elišce:

Horizontal line

Nepatřím k pamětníkům začátků Hančina salónku, ale již nejsem ani nováčkem. Jeho návštěva je pro mne opravdovým životním elixírem, který mi dodává nejen fyzickou, ale hlavně duševní sílu. Každá masáž je zážitkem, který působí na mou vnitřní pohodu a vyrovnanost. Vyvolává v mém nitru nesmírný klid a je inspirací i v mém osobním, partnerském a rodinném životě. Bylo mi potěšením strávit pár hodinek v hřejivé náruči milých dívek i v prvním jarním týdnu, který však byl velice mrazivý a pochmurný. Podařilo se mi najít vhodný termín a vyzkoušet relaxační masáž od Haničky. Přestože se snažím občas o své rozlámané tělo pečovat, ne vždy je masáž na takové odborné úrovni, že opravdu pomůže a uleví mé šíji a zádům. To ovšem v žádném případě nelze říci o masáži od Hanky. Hančiny šikovné ruce a úžasné masážní prvky byly opravdu výjimečné a jedinečné. Druhý den jsem se cítil báječně a tento stav setrval minimálně týden. Bohužel jsem se na této první Hančině relaxační masáži dozvěděl, že bude končit. Je pro mě tudíž velikou ctí, že jsem byl vlastně téměř jeden z posledních, kdo tuto masáž podstoupil. Potěšení nejen pro mě je skutečnost, že nám Hanička nyní nabízí mazlivé erotické masáže. Samozřejmě jsem se hned objednal na návštěvu a popisovat průběh nemusím, recenze níže jsou toho příkladem. Já pouze mohu dodat, že závěrečné souznění a chvění našich těl nám bylo odměnou. A věřím, že nejen pro Haničku, ale i pro mě bylo toto setkání velikou inspirací. Moc bych si přál být v náruči Haničky při jedné z jejich posledních (doufám, že dočasně) masáží. HANIČKO, DĚKUJI a přeji Ti ať se Tvému „dílu“ daří a já rád budu nadále získávat duševní energii při společných chvilkách s milou Eliškou, která je mým důvěrným andílkem.napsal o Hance:

Horizontal line

Hanička, Už od první chvíle mi Hanička byla sympatická nejen svým vzhledem,ale i svým velmi příjemným vystupováním. Samotnou masáž má Hanička opravdu chytře vymyšlenou a vzhledem k její dokonalé znalosti anatomie a vrozené empatii jsem do masáže témeř nezasahoval.její milé a nenucené chování dobrušuje masáž k dokonalosti. A mě nezbývá, než se znovu těšit na pohled jejích nádherných očí a záplavu provoněných vlasů...napsal o Šarlotě:

Horizontal line

V pondělí odpoledne jsem byl u Šarloty potřetí. Její masáže jsou čím dál tím lepší. Pro první návštěvu se samozřejmě rozhoduji dle tělesných proporcí slečny. (Zde s potěšením konstatuji, že u Šarloty fotky nelžou...) Při zvažování další návštěvy je pak ještě zásadnější to, jak je slečna empatická a přirozeně přátelská. To mám u Vás teď dvě favoritky, ke kterým se rád vracím. Šarlota je jedna z nich.

Hanko,ještě jedna poznámka pro Vás. Vysoce cením Váš manažerský styl: Máte jasná pravidla a člověk tak i u neznámé dívky ví předem, na čem bude. Takto jsem se s tím v žádném jiném salonu nesetkal, a proto se vlastně vracím. - Věc, kterou byste mohly vylepšit, je zkrácení doby čekání dole. Zmiňuju to u Šarloty, abych ji pochválil. Až u ní jsem zjistil, že slečna může být dole opravdu rychle.napsal o Hance:

Horizontal line

Dnešní masáž s Hankou byl neskutečný zážitek. Hanka je krásná mladá žena,velmi příjemná a na její masáž budu dlouho vzpomínat. Láďanapsal o Hance:

Horizontal line

Byl jsem tu podruhé. Poprvé to byla nuru masáž a podruhé masáž s Hankou. Velmi příjemné překvapení mě čekalo již při otevření, kdy přišla Hanka daleko krásnější než na fotkách. Už u vchodu z ní vyzařovalo něco co mě uklidňovalo a zároveň nabuzovalo. Při vstupu do pokoje jsem se trochu ostýchal, ale stačilo pár slov s Hankou a ostych byl pryč a vše najednou vypadalo zcela přirozeně. Hanka má velmi krásný a příjemný hlas, který z člověka okamžitě shodí veškteré zábrany a upřesňování průběhu masáže a ostatních věcí bylo zcela přirozené. Masáž byla velmi příjemná kombinace erotického vzrušování i relaxačních technik. A musím se přiznat, že tak skvělý tělesný i duševní zážitek, který jsem během těch pár hodin získal, jsem již dlouho nezažil. I když jsem Hance na začátku neřekl jakou mám přesnou představu o masáži, tak přesto velmi jednoduše zjistila co se mi líbí. Na pokoj, ve kterém jsem byl masírován nemohu říct nic záporného. Vše bylo velmi pěkně zařízeno a nabuzovalo tu správnou atmosféru. I když díky masáži jsem se na okolí moc soustřesit nemohl. :P Jediné co mohu vytknout je to, že neumějí zastavit čas. A že Hančiny doteky jsou velmi, ale velmi návykové. :) Zkrátka a jednoduše: relax jak má být. Vlastně ne. Spíše takto: Relax daleko převyšující má očekávání. :)napsal o Elišce:

Horizontal line

Masáž a mazlení s Eliškou bylo nádherné pohlazení těla a hlavně duše. Měl jsem pocit, že jsme si tu nádhernou hodinku užili vzájemně, což je pro mě velice povzbuzující a důležité. Těším se na další milé a srdečné setkání. Jsem rád, že mohu využít této recenze a popřát Haničce a všem milým slečnám k "magickému" 3. výročí ke dni 3. února 2013 další úspěchy a samé milé, přátelské a spokojené hosty. Haničko děkuji, že jsem mohl poznat milou Elišku. Budu se snažit Vás v narozeninovém týdnu navštívit, byla by to 3. návštěva a to je určitě výzva. Velice rád bych si s Vámi připil na zdraví a spokojenost. Vše nejlepší přeje Františeknapsal o Elišce:

Horizontal line

Eliška potvrdila pověst, která jí předcházela, byla moc milá, ochotná, vstřícná, prostě úžasná!napsal o Elišce:

Horizontal line

Anděly jsem znal jen z obrázků, tak mne překvapilo, že má tmavé vlasy - ale moc hezké. Má jemné ruce, příjemné doteky a dovede splnit přání ještě než se vysloví. Tak jsem měl pocit, že už byl konec světa a nedopatřením jsem se dostal do ráje. To tedy beru - budu tady napořád. Ale ne, čas končí a musím se těšit až do příští návštěvy. A ten anděl se jmenuje Eliška.napsal o Elišce:

Horizontal line

Eliška, to je dokonalost sama. Naprosto skvělá atmosféra od příchodu až do odchodu. Nádherné a usměvavé děvče, které už jen svou přítomností změní náladu člověka v něco, co jej nutí chtít se sem vrátit. Dokonalé křivky těla snad nelze ani popsat slovy. Člověk nemusí ani vyslovit svá přání a jako byla již splněna. Nádherný zážitek, co dodat… Naplánovat další termín.napsal o Elišce:

Horizontal line

Eliška byla naprosto super - příjemná sexy dívka, empatická i vtipná. Nádhera.napsal o Elišce:

Horizontal line

E-li-ška, již samo jméno je nádherně mazlivé. A co teprve Eliška celá. Kouzelné dlouhé vlasy, černé jak temná letní noc a jemné jak chmýří odkvétajících pampelišek. Má-li je rozpuštěné po zádech, jejich konečky najdete někde tam, kde začínají impozantně dlouhé nohy. Nožky začínající dvěma krásnými kulovými vrchlíky, jakoby vysoustruženými v matematické přesnosti k ostatním proporcím skvělé postavy, svádějícími k pevnému stisku. Nožky končící kotníky a chodidly vybízejícími k namasírování a pokrytí polibky. Když si záplavu havraní černě přehodí (zpravidla přes levé rameno) dopředu, tajemně před vámi skryje nejméně polovinu oné oblé nádhery, nacházející se u všech žen někde mezi krčkem a bříškem. Již sama představa, co před vámi Eliška takto laškovně skrývá, vám zakalí trochu zrak a po odhalení i mysl. A krev se vám začne nezadržitelně shromažďovat ve vybraných partiích vašeho těla, očekávajícího věcí příštích. O pokladu pod bříškem nebudu raději psát, to by mě mohly zvlhnout nejen oči. Přivítání jemným šimráním na zádech , ramenou a pažích, s občas lehce zaťatými drápky, je začátkem veškeré rozkoše a slastí, která následuje. Veškerá přání (samozřejmě v rámci nabídky salonu) vám Eliška splní, většinou aniž by je bylo nutno vyslovit. Například včera jsem si přál být „trochu utopen“ ve vaně. A opravdu jsem velice záhy tonul – v neskutečné rozkoši doteků a hlazení. Ani sebelépe technicky vybavená vířivka by nedokázala tolik, co ruce, nohy i ostatek těla Elišky. Dokonce jsem si jednou i skutečně lokl mydlinek, protože jsem nevnímal nic jiného, tedy ani to, že mám již nejen ústa ale i nos pod vodou ! Takto, tedy s tím, že vám z mysli vyvane celý okolní svět se všemi nepravostmi, křivdami a zlobou a vnímáte jen tu posilující slast a nádheru, nabitou pozitivní energií, vás Eliška drží po celou dobu masáže. A když se nakonec přitulí celým svým mladým, pružným a krásně stavěným tělem a sevře vás v pevném objetí, cítíte se v jejím náručí naprosto nový a nezničitelný. Eliška je více než zlatý a diamantový poklad, s kterým se po každé masáži je velmi, velmi těžké rozloučit. Děkuji všem, kteří dočetli až sem. I když to ještě zdaleka nevědí o Elišce vše, omlouvám se, že má recenze je asi neobvykle dlouhá. Kdybych byl básníkem, což bohužel nejsem, první ódu bych věnoval Elišce, kdybych byl dobrým malířem, což bohužel také nejsem, zcela jistě první obraz před kterým by se lidé zastavovali, by byl portrét Elišky. Nejlépe v životní velikosti. Pokud by někdo měl dojem, že jsem někým najatý agent nebo snad Elišky příbuzný, místopřísežně prohlašuji že nikoliv- jsem pouhopouhý běžný klient salonu a jen jsem popsal, co mě všechno třeba zrovna Eliška přináší. A pokud mi nevěříte, jděte se sami přesvědčit. Stojí to opravdu za to, mimo to, co lze v těch pár řádcích napsat, si s Eliškou i hezky o čemkoliv popovídáte a ani humor ji není vůbec cizí.napsal o Verunce:

Horizontal line

Verunka je křehké, milé, jemné stvoření. S jakou něhou a úctou Vás a Vaše tělo bude hýčkat, s takovou něhou a úctou byste o ni chtěli pečovat i v partnerském životě. (Jen nepřijímá platební karty!)napsal o Elišce:

Horizontal line

Eliška je velmi milé a hezké děvče. Cítil jsem se s ní velmi dobře a uvolněně. V rámci stanovených pravidel jsem byl maximálně spokojený a uspokojený :-)napsal o Elišce:

Horizontal line

Vyzkoušel jsem si nuru masáž s milou a příjemnou Eliškou a můžu říct že jsem zvolil správně. Ty její klouzavé pohyby to byl vrchol rozkoše :-)napsal o Elišce:

Horizontal line

milá, příjemná a pohodová slečna, navíc se smyslem pro humor. Má přeci jenom jednu vadu na kráse, čas s ní utíká strašně rychle.napsal o Elišce:

Horizontal line

Krásný den, Někdo si jezdí léčit své tělesné neduhy a duševní šrámy do lázní, já jsem začal raději navštěvovat salon Hanka. Protože jsem se také párkrát v lázních za účelem oživení těla i ducha povaloval, myslím že mohu srovnávat. Včera jsem se svěřil do péče „terapeutky“ Elišky a musím říct, že zastala (sama) snad všechny lázeňské procedury, které jsem poznal ! Jemná jak perličková koupel, vonná jak bylinkový zábal, se sílou podvodní masáže přivádějící do stavu beztíže jak floating, rovnající zpřeházené svaly jako zkušený terapeut, úsměv jako horské sluníčko a dušička vracející vaše mozkové závity do správných otáček. Prostě dámy a pánové, pokud vám nepomáhají lázně, navštivte Elišku a máte vše v jedné ! A jako bonus budete okouzleni její krásou. Já jsem včera odcházel tak od 20 let mladší a určitě mě to vydrží … nejméně do další návštěvy.napsal o Elišce:

Horizontal line

Masáž byla velmi příjemná-erotická což bylo zásluhou Elišky, která se ke mně chovala vstřícně,pozorně a mile.Mohu doporučit. Láďanapsal o Elišce:

Horizontal line

Díky, Eliško, bylo to skvělý. Přijdu zas.napsal o Elišce:

Horizontal line

Všude samé kladné hodnocení,přicházel jsem v očekávání velmi příjemných zážitků. Odcházel jsem s rozpačitými pocity. Možná jsem byl v nesprávný čas na nesprávném místě. Rozhodně to není na opakování.napsal o Elišce:

Horizontal line

Přišel jsem, zažil jsem, vrátil jsem se! Poprvý jsem měl spoustu energie, chtěl jsem pořádnou masáž a taky si pokecat. No a dostal jsem všeho tak akorát, masáž byla intenzivní, odcházel jsem skvěle prohnětenej. Podruhý jsem byl unavenej, chtěl jsem spíš pohladit a na chvíli vypnout hlavu a povedlo se to taky podle mých představ. Teď podruhý to bylo ještě lepší - mnohem více zapojuje ty svoje "nestoudný ko*y (Eliško promiň :-D ). No a když ji pak v průběhu na mě vystrčila do zrcadla v krátký sukýnce a pod ní nebylo nic, nebo vlastně všechno, tak jsem byl ztracenej úplně. Chci znovu!napsal o Elišce:

Horizontal line

tak nadšený, jako z masáže od slečny Elišky, jsem snad ještě nikdy nebyl... milá, příjemná a lidská, žádná "škrobenost", a báječný smysl pro humor... Aničko promiň, mám novou královnu salonu ;-)napsal o Hance:

Horizontal line

Absolvoval jsem něco podobného poprvé v životě. Nejsem žádný puritán a v oblasti erotiky jsem už hodně prožil a zkusil. Ani ve snu mě však nenapadlo, že v mém věku /55/ lze ještě objevit něco nového, přitom tak příjemného a intenzivního. Nuru masáž u Hanky jsem dostal jako dárek k narozeninám od svých kolegů. Zkraje jsem jim "vynadal do pitomců", ale samozřejmě jsem to nemyslel vážně. Zvědavost byla příliš velká. Vše, co jsem u Hanky prožil však zcela předčilo veškeré mé očekávání. Hanka je velice příjemná, smyslná a velmi empatická dívka. Vše má jen jeden malý háček. Kdo totiž jednou ochutná kouzlo její nuru masáže, vypěstuje si na ní závislost.... Tomnapsal o Hance:

Horizontal line

Těžko to popsat slovy - od první do poslední minuty neuvěřitelný zážitek. Někomu asi může chybět sex - ale pouze v případě, že to nezkusil, protože v tomhle nesexu je mnohem víc sexu, než se dá obvykle zažít. Příjemné, čisté prostředí, milá a okouzlující slečna - zní to jako recept jak strávit několik příjemných hodin a skutečně tomu tak i je.Orders on
+420 606 313 664

Erotické masáže Hanka
 
Česky English
+420 606 313 664
MENU
Can we help you?
Leila

Is currently online